Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19501 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Van egy sejtésem. Barca és Ajax....
Only one Di Matteo!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19502 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

mourinho írta:
zirkonium írta:Holnap sorsolják a BL csoportokat. Remélem idén nem elégszik meg Jose a második hellyel...
Hány órakor lesz??
És közvetíti e valamelyik TV-csatorna? (tavaly a eurosport közvetítette...)

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#19503 Hozzászólás Szerző: mourinho »

zirkonium írta:Holnap sorsolják a BL csoportokat. Remélem idén nem elégszik meg Jose a második hellyel...
Hány órakor lesz??

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19504 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Holnap sorsolják a BL csoportokat. Remélem idén nem elégszik meg Jose a második hellyel...

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

hy

#19505 Hozzászólás Szerző: Gullit »

Steffi írta:
Chelsea88 írta:Nálam jobban sztem senki nem gyűlöli a Barcát itt a fórumon,de engem nem érdekel mit csinálnak,mindaddig,amíg nem kersztezik a Chelsea útját.
Szivesebben néznék egy Real-Chelsea meccset,mert ott tényleg nagy izgalmak lennének,és egy élvezetes focit látnánk.
Egy Barca meccs annyiból álna,hogy így Dinho úg Eto'o és hogy tavaly kivertek minket...meg a kommentátorok is félistenkét tisztelik azt a sz...r klubot.
Engem baromira idegesítenek,és nagyon reméléem,hogy vki egyszer nagyon megalázza őket(bocs,h elszálltam a végére egy kicsit)
A szívemből szóltál!!!! :P
Eggyet értek de én szerintem jobban utálom a Barcát csak Gudy-t sajnálom hogy nem fog jáccani ott 4 meccset-se szegény.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#19506 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Chelseafan írta:Ha már szó volt Bridge góljáról, egy kis visszaemlékezés: 8)

http://youtube.com/watch?v=lTQZpdL4HP0& ... %20arsenal

Hát látni Bridge-t gólt lőni ráadásul az arsenalnak és Ranierit így örülni egy dolgot tudtam csak csinálni : :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19507 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Chelsea88 írta:Nálam jobban sztem senki nem gyűlöli a Barcát itt a fórumon,de engem nem érdekel mit csinálnak,mindaddig,amíg nem kersztezik a Chelsea útját.
Szivesebben néznék egy Real-Chelsea meccset,mert ott tényleg nagy izgalmak lennének,és egy élvezetes focit látnánk.
Egy Barca meccs annyiból álna,hogy így Dinho úg Eto'o és hogy tavaly kivertek minket...meg a kommentátorok is félistenkét tisztelik azt a sz...r klubot.
Engem baromira idegesítenek,és nagyon reméléem,hogy vki egyszer nagyon megalázza őket(bocs,h elszálltam a végére egy kicsit)
A szívemből szóltál!!!! :P
Hajrá Kékek!

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#19508 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Chelseafan írta:Ha már szó volt Bridge góljáról, egy kis visszaemlékezés: 8)

http://youtube.com/watch?v=lTQZpdL4HP0& ... %20arsenal
Nem csúnya gól :D

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#19509 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ha már szó volt Bridge góljáról, egy kis visszaemlékezés: 8)

http://youtube.com/watch?v=lTQZpdL4HP0& ... %20arsenal

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#19510 Hozzászólás Szerző: Pethy »

miki36 írta:
Chelsea88 írta:Nálam jobban sztem senki nem gyűlöli a Barcát itt a fórumon,de engem nem érdekel mit csinálnak,mindaddig,amíg nem kersztezik a Chelsea útját.
Szivesebben néznék egy Real-Chelsea meccset,mert ott tényleg nagy izgalmak lennének,és egy élvezetes focit látnánk.
Egy Barca meccs annyiból álna,hogy így Dinho úg Eto'o és hogy tavaly kivertek minket...meg a kommentátorok is félistenkét tisztelik azt a sz...r klubot.
Engem baromira idegesítenek,és nagyon reméléem,hogy vki egyszer nagyon megalázza őket(bocs,h elszálltam a végére egy kicsit)
Fogalmazhattál volna keményebben is. Egyébként én is rettentően utálom a Barcelonát, és tényleg minden kommentátor isteníti azokat a kö...ögöket, akik csak Ronaldinho-val tudnank győzni. Siralmas Club..... :twisted: :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry:
Hasonlóképen érzek

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#19511 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Chelsea88 írta:Nálam jobban sztem senki nem gyűlöli a Barcát itt a fórumon,de engem nem érdekel mit csinálnak,mindaddig,amíg nem kersztezik a Chelsea útját.
Szivesebben néznék egy Real-Chelsea meccset,mert ott tényleg nagy izgalmak lennének,és egy élvezetes focit látnánk.
Egy Barca meccs annyiból álna,hogy így Dinho úg Eto'o és hogy tavaly kivertek minket...meg a kommentátorok is félistenkét tisztelik azt a sz...r klubot.
Engem baromira idegesítenek,és nagyon reméléem,hogy vki egyszer nagyon megalázza őket(bocs,h elszálltam a végére egy kicsit)
Fogalmazhattál volna keményebben is. Egyébként én is rettentően utálom a Barcelonát, és tényleg minden kommentátor isteníti azokat a kö...ögöket, akik csak Ronaldinho-val tudnank győzni. Siralmas Club..... :twisted: :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry:
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#19512 Hozzászólás Szerző: Dani »

Nálam jobban sztem senki nem gyűlöli a Barcát itt a fórumon,de engem nem érdekel mit csinálnak,mindaddig,amíg nem kersztezik a Chelsea útját.
Szivesebben néznék egy Real-Chelsea meccset,mert ott tényleg nagy izgalmak lennének,és egy élvezetes focit látnánk.
Egy Barca meccs annyiból álna,hogy így Dinho úg Eto'o és hogy tavaly kivertek minket...meg a kommentátorok is félistenkét tisztelik azt a sz...r klubot.
Engem baromira idegesítenek,és nagyon reméléem,hogy vki egyszer nagyon megalázza őket(bocs,h elszálltam a végére egy kicsit)

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#19513 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Steffi írta:
miki36 írta:
Steffi írta: Nekem a Chelsea-Real döntő meg is felelne, de a tavalyi sem az lett .-(
Akkor inkább Chelsea-Barca döntő, már csak azért is hogy visszavágjunk.
Gyűlölöm a Barcát, ne legyenek döntősök. Inkább az elődöntőben veri őket a Chelsea, így jó? :-)))
Tökéletes :twisted: :P :D :lol: :)
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19514 Hozzászólás Szerző: Steffi »

miki36 írta:
Steffi írta:
miki36 írta: Egyetértek, csak én még idesorolnám a megerősödött Bayern-t, az intert, aki k szintén nagyokat igazoltak.
Nekem a Chelsea-Real döntő meg is felelne, de a tavalyi sem az lett .-(
Akkor inkább Chelsea-Barca döntő, már csak azért is hogy visszavágjunk.
Gyűlölöm a Barcát, ne legyenek döntősök. Inkább az elődöntőben veri őket a Chelsea, így jó? :-)))
Hajrá Kékek!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#19515 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Az olasz labdarúgó-bundabotrányban eljáró másodfokú bíróság megerősítette az első fokú határozatnak azt a részét, amely a Juventust a 2006–2007-ben a Serie B-be, azaz a másodosztályba sorolta, ám 30 pontról 17 pontra csökkentette a torinói együttest sújtó pontlevonást. A Juve illetékesei bejelentették: polgári bíróságon támadják meg a másodfokú ítéletet. Az AC Milan indulhat a Bajnokok Ligájában, de a selejtező 3. fordulójában kezd majd.
Jogerőre lép a Juventus esetében az a döntés is, hogy a Zebráktól visszaveszik a 2004–2005-ös szezonban megszerzzett bajnoki címet, és nem kapja meg az együttes a 2006-os aranyérmeket. Arról nem született döntés, hogy kinek ítélik oda ezt a két bajnoki címet.

A Reuters legfrissebb értesülése szerint a Juventus jogi képviselője máris bejelentette, hogy a polgári bíróságon megtámadják a másodfokú ítéletet. Cesare Zaccone az ANSA hírügynökségnek nyilatkozva kijelentette: az ítélet "hihetetlen". A klub frissen kiadott kommünikéjében az elnök közli: "Nem tudjuk elfogadni ezt a döntést".

Enyhítették a büntetéseket a másik három klub esetében. Az AC Milan az első osztályban indulhat, és nyolc pontra mérsékelték a 15 pontos induló büntetését, a Lazio és a Fiorentina pedig szintén maradhat a Serie A-ban.

A Fiorentina mínusz 19, míg a Lazio mínusz 11 ponttal kezdheti meg a következő idényt az élvonalban. Mindkét klubot 100 euró pénzbüntetés megfizetésére kötelezték.

Az utóbbi két klub esetében az első fokú ítélet még a kizárásról rendelkezett.

Az AC Milan indulhat a Bajnokok Ligája 2006–2007-es idényében, de nem kezdheti a küzdelmeket a főtáblán, hanem már a selejtező harmadik fordulójában be kell lépnie a sorozatba. A főtáblán így az Internazionalével és az AS Romával számolhat az európai szövetség (UEFA), míg a kvalifikációs szakaszban a Milan mellett a Chievo jut szerephez.

Ami szintén hivatalos, hogy a pontlevonás mellett a milánói piros-feketéknek a Lazióhoz és a Firenzéhez hasonlóan 100 ezer euró büntetést meg kell fizetniük.
Forrás: http://www.nemzetisport.hu
Amúgy bocs hogy ezt ide irom és nem a Sport a Chelsean kivűl (vagy valami ehhez hasonló nevű) topicba, csak hát oda is irtam/másoltam egy elég érdekes cikket, mégsem reagált rá senki.. :?

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#19516 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

miki36 írta:Az Inter megveszi a Luca Toni-t, a Viérát, és a Grossót, meg az ibrahimovicot.. Ha nézted a vb-t tudod miről beszélek. A Bayern pedig megveszi a Van nistelrooyt, és Lahm is most van jó formában, valamint Podolskit is megvették.
A vb-t volt "szerencsém" látni, de van egy olyan érzésem, hogy Mancini nagyon visszafogja ezt a csapatot. Mármint eredményességre, sikerre gondolok itt elsősorban, és nem gólokra. A Nistelrooy-Bayern dolog még közel sem biztos (legutolsó értesüléseim szerint), Podolsky pedig hiába lesz jó, ha Makaay "hozza" tavalyi formáját.

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#19517 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Dandeer írta:
miki36 írta: Egyetértek, csak én még idesorolnám a megerősödött Bayern-t, az intert, aki k szintén nagyokat igazoltak.
Hát nem tudom.. Bayern megerősödött? Hisz eligazolt a kulcsjátékos.. Inter? Örülhetnek, hogy nincs Villareal :!: :twisted:

Még fél óra, és kezdődik Shevchenko Milanban szerzett legszebb góljainak bemutatása a Sport 1-en!
Az Inter megveszi a Luca Toni-t, a Viérát, és a Grossót. Ha nézted a vb-t tudod miről beszélek. A Bayern pedig megveszi a Van nistelrooyt, és Lahm is most van jó formában, valamint Podolskit is megvették.
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#19518 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

miki36 írta: Egyetértek, csak én még idesorolnám a megerősödött Bayern-t, az intert, aki k szintén nagyokat igazoltak.
Hát nem tudom.. Bayern megerősödött? Hisz eligazolt a kulcsjátékos.. Inter? Örülhetnek, hogy nincs Villareal :!: :twisted:

Még fél óra, és kezdődik Shevchenko Milanban szerzett legszebb góljainak bemutatása a Sport 1-en!

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#19519 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Steffi írta:
miki36 írta:
Dandeer írta: Jójó persze hogy sztárokból áll és persze hogy nem értek el immáron 4. éve semmit, de azért most már igencsak megváltozott a helyzet, nem gondolod? Megjött Fabio Capello, a világ 2. legjobb edzője, és most már igazoltak egy nagyon jó védőt és egy védekező középpályást. Ez nem összevissza vásárlás! Biztos vagyok benne, hogy Capello miatt tudták nyélbe ütni ezt az üzletet. És éppen azokra a posztokra igazoltak, amiket annyi kritika ért. Ne legyen igazam, de szerintem idén nagyon oda kell figyelni a Real Madridra, mert felnőtt a Barcelonához. Idén a BL-döntőért nálam a két spanyol elit alakulat, valamint az általunk oly annyira szeretett klub, a Chelsea lesz versenyben. Hajrá!
Egyetértek, csak én még idesorolnám a megerősödött Bayern-t, az intert, aki k szintén nagyokat igazoltak.
Nekem a Chelsea-Real döntő meg is felelne, de a tavalyi sem az lett .-(
Akkor inkább Chelsea-Barca döntő, már csak azért is hogy visszavágjunk.
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#19520 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Steffi írta:
Nekem a Chelsea-Real döntő meg is felelne, de a tavalyi sem az lett .-(
Hanem egy másik angol-spanyol párharc. Ebből is látszik, hogy a hispán és a szigetországból érkező csapatok kiemelkednek a legrangosabb európai klubtornán. És ez idén még inkább igy lesz, mert nincsenek az olaszok. És ennek én mérhetetlenül örülök. Sosem szerettem az olasz labdarúgást. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dandeer 2006. július 25., kedd 19:17-kor.

Válasz küldése