Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#18421 Hozzászólás Szerző: twopac »

viasat 3 szerdán adja felvételről!
mindörökké chelsea!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#18422 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

8Lampard8 írta:nem tudja vki h melyik adó közvetíti a meccset????
magyar nem...

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#18423 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

nem tudja vki h melyik adó közvetíti a meccset????

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#18424 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Morientes mindkét meccset kihagyja a chelsea ellen...:)...4 hétre kidőlt...

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#18425 Hozzászólás Szerző: Straboo »

nandorfipeti írta:A Valencia ismét bukott, a Mestalla-ban kaptak ki a Racing-tól 2-0-ra, ajánlom, hogy ellenünk is így játsszanak!!! :lol:
Jó előjelek.. :)

Hajrá CHELSEA!!!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#18426 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

A Valencia ismét bukott, a Mestalla-ban kaptak ki a Racing-tól 2-0-ra, ajánlom, hogy ellenünk is így játsszanak!!! :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18427 Hozzászólás Szerző: undertow »

Straboo írta:
Chelseafan írta:
Straboo írta:Most olvastam,hogy a Valenciából David Navarrot 10 hónapra eltiltották,mivel ez a lúzer nem érdekes-lévén h cserepados játékos :D-fontosabb hír számunkra,h Marchena nem léphet ellenünk pályára...sztem jóval gyengülnek a csapatkapitányuk és egyben az egyik alapemberük elvesztése révén... :twisted: :)
Én úgy tudom, hogy Albelda a csapatkapitány!
Az Inter meccsen én Marchenán láttam a karszalagot...nemtom,lehet h Neked van igazad.. :)
mindkettotoknek igaza van. albelda a kapitany, de o azon a meccsen a sargak miatti 1 meccses eltiltasat toltotte.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18428 Hozzászólás Szerző: kdako »

Straboo írta:
Chelseafan írta:
Straboo írta:Most olvastam,hogy a Valenciából David Navarrot 10 hónapra eltiltották,mivel ez a lúzer nem érdekes-lévén h cserepados játékos :D-fontosabb hír számunkra,h Marchena nem léphet ellenünk pályára...sztem jóval gyengülnek a csapatkapitányuk és egyben az egyik alapemberük elvesztése révén... :twisted: :)
Én úgy tudom, hogy Albelda a csapatkapitány!
Az Inter meccsen én Marchenán láttam a karszalagot...nemtom,lehet h Neked van igazad.. :) A Valencia az a csapat,amelyikről szinte semmit sem tudok biztosra :D
Az tuti viszont,hogy a védelmükben Marchena alapember...sztem előnyünkre válhat,hogy nem a megszokott védelemmel állnak fel..sokat számíthat (mint,pl. nálunk Terry hiánya!)
Egyszóval én pozitívan látom az eltiltását... :twisted: :)
Jaja, ez jól jöhet. Ha fellebbeznek a négy meccsből kettő tuti marad.
GO BLUES!

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#18429 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Chelseafan írta:
Straboo írta:Most olvastam,hogy a Valenciából David Navarrot 10 hónapra eltiltották,mivel ez a lúzer nem érdekes-lévén h cserepados játékos :D-fontosabb hír számunkra,h Marchena nem léphet ellenünk pályára...sztem jóval gyengülnek a csapatkapitányuk és egyben az egyik alapemberük elvesztése révén... :twisted: :)
Én úgy tudom, hogy Albelda a csapatkapitány!
Az Inter meccsen én Marchenán láttam a karszalagot...nemtom,lehet h Neked van igazad.. :) A Valencia az a csapat,amelyikről szinte semmit sem tudok biztosra :D
Az tuti viszont,hogy a védelmükben Marchena alapember...sztem előnyünkre válhat,hogy nem a megszokott védelemmel állnak fel..sokat számíthat (mint,pl. nálunk Terry hiánya!)
Egyszóval én pozitívan látom az eltiltását... :twisted: :)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#18430 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Straboo írta:Most olvastam,hogy a Valenciából David Navarrot 10 hónapra eltiltották,mivel ez a lúzer nem érdekes-lévén h cserepados játékos :D-fontosabb hír számunkra,h Marchena nem léphet ellenünk pályára...sztem jóval gyengülnek a csapatkapitányuk és egyben az egyik alapemberük elvesztése révén... :twisted: :)
Én úgy tudom, hogy Albelda a csapatkapitány!

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

#18431 Hozzászólás Szerző: bence »

Hát igen, ezek most érzékenyen értik őket, és akkor talán sebezhetőek. De az is lehet, hogy az ad nekik erőt, hogy eltiltottak, csonkák és a Chelsea-nak megmutatják. Kétes értékű ez az eltiltás.

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#18432 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Most olvastam,hogy a Valenciából David Navarrot 10 hónapra eltiltották,mivel ez a lúzer nem érdekes-lévén h cserepados játékos :D-fontosabb hír számunkra,h Marchena nem léphet ellenünk pályára...sztem jóval gyengülnek a csapatkapitányuk és egyben az egyik alapemberük elvesztése révén... :twisted: :)

Avatar
gab91
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 19:31
Tartózkodási hely: Sajóvámos
Kapcsolat:

#18433 Hozzászólás Szerző: gab91 »

nyugi :) a 3 meglesz: Drogba (kimás :D ) Essien, Lampi 8) = Valencia mehet inkább gyakorolni a bajnokságra :P :P remélem... :D

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#18434 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Zsoca87 írta:Nehéz lesz megverni a Valenciát, mert aki néz spanyol meccseket, az tudja, hogy jól védekeznek és az elől nagyon jó kis játékosaik vannak.
Nekem az a bajom, h otthon kezdünk. Ha idegenben kezdenénk, akkor nem aggódnék ennyire, de így... Nehéz lesz, de hát ha BL-t akarunk nyerni akkor tilos válogatni meg nyavalyogni. :D
Eddig én sem szerettem, ha otthon kezdünk, de azóta, hogy a Bayern-t 2 éve hazaküldtük majdnem egy 4-1-gyel (az a 11-es elég vitatott számomra), azóta már nem parázok annyira az otthoni kezdéstől, viszont fontos, hogy ne kapjunk gólt, vagy ha igen akkor meg legalább vágjunk 3-at. Ez a siker egyik receptje... :D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#18435 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nehéz lesz megverni a Valenciát, mert aki néz spanyol meccseket, az tudja, hogy jól védekeznek és az elől nagyon jó kis játékosaik vannak.
Nekem az a bajom, h otthon kezdünk. Ha idegenben kezdenénk, akkor nem aggódnék ennyire, de így... Nehéz lesz, de hát ha BL-t akarunk nyerni akkor tilos válogatni meg nyavalyogni. :D

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#18436 Hozzászólás Szerző: Megyó »

eltiltások nélkül is gyöznünk kell... angol 2. és spanyol 4. vagy mittomén. nyerni kell és kész ha nem megy nem is érdemeljük meg a bl-t.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#18437 Hozzászólás Szerző: mourinho »

kozuluk navarro nem is kezdo. ill lehet marchena sem nem tudom. szoval nem erdemes ezen filozni....

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18438 Hozzászólás Szerző: undertow »

marchena es navarro.

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#18439 Hozzászólás Szerző: Festa »

Ezt megéreztem mármint a VAelnciát.Kíváncsi vagyok hány embert tiltanak el tölük az Inter meccs után balhé miatt.Reméljük sokat :wink:
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18440 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ToreAndre írta:Még mindig állítom, hogy igazságtalan lett volna, ha Guddy belővi azt a gólt. Nem érdemeltünk továbbjutást, nem érdemeltünk 3 perc hosszabbítást sem, az meg a 96. percben volt.
A Liverpool ugyanúgy ölt meg minket, mint most a Barcát, tökéletes szervezettséggel és védekezéssel.
Teljesen megérdemelten nyertek BL-t és idén is ott vannak a 3 legesélyesebben! (szerintem a három angol)
tore, vedd le a voros szemuveged es vedd eszre, hogy a pool se erdemelt tovabbjutast.
nem lottunk golt, de konyorgom, ok se!
Valami ilyesmit kívántam én is hozzáfűzni. Szidod a Chelsea-t, mert nem játszik szépen (!), aztán meg kijelented, hogy a Pool sz@r antifocijával esélyes és megérdemelt ésatöbbi. Azon a meccsen ha mi nem érdemeltünk továbbjutást, akkor a Pool sem. De a foci nem igazságos, és mi vesztettünk. (ajánlom figyelmedbe Tore: 9 évfolyam 5. epizód.... "itt vannak a csapatok, csípnek, rúgnak, harapnak. És a gólok? Az is lesz... :) és hát a két kommentátor... :lol: )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése