Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Bajnokok Ligája

#15261 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Nekem is megfordult a fejemben ez, hogy az akkor nagyon - nagyon gyenge real-nak is 2-t lőttek otthon, és az is szerencse volt :)) Jah, és 3 éve (azt hiszem) érdekes módon, meg tudtuk fogni a barcát , pedig akkor egy "megfoghatatlan" Ronaldinhojuk volt :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#15262 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Jó ez a Barca,nem mondom, de mondjuk mindenki azért szarik tőlük, mert a kicsiket kitömik!! Könyörgöm, egy Recreativonak mi is rúgnánk 5-öt!! A csapatuk általában egy sablont játszik(kis túlzással): Messi elmegy, aztán érkezik valaki a gólvonalon :D! A Chelsea a mai meccsen bebizonyította, hogy képes jól játszani(legalábbis a 2. félidőben), azt, hogy mentálisan baromi erős, és fizikailag sem egy húgyere-éstapossel. Én nem örültem már az elején a szarcelonának, de itt az alkalom, be kell bizonyítani, hogy mi vagyunk Európa legerősebb csapata! HA, hangsúlyozom, HA bejutunk a döntőbe, akkor szerintem a másik ágról érkező csapatot elverjük.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Sindu
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#15263 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Engem csak AC hiánya aggaszt. Bár, ha Ivanovics úgy fog teljesíteni bal szélen, mint jobb szélen... Nem mondom, hogy Messit le fogja radírozni a pályáról, de hogy méltó ellenfele lesz, az biztos.
Mindenesetre egyáltalán nem félek, hogy agyonvernének. Sok gól fog esni, de simán partiban leszünk velük!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15264 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

medicine_man írta:Nem értem ezt a hozzáállást bárkitől aki Chelsea szurkernek vallja magát. Mi az hogy Messi fog elintézni minket? A harmatgyenge formában lévő Real is szétkontrázta a Barcát a Nou Campban
és nagy mákkal nyert a Barca 1-0ra..

A Chelsea a világ leghajtósabb bajnokságában játszik. Ez mellettünk szól! A Barca 4-0ra vert egy olyan Bayernt ahol hiányzott az egész védelem.. Ki gondolta volna hogy a 'csoda' Poolt kiverjük
-a világ legjobb középpályája a miénk (Lampard,Essien,Mikel,Ballack)
-a világ legjobb csatára (Drogba) aki tegnap bebizonyította hogy igazi csapatember tud lenni (ha van kedve)

Ha végig koncentrál a csapat és semlegesítjük a Xavi, Toure, Iniesta hármast megverhetjük a Barcát.
Én is szó szerint ezt mondom. A bajnokságok közti különbség ki fog jönni és nem a Barca javára. Nem kell azt hinni, hogy ez a Barca annyira jó, hogy húú. Jók, persze, nagyon is, csak közben ne felejtse el senki, hogy mi is azok vagyunk. :)

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Bajnokok Ligája

#15265 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

medicine_man írta:Nem értem ezt a hozzáállást bárkitől aki Chelsea szurkernek vallja magát. Mi az hogy Messi fog elintézni minket? A harmatgyenge formában lévő Real is szétkontrázta a Barcát a Nou Campban
és nagy mákkal nyert a Barca 1-0ra..

A Chelsea a világ leghajtósabb bajnokságában játszik. Ez mellettünk szól! A Barca 4-0ra vert egy olyan Bayernt ahol hiányzott az egész védelem.. Ki gondolta volna hogy a 'csoda' Poolt kiverjük
-a világ legjobb középpályája a miénk (Lampard,Essien,Mikel,Ballack)
-a világ legjobb csatára (Drogba) aki tegnap bebizonyította hogy igazi csapatember tud lenni (ha van kedve)

Ha végig koncentrál a csapat és semlegesítjük a Xavi, Toure, Iniesta hármast megverhetjük a Barcát.
Így legyen :lol: !
Chelsea The Pride Of London

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Bajnokok Ligája

#15266 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Nem értem ezt a hozzáállást bárkitől aki Chelsea szurkernek vallja magát. Mi az hogy Messi fog elintézni minket? A harmatgyenge formában lévő Real is szétkontrázta a Barcát a Nou Campban
és nagy mákkal nyert a Barca 1-0ra..

A Chelsea a világ leghajtósabb bajnokságában játszik. Ez mellettünk szól! A Barca 4-0ra vert egy olyan Bayernt ahol hiányzott az egész védelem.. Ki gondolta volna hogy a 'csoda' Poolt kiverjük
-a világ legjobb középpályája a miénk (Lampard,Essien,Mikel,Ballack)
-a világ legjobb csatára (Drogba) aki tegnap bebizonyította hogy igazi csapatember tud lenni (ha van kedve)

Ha végig koncentrál a csapat és semlegesítjük a Xavi, Toure, Iniesta hármast megverhetjük a Barcát.

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Bajnokok Ligája

#15267 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Leo Messi-t ku.va nehéz lesz tartanunk egyszerűen olyan dolgokra képes,hogy nem lehet rá felkészülni :( !
Chelsea The Pride Of London

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#15268 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Valaki írta itt, hogy a Barca-nak az első meccsen hiányzik majd a védelem fele! Nos, Alves-nek asszem pont Puyol a helyettese a jobb oldalon, de ő sem lesz! Milito-már régóta sérült...így marad Caceres, Sylvinho, Marquez, Pique (akiknek most eszembe jut a neve, lehet kihagytam valakit)

A tegnapi teljesítményünk elég érdekes volt! Petr...volt pár jó védése, de amúgy szerintem is igen gyenge volt, mint Reina, amúgy nem kaptak volna 4 gólt! Aurelio góljánál ő volt hibás, ezen nincs mit vitatkozni! Egyébként én is megéreztem, hogy a rövidre küldi...De így TV-ből könnyű :D
A védelem is érdekesen muzsikált! Carvalho-n látszik, hogy most tért vissza és Alex-el nem egy életbiztosítás! Ivanovic: nagyon jól játszott...volna, ha nem csinál egy büntetőt! Ezt leszámítva a védőmunkája szerintem jó volt, rengetegszer mentet a 16-oson belül.
Ballack, Lamps első góljánál nagyon nagy labdát adott Drogbának a szélre! Az első félidőben halovány volt, de a másodikra feljavult.

Lampard kiváló volt: 2 gól, a támadásból és védekezésből is kivette a részét. Drogba, rajat látszik a legegyértelműbben a változás! Akar, küzd! A goljánál olyan labdáért ment aminek nem sok értelme volt: gól lett belőle!

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Bajnokok Ligája

#15269 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Énis mondtam tegnap ezt a barca féle menetrendet , de én csak egy meccset emeltem ki, méghozzá a két elődöntő közötti El Classicot :))

Avatar
rq7
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 10:25

Re: Bajnokok Ligája

#15270 Hozzászólás Szerző: rq7 »

Japep írta:Ha nem lenne a Barcában Messi, nem mondanám, hogy jobbak, mint a L'pool...
De idén Messi nagyon nagy formában van (vagy csak volt? az utóbbi 1-2 meccsen mintha kiengedne) - ha pl Essien kitudja iktatni valahogy (mint pl annak idején Boulahrouz Ronaldinhot), akkor az már fél győzelem... :D
Meg persze ha nem verik meg majd a két BL-meccs között a Realt, akkor nekik szoros lehet még a bajnokság vége - nekünk pedig valljuk be, a bajnokság már elúszott és lehet, hogy a második hely is... :S
GO BLUES!
MESSI fog minket elintézni, egyszerűen nem lehet tartani!!!
Egyébként a változás nála a Boliviai kudarc volt, lelkileg nagyon megviselte, a következő Barca meccsen még csere volt, aztán pedig magára talált, mint Tévez!
Ricardo Quaresma - „trivela és rabona” király!

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15271 Hozzászólás Szerző: Japep »

Ha nem lenne a Barcában Messi, nem mondanám, hogy jobbak, mint a L'pool...
De idén Messi nagyon nagy formában van (vagy csak volt? az utóbbi 1-2 meccsen mintha kiengedne) - ha pl Essien kitudja iktatni valahogy (mint pl annak idején Boulahrouz Ronaldinhot), akkor az már fél győzelem... :D
Meg persze ha nem verik meg majd a két BL-meccs között a Realt, akkor nekik szoros lehet még a bajnokság vége - nekünk pedig valljuk be, a bajnokság már elúszott és lehet, hogy a második hely is... :S
GO BLUES!
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#15272 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta: Április 28 Kedd: Barcelona - Chelsea
Május 03. Vasárnap: Real Madrid - Barcelona
Május 06. Szerda: Chelsea - Barcelona

Ez de szép 8 nap lesz...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15273 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:Nohát nem lesz sétagalopp a Barca idénye innentől:

Április 18. Szombat: Getafe - Barcelona
Április 22. Szerda: Barcelona - Sevilla
Április 26. Vasárnap: Valencia - Barcelona
Április 28 Kedd: Barcelona - Chelsea
Május 03. Vasárnap: Real Madrid - Barcelona
Május 06. Szerda: Chelsea - Barcelona
Május 10. Vasárnap: Barcelona - Villarreal
Május 13. Szerda: Ath. Bilbao - Barcelona (Kupa döntő)

Chelsea:
Április 18. Arsenal (FA)
Április 22. Everton
Április 25. WHU
Április 28. Barcelona
Május 02. Fulham
Május 06. Barcelona
Május 09. Arsenal
Május 16. Blackburn
Hát vazzeg, a miénk sem egyszerű, de a Barcának gyakorlatilag nem lesz olyan meccse, ahol gyengébb csapattal játszik, max. a Getafe. Reméljük meglátszik majd rajtuk!
Nálunk meg remélhetőleg jön még egy FA-kupa ill. BL-döntő. :)

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15274 Hozzászólás Szerző: tiszi »

zenzo mivel lehet össze fűzni?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#15275 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nohát nem lesz sétagalopp a Barca idénye innentől:

Április 18. Szombat: Getafe - Barcelona
Április 22. Szerda: Barcelona - Sevilla
Április 26. Vasárnap: Valencia - Barcelona
Április 28 Kedd: Barcelona - Chelsea
Május 03. Vasárnap: Real Madrid - Barcelona
Május 06. Szerda: Chelsea - Barcelona
Május 10. Vasárnap: Barcelona - Villarreal
Május 13. Szerda: Ath. Bilbao - Barcelona (Kupa döntő)

Chelsea:
Április 18. Arsenal (FA)
Április 22. Everton
Április 25. WHU
Április 28. Barcelona
Május 02. Fulham
Május 06. Barcelona
Május 09. Arsenal
Május 16. Blackburn
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#15276 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Japep írta:
tiszi írta:okok köszönöm. csak evvel a rapiddal az a baj hogy szét van szedve a meccs! de ha majd találsz jobbat majd lécci írd meg
De mindegyik szét lesz szedve...nem hiszem, hogy valaki úgy teszi fel, hogy egybe a 2 félidő + 15 perc reklám... :)
Így van. Eleve ritka, hogy teljes meccs fent van, és nem torrent oldal, de nem véletlenül aprózzák el a neten a cuccokat... de ezeket ugyanúgy össze is lehet fűzni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15277 Hozzászólás Szerző: Japep »

tiszi írta:okok köszönöm. csak evvel a rapiddal az a baj hogy szét van szedve a meccs! de ha majd találsz jobbat majd lécci írd meg
De mindegyik szét lesz szedve...nem hiszem, hogy valaki úgy teszi fel, hogy egybe a 2 félidő + 15 perc reklám... :)
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15278 Hozzászólás Szerző: tiszi »

okok köszönöm. csak evvel a rapiddal az a baj hogy szét van szedve a meccs! de ha majd találsz jobbat majd lécci írd meg

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15279 Hozzászólás Szerző: Japep »

tiszi írta:japep olyan oldalt nem tutsz ahol egybe fent van a meccs és nem így részenként kell letölteni?
Bocsi, de nem...
Inkább várj egy kicsit, hátha Balázs megint talál MediaFire.comos linkeket, ott nem kell várni.
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15280 Hozzászólás Szerző: tiszi »

japep olyan oldalt nem tutsz ahol egybe fent van a meccs és nem így részenként kell letölteni?

Válasz küldése