Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18221 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Szerintetek milyen játékkal küldi ki a csapatot José a Pool ellen? hiszen emlékezzünk csak vissza, mi volt két éve: azt hittük, hogy úgy rohanjuk le őket hazai pályán, ahogy a Barcát és a Bayernt is. Erre egy uncsi meccs után az anfield kapaszkodtunk. de most nem bízhatunk csak abban, hogy majd a visszavágón összejön, ahogy a valencia ellen. legalább kétgólos előny kell!!!
otthon nem jo golt kapni a blben. ebbol fogunk kiindulni.

oszinten, en egy 0-0t szeretnek, aztan egy 1 szabalytalan gollal nyerni az anfielden. hatalmas elegtetel lenne :evil:

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#18222 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:Szerintetek milyen játékkal küldi ki a csapatot José a Pool ellen? hiszen emlékezzünk csak vissza, mi volt két éve: azt hittük, hogy úgy rohanjuk le őket hazai pályán, ahogy a Barcát és a Bayernt is. Erre egy uncsi meccs után az anfield kapaszkodtunk. de most nem bízhatunk csak abban, hogy majd a visszavágón összejön, ahogy a valencia ellen. legalább kétgólos előny kell!!!
Hát igen,és akkor a bajnokságba a Poolt megvertük mindig,most meg 3 meccsböl eddig a Pool kettőt nyert!Szóval nem lesz egyszerű!2gól elöny?:)
Hát nagy csapatott idén sztem nem is vertünk egy gólnál többel,de lehet én emlékszem rosszul!:)
Sztem nálunk a szokásos bruszt foci szélsőjáték nélkül Valenciai kezdő 11el!
Chelsea FOREVER!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18223 Hozzászólás Szerző: kdako »

Szerintetek milyen játékkal küldi ki a csapatot José a Pool ellen? hiszen emlékezzünk csak vissza, mi volt két éve: azt hittük, hogy úgy rohanjuk le őket hazai pályán, ahogy a Barcát és a Bayernt is. Erre egy uncsi meccs után az anfield kapaszkodtunk. de most nem bízhatunk csak abban, hogy majd a visszavágón összejön, ahogy a valencia ellen. legalább kétgólos előny kell!!!
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18224 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Érdekes. Crouch lőtte a legkevesebb idő alatt a legtöbb gólt a BL-ben!:)
http://www.uefa.com/competitions/ucl/st ... index.html

Remélem a válogatottban is folytattja a remeklést! Egyre inkább imádom!!
furcsa, hogy problemazol az unalmas jatekunkon, de pont azt a csatart imadod, akit ha meglatnak a tarsak a palyan mar ivelik is neki hosszan felfele a labdakat... kulonosen igaz ez, amikor a valogatottban jatszik. :? :wink:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18225 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

A Valencia ellen végig olyan érzésem volt még hátrányban is, hogy kézben van a meccs. Gondoltam egyet biztos szerzünk, legfeljebb hosszabbítás lesz, de szerencsére még kedvezőbben alakult. :)
Londonban szerintem jobb volt nálunk az ellenfél, de most vagy "eltaktikázták" vagy ekkorát javultunk. :?: :!:
Úgy érzem, hogy a BL-t tekintve az utóbbi évek egyik legjobb idegen-beli teljesítményét hozta a csapat. A játékunk továbbra sem volt szép, de szenzációs érzés volt az a magabiztosság és "tartás", ami a csapatot jellemezte.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18226 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

ToreAndre írta:
zirkonium írta:Gattuso akkor színészkedett focipályán, amikor megnyerték az olaszokkal a VB-t és a társai lerángatták a gatyáját. Csupaszív játékos.
Ez tény! Fantasztikus munkabírású, csupaszív játékos. De tegnap undorító volt...Nesta-val együtt.
Gattuso-nak pont az a feladata többnyire, hogy "undorító" legyen és ezt remekül megoldja. (mármint rendkívül kellemetlen ellenfél) :wink:

Nekem (meglepő módon) Kaká jön be és persze Seedorf az "emberem". Szenzációs technikai tudású játékosok és az utóbbi fizikailag sem gyenge. 8)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#18227 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Érdekes. Crouch lőtte a legkevesebb idő alatt a legtöbb gólt a BL-ben!:)
http://www.uefa.com/competitions/ucl/st ... index.html

Remélem a válogatottban is folytattja a remeklést! Egyre inkább imádom!!
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#18228 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

nandorfipeti írta:
pat1994 írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=138710

Végre egy ember aki nem Chelsea szurkoló és belátja, hogy a meccs végén rúgott gól nem szerencse és hogy a pénz nem minden.Ez az első normális cikk az NSO-n a Chelsea-ről. :D
Remélem, hogy az utolsó mondata meg igaz lesz. 8)
Igen, én is olvastam. Tökéletes cikk lenne, ha az első bekezdés nem lenne, de így... Megmondom őszintén eléggé fájt, hogy ilyet írt (gondolom, aki meg nagyon régóta CFC-drukker annak meg mégjobban), attól, hogy nincs minden második emberen Chelsea-s mez attól még igenis vannak Chelsea-drukkerek Magyarországon is, bármennyire hihetetlen még ha ő nem is látott ilyet.
Egyébként honnan a francból tudja, hogy olyan sok MU-drukker van??!! :evil:
Ja hát az első bekezdésen én is nagyot néztem...

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#18229 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

pat1994 írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=138710

Végre egy ember aki nem Chelsea szurkoló és belátja, hogy a meccs végén rúgott gól nem szerencse és hogy a pénz nem minden.Ez az első normális cikk az NSO-n a Chelsea-ről. :D
Remélem, hogy az utolsó mondata meg igaz lesz. 8)
Igen, én is olvastam. Tökéletes cikk lenne, ha az első bekezdés nem lenne, de így... Megmondom őszintén eléggé fájt, hogy ilyet írt (gondolom, aki meg nagyon régóta CFC-drukker annak meg mégjobban), attól, hogy nincs minden második emberen Chelsea-s mez attól még igenis vannak Chelsea-drukkerek Magyarországon is, bármennyire hihetetlen még ha ő nem is látott ilyet.
Egyébként honnan a francból tudja, hogy olyan sok MU-drukker van??!! :evil:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#18230 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én nagyon bírom Gattusot. De tegnap én is csalódtam picit. Eddig tényleg olyanak láttam, hogy cask akkor esik össze, ha tényleg képtelen lábra állni. De tegnap... :( Na mind1, olasz, a vérében van. :D

pat1994
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006. november 5., vasárnap 12:29
Tartózkodási hely: Magyarbánhegyes
Kapcsolat:

#18231 Hozzászólás Szerző: pat1994 »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=138710

Végre egy ember aki nem Chelsea szurkoló és belátja, hogy a meccs végén rúgott gól nem szerencse és hogy a pénz nem minden.Ez az első normális cikk az NSO-n a Chelsea-ről. :D
Remélem, hogy az utolsó mondata meg igaz lesz. 8)
Hajrá Chelsea FC!!!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#18232 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Steffi írta:Nem követik el azt a hibát, mint a Roma: támadójátékkal kezdeni az old traffordon. visszaállnak: 1, kapus, 9 védő, és Kaká. Gattuso odapakol párszor Cigány roninak, majd nem szaladgál annyit. egy hiba: marha lassú a védelem.
Én is remélem, hogy odapakolnak párszor annak a kis nyálas krisztiánónak.-))) :lol: :evil:[/quote]

pedig ő is ronaldo.... :lol:

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#18233 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Nem követik el azt a hibát, mint a Roma: támadójátékkal kezdeni az old traffordon. visszaállnak: 1, kapus, 9 védő, és Kaká. Gattuso odapakol párszor Cigány roninak, majd nem szaladgál annyit. egy hiba: marha lassú a védelem.[/quote]

Én is remélem, hogy odapakolnak párszor annak a kis nyálas krisztiánónak.-))) :lol: :evil:
Hajrá Kékek!

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#18234 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Kíváncsi leszek mire lesz képes a Milan a MU ellen. Azért reménykedek...
Hajrá Kékek!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#18235 Hozzászólás Szerző: Ricko »

szpecnaz írta:
egy a baj a milan-nal..öreg....ha a MU felpörgeti( vagy netán mi a döntőben...adja az ég) a játékot akkor elég nagy szarban lesz a milan....:)
A mu se annyira fiatal: Solskjaer,Giggs,Scholes,Van der Saar,G. Neville...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#18236 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

zirkonium írta:Gattuso akkor színészkedett focipályán, amikor megnyerték az olaszokkal a VB-t és a társai lerángatták a gatyáját. Csupaszív játékos.
Ez tény! Fantasztikus munkabírású, csupaszív játékos. De tegnap undorító volt...Nesta-val együtt.
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#18237 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:
ToreAndre írta:Rohadt, undorító, gusztustalan csapat ez a Milan!!! Hímringyó primadonnák! Nestával és Gattuso-val az élen.
Ha Inzaghit és Gilardinót mondod, azt elfogadom. De pont a két legkeményebbre azt mondani, hogy primadonna??? én még Gattusót egyszer sem láttam színészkedni.

Nagyon egyben van ez a milan, és nehezebb dolgunk lenne velük a döntőben, mint a Mu-val.
egy a baj a milan-nal..öreg....ha a MU felpörgeti( vagy netán mi a döntőben...adja az ég) a játékot akkor elég nagy szarban lesz a milan....:)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#18238 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

kdako írta:
ToreAndre írta:Rohadt, undorító, gusztustalan csapat ez a Milan!!! Hímringyó primadonnák! Nestával és Gattuso-val az élen.
Ha Inzaghit és Gilardinót mondod, azt elfogadom. De pont a két legkeményebbre azt mondani, hogy primadonna??? én még Gattusót egyszer sem láttam színészkedni.
Akkor nem láttad a tegnapi meccset. Valamelyik német véletlenül megfogta a mellkasát, ő meg az arcához kapva rogyott össze...
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#18239 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Gattuso akkor színészkedett focipályán, amikor megnyerték az olaszokkal a VB-t és a társai lerángatták a gatyáját. Csupaszív játékos.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18240 Hozzászólás Szerző: kdako »

szpecnaz írta:
kdako írta:
Steffi írta: A Bayernt szerintem nem kéne még leírni, minden reményem bennük van. Szerintem a MU-t is megverhetik.
Ezt már nem tudjuk meg, de ebben a milanban látok lehetőséget arra, hogy megállítja - még előttünk - a mu-t.
a milan van annaiyra tapasztalt csapat hogy kiverje a MU-t...és most azért mert 7-t lőtt a MU a romának még nem fogok tőlük hanyat esni..:)
Nem követik el azt a hibát, mint a Roma: támadójátékkal kezdeni az old traffordon. visszaállnak: 1, kapus, 9 védő, és Kaká. Gattuso odapakol párszor Cigány roninak, majd nem szaladgál annyit. egy hiba: marha lassú a védelem.
GO BLUES!

Válasz küldése