Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19841 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Robi írta:
szpecnaz írta:...de láttam már több barca meccset is....elég csak ráfingani messire...és már is elkezd habzani a szája, hörög, szemei kidülednek, a lába kiszakad a helyéről....nála nagyobb nincsen ebben a szakmában..és még csak 18-19 éves...bravó
:lol: :lol: :lol: nem is tudtam,hogy ekkora humorzsák is tudsz lenni :lol: :lol: :lol: (egyébként van benne igazság)

a másik hogy inkább nem vitatkozok veled,mert én ugye "kettős ügynök" vagyok ebben a helyzetben :)
óóóóó..fő a jókedv.... :wink:

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19842 Hozzászólás Szerző: Robi »

szpecnaz írta:...de láttam már több barca meccset is....elég csak ráfingani messire...és már is elkezd habzani a szája, hörög, szemei kidülednek, a lába kiszakad a helyéről....nála nagyobb nincsen ebben a szakmában..és még csak 18-19 éves...bravó
:lol: :lol: :lol: nem is tudtam,hogy ekkora humorzsák is tudsz lenni :lol: :lol: :lol: (egyébként van benne igazság)

a másik hogy inkább nem vitatkozok veled,mert én ugye "kettős ügynök" vagyok ebben a helyzetben :)

Vito
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 14:27

#19843 Hozzászólás Szerző: Vito »

jóvanakko'

szevasztok!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19844 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Robi írta:ezt én sem értem...ez egy teljesen jogos kiállítás. Gonolom,ha ugyenez történik Robbennel,hogy felrúgja mondjuk Márquez,akkor nem azt írjuk,hogy ez egy jogtalan kiállítás :)
Messi műeséseiről meg annyit,hogy mivel ő argentín,ezért benne van. Nálunk is vannak műeső világbajnokok,meg ez sajnos ma már benne van a fociban
1)...durva volt?...kb annyira mint mikor lendületből érkezel fejelni
2.)utolsó ember volt?..nem
3.)nem talpalt, nem emelte fel a lábát...csak a test a testtel találkozott
4.)partjelző meg lett kérdezve?..nem
5.)ha nagyon elfogult akarok lenni még azt is mondhatom hogy a labdát akarta elrúgni csak nem sikerült
6.) vallom hogy a bíró csak egy sárgát adott volna akkor ha csak annyit lát hogy messi fölkell mint akinek semmi baja....de ő elkezdett fetrengeni..
7.)igen..nálunk is van...1-2 műeső(robben,Drogba)...de láttam már több barca meccset is....elég csak ráfingani messire...és már is elkezd habzani a szája, hörög, szemei kidülednek, a lába kiszakad a helyéről....nála nagyobb nincsen ebben a szakmában..és még csak 18-19 éves...bravó

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19845 Hozzászólás Szerző: Robi »

ezt én sem értem...ez egy teljesen jogos kiállítás. Gonolom,ha ugyenez történik Robbennel,hogy felrúgja mondjuk Márquez,akkor nem azt írjuk,hogy ez egy jogtalan kiállítás :)
Messi műeséseiről meg annyit,hogy mivel ő argentín,ezért benne van. Nálunk is vannak műeső világbajnokok,meg ez sajnos ma már benne van a fociban

Vito
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 14:27

#19846 Hozzászólás Szerző: Vito »

üdv mindenkinek! nagyon jó meccset játszottunk tegnap.

a kiállítás miatt nem értem néhányótok reagálását. van itt lejjebb két kép (Zirkonium) a "színész" Messiről, ami semmit sem árul el.
viszont belinkelek két vidit. főleg az elsőnél látszik a labda útja, Messi mozgása és Del Horno mozgása. egy az egyben beleszállt Messibe...és még szép, hogy felugrott. ha ezek után azt mondjátok, hogy jogtalan, akkor no comment. már bocs.
nem beszélve Del Horno talpalásráról az akció elején.
volt emelett 2 kezezés a 16on belül.
a tavalyi korrekt játékvezetésről az utsó gól azért eszembe jut...

Kép Kép

természetesen semmi sem dőlt el, nagyon nehéz visszavágó elé nézünk.

FORCA BARCA!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19847 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Most nem akarok szemétkedni, de a zseniális és felmúlhatatlan Barcelona, aki az univerzum legjobb csapata akihez mi csak fényévekre vagyunk és mindig is csak sóvárogni fogunk hogy olyan magasságokban lehessünk mink ők 60 pernyi emberelőnyben csak 2 gólt tudott bepasszírozni...micsoda teljesítmény....tényleg nagyon keményen le lettünk alázva....bár tudom mi a válasz... pálya volt a ludas...azért nem kaptunk 20 gólt...mert a barcelona csak laposakat lő, meg sohasem emeli fel a labdát...nem mellesleg az ő cipőjüket csak a nou camp gyepére tervezték....

persze, akinek nem inge az ne vegye magára... :wink:

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#19848 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

Kedves Barca drukkerek!

Ha azt gondoljátok, hogy nem tudunk veszíteni és kifogásokat keresünk akkor olvassátok el a hozzászólásokat pl. a Charlton kupameccs vagy a múlt heti Middlesbrough bukta után. Mindkét esetben elismertük, hogy szarabbak voltunk és elemeztük a hibákat stb.

Másfelől még csak azért sem kell ezt magyarázkodásnak felfogni, mert ez csak az első meccs volt. A továbbjutás persze majdnem lehetetlen...

Erre a 2-1-re szvsz annyira nem lehettek büszkék. Mi viszont az 1-2 ellenére is azok vagyunk.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19849 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Daily Telegraph:
"the Chelsea left-back was guilty more of stupidity than malice"

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19850 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

TheGuardian:
"it was the sins of a Spanish left-back that changed the match"

The Sun:
Kép

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#19851 Hozzászólás Szerző: kdako »

Megelőztél Zirko! ezt írtam pont!

Itt a bizonyíték!
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#19852 Hozzászólás Szerző: kdako »

subinho írta:mindenki azt írja, hogy del horno kiállítása nem volt jogos! hát, de, jogos volt! nagyon is! 5 perc alatt 2 dúrva szabálytalanság. már a talpalásért megérdemelte volna. állítottak már ki ilyenért játékost! aztán a belemenés... az műesés volt??? szegény messi alig tudta védeni magát, del horno méterekről ugrott neki! ez nem is kérdéses, hogy egyik esetben sem volt köze a labdához!
ennek ellenére nagyon nehéz meccs lesz 2 hét hét múlva!!! nagyon szoros lesz, de remélem a barca megint egyel többet lő!!!
ezen a pályán meg egyszerűen nem is lett volna szabad engedni a meccset lejátszani!!! majd 2 hét múlva meglátjátok milyen is minőségi pályán játszani... csak nehogy megilletődjenek a srácaitok, hogy jééé, ilyen is van???
Szegény Messi? Te is nézd vissza az esetet, egyből a bíróra néz, és csak utána kezd el fetrengeni. Jászai Marid-díj. Motta is 5 perc fetreng, majd 30-ról rátűzi, ja, fájos sarokkal és térddel...
GO BLUES!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19853 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Kép

Kép

Az Oscar-t érdemlő színészkedés. Megnézem jön-e már a spori, mielőtt fetrengek egy kicsit...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#19854 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Tavaly is elhitték a barcások ahazai meccs után hogy vége erre 20 perc alatt kaptak 3-at....a bíró nagyon gyenge volt....2 meg nem adott 11 a barcának, egy jogtalan piros lap...hülye itéletek.....a kezdetektől látszódott hogy a kontrákra játszunk, nekünk ez fekszik....aztán íkiállítás után már nem volt sok sanszunk, annál jobb csapat a barcelona mint hogy ezt ne használja ki.....második félidőben már egy másik Chelsea jött ki ami számomra nagy örömmel szolgált...Muri úgy küldte fel őket hogy mindent megtenni a győzelemért...nem álltunk vissza hanem mentünk előre...végül ebből kaptuk a két gólt...Roni a középpályán nyugodtan tudott focizni....én csak kalapot emelek a csapatom előtt....és még két észrevétel...Ha Messi elesik azt sohasem kell figyelembe venni, nála nagyobb színész nincsen, még Drogba se...undorító az argentin...amikor csak lehet színészkedik....a másik...azért a barcától többet vártam mint 2 gólt 60 percnyi emberelőnyben....szóval az alázástól messze álltatok, meg az elpicsázástól....

subinho
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006. február 23., csütörtök 9:51

#19855 Hozzászólás Szerző: subinho »

mindenki azt írja, hogy del horno kiállítása nem volt jogos! hát, de, jogos volt! nagyon is! 5 perc alatt 2 dúrva szabálytalanság. már a talpalásért megérdemelte volna. állítottak már ki ilyenért játékost! aztán a belemenés... az műesés volt??? szegény messi alig tudta védeni magát, del horno méterekről ugrott neki! ez nem is kérdéses, hogy egyik esetben sem volt köze a labdához!
ennek ellenére nagyon nehéz meccs lesz 2 hét hét múlva!!! nagyon szoros lesz, de remélem a barca megint egyel többet lő!!!
ezen a pályán meg egyszerűen nem is lett volna szabad engedni a meccset lejátszani!!! majd 2 hét múlva meglátjátok milyen is minőségi pályán játszani... csak nehogy megilletődjenek a srácaitok, hogy jééé, ilyen is van???
Forca Barca!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#19856 Hozzászólás Szerző: kdako »

Barcafan írta:[Az meg mikor Motta lesérült és nem rúgtátok ki a labdát hanem támadtatok a megállt kp-jaink mellett arra meg inkább nem is mondok semmit...

Amilyen az edző olyan a csapat... TAHÓ

Na de most megtudtudtátok hogy mennyivel jobbak vagyunk nálatok... az első félidőben még kapura sem lőttetek, aztán 2 tizenegyest nem adtak meg nekünk(Gallas kezezése/Terry leterítette Messit majd két kézzel leveette a labdát) És mindezt idegenben... Sztem szóljatok az orosznak hogy költsön még nyáron néhány 100milliót
Nézd vissza a jelenetet, és látni fogod, mi azért nem rúgtuk, mert előtte három barcásnál is megfordult a labda, de egyik sem rúgta. Persze ashogy megszereztük, már sportszerűtlen volt. Ez nagyobb tahóság!

Gallas nem is játszott, sajnos, szóval nem tudom, milyen meccset néztél. Semmivel sem vagytok jobbak. 11 a 11 ellen 0-0 volt, a többi nem reális.
GO BLUES!

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19857 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Egy dolog feltünt a forumokat olvasva: Minden anti-Chelsea-s, meg barca szurkoló már a továbbjutást ünnepli,meg hogy na tessék le..pott a mocskos cselszkij... Remélem a Barca játékosai is elhiszik. És van még azért egy visszavágó....

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

#19858 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

Szerintem az egész meccs kimenetele a 37.percben dőlt el,mikor Del Horno a sportszerű angol focit megszégyenítve beleugrott Messibe!Megérdemelte a kiállítást!Igaza van a kommentátornak:Gallas ilyet tényleg nem tett volna!Innentől már csak azt vártam,h mikor fújják le a meccset,mert nekem az 0:0 is megfelelt volna.Szerintem a meccs embere Terry és Guddy volt.Ugyan Terry fejelt egy véletlen öngólt,de ha ő nincs nem 2:1-re kapunk ki!Guudy meg szépen szerelte a Barcát és jó észrevételei voltak.
Nagyon nehéz dolga lesz csapatunknak a Nou Campban! :( Legalább két gólt kell rúgnunk és nyerni is kell.Remélem addigra Gallas felépül.Addig gyakorlásképpen a hétvégén agyonalázzuk a Porsmouth-t. :)

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19859 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Az eddigi 3 meccsből egy ment le egyenlő feltételekkel a tavalyi visszavágó...

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19860 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Pontosan. Elgurult a labda a lába alatt mert lyugat rugott és ez a hülye ütközés azért történt. Ennyire ne nézd amatőrnek,elég vehemensen rohant oda,de nem hogy "agyonrugja". Ja, és most már Terry esete is 11-es.?????? Levegőben volt a labda,Messi nem is nézte,csak arra figyelt hogy befeküdjön Terry elé. 11-es, tudod hol a Nou Camp-ban...EGY BIZTOS,HA EZ AZ ESET BARCELONÁBAN VAN EGY BARCA JÁTÉKOSSAL,AKKOR MÉG SÁRGA SINCS.

Válasz küldése