Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Bajnokok Ligája

#15241 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Én egy percig sem aggódtam.
Tudtam,hogy sikerül a fordítás,mert bíztam a srácokban.
Tudtam,hogy sikerül az ami az előző meccseken! 8)
Farewell Didier!

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

Re: Bajnokok Ligája

#15242 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

Berzéki Gábor21 írta:
SuperFrankie írta:3-2-nél,amikor lehozta Torrest,mondtam magamban,na szép volt fiúk,innentől ez meg van,aztán 2 perc alatt kaptunk 2 gólt és minden megváltozott.kuyt góljától egészen Lampard 2. góljáig csak remegtem szó szerint.
Hát ha még 1-el nyernek akkor is megyünk tovább vagy nem?
Mert akkor 6-5 az arány nekünk.Nem? :oops:
Bár lehet,hogy akk ők az idegenben lőtt több miatt?
Ezt most nemtom eldönteni.Teljesen megzavarodtam. :oops:
De igen, akkor is mi jutunk tovább, de hát mégiscsak egy gólra voltunk a kieséstől mikor 2 perccel korábban 3 gól hiányzott a kiesésünkhöz. Én is ugyanúgy remegtem mint a nyárfalevél.

Én már töltöm is lefele a meccset, thx a torrentet.
"I think I'm a special one"

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3190
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#15243 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Nemtom miért kell annyira tartani a Barcatól, a Realt 5-0-ás gólkülönbséggel verő Liverpoolt is lealáztuk. :roll: Ezek után a Chelsea a világ AKÁRMELYIK csapatát képes legyőzni (nem mintha eddig nem tudta volna) talán mostmár a pesszimistább Chelsea szurkolók is elhiszik :D
211! NEW RECORD!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Bajnokok Ligája

#15244 Hozzászólás Szerző: Gábor »

SuperFrankie írta:3-2-nél,amikor lehozta Torrest,mondtam magamban,na szép volt fiúk,innentől ez meg van,aztán 2 perc alatt kaptunk 2 gólt és minden megváltozott.kuyt góljától egészen Lampard 2. góljáig csak remegtem szó szerint.
Hát ha még 1-el nyernek akkor is megyünk tovább vagy nem?
Mert akkor 6-5 az arány nekünk.Nem? :oops:
Bár lehet,hogy akk ők az idegenben lőtt több miatt?
Ezt most nemtom eldönteni.Teljesen megzavarodtam. :oops:
Farewell Didier!

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Bajnokok Ligája

#15245 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Szerintem se kell be..arni a barcá-tól,én a pool-t jobb és veszélyesebb csapatnak tartom és mi rúgtunk 7 gólt nekik :D !Amúgy meg a pool 2 éve kiverte a barcát a bl-ből,úgyhogy most mi is megverjük őket Tuti :D !!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Bajnokok Ligája

#15246 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Wisey írta:A védelem pedig olyan bizonytalan volt, hogy minden beívelés alkalmával izgultam, nehogy bepattanjon valahogy.
Hát igen, eléggé meglátszott Terry hiánya.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#15247 Hozzászólás Szerző: kdako »

tiszi írta:Japep nekem mind1 a kommentátor. csak az lenne a jó ha magyar oldalon lehetne letölteni. De akkor várjuk meg Balázst?
Itt egy torrent:

http://fr333dom.com/index.php?page=torr ... f38d0c11d9" onclick="window.open(this.href);return false;

Infók: Video Codec: x264 (2-pass)
Video Bitrate: 1000 kbps
Video Framerate: NTSC 29.970 fps
Resolution: 640 x 480
Audio Codec/Bitrate: NDAAC-HE-70kbps
Container: MKV
Source: DVB-S
Language: English
File Size: 730MB
GO BLUES!

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Bajnokok Ligája

#15248 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Huhh,hát nagy meccs volt,szerintem az év meccse,0-2-nél megmondom őszintén inkább eleludtam volna,ha eltudtam volna ugyanis megpróbáltam,de valami azt akarta,hogy megnézzem ezt a meccset.ígyhát a 30. perctől a félidőig nem is láttam.Viszont ami a második félidőben történt az a nagybetűs FOOTBALL!3-2-nél,amikor lehozta Torrest,mondtam magamban,na szép volt fiúk,innentől ez meg van,aztán 2 perc alatt kaptunk 2 gólt és minden megváltozott.kuyt góljától egészen Lampard 2. góljáig csak remegtem szó szerint.Ám amikor berúgta(nem volt kis gól,habár még így is eltörpül Alexé mellett :) ) olyat üvöltöttem,hogy még jómagam si meglepődtem,hogy milyen hangosan tudok... :lol: Szóval a lényeg az,hogy köszönöm(megint)ezt a szép estét a fiúknak és akkor jöhet a döntővel felérő meccs a Barcelona ellen.véleményem szerint egyébként ez a Liverpool a BL-ben(!)semmivel sem gyengébb a Barcánál.Tehát nem kell nekünk olyanokat mondani(itt a fórumon is olvastam pár hasonló hsz-t),hogy megpróbáljuk véghez vinni a csodát...emberek,kiejtettük a juvét,a poolt inenntől kezdve ne beszéljünk semmilyen csodáról,mert 50% esélyünk van és én hiszek a csapatban.Go CFC!
Who the fuck are Man.United

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Bajnokok Ligája

#15249 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Nem csak arról van szó hogy jó csapat a Barca, hanem hogy mi sem vagyunk verhetetlenek. A keddi Pool meccs első félidejében nyújtott teljesítményünk egy nagy nulla volt.
Óriási gratuláció a csapatnak, hogy fel tudott állni 0-2-ről és 3-4-ről is, de a meccs nagy részében a Pool irányított és teljesen dekoncentráltak voltunk. A védelem pedig olyan bizonytalan volt, hogy minden beívelés alkalmával izgultam, nehogy bepattanjon valahogy. A meccs végére szerencsére már összeszedte magát a csapat.

OK, hogy 4-4 lett és izgalmas meccs volt, de a mutatott játék (a meccs nagy részében) borzalmas volt.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Bajnokok Ligája

#15250 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

grimrieperről van hir!?
voltál kint!?milyen volt!tudsz kis infot mondani!
minden jot!
agggyatok munkát!!!!

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Bajnokok Ligája

#15251 Hozzászólás Szerző: bence »

Láttam egypár chelsea meccset, de ez volt a legjobb! Egyetértek a lejjebb hozzászólókkal, Terry hiányzik a védelemből: A Barcelona szerintem még ennél is nehezebb mérkőzés lesz.

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Bajnokok Ligája

#15252 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Ha meg nem Ivanovic teszi tacsra leo-kát,még ott van nekünk egy jó Essienünk, vagy Belletti ki jól ismeri, netán egy extra világklasszis Malouda :D
Nem kell fosni, mindenkit meg tudunk verni és megnyerjük a BL-t... ellenvetése van valakinek???:D

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Bajnokok Ligája

#15253 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

[/quote]
Jaj istenem jaj istenem megint jön liómészi. Nem, AC valóban nem lesz, ami problémát jelenthet az első meccsen, DE: az első meccsen nem lesz D. Alves, a második meccsen pedig igen. Csak akkor már lesz AC is :wink: Nem tudom, ki fog állni a bal oldalon, valószínű Ivanovics, aki azért nem rossz védő. Persze nem láttam még ott játszani, de középső védő létére a jobb oldalon is egészen jól elboldogult, s ki tudja, két hét alatt Hiddink még kihozza, hogy jobb is, ha jobblábas ember van a balbukóban Messivel szemben...[/quote]
tart a fene messitől de olyan ember kell ellene akinek jó a ritmus érzéke és gyors mer úgy szentem könnyebben lehet szerelni, Bosingwa sérült?
banyek nem sikerül az idézet :@

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#15254 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Quaresma írta:
Kenobi írta: a tegnapi védelem átjáró ház volt, nagyon kell Terry, viszont megint érdekes lesz h A.Cole-t hogy tudjuk pótolni :S
És AC meg pont messi oldalán van:S:S vele is nehéz lenne feltartani alvest meg messit hát még nélküle:S
Jaj istenem jaj istenem megint jön liómészi. Nem, AC valóban nem lesz, ami problémát jelenthet az első meccsen, DE: az első meccsen nem lesz D. Alves, a második meccsen pedig igen. Csak akkor már lesz AC is :wink: Nem tudom, ki fog állni a bal oldalon, valószínű Ivanovics, aki azért nem rossz védő. Persze nem láttam még ott játszani, de középső védő létére a jobb oldalon is egészen jól elboldogult, s ki tudja, két hét alatt Hiddink még kihozza, hogy jobb is, ha jobblábas ember van a balbukóban Messivel szemben...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Bajnokok Ligája

#15255 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Quaresma írta:
Kenobi írta: a tegnapi védelem átjáró ház volt, nagyon kell Terry, viszont megint érdekes lesz h A.Cole-t hogy tudjuk pótolni :S
És AC meg pont messi oldalán van:S:S vele is nehéz lenne feltartani alvest meg messit hát még nélküle:S
hát igen, javíts ki ha tévedek de nincs másik bal szélső védőnk, szal valami ivanovic,alex,terry,carvalho összeállítás a valószínű szentem, jah meg cech nek is összekell kapnia magát, olyan védések kellenek mint kuyt fejesénél

Avatar
Quaresma
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. február 5., csütörtök 19:28
Kedvenc játékos: Ricardo Quaresma
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#15256 Hozzászólás Szerző: Quaresma »

Kenobi írta: a tegnapi védelem átjáró ház volt, nagyon kell Terry, viszont megint érdekes lesz h A.Cole-t hogy tudjuk pótolni :S
És AC meg pont messi oldalán van:S:S vele is nehéz lenne feltartani alvest meg messit hát még nélküle:S
"This is Quaresma man is score the porto''

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Bajnokok Ligája

#15257 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

egyetértek, háromszögeznek meg kényszerítőznek világba de a tegnapi védelem átjáró ház volt, nagyon kell Terry, viszont megint érdekes lesz h A.Cole-t hogy tudjuk pótolni :S
azon is gondolkoztam hogy ha megnyernénk a BL-t meg hasonló finomságok, esetleg egy Lampard gólkirályi cím akkor nagyon nagy esélye lenne Franknek az aranylabdára, igazán megérdemelné már.....!!!!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#15258 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Atus97 írta:az évszázad meccse volt
:D
Nem, az évszázad meccse az az 1953-as Anglia-Magyarország 3-6 volt :D :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#15259 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Igen, bennem is az merült fel hirtelen, hogy már megint mi ez a pesszimizmus. F*szom már, hogy mindig van valami halálhangulat. Vertük már meg a Messivel felálló Barcelonát, sőt, játszottunk már ellenük 3 védővel is (az emlékezetes Del'ohno kiállítás pont a kis argentinról). Messi is csak 1 futballista, semmi más. Persze sokkal megnyugtatóbb lenne, ha nálunk játszana, de hát játszottunk mi már Torresek, CR-ek ellen is, akkor mit ide egy Messi?! Ha már tartani kell valakitől, akkor Xavi... A Barcanak hihetetlen erős a támadóalakzata, de az megvolt korábban is Goofyval, meg ki tudja még kikkel. A védelmük a gyenge, de még JM alatt is képesek voltunk gólokkal nyerni ellenük (a tegnapi mellett a legkedvesebb emlékem a Barca elleni 4-2), akkor mi lesz itt Hiddinkkel? Valdez nem egy életbiztosítás, és Alves, aki egyébként az első meccsen ott sem lesz, sem a védőmunkájáról híres, mint ahogyan Puyol is jobbára az ellenfélnek erősítés, ha játszik. Yaya Toure jó, baromi jó, de ha valaki ismeri, hát Drogba és Kalou biztosan, szóval tudni kell, mi a gyenge pontja. Ez egy ki-ki meccs lesz, semmivel nincs kevesebb esélyünk, mint a Pool ellen. Ez még két hét, addig lesz egy Arsenal-Everton-WHU sor, gondolom mondanom sem kell, hogy ezzel a lelkesedéssel mindhárom nyerhető meccs, s ha ezt a lendületet tovább tudjuk vinni, a Barca sem lehet akadály. Drogba pedig úgy néz ki, ahol idén pályára lép a BL-ben, ott vág egyet. Hát, csak így tovább.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Atus97
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:28
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Mutu

Re: Bajnokok Ligája

#15260 Hozzászólás Szerző: Atus97 »

az évszázad meccse volt
:D

Válasz küldése