Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Indexer
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 13:07
Tartózkodási hely: szabadlábon

#17901 Hozzászólás Szerző: Indexer »

Zsoca87 írta:Fradi huligánokkal ne törödj. Rohadt fasiszta banda.
de csak a huligánok. és nem ők vannak többségben, csak általában őket látjuk.. azért szomorú h amiatt a 40 ember miatt nem mernek az emberek meccsre menni :(

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#17902 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Fradi huligánokkal ne törödj. Rohadt fasiszta banda. Ahogy szinte a legtöbb huligán-csoport. Nem az összes, de a többség.

A bajnokságról annyit, hogy undertow közel jár az igazság, az érdemli meg, aki több pontot szerez. Aki többet nyer. Ebben a rendszerben ez az igazság. Ha a lőtt gólokért is pontot osztanának (amit én támogatok! :D ) akkor egyértelműbb lett volna a bajnokság. De ezt a "pontot lőtt gólért" szisztémát hagyjuk, mert ebből is csak vita lesz.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#17903 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Azt meg már elmondtam, miért akartam, hogy a ManU legyen a bajnok! Igazságtalan lett volna, ha nem.
nevetseges. ha valaki tobb pontot szerzett volna naluk(pl mi az xek helyett a vegen nyerunk), akkor ok erdemeltek volna. a pontokat a gyozelemert osztjak, a bajnoksagot meg a pontokra. a jatek kepenek es a golok szamanak az egvilagon semmi koze ehhez.
onnantol erdemeltek meg, hogy matematikailga behozhatatlan elonyre tettek szert. de te mar honapok ota nekik drukkolsz...

tudod mi az igazsagtalan? a west ham bentmaradasa. na az igazsagtalan. megszegtek a szabalyokat, de basztak megbuntetni oket.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#17904 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Befejezem a vitát. De mélységesen bánt, hogy nem tartotok "igazi" Chelsea drukkernek, csak, mert nem úgy látom a dolgokat, mint az átlag...

szpecnaz: A ManU-nak szurkoltam, hogy nyerjék meg EZT a bajnokságot. Mert ők érdemelték, a mutatott játék és a hozzáállás miatt egyértelműen
tenyleg nem erzed az ellentmondast?

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17905 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mások vagyunk. Ennyi. Jól van ez így.
Az én ifjuságom a Chelsea volt! 12 éves koromban kezdtem el csak focit nézni, hisz apám amíg velünk lakott, nem nézett focit. 13 éves korom óta vagyok Chelsea drukker, sosem szurkoltam más csapatnak. (najó, egy kicsit a Forestnek és egy kicsit a Rosenborgnak!:)) Tehát én velük nőttem fel. Ez 9 év!! Még a Sport1 előtt, amikor csak tehettem, ott ültem a Champions Bárban és néztem a Sky, hisz angol bajnokságot adtak, kis füzetbe jegyeztem fel mindent...:)
Így -ahogy Te is- örökké Chelsea drukker maradok, csak vannak dolgok, amik nem tetszenek, és mível nem vagyok egy beletörödöm fajta, nem is törödök bele. Azt meg már elmondtam, miért akartam, hogy a ManU legyen a bajnok! Igazságtalan lett volna, ha nem.
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#17906 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Hiszed, nem hiszed Tibi, én is Fradi szurker voltam, meccsrejárós típus. Még Dunaújvárosba is elmentem egy haverommal 14 évesen...
De. Amikor majdnem meglincseltek Fradi szurkolók a vörös, hosszú hajam miatt, (részeg, kopasz állatok) illetve amikor a saját csapatuk játékosait kezdték el ütlegelni, valahogy kiábrándultam a klubból.
Sosem utáltam az Újpestet, mindig is idiotizmusnak találtam a futballhuliganizmust...

Már leírtam. A ManU kiemelkedő, jó teljesítményt nyújtott, mi rengeteg meccset nyertünk nyögvenyelősen, sok helyen csak 1 pontot érdemeltünk volna.
És igen, haragudtam Kenyonékra, mert hatalmasat tévedtek Seváék idehozatalával...
Nem értem miért kell a klubvezetők minden döntésével egyetérteni egy szurkolónak???
én pedig azt nem értem miért kell a vezetők miatt 1 évig a legnagyobb ellenfélnek szurkolni még,ha imponáló is volt ez a szezonjuk ! ezt az észjárást tényleg nem értem MERT nekem nem kenyon,ambra és társai jelenti a chelsea-t csak ők is hozzátartoznak és némelyiket csípem némelyiket nem,de nem is seva+ballack aki megtestesiti a mai chelsea-t ! én soha nem fogok néhány ultra paraszt szurkoló miatt kiábrándulni a fradiból,hisz nekem az FTC volt az ifjuságom nyilasival,ebedlivel(pedig 1 évig az ujpestbe játszott),zsiborással,pogánnyal...stb ! apámnak albert és társai !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17907 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hiszed, nem hiszed Tibi, én is Fradi szurker voltam, meccsrejárós típus. Még Dunaújvárosba is elmentem egy haverommal 14 évesen...
De. Amikor majdnem meglincseltek Fradi szurkolók a vörös, hosszú hajam miatt, (részeg, kopasz állatok) illetve amikor a saját csapatuk játékosait kezdték el ütlegelni, valahogy kiábrándultam a klubból.
Sosem utáltam az Újpestet, mindig is idiotizmusnak találtam a futballhuliganizmust...

Már leírtam. A ManU kiemelkedő, jó teljesítményt nyújtott, mi rengeteg meccset nyertünk nyögvenyelősen, sok helyen csak 1 pontot érdemeltünk volna.
És igen, haragudtam Kenyonékra, mert hatalmasat tévedtek Seváék idehozatalával...
Nem értem miért kell a klubvezetők minden döntésével egyetérteni egy szurkolónak???
Only one Di Matteo!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#17908 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tibi71 írta:
ToreAndre írta:Befejezem a vitát. De mélységesen bánt, hogy nem tartotok "igazi" Chelsea drukkernek, csak, mert nem úgy látom a dolgokat, mint az átlag...

szpecnaz: A ManU-nak szurkoltam, hogy nyerjék meg EZT a bajnokságot. Mert ők érdemelték, a mutatott játék és a hozzáállás miatt egyértelműen.
2 éve is hasonló volt a helyzet. Szídtátok Guddy-t, mert a 4 perces hosszabbítás ellenére a 96. percben (valamikor 95:42-nél, ha jól emlékszem) nagy helyzetett hagyott ki.
Azon a meccsen tökéletesen müködött a Pool védelme, (kábé, mint most a Milannak) és igazságtalan lett volna, ha egy 96.percben lőtt góllal megyünk tovább. (eleve a 4 perces hosszabbítás is vicc volt)
Szeretem az igazságosságot, bár jó ez egy jó nagy közhely!:)
tudod nem csak az átlag nem érti,hogy lehet 'csak' ebben a szezonba az ellenfélnek szurkolni ! én nagy fradi meccsre járó voltam régebben,de mondjuk az üllöi uton előadtam volna,hogy idén az ujpest érdemli meg a bajnoki címet és külömben is haragszom a vezetőkre.....na hallod :twisted: sőt ezt a teoriádat előadnád a stamford bridge-en,hogy idén a mu érdemli meg a pl címet és nekik szóritasz ?! tuti,hogy a biztonsági emberek tudnának csak kimenekiteni a stadionból !
Azok sem.Vele játszanák le a meccset! :)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#17909 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Befejezem a vitát. De mélységesen bánt, hogy nem tartotok "igazi" Chelsea drukkernek, csak, mert nem úgy látom a dolgokat, mint az átlag...

szpecnaz: A ManU-nak szurkoltam, hogy nyerjék meg EZT a bajnokságot. Mert ők érdemelték, a mutatott játék és a hozzáállás miatt egyértelműen.
2 éve is hasonló volt a helyzet. Szídtátok Guddy-t, mert a 4 perces hosszabbítás ellenére a 96. percben (valamikor 95:42-nél, ha jól emlékszem) nagy helyzetett hagyott ki.
Azon a meccsen tökéletesen müködött a Pool védelme, (kábé, mint most a Milannak) és igazságtalan lett volna, ha egy 96.percben lőtt góllal megyünk tovább. (eleve a 4 perces hosszabbítás is vicc volt)
Szeretem az igazságosságot, bár jó ez egy jó nagy közhely!:)
tudod nem csak az átlag nem érti,hogy lehet 'csak' ebben a szezonba az ellenfélnek szurkolni ! én nagy fradi meccsre járó voltam régebben,de mondjuk az üllöi uton előadtam volna,hogy idén az ujpest érdemli meg a bajnoki címet és külömben is haragszom a vezetőkre.....na hallod :twisted: sőt ezt a teoriádat előadnád a stamford bridge-en,hogy idén a mu érdemli meg a pl címet és nekik szóritasz ?! tuti,hogy a biztonsági emberek tudnának csak kimenekiteni a stadionból !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17910 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Befejezem a vitát. De mélységesen bánt, hogy nem tartotok "igazi" Chelsea drukkernek, csak, mert nem úgy látom a dolgokat, mint az átlag...

szpecnaz: A ManU-nak szurkoltam, hogy nyerjék meg EZT a bajnokságot. Mert ők érdemelték, a mutatott játék és a hozzáállás miatt egyértelműen.
2 éve is hasonló volt a helyzet. Szídtátok Guddy-t, mert a 4 perces hosszabbítás ellenére a 96. percben (valamikor 95:42-nél, ha jól emlékszem) nagy helyzetett hagyott ki.
Azon a meccsen tökéletesen müködött a Pool védelme, (kábé, mint most a Milannak) és igazságtalan lett volna, ha egy 96.percben lőtt góllal megyünk tovább. (eleve a 4 perces hosszabbítás is vicc volt)
Szeretem az igazságosságot, bár jó ez egy jó nagy közhely!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#17911 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

tibi71 írta:82-ben rossi 3x-or belebotlott a labdába és így kiesett a valaha élt legerösebb brazil válogatott(ezt brazil edzők mondták)
Támadójátékban mindenképp' nagyon komoly társulat volt. Enyhén megkönnyeztem a kiesésüket. :) A taktikai fegyelemben viszont a '94-es jobb volt, igaz az már európaibb csapat volt.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#17912 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Oziris írta: Nem tudom ki érdemelte volna meg,de mutatott játék alapján már a csoportot is mákkal uszták meg az olaszok!
Amikor előző alkalommal ('82-ben) VB-t nyertek az olaszok, akkor a csoportkört 3 döntetlennel zárták, és 2-2-es gólkülönbséggel, a csoport 2. helyén. A 3. Kamerun szintén 3 döntetlennel, de 1-1-el zárt. :oops: (Aztán lépegettek szépen előre. Ennyi.) :evil:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#17913 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Az olaszok az amcsikat is alig verték meg, majd egy hihetetlen kamu góllal ütötték ki a világverő Ausztráliát. Majd jött a gyenge Ukrajna, az elődöntőben pedig a tizikre készülő, amúgy jobban játszó németeket...
Grat! Én erre nem lennék büszke!
tore ! én 78-óta nézek vb-et,de ! 78-ban enyhén elcsalták a házigazdáknak,82-ben rossi 3x-or belebotlott a labdába és így kiesett a valaha élt legerösebb brazil válogatott(ezt brazil edzők mondták),86-ban isteni diegó kezezett(mondjuk utána csúnyán megalázta az egész angol védelmet) viszont argentinok sokkal jobbak voltak,90-es vb az egy nagy vicc volt és a futball szégyene,94-ben mondjuk a legjobb nyert igaz éphogy tizikkel,98-ban a franciáknak végig fújtak rendesen és máig nem tudjuk ronaldo mitől lett a döntő elött olyan rosszul és az elődöntőben thuram lökései a golnál sem volt semmi,2002-ben is érdekes volt ott is lehet teoriákat gyártani,2006-ról már beszéltetek ! TEHÁT minden világ bajnokságot és akár bl-t meglehet magyarázni ki miért nem érdemelte meg,csak baromság !

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#17914 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
Oziris írta:A Milán minden évben ígyvan 30%tudás 70% szerencsefaktor!
A többi csapatra nézve kellemetlen h egy ilyen 35-40évesekböl álló öregfiuk gárda BL-döntöt játszhat!Kb akkora vicc mint az olaszok vb gyözelme!
Hát, azért nem kutyaütőkből áll az a Milan, de azt hittem, ez nem kérdés. Az olaszok vb győzelme pedig miért lenne kellemetlen vicc? Ki érdemelte volna meg ennyi erővel? De komolyan? Én is a hollandokért és az angolokért szorítottam, de amit mutattak a vb-n játék címén, már-már röhejes volt. Akkor meg? Az önmagukhoz képest nevetségesen gyengén játszó brazilok? A selejtező körben gólt is alig lövő franciák? A sort folytathatnám. A mutatott játék alapján szerintem olasz-német döntőnek kellett volna lennie, de ennyi.

Nem mondtam h kutyaütökböl áll,csak azt h a többi csapatra nézve szégyen h a Milán 35évesekkel döntözik!

Nem tudom ki érdemelte volna meg,de mutatott játék alapján már a csoportot is mákkal uszták meg az olaszok!A 3meccsböl 2ön emberelönybe játszottak!Az Ausztrálok meg simán lefocizták őket!Sose szerettem a németeket,de ők legalább fociztak a Vb-n,talán ők!Az Angol illetve Holland produkció(nekik drukkoltam énis) tényleg no comment!
Mondjuk ahhogy Muri is mondta az Angolok vb-t nyerhetnének ha nem nyáron lenne mindig a vb!
Chelsea FOREVER!!!

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#17915 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

ToreAndre írta:
Zolaisgod írta:Figyu Tore! Én egyet nem értek. Tegnap (de a kieséses meccseken végig) a Milan sokkal jobb volt és egyértelműen ők érdemelték meg a győzelmet. Akkor miért Benitezt és a nagyon szánalmasan focizó Poolt dicséred? Én is elismerem más csapatok teljesítményét, de te mindig a nyomorék MU-t vagy Pool-t nyalod körbe.
Az egész abból indult, hogy valaki "lesenkiházizta" Benítezt. Szerintem nem volt semmi baj a Pool-lal. Végig támadták a meccset. Benítez szarul cserélt, ezért kaptak, nem mert az öregfiú színészválogatott olyan utcalány jó lenne. Maldini óriási játákos, óriási elismerés, csakúgy, mint Pirlo, Kaka, Gattuso... De ettől még nem a világ legjobbjai. (igaz, természetesen a Liverpool sem)

Körbe nyalom a ManU-t?? Azért mert tetszik az a utcalány játékuk?? Tetszik az igazoláspolitikájuk??
Figyelj Zola! Te nős vagy, ugye? Megint ezzel a hasonlattal jövök: Attól, hogy 1 nőt választottál egy életre, nem tarthatsz szépnek más nőket? Nem mondhatod, hogy "ffú baszki, ez a Shakira mekkora jó nő, baromira tetszik!" Nem nyalok azzal, hogy tetszik más csapatok játéka! Hülye felfogás ez! Mégegyszer mondom, ezt az egész rivalizációs dolgot el kéne felejteni a p*csába... Valami genetikai dolog kell, hogy legyen ebben: "az embernek mindig kellenek ellenségek, hogy levezethesse valakin az agresszióit" van nemtom. Engem igencsak félreprogramoztak úgylátszik! :?

Zolaisgod írta: Meg ne magyarázd, hogy a pool volt tegnap a jobb. Ezt is javaslom elolvasni: http://nst.blog.hu/2007/05/24/rafael_be ... risztusa_s

:D
Igazán ostoba egy cikk. Az indexes rémségekhez hasonlítanám... Komolytalan, amit komolynak próbálnak beállítani. Szerintem abszolút élvezhető és jó döntő volt!
Az egy dolog, hogy az ember megnéz más nőket, de ha folymatosan ugyanazt a nőt dícséri, akkor az asszony joggal borul ki. Bizonyos pillanatokban, bizonyos tekintetben én is elismerem a MU-t vagy a Pool-t, de ez véletlenül sem folymatos.

A Liverpool és a döntő is egy rakás szar volt. A mi elődöntőnk az Anfield-en is totál unalom volt egy külső szemlélőnek, és ezt meg tudom érteni. Én az izgalmakat szeretem a fociban leginkább, de pl. a döntőn semmi kétségem nem volt, hogy a Milan nyer.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#17916 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:
Zolaisgod írta:Figyu Tore! Én egyet nem értek. Tegnap (de a kieséses meccseken végig) a Milan sokkal jobb volt és egyértelműen ők érdemelték meg a győzelmet. Akkor miért Benitezt és a nagyon szánalmasan focizó Poolt dicséred? Én is elismerem más csapatok teljesítményét, de te mindig a nyomorék MU-t vagy Pool-t nyalod körbe.
Az egész abból indult, hogy valaki "lesenkiházizta" Benítezt. Szerintem nem volt semmi baj a Pool-lal. Végig támadták a meccset. Benítez szarul cserélt, ezért kaptak, nem mert az öregfiú színészválogatott olyan utcalány jó lenne. Maldini óriási játákos, óriási elismerés, csakúgy, mint Pirlo, Kaka, Gattuso... De ettől még nem a világ legjobbjai. (igaz, természetesen a Liverpool sem)

Körbe nyalom a ManU-t?? Azért mert tetszik az a utcalány játékuk?? Tetszik az igazoláspolitikájuk??
Figyelj Zola! Te nős vagy, ugye? Megint ezzel a hasonlattal jövök: Attól, hogy 1 nőt választottál egy életre, nem tarthatsz szépnek más nőket? Nem mondhatod, hogy "ffú baszki, ez a Shakira mekkora jó nő, baromira tetszik!" Nem nyalok azzal, hogy tetszik más csapatok játéka! Hülye felfogás ez! Mégegyszer mondom, ezt az egész rivalizációs dolgot el kéne felejteni a p*csába... Valami genetikai dolog kell, hogy legyen ebben: "az embernek mindig kellenek ellenségek, hogy levezethesse valakin az agresszióit" van nemtom. Engem igencsak félreprogramoztak úgylátszik! :?

Zolaisgod írta: Meg ne magyarázd, hogy a pool volt tegnap a jobb. Ezt is javaslom elolvasni: http://nst.blog.hu/2007/05/24/rafael_be ... risztusa_s

:D
Igazán ostoba egy cikk. Az indexes rémségekhez hasonlítanám... Komolytalan, amit komolynak próbálnak beállítani. Szerintem abszolút élvezhető és jó döntő volt!
te nem elismerted hogy a másik csapat jó...hanem drukkoltál nekik..:)....a te hasonlatoddal...van egy feleséged...és van egy udvarlója....te meg annak drukkolsz hogy az udvarló elhódítsa a feleséged..:)..csak azért mert te annyira szereted a feleséged..ironikus..:)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#17917 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Az olaszok az amcsikat is alig verték meg, majd egy hihetetlen kamu góllal ütötték ki a világverő Ausztráliát. Majd jött a gyenge Ukrajna, az elődöntőben pedig a tizikre készülő, amúgy jobban játszó németeket...
Grat! Én erre nem lennék büszke!
Én nem azt mondtam, hogy megérdemelték, csak azt, illetve annyit, hogy más sem :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#17918 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta: Körbe nyalom a ManU-t?? Azért mert tetszik az a utcalány játékuk?? Tetszik az igazoláspolitikájuk??
Figyelj Zola! Te nős vagy, ugye? Megint ezzel a hasonlattal jövök: Attól, hogy 1 nőt választottál egy életre, nem tarthatsz szépnek más nőket? Nem mondhatod, hogy "ffú baszki, ez a Shakira mekkora jó nő, baromira tetszik!" Nem nyalok azzal, hogy tetszik más csapatok játéka! Hülye felfogás ez! Mégegyszer mondom, ezt az egész rivalizációs dolgot el kéne felejteni a p*csába... Valami genetikai dolog kell, hogy legyen ebben: "az embernek mindig kellenek ellenségek, hogy levezethesse valakin az agresszióit" van nemtom. Engem igencsak félreprogramoztak úgylátszik! :?
Tore, Tore. Szerintem kár volt ezt megint belekeverni, de sebaj. A "nős" részre én nem is reagálok, azt majd megteszik mások. De az embernek nem ellenség, hanem ellenfél kell. Az élet folytonos rivalizálásról szól, ez kell ahhoz, hogy legyen értelme az életnek. Ez - ha úgy tetszik - ránk/bennünk maradt afféle állati ösztönként. Az embernek ellenfél kell, hogy legyen kihívás, amivel fenn tudja tartani az egészséges önbizalmát, önérzetét. Versengésből áll az élet: a tanulás, a munka, a sport, bármi, minden. Ez az, ami mozgat minket, ezért van értelme új napra ébredni. Ennyit röviden, a többit max privátban :wink: (ez nem pszichológiaóra)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17919 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Az olaszok az amcsikat is alig verték meg, majd egy hihetetlen kamu góllal ütötték ki a világverő Ausztráliát. Majd jött a gyenge Ukrajna, az elődöntőben pedig a tizikre készülő, amúgy jobban játszó németeket...
Grat! Én erre nem lennék büszke!
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#17920 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Oziris írta:A Milán minden évben ígyvan 30%tudás 70% szerencsefaktor!
A többi csapatra nézve kellemetlen h egy ilyen 35-40évesekböl álló öregfiuk gárda BL-döntöt játszhat!Kb akkora vicc mint az olaszok vb gyözelme!
Hát, azért nem kutyaütőkből áll az a Milan, de azt hittem, ez nem kérdés. Az olaszok vb győzelme pedig miért lenne kellemetlen vicc? Ki érdemelte volna meg ennyi erővel? De komolyan? Én is a hollandokért és az angolokért szorítottam, de amit mutattak a vb-n játék címén, már-már röhejes volt. Akkor meg? Az önmagukhoz képest nevetségesen gyengén játszó brazilok? A selejtező körben gólt is alig lövő franciák? A sort folytathatnám. A mutatott játék alapján szerintem olasz-német döntőnek kellett volna lennie, de ennyi.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése