Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#19881 Hozzászólás Szerző: Robi »

Sziasztok!
Az eredményhez nem fűzök hozzá semmit,mert az (nálam) lényegtelen. Viszont néhány játékosról írok. Az első Ferreira: megmondom őszintén,nekem nagyon tetszett ott baloldalon,bár a 2. bekapott gól,kétség kívül az övé. De voltak hatalmas szerelései,jó passzai,és szerintem abban a távoli próbálkozásban is volt valami. De Lampardban csalódtam :oops: Most tényleg néztem a meccset,és keveset hallottam a nevét. A szabadrúgásai jók voltak,de szerintem most keveset vállalt magára,tavaly sokkal jobb volt :? Cech ismét fantasztikusan védett,én egyik gólban sem érzem hibásnak. A második gólban csak Ferreira volt a hibás,mert gyors volt a labda és lefelé hullot,ezért Cech,nem is tudott odaérni,és nem is tudta lehúzni Eto'o elől a labdát. Még aki nagyon tetszett,az Robben...végre megint a játékkal törődött,és nem a balhéval. Bár Del Horno kiállításánál kicsit felment benne a pumpa :lol: . Ha már Del Horno-t említettem. A kiállítás szerintem teljesen jogos. Biztos hogy direkt ment bele Messibe,de túl nagy lendületbe volt,és nem tudott megállni. (ez az én meglátásom,lehet hogy nem így volt).
Ha még valami eszembe jutna írok :)

Lamps8
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 13:04
Tartózkodási hely: Jászberény

#19882 Hozzászólás Szerző: Lamps8 »

Hali!Én úgy érzem nem a Barca ellen kellett átszanunk hanem egy spanol színjátszókör ellen!Amit műveltek az ellenfél játékosai az inkább 1 bohóc előadáshoz hasonlított!!!Ja és a spori persze mind ezt megette de csúnyán(lásd.:Del Horno kiállítása!)!!!Az első gól előtt is megkajálta amint egy bohóc szinészkedett, mert nem bántoták ez tuti!Vissza térve Holno kiállítására az Anliában szeritem még 1 sárga sem lett volna!Azt tudtam hogy sújtani fonak a bírók de ez nem sújtás volt hanem ez meg volt rendezve előre mert nem egyenlő feltéelek közepette játszottunk!Geremi kezezését már nem merte befújni a K...............!

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19883 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Az utolsó 3 meccsből amit ellenük játszottunk,egy ment le egyenlő feltételekkel, a tavalyi visszavágó. Azt megnyertük 4-2-re.... Nem vagyunk esélytelenek,nekünk kell rugni az elsőt,aztán minden lehet. Drogba valahol előtted hagyta ki a helyzetét ,ott ültél a közelben? Olyan könnyen lehetett volna akár 2-1 ide is... Nnnaa mindegy én már a szombati meccset várom.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19884 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

chelseafan01 írta:Hát úgy tűnik elszálltunk. Csak akkor van miről beszélni ha mi rúgjuk az elsőt odakint. A bajnokság mellé meg kéne csípni a kupát és akkor szuper év lehet még ez.
Jó lenne a dupla, de szerintem még a Bl sincs veszve. Nehéz lesz, rettentően nehéz, de ma megmutattuk, hogy vagyunk képesek jól játszani és veszélyesen. Nagy csata lesz, az biztos, de 90 perc alatt sokminden megeshet.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19885 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Drogba is mit hagyott ki??!! Hihetetlen, hogy nem képes egyszer egy helyzetből egyet berúgni. Idegesítő.
Makelele és Guddy fantasztikusan játszottak, javarész miattunk nem tudott a Barca semmit sem kezdeni. Még 10 emberrel szemben sem.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19886 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Most értem haza a meccsről és magyon mérges vagyok.
11 emberrel jobban használtuk a labdát, nagyon fegyelmezetten játszottunk. Egy-egy (összesen 2-re emlékszem) kihagyástól eltekintve hibátlan volt a csapat.
Del Horno nem érdemelt piros lapot, a sárgát esetleg, de semmiképp nem pirosat. Ezzel szinte el is dőlt a meccs, mert várható volt, hogy érvényesülni fog az emberelőny. Ennek ellenére Mourinho 2 embert tartott elöl, és remekül működött a taktikánk.
Aztán Carvalho feleslegesen szabálytalankodott a 16-osunknál, és jött az öngól. Utána érvényesült az emberelőny és egy Paolo védelmi hibából gólt szereztt a Barca. Nagy kár érte.

A lényeg: 11 emberrel simán felvettük a versenyt a Barcával és nem mutattak semmi egyedülállót.
A meccs kimenetelét nagymértékben befolyásolta a piros lap, ami teljesen jogtalan volt.
A Barca megint bebizonyította, hogy egy szánalmas, patkány csapat, és semmivel sem jobb, mint a Chelsea.

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19887 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Én Robbenre jobban haragszom mint D. hornora azt a kva labdát egyszerűen el kellett volna rugni akárhova. Most megint megnéztem a kiállitást a spanyol canal+ -on az ismétlésnél nevetnek a spanyol kommentátotrok....Na ennyit a mai estéről.Most jön két nyerhető bajnoki a Portsmouth ill. a WBA ellen azokat egyszerűen muszáj behuzni. A BL visszavágoval nem kell foglalkozni max. két nappal előtte. Meg kell nyerni a bajnokságot meg a kupát,egy duplával gondolom mindenki kiegyezne... :-))

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

Bajnokok Ligája

#19888 Hozzászólás Szerző: brandon »

Srácok!Olyan ideges lettem hogy szétszettem a tv-ét darabokra majd újra összeraktam nem hittem el hogy jo meccst nézek!Hát nem birtuk ki!Kikaptunk!Ez tény!Hát nem vagyok magamnál!Kritika:Crespo:Hát nem sok vizet zavart a pályán!Del Horno:A mai nap nem volt ott a pályán fejben az biztos!Robben:Neki sem ment igazán a mai nap sokszor a saját cseleiben bolondult meg!Ferreira,Carvalho,Makelele kiválo!Én most igy érzem,gondolom!Ne hargudjatok!A helyesirásért is bocs!De morcos vagyok!Hajrá Kékek!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#19889 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Egy kiadós gyomorrontás után a klotyóról néztem a meccset és majd letéptem a Wc láncát amikor a Del Hornot kiállították. Sajnos a Messivel alkotott duettjuk inkább látványos volt mint veszélyes. Az akciót megelőze Arjen bénázása, aki valahogy ma nem érezte a játék ritmusát, minden túl akart kombinálni... Nincs semmi veszve drukkertársak a Kék Oroszlán a Nou Campban újult erőre kap! GO-GO BLUES!!!
IN CHELSEA WE TRUST!

marc01
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006. február 4., szombat 18:13
Tartózkodási hely: budakeszi

#19890 Hozzászólás Szerző: marc01 »

még sose volt ennyire szar kedvem 1 meccs után, de most... legalább 1 dontetlent megérdemeltunk volna :( , de sebaj még nem kell eltemetni a csapatot mert idegenben nagyot fogunk alakítani ,aztán majd sirhat a barca ... ya és utálom messit olyan 1 unszimpatikus gyerek :evil: ...,
:twisted: , na és még az is itt van hogy holnap felelek irodalombol :roll:
de szar ez a hét.. de ahogy má mondtam majd 2hét mulva :D
[/code]
nike football 4ever:)

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19891 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Hát úgy tűnik elszálltunk. Csak akkor van miről beszélni ha mi rúgjuk az elsőt odakint. A bajnokság mellé meg kéne csípni a kupát és akkor szuper év lehet még ez.

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

Bajnokok Ligája

#19892 Hozzászólás Szerző: brandon »

Goooooooooooooooool!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#19893 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Lyukat rugott ez a barom,hogy lehet ilyen rössel nekirontani !

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19894 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

A FIFA meg a bírók nem felejtenek.... Del H. el akarta bikázni a labdát,de a támaszkodó lába kiment alóla...

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

#19895 Hozzászólás Szerző: brandon »

Ilyen helyzetbe hozni a csapatot!!!Ezt nem hiszem el!!Már megint Del Horno!!

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

#19896 Hozzászólás Szerző: brandon »

Del Horno!Del Horno!!Tessék jobban koncentrálni!

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

#19897 Hozzászólás Szerző: brandon »

Hát elérkezett a várva várt nap! Már nagyon izgatott vagyok! Ma úgy kell küzdenünk, mint akinek az anyját megb.....k!! Már bocsánat a kifejezésért! Ma muszáj nyernünk ÉS NYERNI IS FOGUNK!!

Avatar
Terryfan26
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. február 22., szerda 19:53
Tartózkodási hely: Ferencváros
Kapcsolat:

#19898 Hozzászólás Szerző: Terryfan26 »

Győzni fogunk mi mindenáron!
Chelsea siker a láthatáron
Gyerünk Srácok hajtani kell
A BL cím már nem veszhet el!!!!!!!!
Terry 4ever!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19899 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

:D

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#19900 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

zirkonium írta:
Zolaisgod írta:
zirkonium írta:Elég gánya idő van Londonban. Tök szürkeség, hideg, lóg az eső lába. Estére 2-5 fok közötti hőmérsékletet írnak. Remélem nehezebben melegszenek be a spanyolok.
apropó Zirko mész a meccsre vagy hol nézed?
A Matthew Harding-ról fogom nézni...majd integetek nektek a Véndiákba!!!
Lucky bastard! :wink: Aztán szóljon a Carefree!

Válasz küldése