Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#20001 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

A Barca súlyos ellenfél, de valamelyik olasz csapat sem lenne kellemesebb, csak más szempontból.
A Barca legalább még idegenben is játszani próbál majd, amely "Nekünk" elég jól fekszik.
Az előző szezon óta talán még erősebbek...de azért 51%-ot adnék a javunkra...(tavaly is így láttam...akkor bejött) :wink:
Egyébként akkor sokkal többet vártam a Barca-tól az idegenbeli meccsen. A kiállításig semmi gond nem volt, igaz utána viszont már nagy fölényben voltak.
A hazai meccs pedig egész könnyed volt...amíg nem jött Ronaldinho...
Remélem Gallas és Terry lesz középen ezeken a meccseken...és Carvalho valahol a padon "pihen" majd... :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#20002 Hozzászólás Szerző: undertow »

csak magadat minositened vele...

Ronal.10

#20003 Hozzászólás Szerző: Ronal.10 »

ok és ha mi akko nevethetek egy nagyot??bejövök ide és 20 smileyt berakok!!!!!??? :lol:

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#20004 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Lehet nevetni ,de majd meg latjuk hogy ki nevet a vegen .


Ronal.10

#20006 Hozzászólás Szerző: Ronal.10 »

Leiskolázni???hö...:) kontrára épiteni szép játék ám!!!!.......Ronaldinhot ki is fogja megállitani???ja meg eto'o-t???? :roll:

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: barca

#20007 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

grimrieper írta:Meglatjatok hogy a CFC tanari modon fogja leiskolazni a Barcat .Ez az ev a Chelsea csapatae .Most hogy a PL benne van a szatyorban Jose mindent megtesz majd annak erdekeben hogy nyerjen . Valamit biztos hogy elohuz a tarsolybol .The magic is still alive .
Nekem az sem számítana, hogy ha foggal-körömmel, csúszva-mászva jutnánk tovább. A Barca nem az a csapat, akit le lehet iskolázni. A tavalyi visszavágó első 20-25 percéből nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#20008 Hozzászólás Szerző: undertow »

egesz biztos vagyok benne, hogy jt es/vagy lamps sargat fog kapni az elso barca meccsen.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#20009 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Minden heten 3 -szor jarok a Fullham road -on a palya elott .Es dobok egy keresztet a templom elott (lasd a stadium )megsimogatom a native indian dream cather -om . Ez az ev a mienk senki es semmi nem tudja meg allitani a BLUE hengert . Noooooooooooo body .

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#20010 Hozzászólás Szerző: kdako »

Legyen igazad Grimrieper! kicsit tartok a meccstől, nehezebb lesz, mint tavaly, de a mi csapatunk mindenre képes!
GO BLUES!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

barca

#20011 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Meglatjatok hogy a CFC tanari modon fogja leiskolazni a Barcat .Ez az ev a Chelsea csapatae .Most hogy a PL benne van a szatyorban Jose mindent megtesz majd annak erdekeben hogy nyerjen . Valamit biztos hogy elohuz a tarsolybol .The magic is still alive .

Speedy
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006. január 13., péntek 20:28
Tartózkodási hely: Szeged

barca

#20012 Hozzászólás Szerző: Speedy »

Szerintem a barca jut tovább. Sajnos. Ennél a csapatnál nem biztos hogy az a megoldás hogy kontrákra játszunk mert ez a barca nem ugyanaz ami tavaly volt. Sokkal összeszedettebb mint tavaly volt. De azért a barcának se le lesz ez sétagalopp :lol: De én is reménykedem hogy a csapat képes lesz arra a csodára amire tavaly!
Tomcsy

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#20013 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Gyeszti írta:Szerintem lehetetlen ez ellen a Barca ellen otthon 3-4 gólós előnyt szerezni. Otthon elég lenne egy 1-0-ás győzelem, idegenben meg 2-1 vagy 3-2, és idegenben rúgott góllal továbbmenni.
Bízzunk Jose-ban, ő biztosan kitalál valamit.
Semmi sem lehetetlen! :wink: :)
Hajrá Kékek!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#20014 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Szerintem lehetetlen ez ellen a Barca ellen otthon 3-4 gólós előnyt szerezni. Otthon elég lenne egy 1-0-ás győzelem, idegenben meg 2-1 vagy 3-2, és idegenben rúgott góllal továbbmenni.
Bízzunk Jose-ban, ő biztosan kitalál valamit.

chelsinho
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006. január 6., péntek 16:34

#20015 Hozzászólás Szerző: chelsinho »

Mindenképpen ki kell játszani ki kell passzolgatni a Barca védelmét, ugyanis a védősoruk nem acélos, nekünk viszont alaposan koncentrálni kell mind elől, mind hátul mert Eto'o-t és Ronaldinho-t nehéz lesz megfogni. Ha hazai pályán nyerünk mindenképpen 3-4 gólos előnyt kell Barcelonába vinni
Hajrá Chelsea!!!! :lol:

bantunigger
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006. január 6., péntek 22:12

#20016 Hozzászólás Szerző: bantunigger »

Kedves mindenki!

A közelgő Chelsea-Barca meccsel kapcsolatban, szerintem aki itt továbbjut, az a döntőben lesz. A két csapat közel azonos szinten áll,mégis itt a csapatösszhang fog dönteni. Mourinho-t sokkal jobb edzőnek tartom,mint Rijkaard-ot, mégis a katalánoknál nagyobb a csapatösszhang.
Mourinho mesternek ki kellene jelölnie azt a 13-14 embert.akik nagy valószínűséggel játszanak majd a Barca ellen,hogy összeszokjanak. Ez a meccs sokkal izgalmasabbnak ígérkezik,mint a tavalyi összecsapás, rengeteget tud egymásról a két csapat. De ha úgy játszunk mint a Man.City ellen, akkor........

HAJRÁ KÉKEK!!!!!

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#20017 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Hát évtized meccse nekem tök mindegy hogy az lesz-e az a lényeg hogy továbbjusunk és megnyerjük a BL-t....de azért örülnék egy 5-0-ás sikernek

Avatar
Chelseaboy
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:56
Tartózkodási hely: Szekszárd

#20018 Hozzászólás Szerző: Chelseaboy »

ezzel én is így vagyok (de remélem még jobb lesz és nem csak éppen hogy tovább megyünk hanem egy szép 5(6)-1(2)-es összesítéssel megyünk tovább nem pedig úgy mint tavaly...)
Forever Blues!!!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#20019 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Chelseaboy írta:De az tuti hogy ez lesz az év tized (vagy ezred :P ) meccse
Azért a tavalyi meccset nehéz lesz felülmúlni.
Mindenesetre nagy esélyünk van továbbmenni, az a lényeg :)

Avatar
Chelseaboy
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:56
Tartózkodási hely: Szekszárd

#20020 Hozzászólás Szerző: Chelseaboy »

Szerintem se lesz szégyen nekünk ha kikapunk!!! A Barcelona mostanában tényleg erős!!! De az tuti hogy ez lesz az év tized (vagy ezred :P ) meccse
Forever Blues!!!

Válasz küldése