Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

#19861 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

"Kedves"Barcafan!
Ha tényleg értenél a focihoz,tudnád,h Gallas lesérült ezért nem játszott!
De azért mi tudjuk,h OKOS vagy!

Barcafan

#19862 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

Robinak korrekt a véleménye... de a többieké...... méghogy del Horno megmozdulása nem volt kiállítás???? Tisztán beleszállt messzibe ez az őrült, labdára egyáltalán nem ment ez abból is látszik hogy a lába alatt elgurult... ez azt hitte hogy Messi a labda, mert ha azt hitte akkor érhető hogy miért rúgott bele ekkorát... az előtte 10 perccel lévő BELETALPALÁSRÓL ne is beszéljünk...

DEL HORNO-nak nem szabadott végigjátszania ezt a meccset mert MEGŐRÜLT!!!!!!!! Ezek a megmozdulások nem foci pályára valók...

Amúgy az még a szép az egészben hogy Robben miután elvesztette a labdát, ő is Messi lábára csúszott rá de szerencsére azt még átugrotta... Az meg mikor Motta lesérült és nem rúgtátok ki a labdát hanem támadtatok a megállt kp-jaink mellett arra meg inkább nem is mondok semmit...

Amilyen az edző olyan a csapat... TAHÓ

Na de most megtudtudtátok hogy mennyivel jobbak vagyunk nálatok... az első félidőben még kapura sem lőttetek, aztán 2 tizenegyest nem adtak meg nekünk(Gallas kezezése/Terry leterítette Messit majd két kézzel leveette a labdát) És mindezt idegenben... Sztem szóljatok az orosznak hogy költsön még nyáron néhány 100milliót

FORCA BARCA!!!!!!!!!

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19863 Hozzászólás Szerző: Robi »

Robi írta:Ha még valami eszembe jutna írok :)
ahogy ígértem :) :oops: szerintem a továbbjutás eldőlt,de mégse :roll: Ha az eredményre ránézek,meg hogy mégis 90000 barcelonai szurkoló lesz a visszavágón,akkor azt mondom,hogy nincs esély a továbbjutásra. DE,José van annyira taktikus,hogy kiötöljön valami nyerő taktikát...szerintem a visszavágón,az első 20-30 percben ez lesz az eredmény 0-2. De mégis úgy érzem,hogy a Barca jut tovább :oops:
A továbbjutásról meg annyit: tavaly ha a Barca jut tovább BL-t nyernek. és mivel szerintem idén a Chelsea esik ki,ezért...ha a Chelsea jut(na) tovább ők nyerik a BL-t.Ha a Brca továbbmegy,akkor is max. a döntőbe jutnak,de ott elbuknak. (ha ezt nem értitek,akkor bocs) :)

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19864 Hozzászólás Szerző: Robi »

Sziasztok!
Az eredményhez nem fűzök hozzá semmit,mert az (nálam) lényegtelen. Viszont néhány játékosról írok. Az első Ferreira: megmondom őszintén,nekem nagyon tetszett ott baloldalon,bár a 2. bekapott gól,kétség kívül az övé. De voltak hatalmas szerelései,jó passzai,és szerintem abban a távoli próbálkozásban is volt valami. De Lampardban csalódtam :oops: Most tényleg néztem a meccset,és keveset hallottam a nevét. A szabadrúgásai jók voltak,de szerintem most keveset vállalt magára,tavaly sokkal jobb volt :? Cech ismét fantasztikusan védett,én egyik gólban sem érzem hibásnak. A második gólban csak Ferreira volt a hibás,mert gyors volt a labda és lefelé hullot,ezért Cech,nem is tudott odaérni,és nem is tudta lehúzni Eto'o elől a labdát. Még aki nagyon tetszett,az Robben...végre megint a játékkal törődött,és nem a balhéval. Bár Del Horno kiállításánál kicsit felment benne a pumpa :lol: . Ha már Del Horno-t említettem. A kiállítás szerintem teljesen jogos. Biztos hogy direkt ment bele Messibe,de túl nagy lendületbe volt,és nem tudott megállni. (ez az én meglátásom,lehet hogy nem így volt).
Ha még valami eszembe jutna írok :)

Lamps8
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 13:04
Tartózkodási hely: Jászberény

#19865 Hozzászólás Szerző: Lamps8 »

Hali!Én úgy érzem nem a Barca ellen kellett átszanunk hanem egy spanol színjátszókör ellen!Amit műveltek az ellenfél játékosai az inkább 1 bohóc előadáshoz hasonlított!!!Ja és a spori persze mind ezt megette de csúnyán(lásd.:Del Horno kiállítása!)!!!Az első gól előtt is megkajálta amint egy bohóc szinészkedett, mert nem bántoták ez tuti!Vissza térve Holno kiállítására az Anliában szeritem még 1 sárga sem lett volna!Azt tudtam hogy sújtani fonak a bírók de ez nem sújtás volt hanem ez meg volt rendezve előre mert nem egyenlő feltéelek közepette játszottunk!Geremi kezezését már nem merte befújni a K...............!

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19866 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Az utolsó 3 meccsből amit ellenük játszottunk,egy ment le egyenlő feltételekkel, a tavalyi visszavágó. Azt megnyertük 4-2-re.... Nem vagyunk esélytelenek,nekünk kell rugni az elsőt,aztán minden lehet. Drogba valahol előtted hagyta ki a helyzetét ,ott ültél a közelben? Olyan könnyen lehetett volna akár 2-1 ide is... Nnnaa mindegy én már a szombati meccset várom.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19867 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

chelseafan01 írta:Hát úgy tűnik elszálltunk. Csak akkor van miről beszélni ha mi rúgjuk az elsőt odakint. A bajnokság mellé meg kéne csípni a kupát és akkor szuper év lehet még ez.
Jó lenne a dupla, de szerintem még a Bl sincs veszve. Nehéz lesz, rettentően nehéz, de ma megmutattuk, hogy vagyunk képesek jól játszani és veszélyesen. Nagy csata lesz, az biztos, de 90 perc alatt sokminden megeshet.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19868 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Drogba is mit hagyott ki??!! Hihetetlen, hogy nem képes egyszer egy helyzetből egyet berúgni. Idegesítő.
Makelele és Guddy fantasztikusan játszottak, javarész miattunk nem tudott a Barca semmit sem kezdeni. Még 10 emberrel szemben sem.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19869 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Most értem haza a meccsről és magyon mérges vagyok.
11 emberrel jobban használtuk a labdát, nagyon fegyelmezetten játszottunk. Egy-egy (összesen 2-re emlékszem) kihagyástól eltekintve hibátlan volt a csapat.
Del Horno nem érdemelt piros lapot, a sárgát esetleg, de semmiképp nem pirosat. Ezzel szinte el is dőlt a meccs, mert várható volt, hogy érvényesülni fog az emberelőny. Ennek ellenére Mourinho 2 embert tartott elöl, és remekül működött a taktikánk.
Aztán Carvalho feleslegesen szabálytalankodott a 16-osunknál, és jött az öngól. Utána érvényesült az emberelőny és egy Paolo védelmi hibából gólt szereztt a Barca. Nagy kár érte.

A lényeg: 11 emberrel simán felvettük a versenyt a Barcával és nem mutattak semmi egyedülállót.
A meccs kimenetelét nagymértékben befolyásolta a piros lap, ami teljesen jogtalan volt.
A Barca megint bebizonyította, hogy egy szánalmas, patkány csapat, és semmivel sem jobb, mint a Chelsea.

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19870 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Én Robbenre jobban haragszom mint D. hornora azt a kva labdát egyszerűen el kellett volna rugni akárhova. Most megint megnéztem a kiállitást a spanyol canal+ -on az ismétlésnél nevetnek a spanyol kommentátotrok....Na ennyit a mai estéről.Most jön két nyerhető bajnoki a Portsmouth ill. a WBA ellen azokat egyszerűen muszáj behuzni. A BL visszavágoval nem kell foglalkozni max. két nappal előtte. Meg kell nyerni a bajnokságot meg a kupát,egy duplával gondolom mindenki kiegyezne... :-))

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

Bajnokok Ligája

#19871 Hozzászólás Szerző: brandon »

Srácok!Olyan ideges lettem hogy szétszettem a tv-ét darabokra majd újra összeraktam nem hittem el hogy jo meccst nézek!Hát nem birtuk ki!Kikaptunk!Ez tény!Hát nem vagyok magamnál!Kritika:Crespo:Hát nem sok vizet zavart a pályán!Del Horno:A mai nap nem volt ott a pályán fejben az biztos!Robben:Neki sem ment igazán a mai nap sokszor a saját cseleiben bolondult meg!Ferreira,Carvalho,Makelele kiválo!Én most igy érzem,gondolom!Ne hargudjatok!A helyesirásért is bocs!De morcos vagyok!Hajrá Kékek!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#19872 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Egy kiadós gyomorrontás után a klotyóról néztem a meccset és majd letéptem a Wc láncát amikor a Del Hornot kiállították. Sajnos a Messivel alkotott duettjuk inkább látványos volt mint veszélyes. Az akciót megelőze Arjen bénázása, aki valahogy ma nem érezte a játék ritmusát, minden túl akart kombinálni... Nincs semmi veszve drukkertársak a Kék Oroszlán a Nou Campban újult erőre kap! GO-GO BLUES!!!
IN CHELSEA WE TRUST!

marc01
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006. február 4., szombat 18:13
Tartózkodási hely: budakeszi

#19873 Hozzászólás Szerző: marc01 »

még sose volt ennyire szar kedvem 1 meccs után, de most... legalább 1 dontetlent megérdemeltunk volna :( , de sebaj még nem kell eltemetni a csapatot mert idegenben nagyot fogunk alakítani ,aztán majd sirhat a barca ... ya és utálom messit olyan 1 unszimpatikus gyerek :evil: ...,
:twisted: , na és még az is itt van hogy holnap felelek irodalombol :roll:
de szar ez a hét.. de ahogy má mondtam majd 2hét mulva :D
[/code]
nike football 4ever:)

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19874 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Hát úgy tűnik elszálltunk. Csak akkor van miről beszélni ha mi rúgjuk az elsőt odakint. A bajnokság mellé meg kéne csípni a kupát és akkor szuper év lehet még ez.

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

Bajnokok Ligája

#19875 Hozzászólás Szerző: brandon »

Goooooooooooooooool!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#19876 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Lyukat rugott ez a barom,hogy lehet ilyen rössel nekirontani !

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19877 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

A FIFA meg a bírók nem felejtenek.... Del H. el akarta bikázni a labdát,de a támaszkodó lába kiment alóla...

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

#19878 Hozzászólás Szerző: brandon »

Ilyen helyzetbe hozni a csapatot!!!Ezt nem hiszem el!!Már megint Del Horno!!

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

#19879 Hozzászólás Szerző: brandon »

Del Horno!Del Horno!!Tessék jobban koncentrálni!

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

#19880 Hozzászólás Szerző: brandon »

Hát elérkezett a várva várt nap! Már nagyon izgatott vagyok! Ma úgy kell küzdenünk, mint akinek az anyját megb.....k!! Már bocsánat a kifejezésért! Ma muszáj nyernünk ÉS NYERNI IS FOGUNK!!

Válasz küldése