Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19061 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Lehet, hogy elfogult vagyok, de egyszerűen nem értem mit láttatok cashley mai játékában???
Ráadásul félsérülten játszott, nagy felelőtlenség volt ez Josétól!!
Szegény Bridgey! Sokkal jobb formában van, ráadásul 100%-os egészségi állapotban mégis cashley játszik helyette. Mit kellene még tennie???

Hillarió: Kellemes meglepetés volt a játéka, bár a kirúgásokat még gyakorolnia kell!:) - 7
Ashley - gólpassz, 1-2, jó elfutás, ennyi. Messi sokszor betette, mint magyar horgász a pontyszezonban! - 6
Terry, Carv: Betonkemény fal - 8
Khalid - Nálam Drogba mellett a meccs embere!! Megette Ronaldinho-t vacsorára!!:) -9
Makelele - tökéletes játék - 8
Essien - Kicsit önző volt néha, de most, hogy előlrébb játszott több helyzete is volt!! Csak így tovább!! 8
Lampard: Alig lehetett észrevenni. Sajnos megint - 6
Ballack: Remekül vette át Essien szerepét és nagyon jól védekezett!! - 7
Sheva: sokat reklamált, nem csinált sokat - 6
Drogba: A meccs és a szezon embere eddig!!! - 9

Robben, Kalou: Nem játszottak sokat.
Összességében remek meccs volt, rég láttam ilyen izgalmakat. A tavaszi MU meccs óta az első igazán élvezhető találkozó.

Mellesleg grimrieper nem tudom milyen Chelsea fan vagy te, ha Gudjohnsen-t szídod. Egy értékelhető labdát nem kapott.
Írtózatosan nagy görény vagy, remélem tudod. És ezt magyarul írom, hogy mindenki értse!

Heja Eidur Smári!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ToreAndre 2006. október 19., csütörtök 11:05-kor.
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19062 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ez a győzelem Peter-nek szólt...A kanibál nagyon jó volt....levette Dinho-t apályáról, essien játéjka ismét nagyszerű volt (igaz, 1x elönzőzte), Drogba zseniális, nekem tetszett a mai játék, hála Istennek a cspat rámcáfolt..:)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#19063 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

mourinho írta:sajnos nem lattam a meccset. majd valaki egy osszefoglalot meg egy egesz meccste fel tudna raknI???
Megpróbálom még ma megírni, ha szerencséd van, már olyan 1 körül fönt lesz a főoldalon.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Zola
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006. október 17., kedd 9:04
Tartózkodási hely: Budapest

#19064 Hozzászólás Szerző: Zola »

mourinho (és mindenki), a sport 2 szombat 17.15kor adja újra a meccset
Blue is the Colour...

Zola
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006. október 17., kedd 9:04
Tartózkodási hely: Budapest

#19065 Hozzászólás Szerző: Zola »

hol voltál, amogo??? egy ilyen meccset kihagysz, és még el is mondod???
összefoglaló:
rondennye és messi egy cselt se tudott bemutatni (szóljon aki emlékszik egyre is!!!) khalid és ash csodás volt!!!
deco egy műesését se szopta be a biró
didi mesésen játszott
lamps, ballack kemény volt
essien doppingolt ,mert másként emberi lény nem tud ennyit futni (sztem bepótolta amit az előző 2 barca meccsen kihagyott - de ő erre is képes)
ja és a közönség...
mit mondhatnék még... máskor ilyen nagy hibát ne csinálj,ezt a derbyt kár volt kihagyni
Blue is the Colour...

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#19066 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

mourinho írta:sajnos nem lattam a meccset. majd valaki egy osszefoglalot meg egy egesz meccste fel tudna raknI???
Hat ezt sajnalhatod is mert a csapat apait es anyait beleadva leiskolazta a barcat. Khalid egyszeruen hulyet csinalt a dinnyebol , Guddy szart se ert ,Ya bocs a barcanak 8 millat, Messi hozta a formajat mamint a szineszkedest,persze vegre nem valami skandinav kitomott majom volt a biro,Didi fenomenalis volt a golja olyan Pool-os,Ballack nagyon eros volt kozepen ,Lampi,Maka, csodalatos,A,Cole,remek golpassz,Hilario biztos, Terry Carvalho beton oszlopok.Hat ennyi dio hejban.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#19067 Hozzászólás Szerző: mourinho »

sajnos nem lattam a meccset. majd valaki egy osszefoglalot meg egy egesz meccste fel tudna raknI???

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#19068 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Khalid meglekelte a dinnyet utana ott hagyta megrohadni a palya szelen .

Zola
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006. október 17., kedd 9:04
Tartózkodási hely: Budapest

#19069 Hozzászólás Szerző: Zola »

most utólag könnyű okosnak lenni, de ezen a site-on jó lenne ha nem csak a meccsek után lenne mindenki ennyire pozitiv... bocs ez egy kicsit murinhosra sikerült... de - ahogy ő is - én is szeretem a tényeket nézni:
1. a biró objektiv volt, nem szopta be a sok fasszopó primadonna előadását, bocs de decora, messire és dinnyére gondolok
2. középpályán lemostuk őket - mégis jó volt ez a diamond lamps, maka, essien, ballack felállás... előző 2 meccsen 2 közülük nem volt
3. guddie szart se ér - bocs guddie imádunk, de a legjobb dealünk eddig az volt hogy 8 millát kaptunk érted
4. szélső védőink egyszerűen fantasztikusak voltak
aztán még sorolhatnánk 11-11 ellen 8-3ra megyünk a primadonnák ellen (bocs, csak 7-3ra, mert egyet emberhátrányban lőttünk)
csak azt sajnálom, hogy nem lett 3-0
és még egyszer SOSE KÉTELKEDJETEK A MI FIAINKBAN!!!
Blue is the Colour...

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19070 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Boulahrouz óriásit játszott, végig lenullázta dinhot, Essien annyit futott 1 meccsen, mint én 1 hétig, Makelele csendes, de hasznos játék, Terry-Carvalho szikla, Cole 1-2 alkalommal feljött, és messi üresen maradt, de van egy gólpassza, Sheva is egész jó volt, szóval meg vagyok elégedve a fiúkkal!!!!!5 pont előnyünk van a 2-3. helyen lévő barca és werder páros előtt, ami egész megnyugtató!!! mégt ha a nou campban ki is kapnánk, és győzne a werder, ha csak egy pontot szerzünk brémában, megvan a továbbjutás!!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#19071 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Na mi van fiuk megmondtam elore hogy le fogjuk oket radirozni.A Boleruz az tiszta hulyet csinalt a Rohadt dinnyebol.Abba lehet hagyni a sirast,lehet unnepelni . Es hey Tore Jo a Cole is de milyen es mindenki mas akit te nem csipsz es le pocsozol.Gratula a csapatnak es ahogy Muri mondta ezek a pancserok meg soha nem vertek meg minket 11-11 ellen .

Avatar
JoeCole
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:15
Tartózkodási hely: Miskolc/Szeged

#19072 Hozzászólás Szerző: JoeCole »

Ez fantasztikus volt !!! hihetelen...
Boularouz most mar az egyik kedvencem :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JoeCole 2006. október 18., szerda 22:47-kor.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19073 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Szerintem mindenki meérdemelne egy 10-es osztályzatot, bárhogy is játszott!!!!!! SZÓ SZERINT LEFOCIZTUK A BARCAT!!!!!!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#19074 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Bármilyen szar is volt az eddigi szezonunk, a Barcát most simán vertük. De régen votlam ennyire büszke a csapatra. Hilario nagyon jó volt, egyedül a kirúgásaival voltak gondok.

Én msot boldog vagyok. :D :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#19075 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Szerinted a Reading vagy akár a Fulham ellen (de mondhatnék más példát is) érdemeltünk akár 1 pontot??
Ezzel a kérdéssel elindítottad a világ leghülyébb vitáját ... :) Neeem ... tudom. De igazából ezt nem én döntöm el. Logikusan tekintve: gól(oka)t lőttünk, nyertünk, tehát :arrow: igen. A többivel nem érdemes foglalkozni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19076 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Szerinted a Reading vagy akár a Fulham ellen (de mondhatnék más példát is) érdemeltünk akár 1 pontot??
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#19077 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

andyslacker írta:
ZenZo írta:Azért én ennyire nem vagyok borulátó
Most őszintén ZenZo, szerinted mi az a játékelem, amiben mostanában jók vagyunk ?
A Villa elleni bajnokit leszámítva az alábbiak jellemezték eddig a szezont:

- K**a sok visszapassz + támadni akarás szembetűnő hiánya (akár otthon, akár vendégként, akár vezetésnél, akár vesztésre állva)

- Hosszú labdák ész nélküli erőltetése (Egy két klasszismegoldás Drogbától szerencsére eredményezett gólokat, de látványosan impotens módon csináljuk)

- 16-20 méterről gyakorlatilag nem lövünk kapura (tavaly, tavalyelőtt relatíve sok gól és számtalan veszélyes helyzet adódott ilyenekből)

- Hatástalan pontrúgások (szögletek ill. beívelt szabadrúgások)



Ennek ellenére én javíthatatlan optimista vagyok és szívből remélem, hogy a fentiekben pozitív változás áll be, mert különben sok csalódás vár még ránk a szezonban.
Én már csak ilyen naív vagyok, reménykedek egy jó meccsben :D nade viccet félre téve:
-nem állítottam, hogy a csapat jó teljesítményt nyújt
-a pontrúgásokkal kapcsolatban is egyezik a véleményünk
-1000x inkább sok visszapassz, mint 1 eladott labda
-támadójátékunk egy kalap sz@r
-távoli lövések számottevő visszaesése: hát igen, sajnos ez is igaz
-a támadni akarás hiányával nem értek egyet (vesztésre állva? olyan idén még hál'istennek nem volt - a meccseken mindig a chelsea lőtte az első gólt)
De:
- ennek ellenére már 8-ból hat mérkőzést hoztunk, és holtversenyben vezetjük a tabellát,
- és a leírtak közül semmi sem zárja ki, hogy jó mérkőzést lássunk este :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19078 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Drogba írta:jm@csakneked.hu legközelebb idézőjelet is teszek, ok?
Fel ne húzd már magad, csak kérdeztem!!!
Yes, We BLUE!!!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#19079 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ZenZo írta:Azért én ennyire nem vagyok borulátó
Most őszintén ZenZo, szerinted mi az a játékelem, amiben mostanában jók vagyunk ?
A Villa elleni bajnokit leszámítva az alábbiak jellemezték eddig a szezont:

- K**a sok visszapassz + támadni akarás szembetűnő hiánya (akár otthon, akár vendégként, akár vezetésnél, akár vesztésre állva)

- Hosszú labdák ész nélküli erőltetése (Egy két klasszismegoldás Drogbától szerencsére eredményezett gólokat, de látványosan impotens módon csináljuk)

- 16-20 méterről gyakorlatilag nem lövünk kapura (tavaly, tavalyelőtt relatíve sok gól és számtalan veszélyes helyzet adódott ilyenekből)

- Hatástalan pontrúgások (szögletek ill. beívelt szabadrúgások)



Ennek ellenére én javíthatatlan optimista vagyok és szívből remélem, hogy a fentiekben pozitív változás áll be, mert különben sok csalódás vár még ránk a szezonban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andyslacker 2006. október 18., szerda 16:51-kor.
Birth, CHELSEA, Death

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#19080 Hozzászólás Szerző: Drogba »

jm@csakneked.hu legközelebb idézőjelet is teszek, ok?

Válasz küldése