Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#19621 Hozzászólás Szerző: Drogba »

tibi!
A második félidőről beszéltem és ne mondd, h a 2ikban jobb volt az Inter! Sajni én csak 2ikat láttam, de a hszomban az is szerepel!
A látottak alapján és az AJAxot jutattam volna tovább!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#19622 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ToreAndre írta:Lehet, hogy a végén a Boro fogja megmenteni az angolok becsületét?:) Kiütötték az AS Romát!!!:)
A féreg digók megtámadták a Boro fanokat, 3 embert megkéseltek.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#19623 Hozzászólás Szerző: Dani »

Most kikaptak nem :? :? :?
Mondjuk attól függetlenül továbbmentek,de a kiütés túlzás :lol: :lol: :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19624 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Lehet, hogy a végén a Boro fogja megmenteni az angolok becsületét?:) Kiütötték az AS Romát!!!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#19625 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Drogba írta:Szerintem is jobb volt sokkal az AJax! Sorra mentek el az Inter játékosai mellett, nagy pörögtek! A probléma egyértelműen a befejezéssel volt!
Nem volt a végén jól kidolgozott a helyzet, de félelmetesen szinte egy tértfélen játszódott a 2ik félidő! 1-1 megszakítással!
Én szerintem 1másik meccstet láttam ! Én azt a meccset láttam mikor az első félorában Figo-nak volt két ziccere Martins rugott 1kapufát és Adriano hibázott 1büntetőt,aztán Stankovics lebüntette az egész védelmet,tehát félora eltetltével 3-0-ra kellet volna vezetnie,jóindulattal ! Illetve azon a meccsen az ajax-nak medő fölénye volt,de helyzete nagyon kevés !

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19626 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Chelsea88 írta:nekem nincs ilyen gondom,mert sikeresen lemaradtam...milyen volt a meccs?
mondjátok azt hogy dögunalom... :oops: :oops: :oops: :wink:
Dögunalom, így jó?? :)
Egyébként tényleg nem vesztettél sokat, hogy nem láttad...
Írjátok, hogy az Ajax jobb volt, abban igazatok volt, hogy a 2. félidőben szinte az Ajaxnál volt végig a laszti, de mire mentek vele???? És nem csak a befejezéssel volt a baj, az egy kezem is sok lenne hozzá, hogy megszámoljam az Ajax igazán nagy helyzeteit. A büntető gyanús szituációra és a végén középreadott labdára (amelyikből majdnem gól lett) emlékszek csak.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#19627 Hozzászólás Szerző: Dani »

nekem nincs ilyen gondom,mert sikeresen lemaradtam...milyen volt a meccs?
mondjátok azt hogy dögunalom... :oops: :oops: :oops: :wink:

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#19628 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Szerintem is jobb volt sokkal az AJax! Sorra mentek el az Inter játékosai mellett, nagy pörögtek! A probléma egyértelműen a befejezéssel volt!
Nem volt a végén jól kidolgozott a helyzet, de félelmetesen szinte egy tértfélen játszódott a 2ik félidő! 1-1 megszakítással!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#19629 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Nekem meg az volt az érzésem,hogy az Ajax a serdülőcsapatát hozta volna el ! Mint,ha 40kg srácokból allt volna a csapat ! Valaki rájuk fújt már estek hanyat és nem szinészkedésből ! Az inter nem 1fair play dijjas csapat,de ez az ajax súlytalan serdülökből állt ! Adriano két védővel a hóna alatt sétált a 16-os környéként,még az eggyensúlyából sem tudták kizökkenteni ! K.pályán minden ütközést az inter nyerte,szerintem itt volt a külömbség a 2csapat között !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19630 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, szerintem az Ajax jobb volt tegnap. Egyszerüen nagy falat volt az Inter védelme. De ők legalább nem voltak alattomosok és nem tördelték szét a játékot!
Only one Di Matteo!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19631 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Stankovics jó játékos, imádom a mentalitását. Ő nem az a tutyi-mutyi játékos, igazi szerb, látszik rajta. A gólja gyönyörű volt! Ami az Ajaxot illeti, hát az valami borzalom, a tegnapi játék alapján az UEFA kupában lenne a helye, nem pedig a BL nyolccaddöntőjében!!! Tényleg amilyen meghatározó csapat volt régen az európai labdarúgásban most olyan szépen süllyed le egyre méllyebbre. Persze, tudom én, hogy rengeteg a fiatal tehetséges játékos benne, de nagyon látszott rajtuk, hogy tapasztalatlnok. Én azért drukkolok nekik, hogy beérjenek, de csak azért, mert szeretem a Holland Válogatottat.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#19632 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Stankovics nagyon jó játékos ! Egyedül verte ki z Ajax-ot ! A gólja fantasztikus volt ! Első meccsen is nagyot játszott,tegnap kiharcolt 1tizit és utána jött a gólja !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19633 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Stankovics egy paraszt!
Only one Di Matteo!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19634 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Hát a meccs tényleg nem a legjobb volt... Sok volt az eladott labda, nem is beszélve a szabálytalanságokról. Érdekesség kategória talán az, hogy Adriano kihagyott egy tizenegyest, Stankovic meg lőtt egy hatalmas gólt, nekem mondjuk édesmindegy volt, hogy ki jut tovább, mert annak drukkoltam volna...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19635 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem maradtál le sokról. Elég szar meccs volt. Túl jók voltak sajna a szaros Inter védői.
Only one Di Matteo!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#19636 Hozzászólás Szerző: Dani »

Én sikeresen lemaradtam a mecscről,nem sok kellet az agyvérzéshez :evil: :evil: :x ,mindjárt felrobbanok :x

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19637 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, bocsi Festa, de ez az Inter egy gusztustalan csapat! Ennyit szabálytalankodni, fetrengeni és untatni!!
Az Ajax jobban megérdemelte volna a továbbjutást, de sajna elég jó volt az Inter védelme. Apropó védelem. Ezentúl Materazzit is felveszem a legjobban utált játékosok közé. Nálam bőven elég megfojtogatni egy svédet, hogy kiérdemeljék ezt a címet.

Számomra vége a BL-nek. A többi csapat már egyáltalán nem érdekel! Lyon talán meg az Arsenal. A többi vesszen!!
Only one Di Matteo!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#19638 Hozzászólás Szerző: Dani »

Sztem el is kezdheted :lol:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19639 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Chelsea88 írta:Tényleg nyomnak Huth mezt??? :roll: :lol: Tore??? :lol: :lol:
Tore, még nem késő! Lekaparhatom a mezedről a Gudjohnsen nevet és mehet helyette Huth! :lol: Sőt! Az U és H betűk maradhatnak is! :lol:

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#19640 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Mióta kezdő v. játszik Herr Huth benne van a gól a játékában, ezt az ellenfelek jól tudják és ezért szeretik... :lol: Megjegyzem miatta nem merek kapott gól nélkülire tippelni egyetlen meccset sem. Bukmékerek rémálma a germán...
IN CHELSEA WE TRUST!

Válasz küldése