Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#18921 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Chelsea88 írta:Most néztem a Sport Klubon egy Copa de sudamerica mérkőzést azt hiszem a Pachuca - Lanús derbit,ami 2:2 lett,és 4:2 vel a hazai csapat ment tovább,de nem eza lényeg:
volt egy szakkomi,eszméletlen milyen dumái voltak.nem magyar származású,de magyarul közvetítette,bár egy kicsit törte,olyan szlenget használt,végignéztem a meccset,de nem a meccset figyeltem,hanem azt hallgattam,miket dumál a kommentátor,eszméletlen volt.
(vki esetleg nem tudná megmondani a nevét?!)
en nem tudom a nevet, de en is mindig nezem a corinthias meccseit es borzaszto. komolyan mondom meg en is tudok ugykozvetiteni egy meccset ha nem jobban.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#18922 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Faragó Richárd, Hajdú B. István és az a bajszos kommentátor a sport 1-nél aki a spanyol meccseket közvetíti (tarragona-real madrid meccset is ő közvetítette) :D Ők azok akik értenek a közvetítéshez :) Amúgy én is a riporter, kommenttor pályán vagyok...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#18923 Hozzászólás Szerző: Wisey »

tibi71 írta:
Steffi írta:
kdako írta:Guddy egy perc alatt elfelejtette velem hat Chelsea-s évét a gólörömmel. Hűtlen!
Lehet megköveztek, de én sosem szerettem Gudi-t, valahogy mindig unszimpi volt. A tegnapi viselkedése óta meg főleg!!!!!!!!!! :evil:
nekem nem volt unszimpi csak szerintem seva vagy drogba cipöjét sem pucolhatná unalmas óráiba !
Még jó hogy Tore gombászni ment, és remélhetőleg nem fogja visszaolvasni egy hét hozzászólásait ;)
Szerintem nem gond, ha egy profi focista szereti az épp aktuális csapatát, de nekem is szimpatikusabb volt Hasselbaink "gólöröme".

A meccsről annyit, hogy engem is baromira zavart a sok fetrengés és műbalhé. Ezt hagyjuk meg a latin játékosoknak :(
A végeredmény meg reális.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#18924 Hozzászólás Szerző: Dani »

Most néztem a Sport Klubon egy Copa de sudamerica mérkőzést azt hiszem a Pachuca - Lanús derbit,ami 2:2 lett,és 4:2 vel a hazai csapat ment tovább,de nem eza lényeg:
volt egy szakkomi,eszméletlen milyen dumái voltak.nem magyar származású,de magyarul közvetítette,bár egy kicsit törte,olyan szlenget használt,végignéztem a meccset,de nem a meccset figyeltem,hanem azt hallgattam,miket dumál a kommentátor,eszméletlen volt.
(vki esetleg nem tudná megmondani a nevét?!)

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#18925 Hozzászólás Szerző: Ricko »

gergo írta:komolyan mondom, nemtom ki volt ez a kommentár, de urbán flóri+kokó szintjével vetekszik
egri viktor, és a szerény, szólni nem merő nagy lászló
Yes, We BLUE!!!

gergo
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006. május 14., vasárnap 16:49

#18926 Hozzászólás Szerző: gergo »

komolyan mondom, nemtom ki volt ez a kommentár, de urbán flóri+kokó szintjével vetekszik

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#18927 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

szpecnaz írta:hmm...mindez a sorsolástól függ....szvsz eddig sem a MU-nak sem a Pool-nak nem voltak nehéz meccsei....
Ez igaz, de ha mindketten megnyerik a csoportot, akkor papíron ezeket kaphatják: Inter, Barca, PSV, Roma, Real, Celtic, CSKA, Lille. A nyolcból 6 egyértelműen verhető szerintem.
Nahát-nahát, Hajdu Pista is épp erről szólt! Angolok eddigi mérlege a BL-ben: 14 meccs, 11 győzelem, 2 döntetlen, 1 vereség! Reális esély a továbbjutásra mindnek.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#18928 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

undertow írta:ertsd: nem szidja nagyon :wink:
Ergo ő viszonyul hozzánk a legjobban! :lol:

Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#18929 Hozzászólás Szerző: Lamps »

tibi71 írta:
Gyeszti írta:Jól van na! Ennyire nem nehéz a felfogásom, hogy háromszor is le kelljen írni! :wink: :lol:
Egyébként egyszer talán belefér, de szerintem te is egyet értesz velem abban, hogy sem mi, sem a Barcások nem fogják ezt a meccset a vitrinbe tenni.
boccs,de sült hülye vagyok ! ne rakjuk a vitrinbe ezt a meccset majd év végén a kupát rakjuk ami kellet hozzá ez a csúnya derbi is !
Machiavelli olasz filozófus is megmondta: " A cél szentesíti az ezközt"
Mi részünkről is voltak csúny jelenetek, de nekem ne mondja senki hogy Essienbe nem direkt léptek bele, meg hogy a Barca játékosok olyan instabilok hogy akárhányszor hozzájuk ér valaki elesnek. :wink:
a kettő közt csak az a különbség hogy a Barca húzta a rövidebbet eredmény terén. :D
De játékban simán felülmúltuk öket. :)
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#18930 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Dandeer írta:Mennyi rá az esély, hogy mind a 4 angol csapat csoportelső lesz? Fordulóról fordulóra nagyobb. Na és arra mennyi esélyt láttok, hogy mind bejut a legjobb 8 közé? :)
hmm...mindez a sorsolástól függ....szvsz eddig sem a MU-nak sem a Pool-nak nem voltak nehéz meccsei....

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18931 Hozzászólás Szerző: undertow »

Dandeer írta:Szerintem még Hajdu B. István viszonyul a legjobban a Chelsea-hez (értsd: nem szidja).
ertsd: nem szidja nagyon :wink:

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#18932 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Mennyi rá az esély, hogy mind a 4 angol csapat csoportelső lesz? Fordulóról fordulóra nagyobb. Na és arra mennyi esélyt láttok, hogy mind bejut a legjobb 8 közé? :)

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#18933 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Én a második félidőt végig hang nélkül néztem. Nem bírtam tovább. Borzalmas volt már az 1. perctől kezdve. Aztán a 3-ban jött a gól..
Szerintem még Hajdu B. István viszonyul a legjobban a Chelsea-hez (értsd: nem szidja). Egyébként minden csapathoz ő viszonyul a legjobban, szóval ezt most hülyeség volt mondanom. De mégsem, mert így legalább megtudjátok, hogy mi erről a véleményem. Ja és hogy mondjam, hogy ő a legjobb kommentátor Mo-n. Igaz ez meg tény. Sebaj! :P

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#18934 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

tibi71 írta:
Gyeszti írta:Jól van na! Ennyire nem nehéz a felfogásom, hogy háromszor is le kelljen írni! :wink: :lol:
Egyébként egyszer talán belefér, de szerintem te is egyet értesz velem abban, hogy sem mi, sem a Barcások nem fogják ezt a meccset a vitrinbe tenni.
boccs,de sült hülye vagyok ! ne rakjuk a vitrinbe ezt a meccset majd év végén a kupát rakjuk ami kellet hozzá ez a csúnya derbi is !
Úgy legyen!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18935 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Gyeszti írta:Jól van na! Ennyire nem nehéz a felfogásom, hogy háromszor is le kelljen írni! :wink: :lol:
Egyébként egyszer talán belefér, de szerintem te is egyet értesz velem abban, hogy sem mi, sem a Barcások nem fogják ezt a meccset a vitrinbe tenni.
boccs,de sült hülye vagyok ! ne rakjuk a vitrinbe ezt a meccset majd év végén a kupát rakjuk ami kellet hozzá ez a csúnya derbi is !

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#18936 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Jól van na! Ennyire nem nehéz a felfogásom, hogy háromszor is le kelljen írni! :wink: :lol:
Egyébként egyszer talán belefér, de szerintem te is egyet értesz velem abban, hogy sem mi, sem a Barcások nem fogják ezt a meccset a vitrinbe tenni.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18937 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Gyeszti írta:
grimrieper írta:
Gyeszti írta:A tegnapi meccs szerintem udorító volt! Nem értettem, hogy miért kell nekünk lesüllyedni a Barca szintjére! Angliában ezt sosem csináljuk! Az első negyed óra után annyira felhúztam magam Drogbán, hogy majdnem lekapcsoltam a tv-t. A fickó UNDORÍTÓ volt! Pedig mostanában már nem szokta ezt csinálni. Az is megfordult a fejemben, hogy Jose küldte fel azzal az utasítással, hogy idegelje fel az ellenfél játékosait. De ha így lett volna, az lett volna csak igazán szánalmas! Lampard volt talán az egyetlen, aki hű maradt önmagához és az általam úgy imádott angol focihoz és fair play-hez. Remélem nem fogom többet látni így játszani a kedvenc csapatomat!
A döntetlen eredmény szerintem reális, sem ők, sem mi nem érdemeltünk volna győzelmet!
Ja és Gudit nagyon sajnáltam, remélem nem súlyos a sérülése! Jobbulást neki!
Nyugi nyugi Gyeszti meg egy ilyen beiras a Didirol este tobbett nem ehetsz ennalamroston sult hust.
Pedig ezt igazán sajnálnám! A bárány különösen finom volt! Azért ha a szívedre teszed a kezed, be kell látnod, hogy igazam/igazunk van!
ha teljesen objektivan látnád a dolgokat akkor emlitést tehettél volna terryról mikor a földön fekvő decoba bikázta a labdát szándékosan,lampi reklamálásairól,essien könyökléseiröl ! ez egy ilyen meccs volt évente egyszer belefér !

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#18938 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Későn értünk haza - önhibámon kívül - és nem értem volna be a második félidő előtt semmiképp. Sajnáltam nagyon, de ez van. Legközelebb ott leszek!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18939 Hozzászólás Szerző: kdako »

zirkonium írta:Én soha nem láttam Chelsea BL meccset a magyar TV-ben, de annyira irritált ez a köcsög kommentátor, hogy hihetetlen. Bezzeg a második gól után nem volt köpönyeg, meg varázslat, hanem eléggé kussban volt. Lampard gólja is egy szokványos gól volt számára... szánalmas f@cker!!
Egyébként hol akadtál el Zirko, vártunk tegnap?
GO BLUES!

Avatar
CFCGirl
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006. május 19., péntek 19:03
Kedvenc játékos: Terry

#18940 Hozzászólás Szerző: CFCGirl »

zirkonium írta:
Steffi írta:A másik ami zavart, ez a szemét kommentátor. Állandóan a Barcát istenítette. Egy kommentátor legyen pártatlan a közvetítés alatt!! :evil: :evil: :evil:
Én soha nem láttam Chelsea BL meccset a magyar TV-ben, de annyira irritált ez a köcsög kommentátor, hogy hihetetlen. Bezzeg a második gól után nem volt köpönyeg, meg varázslat, hanem eléggé kussban volt. Lampard gólja is egy szokványos gól volt számára... szánalmas f@cker!!
És az "aranyköpései"??? Például: "Mi a különbség a tej és Valdes között? A tejnek baj ha kifut, ő viszont mindig jól teszi!" Elmehet a fenébe... Viccelődjön máskor, másnak, de ne tétmeccsen!!! :evil:

Válasz küldése