Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18021 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:
undertow írta:hajra milan!
...ez talán egy kicsit erős, de a f*ck U Fergie, f*ck U nem elég sportszerű...így talán legyen inkább Neked igazad. :D
kizarasos alapon...
a pool nem lehet ketszeres bl gyoztes par even belul, nem birna a gyomrom, a manure meg legyen a leheto legtavolabb a triplazastol.
a milan nem izgat kulonosebben, ok nyerhetik.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#18022 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

eddig nagyon csúnya zakóra készül a mancs :P kaka gigantikasan jó !!!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18023 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:hajra milan!
...ez talán egy kicsit erős, de a f*ck U Fergie, f*ck U nem elég sportszerű...így talán legyen inkább Neked igazad. :D

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#18024 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Mivel a Chelsea kiesett, felőlem nyerje meg a BL-t az, aki akarja... megnézem a meccseket, de nem szurkolok senkinek... majd jövőre jobbak leszünk, akkor többet pihenhet a csapat!!! Bár sajnos lesz Afrika kupa is, így Drogba, Essien, Kalou, Mikel valószínű nem lesz egész januárban, ami elég nagy veszteség... 3 csatárunkból 2 elmegy (ezért Mourinho vissza akarja hívni Crespot), de ez már más téma... a lényeg, hogy jövőre is esélyesek leszünk, és ha végre szerencsénk lesz a csoportbeosztásokon, könnyű csoportba kerülünk, és megnyerjük a BL-t!!!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18025 Hozzászólás Szerző: undertow »

hajra milan!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18026 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Már egy hete is leírtam, de Kaká és Seedorf Istenek...(és mind2n gólt is szereztek).
Furcsa, hogy az angol időjárás a Milan-nak is fekszik. :)
Szerintem a Manure nagyon jönni fog a 2. félidőben, de asszem ez most a "veszett fejsze szindróma" lesz.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18027 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Egyelőre "minden rendben", a Milan az első félidőben lefocizta a ManU-t, bízzunk benne, hogy a második játékrészre sem felejtenek el játszani, mint idegenben... nem mintha szeretném a Milant, én most a MU ellen szurkolok. De azt kőkeményen.
Egyébként fasza idő van rájuk :) Van egy söröm rá, hogy Vidic ma még lő öngólt... egyet már összehozott.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18028 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Lamp8 írta: talán jobb így, mint egy hatalmasat égni a döntőben...
...az elkeseredettség beszél belőled. Nem égtünk most sem hatalmasat, és jelenleg nincs a világon olyan csapat, amelyik alázná a Chelsea-t. Egyszerűen csak fáradt és fásult a csapat. Sajnos.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#18029 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Én is megkattannék, ha angol csapat nyerne. Évszázadokig hallgathatnánk... :?
Borzadály lenne, ha Gerrard kétszeres BL győztes lenne. Ennyire azért nem jó. :)

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#18030 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Sar,O'Shea,Brown,Vidic,Heinze,Carrick,Fletcher,Scholes,Giggs,C.Ronaldo,Rooney
cserék: Kuszczak,Rio,Richardson,Eagles,Saha,Smith,Solskjaer

VS

Dida,Oddo,Nesta,Kaladze,Jankulovski,Gattuso,Pirlo,Seedorf,Ambrosini,Kaká,INZAGHI!!!!!!!!!!
cserék: Kalac,Cafú,Favalli,Bonera,Serginho,Brocchi,Gilardino

Nagyon remélem, hogy nyer a MILAN és megnyerik a BL-t is :? húdesz*r ezt leírni...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18031 Hozzászólás Szerző: undertow »

dehogy jobb.
4 ev alatt harmadszor verzunk el a donto kuszoben...
es a legroszabb, hogy most pont ugy, mint 2 eve, semmit nem tanultunk a hibakbol...

Lamp8

#18032 Hozzászólás Szerző: Lamp8 »

maradt az FA kupa és azt sem mondhatjuk el hogy ebben az évben legalább 6 meccsen keresztül jól játszottunk volna... a szerencse elpártolt. :( talán jobb így, mint egy hatalmasat égni a döntőben...

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

#18033 Hozzászólás Szerző: bules »

Már csak az FA kupa maradt.......

zsoltika
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007. május 2., szerda 10:17
Tartózkodási hely: Csíkszereda
Kapcsolat:

#18034 Hozzászólás Szerző: zsoltika »

Én nem értem, hogy miért nem kezdődött el a cseresorozat korábban. Kalou és Cole láthatóan kapálódzott a támadó helyzetekben, Drogba meg egyedül 3-4 pooli játékossal a hátán nem sokat tudott mit tenni.
SWP-re még 2-ik félidőben szükség lett volna, hogy hatékonyabb támadások szülessenek, Kalou a botladozásain kívül nem kezdett semmit a védelemmel, arról nem is beszélve hogy Drogbát helyzetbe kellett volna hozznia, megannyi alkalommal.
Valószínű a mester nem akarta már csak büszkeségből sem korán kezdeni a cseréket, de az is lehet hogy ez csak az én ''paranojám''
Szomorú vagyok, mert hittem, mint még megannyi szurkoló, hogy az idén ez nekünk sikerülni fog, és hát újra a kiesettek között látjuk magunkat.
A Poolnak nem szabadott volna kiütnie minket az idén.
Azt hittem, hogy a Bolton elleni botlás, még nagyobb elszántságot ad a csapatnak, de ez most valahogy nem úgy alakult....
Cserélni kellet volna korábban!
Nyilvánvaló volt, hogy Essien a hátvédonalba kerülése miatt, a középvonal nem lesz annyira offenzív. Drogbának meg társakra is szüksége van.
Lampard ehhez nem elég. Essien meg nem tudott többet kockáztatni, mert Coruch volt rábízva, szóval én nem tudom mi volt itt a konkrét elképzelés....
Egyetértel azzal, hogy Roben nem szabadott volna kezdje a 11-es sorozatot, de most ez van...
valamit még vajon nyerünk az idén?
vagy elégedjünk meg egy kupával?
Zsoltika

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#18035 Hozzászólás Szerző: Megyó »

remélem a Milan nyeri. Ők olyan csapat akik szar edzővel is csodát tesznek szinte minden évben. Tele van fantasztikus, nagyon inteligens játékosokkal... nem bunkereznek és nagy alázattal játszanak minden évben. nyerjék Ők sztem!!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#18036 Hozzászólás Szerző: twopac »

1 hét alatt sikerült elbukni mindent!szerintem ezt a terhet már nembirtákelivselni a játékosok főleg drogba,egy szezonban 50 60 meccs brutális!és a rengeteg sérült
mindörökké chelsea!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#18037 Hozzászólás Szerző: twopac »

kiestünk fasza!életem egyik legszarabb napja,inkább már estünk ki volna a porto ellen mint igy büntetőkkel!mondjuk nem ért meglepetés amikor már tudni lehetett hogy büntetők lesznek!rejna szerintem a világ legjobb büntető fogója nem értem hogy de ő az.cechnek pedig nem volt sok köze egyikhezse de ők lőtték jól!drogbának kelet volna elsőnek lőnie robben nem volt bemelegedve nem hangolta rá magát de hagyjuk,várhatunk egy ujabb évet hátha kiesünk 4edszerre és az elődönötőben!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18038 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta: cech
ferreira-essien-JT-cashley
mikel-maka-lamps
joey-drogba-kalou

carlo, geremi, boula, bridge, diarra, robben, swp

ez lesz a kezdo szerintem. inkabb latnam bridget, de tudjuk, hogy nem o fog kezdeni.
+1 pont a kezdő+cserepad eltalálásáért a tippversenyben... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#18039 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Egyetértek Zenzoval, nagyon fontos, hogy ne kapjunk gólt korán, mert akkor igen nagy problémák lehetnek. Az lenne a legjobb, ha - ameddig lehet persze - egy kicsit deffenzívebb taktikát játszanánk, annnál mint amit a Bridge-en játszottunk, és ha a Pool nem szerez gyorsan gólt, akkor benne van az hogy idegesebbekké válnak (többet hibáznak) vagy nagyon kitámadnak és akkor jöhetnek a kontrák. Én is egy Kalou, Drogba, Joey támadószekciót szorgalmaznék. Crouch semlegesítését meg egyszerűen meg kell oldani, ott van Terry, és szögleteknél és pontrúgásoknál még ott van Drogba is, aki minden bizonnyal többet fog hátrajönni, mint azt szokta tenni. Szóval nem szabad könnyelműsködni, inkább a biztosat, abból még sosem volt nagy baj. És ha a széleket sikerül kellőképpen felpörgetni, akkor nem lehet baj a góllövéssel sem. Szóval: tovább kell menni, nincs mese!!!

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#18040 Hozzászólás Szerző: Steffi »

JoeCole írta:Lehet meg fogtok kövezni, de én holnap szurkolni fogok az MU-nak feltéve ha ma továbbjutunk... Jó lenne pont ellenük nyerni a döntőben... és látni a mélabús fejét Ronaldóéknak, az valamilyen szinten kárpótolna a bajnokságért 8)
Remélem a Milan megy tovább!
Hajrá Kékek!

Válasz küldése