Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16881 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Ez a mu simán verhető nagyon gyengék csak maradjanak ilyenek a hétvégére is!
Ez a Barca ... :wink:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16882 Hozzászólás Szerző: twopac »

az látszik hogy a mu ráment a 0-0-ra!ronney bal védő lol
mindörökké chelsea!!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Bajnokok Ligája

#16883 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

A 4 elődöntős csapat közül messze a manure játsza legszánalmasabb focit... Az elődöntőkön legalábbis...

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16884 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

8Lampard8 írta:
Zsoca87 írta:Én is lemaradtam, de apám mondta, hogy kapufa volt. Megnéztem volna a köcsög fejét. :D
Nem kapufa volt, mellé lőtte.Nemtom hogy hívják, a hálókifeszítőlécről vagy honnan pattant vissza. :lol: :lol:
Megnéztem az ismétlést és télleg kapufa volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Bajnokok Ligája

#16885 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Zsoca87 írta:Én is lemaradtam, de apám mondta, hogy kapufa volt. Megnéztem volna a köcsög fejét. :D
Nem kapufa volt, mellé lőtte.Nemtom hogy hívják, a hálókifeszítőlécről vagy honnan pattant vissza. :lol: :lol:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16886 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én is lemaradtam, de apám mondta, hogy kapufa volt. Megnéztem volna a köcsög fejét. :D

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16887 Hozzászólás Szerző: twopac »

ronaldo röviden-SZÁNALMAS!!!kaptak róla egy sárgát ami semi nem volt,amikor labdát szerzett repoült 2 métert a semmitől,az ilyenekér mi a faszér nem adnak neki sárgát??
mindörökké chelsea!!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16888 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

ZenZo írta:
DjNeo92 írta:
Chelseafan írta:A majom Ronaldo kihagyta a tizit a 2. percben!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Végre!!
Ő is ki tud hagyni büntetőt
Erről lemaradtam, valamiért azt hittem, hogy a viasat adja a meccset, mire átkapcsoltam, már a negyedik perc volt...
Én is kb akkor!
Croni mellé lőtte vagy valdes fogta?

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Bajnokok Ligája

#16889 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Már most rendesen beszorították a mu-t. Semmit nem tudnak csinálni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#16890 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

DjNeo92 írta:
Chelseafan írta:A majom Ronaldo kihagyta a tizit a 2. percben!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Végre!!
Ő is ki tud hagyni büntetőt
Erről lemaradtam, valamiért azt hittem, hogy a viasat adja a meccset, mire átkapcsoltam, már a negyedik perc volt...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Bajnokok Ligája

#16891 Hozzászólás Szerző: Wisey »

undertow írta:
kdako írta:tegnap is többször behallatszottak a Chelsea-s énekek, akkor mi leénekeltük az anfieldet??
igen. sot, ez rendszeresen megtortenik. nem kicsit hangosak az utazo chelsea drukkerek, csak a bridgen szokott kellemetlen csend lenni amig a japan turistak es a friss drukker yuppiek megeszik a rakos szendvicskeket...
Aki járt már előben rangadón, tudja hogy a vendégtábor gyakran leénekli a hazai tábort (persze csak ha nekik áll a meccs ;)).
Az ok nagyon egyszerű: idegenbe a fanatikusok járnak, akik azért utaznak, hogy szurkoljanak a csapatnak. Útközben meg lehet "melegíteni", hogy még jobb legyen a hangulat :)

A Forest az év(ek) legnagyobb meccsét játszotta akkor ellenünk, nekünk pedig a szezon egyik legkevésbé fontos meccse volt. Nekik népünnepély, nekünk egy kiscsapat látogatása (a legyünk-túl-rajta-minél-előbb kategória).

Ennyi.

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16892 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Chelseafan írta:A majom Ronaldo kihagyta a tizit a 2. percben!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Végre!!
Ő is ki tud hagyni büntetőt

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Bajnokok Ligája

#16893 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A majom Ronaldo kihagyta a tizit a 2. percben!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#16894 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelseafan írta:Ki mit tippel a Barca meccsre? Sztem egy x lesz.
Bízom benne, hogy a katalánok - ha már a bajnokság elúszott - felb*sszák magukat annyira, hogy legalább otthon elkalapálják a MU-t.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Bajnokok Ligája

#16895 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ki mit tippel a Barca meccsre? Sztem egy x lesz.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#16896 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

undertow írta:
kdako írta:tegnap is többször behallatszottak a Chelsea-s énekek, akkor mi leénekeltük az anfieldet??
igen. sot, ez rendszeresen megtortenik. nem kicsit hangosak az utazo chelsea drukkerek, csak a bridgen szokott kellemetlen csend lenni amig a japan turistak es a friss drukker yuppiek megeszik a rakos szendvicskeket...
ez is csak azert van mert igazi Vhelsea drukkerek csak a M.H es a Shed end -nel vannak msot mar az east upper is beleszol de a west stand az kulon botrany ott kizaarolag idiota nyakkendos posh parasztok vannak . ok azok akik az igazi drukkerek elol megveszik a zsugat mert sikk kiharni CFC merkozesre. omiattuk van az hogy neha csend van . nyugi kapnak is erte amikor razenditunk hogy you only sing when we winning, meg hogy stand up you wankers ,meg hogy if you hate the west stand stand up es hasonlo dalocskakkal szoktuk oket mulattatni . sajnos felvasaroljak a helyeket de igazi CFC drukker soha nem ulne oda amugy sem.

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16897 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

Szarok voltunk? Ez tény.
Kiestünk? Nem, sőt jobban állunk mint a párharc elején.
Szerencsével lett X? Kit érdekel, ez már kijárt nekünk főleg a Pool ellen!
Egy hét múlva kiderül, hogy mit ér ez az eredmény, de abban biztos vagyok, hogy teljesen más meccs lesz mint amilyen ez volt.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok Ligája

#16898 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:tegnap is többször behallatszottak a Chelsea-s énekek, akkor mi leénekeltük az anfieldet??
igen. sot, ez rendszeresen megtortenik. nem kicsit hangosak az utazo chelsea drukkerek, csak a bridgen szokott kellemetlen csend lenni amig a japan turistak es a friss drukker yuppiek megeszik a rakos szendvicskeket...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#16899 Hozzászólás Szerző: Daniel »

A pool vezetése botrány kb. mint a realé és a barkáé, vicc ez a csapat az a Kuyt meg valami félelmetesen ügyetlen, nem tudom én se, hogy mért mondják szépnek a játékukat, nem sok közük van a szép focihoz, amit meg már előttem is írtak pool szintű csapatként 2hetente játszani egy tét meccset...hát nem nehéz behúzni.Szerintem az edzőjük is botrány, és nem értem mért tartják szenzációs edzőnek meg nagy taktikusnak nevetséges az egész ember és igaza volt Mourinak, amit vele kapcsolatba modnott, és azzal is, hogy amit ő csinál az nem erősítés hanem játékosvásárlás...
idén igazoltak jól(TORRES,BABEL)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#16900 Hozzászólás Szerző: emsanya »

garbage írta:
ToreAndre írta: Maradjunk annyiban, hogy csak kritikus vagyok!:)
én is az vagyok a csapatommal szemben de közben nem fényezek más csapatokat főleg nem riválisokat... Én nem értelek de azt hiszem nekem nem is kell...

ósdinak tartod a riválisok gyülöletét... ez no komment de tényleg erre csak azt tudom mondani, hogy mindennél jobban gyülölöm a liverpoolt a city-t.. undoritó szar senkiházi mocskok eltörölném őket a föld felszinéről, nem csak a csapatukat hanem a komplett városrészt...

szereted ha a vezetőség rendben tarja a dolgokat... mi a gondod? jó a teknősbékát most hagyjuk az egy komplett fasz. de asszem lové van stadion van igazolni kb azt tudtok akit akartok... akkor hol a bibi? nálunk van egy buzeráns amerikai mocsok aki beette magát oda rühellem is nagyon, nem érdekel mennyi hitelét tudja vissza fizetni a klub meg mennyire vagyunk nyereségesek... rühellem queriost mert egy szerencsétlen bolond. cr7, nani sem a szivem csücske mert utálom a latin futballistákat. andersont a szezon előtt a sárga földig leugattam mert brazil és azokat is utálom mondjuk ahogy játszik az tetszik. ott van evra az meg francia azokat is gyülölöm, aztán wes brown az a favágó barom... és ezt mind mind a saját csapatomról mondtam...

az meg aztán felettébb érdekes lenne ha Mu drukkerként tetszene a bábfigurás barom benitez és csapatának játéka...

tény ebben a szezonban a Chelsea és a szép foci nem párosulnak egymással de ettől még nem kell elpártolni a csapattól és más csapatokat isteniteni, vagy ha ezt teszed legalább ne azonos ligaból tedd hanem mondjuk istenisd a spanyol ukrán, szerb liga beli bandákat...

szezon elején hígfos játékot mutattunk a pl-ben szerintem emlékeztek rá, akkor sem pártoltam el a csapatom mellől és sosem fogok a United egy örök szerelem, az más kérdés, hogy majd egyszer háttérbe fog szorulni ha már feleség és gyerek is lesz. :)

Ez az amit én se értek, "Többé kevésbé a jó foci sem mostanság, a vezetők munkája pláne nem!" szöveg... Mi az a nagy gond a vezetéssel??? a Pool-nál van iagzán nagy gond, legalábbis a cikkek alapján...
Innen meg aztán bele látni, hogy szar a vezetés, hááát...érdekes...

Válasz küldése