Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
andrijcar
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Pécs

#20061 Hozzászólás Szerző: andrijcar »

Szerintem a Chelsea fog továbbjutni és le is írom, miért gondolom így.

1.A Barcelona támadójátéka jelenleg a legjobb a világon, legalábbis azokat a bajnokságokat idevéve amelyeket követni lehet a tv-ben.
2.Egy közepes, gyenge csapatnak semmi esélye ellenük, de még egy sztárcsapatnak is (Juve,Milan,Bayern,Chelsea) igen nehéz dolga van
3.A Chelsea jelenleg a legszervezetteb csapat, talán még a Juventus vehető ide.
4.Védekezésben a legerősebb.
5.A Barcelona védelme szerintem sebezhető. Ez tegnap a Celta Vigo ellen is látszott. Ugyanazokat a hibákat követik el, mint tavaly ellenetek. A védelmüket feltolják a félpályáig, így az ellenfél ha kp-án labdát szerez és gyors első emberei vannak, könnyen gólhelyzetbe kerülhet.

Szerintem emiatt jut tovább a Chelsea. Nagyon erős a középpályás szűrő védekezésetek, a védelmetek pedig van annyira jó, hogy a lehetőségekhez képest megállítsa Ronaldinhoékat.
Ha kontrázni kell, akkor pedig Ti erősek vagytok.

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#20062 Hozzászólás Szerző: Robi »

Messi azért fetreng annyit,mert "gyenge".Régen én is ilyen voltam,jött egy erősebb szellő,aztán borultam :lol: :oops: .Én Messi és Robben között nem tudok választani,hogy ki a jobb.Arjent csak azért szeretem jobban,mert holland,Messi meg argentín

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#20063 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Messit láttam játszani...többször is...ügyes gyerek....csak undorítónak találom hogy ha valaki a meccs 90 percéből 45 percet fetreng.....5 percenként mikor csak ránéznek, olyat homorít hogy egy amcsi szinésznő is megirigyelné...de a tehetsége nem vitás...

Barcafan

#20064 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

Na majd meglátjuk, hogy melyikük a jobb :wink:

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#20065 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Barcafan írta:A barca esetében már nem csak a Ronaldinho-Eto'o kettőstől kell tartani... nemtom figyeltétek e manapság a Barcelona meccseit... feltünt ott egy Messi, aki a "falábú" Guilly helyett bekerült a kezdőbe... 18 éves a srác de mindent tud a labdával:) nem véletlenül kapta meg az év fiatal játékosa díjat Rooneyt és Podolzkit megelőzve...

Szoa majd figyeljetek azért oda Messire is.

Remélem jó meccsek lesznek és több játékos nem fog hiányozni(Xavi, Essien) egyik oldalról sem! Győzzön a jobbik, sok sikert nektek!
nálunk meg van egy 21 éves támadóbb szélsőnk,és a neve:Arjen Robben :wink: sokkal gyorsabb,mint messi,és sztem jobb is,és sztem tőle is kell tartanotok.... :wink:

Barcafan

#20066 Hozzászólás Szerző: Barcafan »

A barca esetében már nem csak a Ronaldinho-Eto'o kettőstől kell tartani... nemtom figyeltétek e manapság a Barcelona meccseit... feltünt ott egy Messi, aki a "falábú" Guilly helyett bekerült a kezdőbe... 18 éves a srác de mindent tud a labdával:) nem véletlenül kapta meg az év fiatal játékosa díjat Rooneyt és Podolzkit megelőzve...

Szoa majd figyeljetek azért oda Messire is.

Remélem jó meccsek lesznek és több játékos nem fog hiányozni(Xavi, Essien) egyik oldalról sem! Győzzön a jobbik, sok sikert nektek!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#20067 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Figyelj Peti! Nem mondom, hogy rossz játékos Essien. De ahhoz képest, hogy milyen rengeteg pénzbe került, nem tett még le eleget az asztalra. (mintahogy Drogba sem) Nem kell két védekező középpályás a csapatba, mert...felesleges. Ennyi.
Only one Di Matteo!

Avatar
Chelseaboy
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:56
Tartózkodási hely: Szekszárd

#20068 Hozzászólás Szerző: Chelseaboy »

Liverpoolnak azt üzenem hogy előbb nézze meg a Premier Liga állását aztán mondjon ilyenekt... 8)
Forever Blues!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#20069 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Essien igen is hiányozni fog a BL-ből..de mind1...így is tovább kell menni..én bízok a srácokban, bár baromi kemény lesz...Kedves Liverpool!Én meg azt remélem hogy ti meg a bajnokságból estek ki mert nem lenne jó ha megint megaláznánk titeket....

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#20070 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Az hogy Maka jobb, mondjuk nem kerdes...

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#20071 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

ToreAndre írta:Essien kimondottan jó, hogy nem játszik! Az egy állat! Csak kiállíttatná magát! Makalele százszor jobb!
A Barcát meg kell verni otthon legalább 2 góllal!!
Tore en megvagyok dobbenve ezen a hozzaszolasodon, az elozo ket meccset kiveve mikor lattad allatnak Essient. En nem hiszem hogy o ezeket direkt csinalta volna. Szerintem fantasztikus jatekos. Ez a velemenyem.

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#20072 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Ezt kár volt kimondani Liverpool, egy olyan góllal továbbjutni, amelyik nem is volt bent, háááááááát én nem dicsekednék, meg ahogy elindultatok ebben az évben a BL-ben, hát
na mind1

anoním

#20073 Hozzászólás Szerző: anoním »

nem akarok nagyon belefolyni itt semmibe, de sztem elég erős az a kifejezés hogy a lpool megalázta a cselzit. egy vitatható góllal ment tovább, szal nem használnám ezt a szót.csak ennyit akartam.

Liverpool

Hajrá Barca

#20074 Hozzászólás Szerző: Liverpool »

Essen ki a chelsea a BL-ből mert a pool nem akarja még egyszer megalázni.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#20075 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Essien kimondottan jó, hogy nem játszik! Az egy állat! Csak kiállíttatná magát! Makalele százszor jobb!
A Barcát meg kell verni otthon legalább 2 góllal!!
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#20076 Hozzászólás Szerző: undertow »

nekem mindketto nevetni fog.
kiejtjuk oket megint :)
essien hianyozni fog, de nekik xavi megjobban.
egy a lenyeg, gallas kozepen legyen terry mellett es ket rendes full backkel jatszunk. maka valoszinuleg szivacsba csomagolva fog jatszani az elotte levo meccseken, nelkulozhetetlen lesz. lamps meg ott lesz, nem szokasa megserulni. :)

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#20077 Hozzászólás Szerző: Robi »

őszintén szólva,engem nem érdekel a Barca elleni meccs eredménye(i).Úgyis egyik szemem sír,a másik pedig nevetni fog majd

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#20078 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Szentem ha megverjük a Barcelonát, akkor nem kerülünk össze a liverpoolal és ha csak nincs szerencséjük hogy megkapják a PSV-Lyon v a Rangers-Villareal győtesét akkor kiesnek :lol:

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#20079 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

hegyes írta:Barca ellen: óriási érvágás Essien eltiltása! A kis hülye, kellett neki durváskodni Dietmar ellen, most lemarad az ÉV MECCSÉRŐL! Ennél már csak Franky kiesése lenne rosszabb. A középpálya közepe ezzel nagyon meggyengül, nagyon fontos játékos Essien. De valahogy meg kell fogni Ronyáldinnyót, és tovább kell jutni. Így v úgy, mindegy. GO BLUES!
én remélem super Frank nem fog kidőlni a sorból,és h Makelelé fel fog épülni a meccsre vagy nem sérül le,1 vkp kell,Essient lehet pótolni,de 1 Essien-Makelelé vkp kettőst nem,1ikőjüknek játszani kell,és jelen esetben Maké lesz az.....szal reméljük,h a Francia nem fog megsérülni a bárka derbi előtt.....

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#20080 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Barca ellen: óriási érvágás Essien eltiltása! A kis hülye, kellett neki durváskodni Dietmar ellen, most lemarad az ÉV MECCSÉRŐL! Ennél már csak Franky kiesése lenne rosszabb. A középpálya közepe ezzel nagyon meggyengül, nagyon fontos játékos Essien. De valahogy meg kell fogni Ronyáldinnyót, és tovább kell jutni. Így v úgy, mindegy. GO BLUES!
There is only one Chelsea!

Válasz küldése