Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#18881 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Clarmont írta:Nezd azert az Inter vezeti a bajnoksagot, es nem a pontlevonasok miatt. Ez a kivenhedt csapat azert nem keverendo ossze a 15. Boroval, aki tegyuk hozza hogy nem minket vert meg, hanem azt a meccset mi szorakoztuk el. Az inter pedig 3 gollal is ment a milan ellen.
A milan csak az 5. lenne ha a pontjaikat visszakapnak. Eyebkent Liszabonban mindig nehez nyerni, az munchen ellen meg 9 ember jatszott.
Gergo?:)
Kedves Péter!:)

Ennek az internek az eddigi szezonban volt egy jó meccsük, a milan elleni. Idén olaszországnak nincsen nagyon bl esélyes csapata. Ez a csapat ugyanaz mint amelyik tavaly 3. helyet szerezte meg azzal az 1 kivétellel hogy adriano idén a béka segge alatt van és érkezett egy Crespo...nem elég erősek egy bl meneteléshez és szerintem a kispad is rövid, mint már mondtam mancini sem egy mágus. Milan ellen kijött nekik a lépés, ennyi. Várom a viszont reakciódat.;)

Üdvözlettel:

Geri :wink:

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#18882 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Chelseafan írta:Szerintem mi a Realt, Milant, Intert most simán vernénk... A Lyon már nehezebb ellenfél, de ők is verhetők.
Nagy szavak ezek...
szpecnaz írta:igen...a Boro meg minket...ettől még nem lesz bajnokesélyes a Boro....én egyszerűen nem tartom őket elég erősnek...most oda vissza megverték a moszkvát, előtte meg momentumuk nem volt a münchen meg a sporting ellen...és egyikük sincsen csúcsformában...
Nezd azert az Inter vezeti a bajnoksagot, es nem a pontlevonasok miatt. Ez a kivenhedt csapat azert nem keverendo ossze a 15. Boroval, aki tegyuk hozza hogy nem minket vert meg, hanem azt a meccset mi szorakoztuk el. Az inter pedig 3 gollal is ment a milan ellen.
A milan csak az 5. lenne ha a pontjaikat visszakapnak. Eyebkent Liszabonban mindig nehez nyerni, az munchen ellen meg 9 ember jatszott.
Gergo?:)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#18883 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Szerintem mi a Realt, Milant, Intert most simán vernénk... A Lyon már nehezebb ellenfél, de ők is verhetők.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#18884 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Clarmont írta:Hat azert a milant megverte ez a "kivenhedt" csapat.
Hm?
igen...a Boro meg minket...ettől még nem lesz bajnokesélyes a Boro....én egyszerűen nem tartom őket elég erősnek...most oda vissza megverték a moszkvát, előtte meg momentumuk nem volt a münchen meg a sporting ellen...és egyikük sincsen csúcsformában...

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#18885 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Hat azert a milant megverte ez a "kivenhedt" csapat.
Hm?

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#18886 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Clarmont írta:Szerintem iden a Madrid es az Inter sokkal veszelyesebb, mint a Milan a ManU, vagy a telleg vicces Arsenal.
Fuu de unatkozok.
Intert én személy szerint nem tartom olyan erős ellenfélnek...velük tavasszal játszanánk a bl-ben és akkor már a kivénhedt sztárjaikban semmi szufla nem lenne...:) Meg különben is...nem tartom egy egységes csapatnak, Mancini nem tudja összefogni őket....

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#18887 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Szerintem iden a Madrid es az Inter sokkal veszelyesebb, mint a Milan a ManU, vagy a telleg vicces Arsenal.
Fuu de unatkozok.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#18888 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:Ha 1 pontot szerzünk a Werder ellen idegenben, Lampard nélkül, akkor megvan az első hely, függetlenül attól, hogy mit játszik a Barca!!!! Szerencsére pár erős csapattal nem játszunk!!!! Ide taertozik a Lyon, Milan, MU stb... akiktől lehet tartani a sorsolásnál azok talőán az Inter, a Real Madrid, és (talán vicceswnek hangzi) az Arsenal.... Egyikkel sem kerülnék össze, remélem idén kedvező lesz a sorsolás!!!! :)
Arsenal-lal nem is kerülhetünk össze....ők is "angolok"....kizáró ok...

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#18889 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Ha 1 pontot szerzünk a Werder ellen idegenben, Lampard nélkül, akkor megvan az első hely, függetlenül attól, hogy mit játszik a Barca!!!! Szerencsére pár erős csapattal nem játszunk!!!! Ide taertozik a Lyon, Milan, MU stb... akiktől lehet tartani a sorsolásnál azok talőán az Inter, a Real Madrid, és (talán vicceswnek hangzi) az Arsenal.... Egyikkel sem kerülnék össze, remélem idén kedvező lesz a sorsolás!!!! :)

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#18890 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

tibi71 írta:Én akkor szurkolnék az arsenálnak a poolnak vagy a mencseszternek ha kalasnyikovot tartanának a halántékomhoz !
Szinten zenesz!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#18891 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ilyenkor irta valaki(mar nem emlekszem ki) , tartsatok tiszteletben masok velemenyet. en is sok mindennel nem ertek egyet amit ti irtok megsem szolok bele. :roll:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#18892 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

tibi71 írta:
kdako írta:
mourinho írta: en meg az arsenalnak szurkoltam es sajnaltam oket nagyon. A Manchester meg, hogy tudott kikapni??? :|
Nem gondoltam volna, hogy egy Chelsea szurkolói fórumban látom leírva ezt a mondatot :!: Én csak röhögtem Henryék töketlenségén.
én akkor szurkolnék az arsenálnak a poolnak vagy a mencseszternek ha kalasnyikovot tartanának a halántékomhoz !
ARsenalnak szurkolni?..soha....amúgy öröm volt nézni ahogy semmi sem jött össze nekik...wenger meg füstölöghet...Manchester meg így...őket sem kell sajnálni...:)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18893 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

kdako írta:
mourinho írta: en meg az arsenalnak szurkoltam es sajnaltam oket nagyon. A Manchester meg, hogy tudott kikapni??? :|
Nem gondoltam volna, hogy egy Chelsea szurkolói fórumban látom leírva ezt a mondatot :!: Én csak röhögtem Henryék töketlenségén.
én akkor szurkolnék az arsenálnak a poolnak vagy a mencseszternek ha kalasnyikovot tartanának a halántékomhoz !

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#18894 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

mourinho írta:nincs bajom egyik angol csapattal sem a BL-ben. Sőt minden Angol csapatnak szurkolok a BL-ben legyen az bármelyik riválisunk és nem érdekel ki mit mondd erre.
Én úgyszintén, bár ezt írtam is már. Az angol labdarúgásnak is szurkolok a Chelsea mellett. Ezért is kérdeztem, hogy szerintetek mennyi az esély arra, hogy mind a 4 ángélus klub a 8 közé jut.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#18895 Hozzászólás Szerző: Ricko »

mourinho írta:
kdako írta:
mourinho írta: nincs bajom egyik angol csapattal sem a BL-ben. Sőt minden Angol csapatnak szurkolok a BL-ben legyen az bármelyik riválisunk és nem érdekel ki mit mondd erre.
Külön örülök, h még büszke is vagy rá :lol:
oke :roll:
A L'szarzenál mióta angol csapat :?: azé me a premiershipben játszanak és van 2 angoljuk :lol: :lol: :lol:
Yes, We BLUE!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: bajnokok ligaja

#18896 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

zirkonium írta:
twopac írta:szeritem idén a chelsea és a lyon a legesélyesebb a bl címre!ti hogy gondoljátok?
Ez így van, de a BL-ben nem mindig az esély a mérvadó.
elég egy nehéz sorsolás....pár sérülés....pár rosszabb forma és vége az egésznek....

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

Re: bajnokok ligaja

#18897 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

twopac írta:szeritem idén a chelsea és a lyon a legesélyesebb a bl címre!ti hogy gondoljátok?
Ez így van, de a BL-ben nem mindig az esély a mérvadó.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#18898 Hozzászólás Szerző: mourinho »

hat.... sok jo csaoat van meg+ a meglepetescsapatok. Igaz, hogy mi is es a Lyon is eselyes, de elmondhatjuk ezt szinte barmelyik tovabbjutorol

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

bajnokok ligaja

#18899 Hozzászólás Szerző: twopac »

szeritem idén a chelsea és a lyon a legesélyesebb a bl címre!ti hogy gondoljátok?
mindörökké chelsea!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#18900 Hozzászólás Szerző: mourinho »

kdako írta:
mourinho írta: nincs bajom egyik angol csapattal sem a BL-ben. Sőt minden Angol csapatnak szurkolok a BL-ben legyen az bármelyik riválisunk és nem érdekel ki mit mondd erre.
Külön örülök, h még büszke is vagy rá :lol:
oke :roll:

Válasz küldése