Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#19041 Hozzászólás Szerző: Festa »

Messit tényleg nehéz tartani szabályosan.Talán az a legjobb ha ketten összezárnak elötte és nem engedik megindulni mert akkor begyorsul.
Nálam Essien volt a meccs embere hihetetlen munkabírással futbalozott
végig a meccsen és a támadásokból is kivette a részét plána ha Ballackhoz mérjük a teljesítményét.Talán az lett volna a korona ha a második félidőben abban a 3-2 elleni szituációnál időben passzol.

Sevcsenkot azért vettük,hogy lekösse a védöket???Nem baj most Drogba lővi a gólokat nemsokára rá fognak jobban figyelni és akkor Andrijnek
több esélye lesz :lol:
Mi az élet értelme??? 42!

Zola
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006. október 17., kedd 9:04
Tartózkodási hely: Budapest

#19042 Hozzászólás Szerző: Zola »

irigylünk érte. tudom milyen a shed-ben bármelyik meccset megnézni, hát még ezt...
egyébként teljesen egyetértek a véleményeddel
Blue is the Colour...

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#19043 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

ZenZo írta:Értékelés skysports módra: http://home.skysports.com/matchratings.aspx?fxid=307237
Hm. Ashley és Boulah is 7, Drogba 8 - ezek biztos hogy jó mérkőzést néztek? :lol:
Na most annyit azert hozza tennek ehhez, hogy Messi kepes barkit!!! akkor megverni amikor akar. Boulah is nagyon sokat koszonhet Essiennek es Makalelenek, akik egyebkent elkepesztoen uraltak a kozeppalyat, es hihetetlenul sokat besegitettek a vedelemnek. Ki voltam akadva azon hogy ok ketten micsoda fizikai allapotban vannak. nalam ok a meccs emberei.

En a shed barbol neztem a meccset, ahol olyan hangulat volt, hogy csak az tudja elkepzelni aki mar volt ott. Nekem is most eloszor volt szerencsem ott megnezni. Ha akarjatok irok en is egy meccs reportot a "Shed" szemszogebol.
Rendkivuli volt.

Zola
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006. október 17., kedd 9:04
Tartózkodási hely: Budapest

#19044 Hozzászólás Szerző: Zola »

Zsocának teljesen igaza van. Sheva leköt legalább 2 védőt, ezért nehéz helyzetben van, ami a góllövést illeti. De igy Didinek több hely jut... nem is véletlen, hogy Sheva beállása óta Didi szórja a gólokat -- szerencsére Jose ezt látja... egy idő múlva, majd Didire fog állni több védő és Sheva lövi a gólokat (feltéve, hogy addig a sok hülye kritikus nem veszi el az önbizalmát). A lényeg, hogy 2 ilyen csatárt egyszerre nagyon nehéz semlegesiteni. Nekünk meg nem mindegy, hogy ki lövi a gólokat...??
Shevánál egy kicsit azt hiányolom, hogy nem "védekezik" elég rámenősen, az ellenfél védőit jobban kellene letámadnia támadás inditásnál -- de ez egy tipikus mourinho játékelem, joe cole, didi és arjen is nála tanult meg védekezni.

ami ashley-t illeti, szerintem jó volt, komoly szabálytalanság nélkül tartotta a köcsög, argentin primadonnát. az, hogy 1-2x a mögötte jövő védőnek kellett szerelnie, az része a játéknak, amit lehet tudatosan játszani, amig 11-11 ellen játszik. Amint 1el kevesebben vagyunk épp az a plusz ember hiányzik... mint ahogy korábban láthattuk. Az igaz, hogy nem volt annyira megalázó a játéka, mint a zseniális khalid-é.

amúgy 3 sárga után kell kihagyni 1 meccset a csoportkörben

C'MON BLUES!!!!
Blue is the Colour...

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#19045 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Arra azért jó lesz felkészülni, hogy 2 hét múlva valószínűleg nem fogja engedni a bíró az angolos fault-okat, úgyhogy ki kellene találni, hogy hogy lehet egy lendületben lévő Messit, vagy Ronaldinho-t megállítani
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#19046 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Wisey írta:
Norbert írta:
Chelsea88 írta: Nem tudom,h a Barcások mire fogják most a vereséget
Aki a részletekre kiváncsi, annak ajánlom a http://www.eurobarca.hu oldalt. :lol:
Meglepően korrektek a reakciók.

Egyébként szerencsénk volt hogy a bíró ennyire engedte a kemény játékot (lásd Boulahrouz vs Ronaldinho párharcok és mindössze egy Chelsea-s sárga lap); a kinti meccsen ez biztos nem lesz így...

Nekem ez a kedvencem :
A: tudom nagy okádék ez a cslszki, nem h antifocista...hanem no-focista...

B: ez érdekes..ez a sok no focista,meg antifocista úgy egyérintőzött a tizenhatosunk előtt,hogy azt se tudtuk merre vagyunk arccal

8) :lol:
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#19047 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nekem annyi hozzáfűznivalóm van, h szerintem Lampard nagyon jó volt. Nagyon jól írányított, ez a teljesítmény már kezd közelíteni az igazi Lampardhoz. Shevának meg idő kell.

Gondoljatok bele, Essien az első idényében sehol nem volt ehhez a formájához képest. Lehet h Shevának is sok idő kell. Szerintem érdemes neki időt adni. Meg elviszi a védőket Drogba mellől, így legalább Drogba jól tud játszani. Ha formába kerül, akkor a Chelsea megállíthatatlan lesz!!!!

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

#19048 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

http://www.hirado.hu/cikk.php?id=156266 itt meglehet nézni az 1 és a 2 félidőt is! Nem lehet betelni vele:)

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

#19049 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

Nagy Győzelem volt! Lampardnak már volt egy sárgája és most is kapott egyet, nem kettő után kell kihagyni egy meccset? Tudja valaki? Nagy érvágás lenne! Szerintem idegenben is nyerhetünk! Bolahrhuz jól fogta Ronaldhinot! Drogba pedi kirobbanó formában van!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#19050 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Norbert írta:
Chelsea88 írta: Nem tudom,h a Barcások mire fogják most a vereséget
Aki a részletekre kiváncsi, annak ajánlom a http://www.eurobarca.hu oldalt. :lol:
Meglepően korrektek a reakciók.

Egyébként szerencsénk volt hogy a bíró ennyire engedte a kemény játékot (lásd Boulahrouz vs Ronaldinho párharcok és mindössze egy Chelsea-s sárga lap); a kinti meccsen ez biztos nem lesz így...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#19051 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Értékelés skysports módra: http://home.skysports.com/matchratings.aspx?fxid=307237
Hm. Ashley és Boulah is 7, Drogba 8 - ezek biztos hogy jó mérkőzést néztek? :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#19052 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Norbert írta:
ZenZo írta:
ZenZo írta: Megpróbálom még ma megírni, ha szerencséd van, már olyan 1 körül fönt lesz a főoldalon.
Kész, az összefoglaló felkerült.
Köszi, szalacsi bélásan szólva nagyon ojjektív!
Fél lábbal a BL továbbjutás kapujában van a csapat, kár annak aki leszalasztotta megnézni ezt a parádés meccset!
Alexander Szalaccse: Sándor vagyok, és mikóó ... az ojjektum a háromszázezer litér, a harmincezer ... vagy nem túdóm.... Háát Árpád megkaptaa tanácstul a zengedééélyt ... A nővérje velem egykora születésű. Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsojja ki. :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#19053 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az én értékelésemet ugyan tükrözi az összefoglaló, bár próbáltam objektív maradni, de egy ilyen meccs után nehéz:

Hilario: 7 Volt egy-két kisebb bravúrja, a hátragurított labdák még szokatlanok voltak neki, pedig ezt előszeretettel játsszuk, de nem akármilyen debüt volt
Boulahrouz: 10 nálam is ő a Man Of The Match, Ronaldinho-t tökéletesen lelépte a pályáról
Carvalho: 8 Ő is jól teljesített, de semmi extra
Terry: 9 "hosszú idő után a régi Terry-t láttam! " - Chelsea88 után szabadon :)
A.Cole: 5 Messi akkor fűzte be, amikor akarta, Lamps és Make nélkül elveszett volna, de a gólpasszal kiérdemelt egy ötöst
Lampard: 7 De csak, mert tud ő jobbat. A kapura ma sem volt veszélyes, plussz a szögletek sem mentek
Ballack: 6,5 Harcolt, küzdött, de volt egy faltja a 16-osunknál, próbált irányítani, de kicsit keveset mozog
Makelele: 9 nagyon erős játék, hiba nélkül, az a kapura lövés meg :)
Essien: 9 Ma is ő volt a csapat vízhordója, rengeteg munkával, a pálya minden pontján otthon van, lő, rúg, véd, támad, csíp, harap ha kell, de a passz hiányzott
Sheva: hm, 5,5. Nem jön neki össze semmi, ki tudja, miért. Kaphatott volna akár 7-et is, ha nem veri magát állandóan
Drogba: 10 Döntő gól, nem is akármilyen, pazar labdakezelés, jó észrevételek, kiugrások, a helyzetkihasználása még mindig rossz, de ma tizest érdemel

Robben: kevés időt kapott, még mindig iszonyat gyors, és úgy váltogatja az oldalakat, mint a szövőnők az egy-sima-egy-fordítottat, ezzel őrületbe kergetve védőit. Hajlamos azonban túl sokáig cipelni a labdát és így kisodródni, kap egy hatost
Kalou: nem volt ideje semmit csinálni, nem értékelem
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#19054 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Chelsea88 írta: Nem tudom,h a Barcások mire fogják most a vereséget
Aki a részletekre kiváncsi, annak ajánlom a http://www.eurobarca.hu oldalt. :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#19055 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ZenZo írta:
ZenZo írta:
mourinho írta:sajnos nem lattam a meccset. majd valaki egy osszefoglalot meg egy egesz meccste fel tudna raknI???
Megpróbálom még ma megírni, ha szerencséd van, már olyan 1 körül fönt lesz a főoldalon.
Kész, az összefoglaló felkerült.
Köszi, szalacsi bélásan szólva nagyon ojjektív!
Fél lábbal a BL továbbjutás kapujában van a csapat, kár annak aki leszalasztotta megnézni ezt a parádés meccset!
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#19056 Hozzászólás Szerző: Dani »

Akkor az én rövidke kis szösszenetem: :)
Az első félidő viszonylag kiegyenlített volt,de akkor is mi irányítottunk(ahogy a meccs folyamán végig)Jó volt látni a harcosságot a fiukban,hogy odatették magukat,és nem kímélték saját testi épségüket sem!
2 éve A Barca megvert minket idegenben(Nou Camp) 2:1 re,azon a bizonyos Drogba kiállításon,majd 11 vs. 11 4:2 re nyertünk,gondolom arra a meccsre mindneki emlékszik!
a Tavalyi BL-ben ismét találkoztunk,ahol hazai pályán megintcsak kikaptunk a Barcától,és ugye itt állították ki Del Horno-t.
Visszavágó 1:1 a Nou Camp ban.(11 vs.11)
A mai mecscen 11 vs. 11 Nyertünk 1:0 ra.
Itt csak annyit akartam kihangsúlyozni,hogy a Barca amikor 11 a 11 ellen játszott,képtelenek voltak minket megverni,még otthon is!

Nem tudom,h a Barcások mire fogják most a vereséget,gondolom Eto'o hiányzására(ahogy mi annó a kiállításokra,illetve a bírói tévedésekre)valahogy jogosan,mert Biztos,hogy Eto'o val nehezebb dolgunk lett vola,mert valjuk meg őszintén ez a Barca lényegében semmit nem csinált.
Hogy mi játszottunk ennyire jól,vagy a barca ennyire rosszúl,azt ki-ki döntse el maga!
(azt elismerem,hogy volt egy gyönyörű támadásuk,de semmi más...)

Rossz volt látni Gudi-t Brca mezben,dehát ez van,nem is ment neki a játék,és látszott,h a Chelsea játékosai úgy bántak vele,mint a hímestojással +nagyon sportszerű volt,amikor lecserélték,és a közönség vastapsal "kísérte le".
Aztán a 2. félidő elején jött az a Drogba gól,hát valami csodálatos volt,onnantól kezdve,még legalább rúghattunk volna vagy 3 at...

Hilario: 7 Igazi nagy védeni valója nem volt,ezt bármelyik kapus megoldotta volna,de azért nagyon örülök,hogy nem kapott gólt!
(viszont a kirúgásai,még Cech-nél is rosszabbak,ami már nagy szó --->látszott rajta a csöppnyi lámpaláz
Boulahrouz: 10 nálam ő a MECCS EMBERE! elég ha annyit mondok,Ronaldinho-t levette a pályáról,egyszer sem ment keresztül rajta(na jó 1x,de akkor is megállította)
Carvalho: 8 Ő is jól teljesített,különösebb hibára nem emlékszem,de semmi extrára sem,hozt a kötelezőt.
Terry: 9 nem gyengéket mentett,nagyon harcolt ő is,végre hosszú idő után a régi Terry-t láttam!
A.Cole: 4 Messi akkor fűzte be,amikor akarta,ha nincs ott vki más,hogy segítsen neki...pff (Bridge-t a kezdőbe!)
Lampard: 8 nagyon jól irányított,ahoz kéoest,hogy nem a saját posztján játszott,jól játszott ő is,bár nagy helyzetbe nem került,sztem tud ő ennél jobbat is!
Ballack: 5 Szürke...nem ebbe a csapatba való,egyenlőre nem találja a helyét,nagyon remélem,hogy idővel ez megváltozik!
Makelele: 10 ő is,amit dolgozott a középpályán,vmi hihetetlen volt.Jó volt nézni,ahogy cselezgetett,nem volt semmi,Még Dinho-t is befűzte jópátszor,nem is akárhogy!!!
Essien: 7 Alapvetőleg jól játszott,de voltak érdekes megmozdulásai,kicsit önző volt talán,és mondom,érthetetlen volt számomra,hogy ha már megindul a kapu felé,míért mindig a legrosszabb megoldást választja.
Seva: 4 nem tudom mi kell még neki,hogy gólt lőjjön...semmit nem csinált,volt egy két passza,és érezni,hogy nagyon jól lát a pályán,de ez kevés,főleg tőle!
Drogba: 10 NO COMMENT! Parádézott egész meccsen,hozza a (mostmár nyugodt szívvel mondom) megszokott KIVÁLÓ formáját!
(Bár az a szinészkedés nem kellett volna,elismerem,fölösleges volt...
nagyon megszerettem,eddig is szerettem,de most...ő az egyik kedvencem a csapatból! )

összeségében szerintem egy kiváló meccset láttunk,CHELSEA győzelemmel,MEGÉRDEMELTÜK!

majdcsak eszembe jut még valami,most így késő este,jaaa kora reggel ennyi :wink:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#19057 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ZenZo írta:
mourinho írta:sajnos nem lattam a meccset. majd valaki egy osszefoglalot meg egy egesz meccste fel tudna raknI???
Megpróbálom még ma megírni, ha szerencséd van, már olyan 1 körül fönt lesz a főoldalon.
Kész, az összefoglaló felkerült.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#19058 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nekem tetszett a mai játék, talán a legjobb volt idén. Kár, hogy nem tudtuk kitömni a Barcát. Értékelést nem írok, mindenki remek volt. Sevának előbb-utóbb összejön, nem kell aggódni. Hasznos volt mezőnyben így is.
GO BLUES!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#19059 Hozzászólás Szerző: Norbert »

A csapat mos kicsit Petrért is játszott. Ő meg gondolom még a katétert is kitépte örömében... :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#19060 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Teljesen egyetértek Tore hsz! Mindent beleírt, ami kell, kivétel, ami A Colet illeti!
VAlóban néha egyedül hagyta Messit, de szerintem Bridge még kicsit egy ilyen tétmeccsen nem lenne magabiztos!
Szerintem Del Hornoval is ez volt baj, amikor kiállították!
JMnak nagyon bejött a húzása, remek volt Essien Ballack, Lampard Makelele középpályán! Hihetetlenül jó húzás volt így kezdeni! Bár én Robbent játszattam volna, de valszeg hiba lett volna őt kezdetni!
Hilario tényleg jó volt! Meg is lepődtem, bár nem is volt olyan veszélyes a Barca a kapura, még Messi lövése is szerintem maximum a kapufát találta volna el, de inkább mellé!Már biztos továbbjutunk, mert a Levszkit itthon megverjük, s a Brema ill a Barca legjobb esetben sem tud 9-9 pontot gyűjteni, ha az egyik szerez a 9, a másik max 6, legjobb esetben 7-7 ponttal lesznek gazdagabbak, szal a Bréma ill Barca elleni meccset, már "el is veszítheti" a CHelsea, de remélem nem fogja, sőt 18ponttal lenne jó csoportelsőként továbbmenni, mindenki rettegne a Chelsetől!!!!

Válasz küldése