Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2381 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta: Én se kedvelem finoman szólva sem, ellenben nagyon is elismerem a klasszisát, de azt már észrevettem, hogy te nem igazán szereted magasztalni. :D Most pontosan nem emlékszem már a fogadásra, de volt nyáron valami olyasmi, hogy azt állítottad, 10 (?) PL-gólt se fog összegereblyézni idén. :D

Abban én se vagyok biztos látva ezt az idei MU-t, hogy döntőbe jutnak, viszont amennyiben igen, sanszosan Ibra döntő faktor lehet.

A mondandóból magamra ismertem, gondolom nekem lett szánva komment, nem Sándornak.

Igen, én nagyon nem kedvelem Ibrát, a fogadást meg csúnyán elvesztettem, nagyot tévedtem ezzel kapcsolatban, ezt sajnos be kell vallani :)

Baromi jó játékos Ibrahimovic, aki fontos meccseket tud eldönteni, de elég demagóg dolognak tartom lesöpörni annyival az EL-mezőnyt hogy "Sztem döntő simán meglesz, ott meg Ibra The God dönthet". Ibra 12 éve erősen igyekszik mindig olyan csapathoz igazolni ahol európai kupát nyerhet, de BL-döntőt sem játszott soha, pedig rengeteg lehetősége volt, rengetegszer bíztak pont benne hogy majd ő bevisz minket a döntőbe. Mondom még egyszer, simán lehet hogy az MU nyer, az is hogy Zlatan dönti el, de azért ő sem gép, idén is volt egy valag meccs amit egyedül megnyerhetett volna Lyon-nál vagy Besiktas-nál gyengébb csapatok ellen.

Nem tudom hogy mi a taktika az MU-nál a BL-kvalifikáció szemponjából, de az EL-győzelemre tenni fel mindent rohadt necces szerintem.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2382 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:
Николаевич írta: Jaj már.. Azért ennyire nem kell szopkodni Ibra ....-t. Ez egy nyolc fős európai mezőny, az MU meg bárki ellen képes szenvedni, a bosnyák atyaúristen ellenére is. Nem kizárt hogy ők nyernek, de nem kell ennyire eltűnni Ibra alfelében hogy miatta legyintsünk az EL-re.
Nekem sem kedvencem, de sokan leírták az öreget, mégis fossa a gólokat a pl-ben. Ilyen besiktas, meg lyon ellen egy döntőben igen is számíthat, hogy nekik ilyen emberük van elől.
Én se kedvelem finoman szólva sem, ellenben nagyon is elismerem a klasszisát, de azt már észrevettem, hogy te nem igazán szereted magasztalni. :D Most pontosan nem emlékszem már a fogadásra, de volt nyáron valami olyasmi, hogy azt állítottad, 10 (?) PL-gólt se fog összegereblyézni idén. :D

Abban én se vagyok biztos látva ezt az idei MU-t, hogy döntőbe jutnak, viszont amennyiben igen, sanszosan Ibra döntő faktor lehet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2383 Hozzászólás Szerző: laczze »

És a Barca nem kapott meg egy jogos büntetőt. Ilyen is ritka :D
Szép volt reál a monaco val hoztak nekem 10 ezret.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2384 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta: Jaj már.. Azért ennyire nem kell szopkodni Ibra ....-t. Ez egy nyolc fős európai mezőny, az MU meg bárki ellen képes szenvedni, a bosnyák atyaúristen ellenére is. Nem kizárt hogy ők nyernek, de nem kell ennyire eltűnni Ibra alfelében hogy miatta legyintsünk az EL-re.
Nekem sem kedvencem, de sokan leírták az öreget, mégis fossa a gólokat a pl-ben. Ilyen besiktas, meg lyon ellen egy döntőben igen is számíthat, hogy nekik ilyen emberük van elől.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#2385 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

cech19960320 írta: volt kontakt? gecc milyen visszajátszást láttam én?? lehet kezd megártani a tanulás közben. eskü nem láttam semmi kontaktot ezért írtam..
Nézd meg az eredmenyek.com-os videót róla. Ott nagyon tisztán látszik a visszajátszásokon, hogy volt. Nem törte el a bokáját, de azért annyi volt, hogy el lehessen esni belőle.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2386 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

rafanadal írta:
cech19960320 írta:
rafanadal írta:Azért a bírók ma is teljesítenek:
- Monaco első gólja fél méteres les
- Bayern kap egy kamu büntetőt
- Atletico büntetője is vitatható mennyire volt belül a 16-oson
-martinez 2. sárgája helyett műesésért Ronaldonak járt volna a sárga.
Volt kontakt? Volt kontakt. Megakadályozta a kontrát? Meg. Minden ilyen szabálytalanságra sárgát szoktak adni, szóval nagyon nincs miről beszélni. Ő se kommentált, tudta mi vár rá.
volt kontakt? gecc milyen visszajátszást láttam én?? lehet kezd megártani a tanulás közben. eskü nem láttam semmi kontaktot ezért írtam..

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#2387 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

cech19960320 írta:
rafanadal írta:Azért a bírók ma is teljesítenek:
- Monaco első gólja fél méteres les
- Bayern kap egy kamu büntetőt
- Atletico büntetője is vitatható mennyire volt belül a 16-oson
-martinez 2. sárgája helyett műesésért Ronaldonak járt volna a sárga.
Volt kontakt? Volt kontakt. Megakadályozta a kontrát? Meg. Minden ilyen szabálytalanságra sárgát szoktak adni, szóval nagyon nincs miről beszélni. Ő se kommentált, tudta mi vár rá.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#2388 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kiskacsa08 írta:
rafanadal írta:- Atletico büntetője is vitatható mennyire volt belül a 16-oson
Nem vitatható, egyértelműen kívül volt. De összességében is mocskosul gyenge a bíró, és erősen húz az Atletico felé.
Elég rossz kameraállásból láttam, szóval lehet neked van igazad. Számomra abból nem volt egyértelmű, de a vonal is alig látszott abból amiből én láttam.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2389 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

rafanadal írta:Azért a bírók ma is teljesítenek:
- Monaco első gólja fél méteres les
- Bayern kap egy kamu büntetőt
- Atletico büntetője is vitatható mennyire volt belül a 16-oson
-martinez 2. sárgája helyett műesésért Ronaldonak járt volna a sárga.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Bajnokok Ligája

#2390 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

rafanadal írta:- Atletico büntetője is vitatható mennyire volt belül a 16-oson
Nem vitatható, egyértelműen kívül volt. De összességében is mocskosul gyenge a bíró, és erősen húz az Atletico felé.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#2391 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Azért a bírók ma is teljesítenek:
- Monaco első gólja fél méteres les
- Bayern kap egy kamu büntetőt
- Atletico büntetője is vitatható mennyire volt belül a 16-oson
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#2392 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:
Николаевич írta:
emsanya írta:Meg a MU ebben a mezőnyben simán behúzza az EL-t, akár mekkora hugy jelenleg amit csinálnak. Ibra behúzza nekik.

Azért én nem jelentenén ki hogy simán behúzzák. A Lyon meg a Celta baromi jó támadófoxit játszanak, a Besiktas kellemetlen, harcos ellenfèl, a Schalke sem lenne könnyű ellenfél. A döntőbe lehet hogy besétàlnak(bár ahogy idén jàtszanak ebben sem vagyok biztos), de a döntőben bárki legyen az ellenfél ott bárki bárkit elkaphat. Mi négy éve halál lazán berobogtunk a döntőbe, ott viszont nagyon megszendvedtünk a Benfica ellen.
Sztem döntő simán meglesz, ott meg Ibra The God dönthet. Lyon is aranyos csapat, de teljesen hullámzó a formájuk. Egyik csapat se kiemelkedő, talán ha lenne egy EL bajnok Sevilla :D. Kemény 1.10 es oddsot adnak a fogadóirodák a MU el győzelmére, ez se véletlen. Pláne h kijelentették az el az elsöszámu cél.
Ha már a BL-be úgy se jutnak be minek érdekelné őket a bajnokság. :)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2393 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

GereZsolt írta:
cech19960320 írta:és képzeld mekkora játékos lehetne ha még esze is lenne :)
Nekünk pont egy ilyen tahó kéne a nyomorodott szerb "óriás" helyett. :)
ja itt most nem a tahóságra gondoltam :) tudom hogy jól jönne :) arra gondoltam hogy mekkora karrierje lehetett volna, ha nem lett volna idegbeteg és ideggyenge...most már kezd kicsit rendbejönni, de még nagyobb játékos lehetett volna

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2394 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:
Николаевич írta:
emsanya írta:Meg a MU ebben a mezőnyben simán behúzza az EL-t, akár mekkora hugy jelenleg amit csinálnak. Ibra behúzza nekik.

Azért én nem jelentenén ki hogy simán behúzzák. A Lyon meg a Celta baromi jó támadófoxit játszanak, a Besiktas kellemetlen, harcos ellenfèl, a Schalke sem lenne könnyű ellenfél. A döntőbe lehet hogy besétàlnak(bár ahogy idén jàtszanak ebben sem vagyok biztos), de a döntőben bárki legyen az ellenfél ott bárki bárkit elkaphat. Mi négy éve halál lazán berobogtunk a döntőbe, ott viszont nagyon megszendvedtünk a Benfica ellen.
Sztem döntő simán meglesz, ott meg Ibra The God dönthet.


Jaj már.. Azért ennyire nem kell szopkodni Ibra ....-t. Ez egy nyolc fős európai mezőny, az MU meg bárki ellen képes szenvedni, a bosnyák atyaúristen ellenére is. Nem kizárt hogy ők nyernek, de nem kell ennyire eltűnni Ibra alfelében hogy miatta legyintsünk az EL-re.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#2395 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

cech19960320 írta:és képzeld mekkora játékos lehetne ha még esze is lenne :)
Nekünk pont egy ilyen tahó kéne a nyomorodott szerb "óriás" helyett. :)

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2396 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

és képzeld mekkora játékos lehetne ha még esze is lenne :)

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#2397 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Hihetetlen mekkora játékos ez a Vidal. Zsebreteszi a real kp-t majd felér fejelni és támadni...
Ui. Erre ramosozik a marha :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2398 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:
emsanya írta:Meg a MU ebben a mezőnyben simán behúzza az EL-t, akár mekkora hugy jelenleg amit csinálnak. Ibra behúzza nekik.

Azért én nem jelentenén ki hogy simán behúzzák. A Lyon meg a Celta baromi jó támadófoxit játszanak, a Besiktas kellemetlen, harcos ellenfèl, a Schalke sem lenne könnyű ellenfél. A döntőbe lehet hogy besétàlnak(bár ahogy idén jàtszanak ebben sem vagyok biztos), de a döntőben bárki legyen az ellenfél ott bárki bárkit elkaphat. Mi négy éve halál lazán berobogtunk a döntőbe, ott viszont nagyon megszendvedtünk a Benfica ellen.
Sztem döntő simán meglesz, ott meg Ibra The God dönthet. Lyon is aranyos csapat, de teljesen hullámzó a formájuk. Egyik csapat se kiemelkedő, talán ha lenne egy EL bajnok Sevilla :D. Kemény 1.10 es oddsot adnak a fogadóirodák a MU el győzelmére, ez se véletlen. Pláne h kijelentették az el az elsöszámu cél.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emsanya 2017. április 12., szerda 21:28-kor.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#2399 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nem értem hova tűnt a Real átütő ereje. Tavaly szezon végén és idén szezon elején nagyon jók voltak támadásban, de azóta mintha megtört volna egy kicsit a ritmusuk.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Bajnokok Ligája

#2400 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Milyen büntető volt ez az Atleticonak...
Egy méterrel a 16-oson kívül volt a falt...
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Válasz küldése