Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18241 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Rohadt, undorító, gusztustalan csapat ez a Milan!!! Hímringyó primadonnák! Nestával és Gattuso-val az élen.
Ha Inzaghit és Gilardinót mondod, azt elfogadom. De pont a két legkeményebbre azt mondani, hogy primadonna??? én még Gattusót egyszer sem láttam színészkedni.

Nagyon egyben van ez a milan, és nehezebb dolgunk lenne velük a döntőben, mint a Mu-val.
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#18242 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:
Steffi írta:
bules írta:Mostmár biztos, a pool-al játszuk az elődöntőt, sajna itthon kezdünk, megisméltlődik a 2005-os bl elődöntő, csak nehogy megint úgy végződjön... Amúgy sztem a MU ott lesz a döntőben, mert a milan és a bayern is k*rva szar... muszáj lesz eljutnunk a döntőbe!
A Bayernt szerintem nem kéne még leírni, minden reményem bennük van. Szerintem a MU-t is megverhetik.
Ezt már nem tudjuk meg, de ebben a milanban látok lehetőséget arra, hogy megállítja - még előttünk - a mu-t.
a milan van annaiyra tapasztalt csapat hogy kiverje a MU-t...és most azért mert 7-t lőtt a MU a romának még nem fogok tőlük hanyat esni..:)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#18243 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Rohadt, undorító, gusztustalan csapat ez a Milan!!! Hímringyó primadonnák! Nestával és Gattuso-val az élen.
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18244 Hozzászólás Szerző: kdako »

mourinho írta:aha ezt ismertem. csak pont most mondta a kommentator, hogy ki mennyit futott. szoval biztos irjak valahol..
Nekik egy belső rendszeren a közvetítés alatt....
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18245 Hozzászólás Szerző: kdako »

Steffi írta:
bules írta:Mostmár biztos, a pool-al játszuk az elődöntőt, sajna itthon kezdünk, megisméltlődik a 2005-os bl elődöntő, csak nehogy megint úgy végződjön... Amúgy sztem a MU ott lesz a döntőben, mert a milan és a bayern is k*rva szar... muszáj lesz eljutnunk a döntőbe!
A Bayernt szerintem nem kéne még leírni, minden reményem bennük van. Szerintem a MU-t is megverhetik.
Ezt már nem tudjuk meg, de ebben a milanban látok lehetőséget arra, hogy megállítja - még előttünk - a mu-t.
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18246 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:A 'Succesfull crosses' azonban kiábrándító, 25%.
szelsok nelkul talan nem meglepo...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18247 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Érdekes statok vannak itt is: (futásmennyiség itt sincs)
http://www.eurosport.com/football/uefa- ... 6695.shtml
- érdekes pl. a 'Preferred passes' pont, vagy az 'Orientation' opció. (nem gondoltam volna, hogy majd' kétszer annyi labdát játszottunk előre, mint hátra. Egy-egy meccsen szinte az az érzésem, hogy csak hátrafelé passzolgatunk) A 'Succesfull crosses' azonban kiábrándító, 25%.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#18248 Hozzászólás Szerző: Wisey »

zirkonium írta:
szpecnaz írta:mennyi lehet a jegy?:)
Category 1 - €200
Category 2 - €140
Category 3 - €80
A jegyeket nem hűségpontok alapján osztják majd szét, mint a többi kupadöntő esetében?

Sőt, már a szezon utolsó bajnoki meccsein is láttam, hogy az alapján rendszerezik, ki mikor juthat jegyhez (pl. először az 50 hűségpontosok, pár napra rá a 40 pontosok is, és így tovább...)

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#18249 Hozzászólás Szerző: mourinho »

aha ezt ismertem. csak pont most mondta a kommentator, hogy ki mennyit futott. szoval biztos irjak valahol..

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18250 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

http://www.uefa.com/competitions/ucl/st ... index.html
Itt elég sok statisztikai adat megtalálható, (a bal oldali sávon váltogathatsz), de pl. hogy ki mennyit futott, én sem találom. :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#18251 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

mourinho írta:nem tud valaki valmailyen oldalt ami mutatja ki hany kilometert futott az adott meccsen?
Én is kerestem már múlt héten a BL oldalán, de nem találtam... :S

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#18252 Hozzászólás Szerző: mourinho »

nem tud valaki valmailyen oldalt ami mutatja ki hany kilometert futott az adott meccsen?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18253 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Megkésve, de a véleményem a meccsről:
Először is előrebocsátom, hogy meccsnézés közben szétvertem a tv távirányítóját, nyilván tökretettem pár rugót a kanapéban, és a jobböklöm fáj a falveregetéstől. Szerintem volt vagy öt kisebb szívrohamom és legalább olyan szívritmuszavarral küzdöttem, mint nagyapám...
A meccset alapjában véve végig a kezünkben tartottuk, de 98 százalékban ez nem hozott mást, mint meddő, labdatartásban megmutatkozó fölényt. A mérkőzés elején, de inkább az első félidőben nagyon görcsösen, idegesen játszottunk, ötlettelenül járattuk a labdát, s nekem is a tavalyi Barca elleni meccs jutott eszembe legtöbbször:úgy játszotunk, mintha nem kéne a gól. Alapjaiban jól, de mégis sehogy. A bekapott gólnál dobtam el a távirányítót, és talán egy kicsit megtört a hitem is, bár gyakorlatilag biztos voltam benne, hogy mi is lövünk legalább egyet. Csak féltem, az kevés lesz. A második félidő elején nagyon felpörgött a meccs, és lényegében itt láttam a fordulópontot: ez jót tesz nekünk általában. Kicsit féltem, hogy mivel az ellenfél szemmel láthatóan a játék tördelésére adta a fejét (jó volt a bíró!), valamelyikünknek elszáll az agya, és tíz emberre fogyatkozunk. (a bíró láthatóan rosszul tűrte - amúgy nagyon helyesen - a szövegelést, és A. Cole nem tud úgy játszani, hogy nem áll be a pofája - őt féltettem a legjobban. Mindegy, az események felpörgettek minket, és ha helyzeteink száma nem is nőtt drasztikusan, azért a második félidőben klasszisokkal jobban játszottunk. Joe Cole játéka unicum volt, bár én Lampard helyére hoztam volna. Nagyon keveset mutatott tegnap, a pontrúgásokat egytől egyig elb@szta. Simán lőhette volna a felét Ballack, bár mivel nehezen törtük fel a spanyolokat, a fejjátékára szükség volt (azért látszott, hogy a labdákkal vagy Drogbát, vagy őt keresik, és mindkettőjüknek volt is egy jó fejese.) Seva gólja nagyon fontos volt, jókor jött, csak kicsit mintha utána visszaálltunk volna, hogy jó nekünk a hosszabbítás. De aztán jött Essien, aki eldöntötte a meccset. (ordítani akartam, de nem jött ki hang a torkomon... fantasztikus volt!) Nyertünk, helyenként jó játékkal, szép játékkal, akartunk, küzdöttünk, de az első félidei semmittevést én sem tudom mire vélni. JM nyilatkozata engem is meglepett, remélem marad. Grat a fiúknak.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#18254 Hozzászólás Szerző: Steffi »

bules írta:Mostmár biztos, a pool-al játszuk az elődöntőt, sajna itthon kezdünk, megisméltlődik a 2005-os bl elődöntő, csak nehogy megint úgy végződjön... Amúgy sztem a MU ott lesz a döntőben, mert a milan és a bayern is k*rva szar... muszáj lesz eljutnunk a döntőbe!
A Bayernt szerintem nem kéne még leírni, minden reményem bennük van. Szerintem a MU-t is megverhetik.
Hajrá Kékek!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#18255 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

findex írta:
szpecnaz írta:
zirkonium írta: Akkor meghívlak benneteket is és addig lesz menyasszonytánc, amíg össze nem dobjátok a lóvét a jegyekre!!! :lol:
mennyi lehet a jegy?:)
griemriper azt mondta ha bejutukn akkor ő tud jegyet szerezni a BL döntőre.szoval szerintem vele kellene beszélnetek ha komolyan gondoljátok!
en max 2 jegyett tudok szerezni . De sajnos nem tudok menni mert most nyittottam meg az uj cegemet es azzal kell foglalkoznom .penteken beirom pontosan.
We are living in a blue world

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

#18256 Hozzászólás Szerző: bules »

Mostmár biztos, a pool-al játszuk az elődöntőt, sajna itthon kezdünk, megisméltlődik a 2005-os bl elődöntő, csak nehogy megint úgy végződjön... Amúgy sztem a MU ott lesz a döntőben, mert a milan és a bayern is k*rva szar... muszáj lesz eljutnunk a döntőbe!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#18257 Hozzászólás Szerző: mourinho »

zirkonium írta:
szpecnaz írta:mennyi lehet a jegy?:)
Category 1 - €200
Category 2 - €140
Category 3 - €80
en is mennek szerintem. 2 en ha meg van annyi hely

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#18258 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

zirkonium írta:
szpecnaz írta:mennyi lehet a jegy?:)
Category 1 - €200
Category 2 - €140
Category 3 - €80
a kettes kategória teljesen ok....

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#18259 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Gyeszti írta:
zirkonium írta:
Clarmont írta:Mehetunk ket kocsival is. Ram lehet szamitani!!!!!!
Nagyon úgy néz ki, hogy egy verda nem lesz elég...
Akkor megyünk kettővel. 1 éves a Ford Fusionom, igaz csak 2 és fél hónapja van nálam, de szerintem megbízható! Jöhetnek a további jelentkezők!
Most már akkor vegyetek fel a listára, ott a helyem.... /remélem a Chelsea is úgy gondolja, hogy nekik is ott a helyük.../

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#18260 Hozzászólás Szerző: findex »

Gyeszti írta:
zirkonium írta:
Clarmont írta:Mehetunk ket kocsival is. Ram lehet szamitani!!!!!!
Nagyon úgy néz ki, hogy egy verda nem lesz elég...
Akkor megyünk kettővel. 1 éves a Ford Fusionom, igaz csak 2 és fél hónapja van nálam, de szerintem megbízható! Jöhetnek a további jelentkezők!
hát..!én nagyon szivesen mennék , de még meg kéne beszélnem ősökkel,mert nekem nincs rá most lóvém!mennyibe állna meg kb?
Carefree, wherever we may be

Válasz küldése