Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#2941 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Dante írta:Nem igazan hiszek a bl győzelemben, de szerintem egyaltalan nem olyan vészes a dolog mint pl di Matteo elott/alatt. Az a keret egyénileg sehol nem volt a barcahoz, bayernhez. (csapatként es mentalitasban meg ok voltak alattunk, ebből latszik hogy a tehetség helyettesitheto akarattal)
Az viszont egyertelmu hogy most is underdogok vagyunk ami szerintem nekunk kedvez szoval a srácok akaratán múlhat iden is a dolog, siman odaerhetunk az elődöntőbe is ahogy ki is üthet a psg.
Épp ez a baj, ezeknek van tehetsége (márakinek), de 0 küzdőszellem. Egyedül Willian, Pedro, Azpi és az agybajos Costa tud küzdeni, a többi egy 0.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2942 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Most nezem Matic nem is jatszhat az elso meccsen eltiltas miatt, zsir.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2943 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem igazan hiszek a bl győzelemben, de szerintem egyaltalan nem olyan vészes a dolog mint pl di Matteo elott/alatt. Az a keret egyénileg sehol nem volt a barcahoz, bayernhez. (csapatként es mentalitasban meg ok voltak alattunk, ebből latszik hogy a tehetség helyettesitheto akarattal)
Az viszont egyertelmu hogy most is underdogok vagyunk ami szerintem nekunk kedvez szoval a srácok akaratán múlhat iden is a dolog, siman odaerhetunk az elődöntőbe is ahogy ki is üthet a psg.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#2944 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem megnyerjuk a BL-t amugy. :D Semmi nem indokolja a mi sikerunket, ezt a ziccert meg kihasznaljuk. :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2945 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nem tudom kit fog kapni Iva, de az gyönyörű lesz Di maria vagy Lucas.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2946 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

casma írta:edeskeves

Ne mondj már ilyeneket - tuti a kezdőnk, semmi új variáció, taktika, formáció...
Hidding mester minek van itt ???
Úgy vártátok mint a messiást ))
Nyugi, azért valamivel jobb a helyzet, mint volt apáddal :D De ilyen szempontból csalódás is kicsit.

casma
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 20:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2947 Hozzászólás Szerző: casma »

edeskeves

Ne mondj már ilyeneket - tuti a kezdőnk, semmi új variáció, taktika, formáció...
Hidding mester minek van itt ???
Úgy vártátok mint a messiást ))

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2948 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szerintem azzal, hogy kidőlt Zouma és Hazard még mindig nincs olyan állapotban, hogy kezdő legyen minimálisak az esélyeink.
Zouma a legjobb védőnk jelenleg, Hazard pedig a legjobb játékosunk lenne, ha formában van. Ellenben Cahill elég meccshiányos lehet.
Párizsban tuti buszozni fogunk, de kb 2 gólt kapunk szerintem még ígyis, kérdés Costa be tud e kotorni egyet.
Sajnos nem érzem a csapatban azt az átütőerőt, ami szükséges lenne egy ilyen kaliberű csapat ellen, én személy szerint nem is reménykedem továbbjutásban, olyan szerencsétlen szezon ez, hogy valami bírói hiba vagy sz.r megpattanó lövés stb úgyis végezni fog velünk, na meg a töketlen játékunk mellette még.

Oké, hogy gyenge a francia bajnokság, de a PSG kerete azért eléggé rendben van és nincsenek tele önbizalom hiányos játékosokkal, tekintve, hogy abban a bajnokságban szinte bármit megpróbálhatnak és ebből kifolyólag ha bejön nekik meg fogják tenni éles helyzetben is nyugodt szívvel, tele önbizalommal.
Nálunk az Ivanovic-Matic páros amúgy is -2 ember kb, mellé párosul az elején említett 2 játékos meg a meccshiányos Cahill..

Aztán koppanjak egy nagyot és boruljon a papírforma, de szerintem nem ez a szezon lesz az, amikor mi beleköpünk a "nagyobb csapatok" levesébe, sajnos.

Egyébként rémes belegondolni, hogy az ellenfelünk hogy fel tud készülni ellenünk úgy, hogy ha sérülés nem szól közbe akkor 1 ember kivételével tuti a kezdőnk, semmi új variáció, taktika, formáció...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2949 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Abban lehet bízni, hogy kis túlzással a PSG fél éve nem játszik gyakorlatilag tét meccset. Röhej a bajnokságuk, a BL csoportjuk se volt olyan vészes. Nincsenek élet-halál meccseik, pláne nem PL csapat ellen. Ettől függetlenül brutál keretük van...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#2950 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Underdogként mindig jobban teljesítünk a BL-ben, mint mikor bőven esélyesek vagyunk, én ebben bízom. Játékos anyagra megvagyunk, hogy kiüthessük ezt a PSG-t is, szerintem Cahillel sem lesz gond, mert mélyen fogunk védekezni és előtte 4-5 ember is be fog segíteni. Igazából kontrákat kéne végigvinni, sajnos a Matic-Mikel párossal nehéz kihozni a labdát, viszont a buszozáshoz mindenképp 2 védekező kp kell...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#2951 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azt vettem észre, hogy amikor mindenki leírja a csapatot (lásd arsenal elleni meccs elött), nagyon összekapják magukat a srácok és meglepetésszerűen, lényegre törően játszunk.
Szerintem ez most azért kevés lesz. Javul a játékunk meccsről meccsre, nyilván messze vagyunk egy bajnoki mentalitást képviselt csapattól. Nagyon-nagyon hiányozni fog egy gyors és stabil Zouma, remélem Cahill összekapja magát mert láttunk már tőle olyan szezont, hogy jose az egekig magasztalta. Én azt mondom nem kéne betojni, keményen védekezni, letámadni és bátran támadni. Csak így van esélyünk. De sztem kimegyünk és 3 vkpval végig védekezzük a meccset. Ne legyen igazam.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2952 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ti mit vártok a PSG elleni összecsapástól ?
Eléggé foglalkoztat ez a dolog mert minden ismerősöm 2es hendi PSG-t beszél meg hogy a két meccsen kapunk legalább 5 gólt.
Mondjuk jelenleg ez lehetséges is, de én mégis bízom a csapatban, hogy a BL ben talán mást fogunk látni.
1 gólos vereség PSG ben belefér a jelenlegi helyzetünkben de bízom egy X kiharcolásában itthon pedig nyerni kell!
Szerintem minden helyzettől függetlenül 50-50 % a továbbjutás esélye.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#2953 Hozzászólás Szerző: Chester »

Verratti, David Luiz és Matuidi lehet kihagyják az első meccset, ennek mondjuk örülnék, bár nem tudom mennyi esélyünk van ezzel a csürhével a továbbjutásra...

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#2954 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

van egy jegyem a marcius 9 psg ellenni meccsre ELS3 szektorba. usaba kell utaznom ugy hogy akinek kell irjon 60fontert neki adom. jovohet hetvegen utazom magyarba szoval osszefutunk valahol vagy felpostazom.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2955 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Moldván írta: Egyik jelenetről eszembe jutott, hogy A. Cole mennyi góltól mentette meg a csapatot. Zseniális volt az ember, mindig ott volt a gólvonalon. :D
Nem igaz, a vonal volt mindig AC sarka mögött! :D

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#2956 Hozzászólás Szerző: Moldván »

szogi írta:A mostani nehéz időkben ezt a CSAPATOT nézve újra fellángol a tűz bennem :D :D :D !!!
Ezt kellene nézetni velük hátha felébrednének !

http://www.dailymotion.com/video/xtsg0m ... -afg_sport" onclick="window.open(this.href);return false;
Egyik jelenetről eszembe jutott, hogy A. Cole mennyi góltól mentette meg a csapatot. Zseniális volt az ember, mindig ott volt a gólvonalon. :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2957 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:
Dante írta:Azt viszont nem tudom elképzelni hogy jövőre ne legyünk ott a BL-ben
???

A Barcát verjük ki a BL-ben a Real után a Bayern elleni döntő előtt, vagy a bajnokságban egészen a 4. helyig lépkedünk fel 1 pontosokkal egymás után?

Viccelsz? Mindekettő.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#2958 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Dante írta:
gerawba írta:
Dante írta:Azt viszont nem tudom elképzelni hogy jövőre ne legyünk ott a BL-ben
???

A Barcát verjük ki a BL-ben a Real után a Bayern elleni döntő előtt, vagy a bajnokságban egészen a 4. helyig lépkedünk fel 1 pontosokkal egymás után?
2017/18?
Jaa, hát nálam a jövőre az 2016/17, de abban valóban én is biztos vagyok, hogy 17/18-ban ott leszünk.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Bajnokok Ligája

#2959 Hozzászólás Szerző: Ricco »

szogi írta:A mostani nehéz időkben ezt a CSAPATOT nézve újra fellángol a tűz bennem :D :D :D !!!
Ezt kellene nézetni velük hátha felébrednének !

http://www.dailymotion.com/video/xtsg0m ... -afg_sport" onclick="window.open(this.href);return false;
Meireles gólja a Benfica ellen. :D Beteg állat.

Lesz még egyszer ilyen menetelésünk? Fognak még ilyen karakterek játszani nálunk? Meg ekkora legendák?

Reméljük.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Bajnokok Ligája

#2960 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Pilgrim írta:
Traxver írta:
szogi írta:A mostani nehéz időkben ezt a CSAPATOT nézve újra fellángol a tűz bennem :D :D :D !!!
Ezt kellene nézetni velük hátha felébrednének !

http://www.dailymotion.com/video/xtsg0m ... -afg_sport" onclick="window.open(this.href);return false;
ez nincs vhol fent magyar felirattal???
Drogba,Lampard,Terry,Cole,Cech,Di Matteo,Mata...
Még mindig feláll a szőr a kezemen látva ezeket a pillanatokat :o és a legendákat akiknek köszönhetjük mindezt, de egyben szomorú is, hogy nyáron az utolsó és legnagyobb közülük is elhagyja a csapatot... :cry:

Válasz küldése