Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17941 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

kdako írta:
ToreAndre írta:
szpecnaz írta:...1 gólhekyzet egy bl döntőn...szánalmas...Inzaghi-t meg nem szídnám Tore...valamit már letett az asztalra....
Melyikre gondolsz? Alonso lővésére? Gerrard-éra? Azok közül is melyikre? Pennant-éra, Crouch bombájára? Nem tudom milyen meccset néztél, ha csak 1 gólhelyzetet láttál...
Azért az nem helyzet, ha egy 30 méteres lövés 5 méterrel mellé megy...
Melyikre gondolsz? Gerrard első lővése max 2 méterrel ment felé, második lővését (helyezését) és Crouch bombáját a kapus védte, Pennant és Alonso helyezése alig ment mellé...
Komolyan, mit néztél?:D
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17942 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

szpecnaz írta: Én nem akarok senkit sem megsérteni, de két dolog:

1.) Senki sem mondta hogy muszáj egy csapatnak drukkolni egy életen át....nem szégyen a váltás....
Hát, ha te ilyen megfutamodós vagy, akkor csak tessék. Én egy csapatnak fogok szurkolni egész életemben!
szpecnaz írta: 2.) Azt is meg kellene gondolni, hogy a klubot szereti az ember vagy a játékosokat....
Gondolom ezt nem nekem írtad, mert hisz szinte az összes kedvenc játékosom elment, még mindig Chelsea drukker vagyok...
Nem lettem Rangers drukker 2000-ben és tavaly sem váltam Barca drukkerré, igaz?
(Steffiék viszont aranyosak, ahogy követik Ronaldo-t mindenhova!:))
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17943 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:
szpecnaz írta:...1 gólhekyzet egy bl döntőn...szánalmas...Inzaghi-t meg nem szídnám Tore...valamit már letett az asztalra....
Melyikre gondolsz? Alonso lővésére? Gerrard-éra? Azok közül is melyikre? Pennant-éra, Crouch bombájára? Nem tudom milyen meccset néztél, ha csak 1 gólhelyzetet láttál...
Azért az nem helyzet, ha egy 30 méteres lövés 5 méterrel mellé megy...
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17944 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Chelseafan írta: A többi drukkerben meg még több utálat van a Chelsea iránt...
Igen, és? A többi drukker is ebben a népbetegségben szenved. Egy (vagy több) csapat a király, a többi szar!
Megkéne reformálni a futball szurkolást vagy nemtom...
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17945 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

kdako írta: Egyébként miért szeressem a riválisokat? Én Chelsea szurkoló vagyok ,és nem Chelsea, mu, pool meg még ki tudja, mennyi. Én is mondhatnám, hihetetlen mennyi szeretet van bennetek a riválisok felé...
Senki nem mondta, hogy szeresd! Én is Chelsea szurkoló vagyok, mégis elismerem a többi csapatot, edzőt, játékost! Nem szídom őket habzó szájjal minden adandó alkalommal. (Ne vedd magadra!)
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17946 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

szpecnaz írta:...1 gólhekyzet egy bl döntőn...szánalmas...Inzaghi-t meg nem szídnám Tore...valamit már letett az asztalra....
Melyikre gondolsz? Alonso lővésére? Gerrard-éra? Azok közül is melyikre? Pennant-éra, Crouch bombájára? Nem tudom milyen meccset néztél, ha csak 1 gólhelyzetet láttál...
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#17947 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#17948 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én még annyit tennék hozzá, hogy nem tudom mivel, de ezt a tiszteletfélét kiérdemelte Benítez a kommentátoroknál is. Aki hallgatta a hözvetítést, tudja, miről beszélek. Ha José ül egykedvűen, merev arccal egy meccsen, akkor az szörnyű, bunkó, flegma, nemtörődöm, stb. Ha ugyanezt Rafa csinálja, akkor az mesteri, tökéletes, magabizots, stb. Ha az ilyen dolgok nem lennének rendszeresek, akár fenn is akadnék ezen :) De hát ez van. Arról meg, hogy nem keveredik botrányba, annyit, hogy nem tudom kinek volt a legnagyobb "balhéja" Joséval a pl-ben. És hát minden dologhoz két ember kell, szóval... másrészről azt meg nem nevezném taktikai érzéknek, hogy reggel felkel, a falra kitűzött csapatfotón pedig a képnek háttal állva dartstűvel dobálva válogatja ki a kezdő csapatot. A Poolnak egy nagyon jó játékeleme van, amit már írtam is, hogy nagyon jól szűkíti le a területet már a középpályától, és ez az angol bajnokságban igen eredményes. De pontosan a rövid, földön-passzos olasz foci az ellenszere ennek. Ezt a Milan ki is használta. Ennyi. Inzaghi úgy mozdult be a pl második legjobb védelme mellett, hogy rá sem mozdult senki... és nem egyszer volt ilyen, hogy a védelem teljes zavarban volt, (például a két szabadrúgásnál) mert nem felívelt labdákkal találkozott.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#17949 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

bilhacica írta:őőő én a magam részéről befejeztem a benitez fél vitát. a szurkoláshoz meg annyit hogy abban igaza volt vkinek aki irta hogy minket utálnak a alegjobban szal még plusszba ezzel ne basztassuk már egymást hogy Te nem vagy igazai szurkolo és hasonloak.
pl. tegnap amikor meg szolalt a Blue is the colour elöntötte az agyamat vmi és felpattantam a fotelból és orditva énekeltem végig....
a barátnőmnél néztem a meccset és az anyja aszitte megörültem :D
nah a lényeg srácok hogy ne bántsuk egymást mind egy célért vagyunk itt és nézzük a meccseket meg szoritunk a csapatnak, azért mert Chelsea szurkolok vunk.
én ha szidok is vkit "itthonrol" azt a tárgyilagosság mondatja velem. Ha pl szidom Ballackot sokat és Ő varázsütés szerüen megváltozna leállnék és magasztalnám, hogy miért? mert a kedvenc csapatomért küzd. ha pedig egy ellen fél játékost elismerek vagy edzőt azt is a tárgyilagosság és a tudás egyszerrü elismerése mondtatja velem. nállam pl az is egyértelmü hogy Kaká nyeri az aranylabdát jogosan....
nah a lényeg hogy akár ki legyen a pályán az ellenfél ha a Chelsea az egyik csapat akkor mind tudjuk hogy természetesen akkor már nem a rácio vagy az elsimerés dominál csak a Chelsea iránti szeretet és fanatikus kötödés, szal béke és gogo Chelsea:)
good words mate!

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#17950 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

Oziris írta:
Zolaisgod írta:
ToreAndre írta: Hát, vannak akik pont az ilyen "unalmas" "szürke" Benitezeket szeretik és nem az exibicionista Mourinho-kat. Lehet, hogy azért igazol rosszul, mert bár gazdag klub a Pool, mégsincs 200 milliója...
Amúgy szerintem nem igazol rosszul csak sokat.
Már írtam máshol, hogy ezerszer szívesebben láttam volna Kuyt-öt Seva helyén, Agger-t Khalid helyén, Crouch-ot Kalou helyén és sorolhatnám...
Persze ez szubjektív!:)

Visszatérve hihetetlen mennyi utálat van bennetek más emberek, csapatok íránt...
Ha utálat annyira nincs is, de dicsérni tényleg nehezemre esik más csapatot/játékost/edzőt... bár most pl. le merem írni, hogy ez a Milan nagyon megérdemelte a BL-t. Simán ők voltak a sorozatban legjobbak.
Láttad a csoport meccseiket?Meg a Celtic elleni szenvedésüket?
A fenét voltak a legjobbak!
szarul kezdtek, de a teljesítményük jókor nőtt meg. Képtelenség az összes meccsen virítani. A Celtic ellen nem láttam őket, de utána...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#17951 Hozzászólás Szerző: Megyó »

őőő én a magam részéről befejeztem a benitez fél vitát. a szurkoláshoz meg annyit hogy abban igaza volt vkinek aki irta hogy minket utálnak a alegjobban szal még plusszba ezzel ne basztassuk már egymást hogy Te nem vagy igazai szurkolo és hasonloak.
pl. tegnap amikor meg szolalt a Blue is the colour elöntötte az agyamat vmi és felpattantam a fotelból és orditva énekeltem végig....
a barátnőmnél néztem a meccset és az anyja aszitte megörültem :D
nah a lényeg srácok hogy ne bántsuk egymást mind egy célért vagyunk itt és nézzük a meccseket meg szoritunk a csapatnak, azért mert Chelsea szurkolok vunk.
én ha szidok is vkit "itthonrol" azt a tárgyilagosság mondatja velem. Ha pl szidom Ballackot sokat és Ő varázsütés szerüen megváltozna leállnék és magasztalnám, hogy miért? mert a kedvenc csapatomért küzd. ha pedig egy ellen fél játékost elismerek vagy edzőt azt is a tárgyilagosság és a tudás egyszerrü elismerése mondtatja velem. nállam pl az is egyértelmü hogy Kaká nyeri az aranylabdát jogosan....
nah a lényeg hogy akár ki legyen a pályán az ellenfél ha a Chelsea az egyik csapat akkor mind tudjuk hogy természetesen akkor már nem a rácio vagy az elsimerés dominál csak a Chelsea iránti szeretet és fanatikus kötödés, szal béke és gogo Chelsea:)

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#17952 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

szpecnaz írta:Én nem akarok senkit sem megsérteni, de két dolog:

1.) Senki sem mondta hogy muszáj egy csapatnak drukkolni egy életen át....nem szégyen a váltás....

2.) Azt is meg kellene gondolni, hogy a klubot szereti az ember vagy a játékosokat....

Így van:
1.) Tore számára úgy tűnik megérett erre a helyzet
2.) és úgy tűnik, még számos váltás áll előtte..... :)
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#17953 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

és a pool megérdemelte volna ?!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#17954 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zolaisgod írta:
ToreAndre írta:
kdako írta:Túlértékelt. Volt két éve két csapattal, amikor kijött a lépés, erre kikiáltották Európa legjobb edzőjének. unalmas, szürke, rosszul igazol és a hülye rotációs taktikájához ragaszkodik. utóbbi kettőnek csak örülök, de nem ismerem el a képességeit.
Hát, vannak akik pont az ilyen "unalmas" "szürke" Benitezeket szeretik és nem az exibicionista Mourinho-kat. Lehet, hogy azért igazol rosszul, mert bár gazdag klub a Pool, mégsincs 200 milliója...
Amúgy szerintem nem igazol rosszul csak sokat.
Már írtam máshol, hogy ezerszer szívesebben láttam volna Kuyt-öt Seva helyén, Agger-t Khalid helyén, Crouch-ot Kalou helyén és sorolhatnám...
Persze ez szubjektív!:)

Visszatérve hihetetlen mennyi utálat van bennetek más emberek, csapatok íránt...
Ha utálat annyira nincs is, de dicsérni tényleg nehezemre esik más csapatot/játékost/edzőt... bár most pl. le merem írni, hogy ez a Milan nagyon megérdemelte a BL-t. Simán ők voltak a sorozatban legjobbak.
Láttad a csoport meccseiket?Meg a Celtic elleni szenvedésüket?
A fenét voltak a legjobbak!
Chelsea FOREVER!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#17955 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Én nem akarok senkit sem megsérteni, de két dolog:

1.) Senki sem mondta hogy muszáj egy csapatnak drukkolni egy életen át....nem szégyen a váltás....

2.) Azt is meg kellene gondolni, hogy a klubot szereti az ember vagy a játékosokat....

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#17956 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

a foci szégyene lett volna,ha ez a lefáradt pool 3éven belül 2x-er nyert volna bl-t ezzel az álszerény spanyollal !

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#17957 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ToreAndre írta:Visszatérve hihetetlen mennyi utálat van bennetek más emberek, csapatok íránt...
A többi drukkerben meg még több utálat van a Chelsea iránt...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17958 Hozzászólás Szerző: kdako »

A káröröm különösen azután jött ki, hogy három hete erre készültek, majdnem elbukták miatta a bronzérmet, nem vették komolyan az utolsó meccseket. Három hetük volt, és csak ennyire futotta... :lol: :lol: :lol:
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17959 Hozzászólás Szerző: kdako »

bilhacica írta:
kdako írta:
ToreAndre írta:Már miért lenne senkiházi?? Most komolyan? Nem szerepel, ritkán szólnak róla az újságok, nyert azért pár trófeát?? Nem nagyon keveredik botrányba. Mégis mi bajod van már vele is?? Vagy elég, hogy egy rivális csapat edzője??
Túlértékelt. Volt két éve két csapattal, amikor kijött a lépés, erre kikiáltották Európa legjobb edzőjének. unalmas, szürke, rosszul igazol és a hülye rotációs taktikájához ragaszkodik. utóbbi kettőnek csak örülök, de nem ismerem el a képességeit.

rosszul igazol????????? olyan játékosokkal menetel a blben akiknek az előző évben még bl indulási joga sem volt! no name senkikből 2 nap alatt alapembert csinál. a valencia sem az az oriás klubb manapság aki nem birja hova költeni a pénzét, főleg amikor Ő volt ott az edző akkor sztárok nélüli csapatnak hivták. nyert Uefat bajnokságot velük, L'poollal cshield, ligakupa, fa, bl. és még jol jött ki neki két éve :D
ne érts félre nem téged basztatlak de amiket irsz az...
Hát ez az, ragaszkodik Arbeolához, Gonzalezhez, Bellamyhoz, Pennanthoz, Zendenhez, Kewellhez.
Baromi nagy menetelés volt: legkönnyebb csoportból jutottak tovább. Mázlival kiverték a hullámvölgyben lévő Barcát. Sima siker az elfáradó PSV ellen. Büntetőkkel, 210 perc alatt 2 helyzetet kidolgozva minket. A döntőben kijött, hogy mennyire nulla csapat, rossz taktikával. A Milan megette őket. Ancelotti leiskolázta Benitezt.
Emberileg nem ismerem, de nem hiszem, hogy te vagy Tore igen, bár ki tudja, együtt szoktatok kávézgatni biztos...

A senkiházi jelző annak szólt, hogy unom már, hogy mindenhonnan az folyik, hogy mennyire összevan rakta ez a csapat, Benitez egy zseni, noha nem az, egy túlértékelt, középszerű edző, aki a simulékony modorával belopta magát az angolok szívébe, aemiatt nem szállt rá annyira a média mint Joséra. Nem tudom, miért kell ezen annyira fennakadni, mintha rátok vagy valamely hozzátartozótokra mondtam volna valamit.

Egyébként miért szeressem a riválisokat? Én Chelsea szurkoló vagyok ,és nem Chelsea, mu, pool meg még ki tudja, mennyi. Én is mondhatnám, hihetetlen mennyi szeretet van bennetek a riválisok felé...
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#17960 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Benitez igazi kupamenő....egy trófeát nem fog soha megnyerni...a PL-t...egy-egy meccseken jól tud játszani a csapata, de a sorozatos terheléseket nem bírja....ott már elbukik...ez a pool meg egy nagy fos volt....1 gólhekyzet egy bl döntőn...szánalmas...Inzaghi-t meg nem szídnám Tore...valamit már letett az asztalra....

Válasz küldése