Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#17701 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Mert a drogos, ostoba, kővér, csaló és röhejes Maradona aztán a király!!
Platini végülis csak az UEFA elnőke. Maradona meg mit csinál? Valóságsókban szerepel.
Egyiket sem láttam élőben játszani, hisz akkor születtem. De százszor szipatikusabb a francia!
szóval aki az UEFA elnöka az rossz ember nem lehet....:)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17702 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mert a drogos, ostoba, kővér, csaló és röhejes Maradona aztán a király!!
Platini végülis csak az UEFA elnőke. Maradona meg mit csinál? Valóságsókban szerepel.
Egyiket sem láttam élőben játszani, hisz akkor születtem. De százszor szipatikusabb a francia!
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#17703 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Etelkozi írta:Azért Platiniről mindig eszembe jut, hogy ő volt a legjobb játékos, akit játszani valaha láttam...
zico bal lába,socrates 37-es jobb stoplisa is többet ért mint ez a francia tetvedék ! e mellett maradona fényévekre volt mindenkitöl a 80-as években,hisz egydül nyerte+ az argentinoknak a 86-os vb-t !

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#17704 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:
Oziris írta:Szted ez miért lenne jobb?Mi változna?Más bajnokságban még oké de a Pl-ben nem mostanában fog kis csapat FA-kupát nyerni vagy 4.helyet elérni... inkább a KEK-et kéne visszahozni,az legalább jó volt!
Szerintem nagyobb az esély arra hogy egy középcsapat megnyerje az FA-kupát, minthogy vki betörjön a legjobb 4be.
Jó persze ebben igazad van,de sztem ezse mostanában fog bekövetkezni!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17705 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Kis érdekesség! Az UEFA kupában a legjobb 32 csapat között 9 skandináv van!:) Ha ehhez hozzávesszük az ugyan nem skandináv, de majdnem az Tampere-t és a kiesett Elfsborg-ot, akkor a 48 között 11!!!!:D
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#17706 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

November végén stoppolni Norvégiában?:D Na, az necces.
Amúgy csak most ismertem meg a csoportokat, és, hát nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Egyedül a Rosenborg az a csapat, akiknek tudok szurkolni a Chelsea mellett, ha nem is annyira... Szóval két kedvenc csapat!:(
Azt akarom, hogy jussunk tovább és a Lerkendalban nyerjen a Rosenborg november 28-án!!:D
Trondheim egyébként gyönyörű város, bár tényleg csak stoppal lehet oda olcsón eljutni. Ha lesz legalább egy jelentkező, ketten már mehetünk!:D

Amúgy a csapatról:

A bajnokságban most gyengék, de persze ez nem jelent semmit. Van egy remek irányító középpályásuk, olyan, akiről Tibi meg bilhacica álmodozik!:)
Ő Marek Sapara, szlovák írányító. Olyan gólokat lőtt tavaly, hogy leestem a székről!:)
A védelem Strand-dal, Basma-val, Kvarme-val, Dorsin-nal és Koppinen-nel erősnek és rutinosnak mondható.
A támadók gólerősek. Steffen Iversen-t nem kell bemutatni senkinek talán, tavaly szóra a gólokat rendesen. Idén azonban az afrikai támadók (Koné, Traoré és Konan) is elég jók, a nagy igéret Jamtfall-ról és az örökifjú Storflor-ról nem is beszélve!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#17707 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Oziris írta:Szted ez miért lenne jobb?Mi változna?Más bajnokságban még oké de a Pl-ben nem mostanában fog kis csapat FA-kupát nyerni vagy 4.helyet elérni... inkább a KEK-et kéne visszahozni,az legalább jó volt!
Szerintem nagyobb az esély arra hogy egy középcsapat megnyerje az FA-kupát, minthogy vki betörjön a legjobb 4be.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#17708 Hozzászólás Szerző: Wisey »

bence írta:
Wisey írta:Én a Slavia-nak örülnék, mert szervezhetnénk oda utazást.
Napközben sörözés Prágában, este meccs :)
Trondheim vagy Gelsenkirchen az milyen? Oda is jó árak vannak? Őseim azt mondták, hogy hitelezik nekem az hiányzó pénzt a fent említett 2 város esetében...
Gelsenkirchenben is voltam már, sörözni ott is lehet :) a stadion is nagy élmény. Csak kicsit messze van autóval...
Trondheimbe legfeljebb Tore menne, autóstoppal ;)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#17709 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Etelkozi írta:
tibi71 írta:
Etelkozi írta:Azért Platiniről mindig eszembe jut, hogy ő volt a legjobb játékos, akit játszani valaha láttam...
ugyanolyan alattomos paraszt volt mint zidan !
Viccelsz, ugye??
nem ! nagyon komolyan godolom ! most hirtelen 84-es eb és a 86-os vb jut az eszembe mikor igazi tajparaszt módjára focizott ! például az elödöntöben a porugálok ellen mikor agyon rugta jordaót ! zidan is 1 hasonló tetünek tartok,függetlenül attól,hogy nagy játékosok voltak !

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#17710 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:Ez nem lenne hülyeség egyrészt szerintem, másrészt meg ez meg fog valósulni, 2008/09es szezontól bevezetik elvileg.
Szted ez miért lenne jobb?Mi változna?Más bajnokságban még oké de a Pl-ben nem mostanában fog kis csapat FA-kupát nyerni vagy 4.helyet elérni... inkább a KEK-et kéne visszahozni,az legalább jó volt!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Oziris 2007. augusztus 30., csütörtök 20:15-kor.
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#17711 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ez nem lenne hülyeség egyrészt szerintem, másrészt meg ez meg fog valósulni, 2008/09es szezontól bevezetik elvileg.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#17712 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:"There will be three automatic qualifiers instead of two, the first three in the Premier League would get to the group stage of the Champions League without having to play a game," Gaillard told Sky Sports News.

"The fourth one would be the winner of the FA Cup and they would have to play two rounds of qualification against the 15 other winners of their own national cups.

"If you look at England, unfortunately we see practically always see the same four teams. There's nothing wrong with them but I think even in England people are getting a bit tired."

Should the FA Cup winners finish in the top three, Gaillard has confirmed the fourth-placed team in the Premier League would take the final Champions League spot, as is currently the case."

(Forrás : sky)
Jónagy hülyeség lenne,a kupákat is a 4nagy egyike nyeri szóval semmi se változna...
Chelsea FOREVER!!!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#17713 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Az uccsó meccs elött már továbbjutók kell legyünk...

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#17714 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Rosenborg - Tues 18 Sept - Home

Valencia - Wed 3 Oct - Away

Schalke 04 - Wed 24 Oct - Home

Schalke 04 - Tues 6 Nov - Away

Rosenborg - Wed 28 Nov - Away

Valencia - Tues 11 Dec - Home

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#17715 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Dani írta:
Etelkozi írta:
tibi71 írta: ugyanolyan alattomos paraszt volt mint zidan !
Viccelsz, ugye??
Igaza van Tibinek!!!
Utálom a csávót...
Nem is láttad játszani...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#17716 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

"There will be three automatic qualifiers instead of two, the first three in the Premier League would get to the group stage of the Champions League without having to play a game," Gaillard told Sky Sports News.

"The fourth one would be the winner of the FA Cup and they would have to play two rounds of qualification against the 15 other winners of their own national cups.

"If you look at England, unfortunately we see practically always see the same four teams. There's nothing wrong with them but I think even in England people are getting a bit tired."

Should the FA Cup winners finish in the top three, Gaillard has confirmed the fourth-placed team in the Premier League would take the final Champions League spot, as is currently the case."

(Forrás : sky)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#17717 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Szerintem nem(sem) vészesebb a csoportunk, mint a tavalyi. Barca-Valencia, Bremen-Schalke, Szófia-Rosenborg. Kb. 1 szint. Legalább a tavalyi szintet ezért várom is. A 12 pont minimum.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#17718 Hozzászólás Szerző: kdako »

Hogy a sajátunkról is írjak: nem lesz egyszerű, de tovább kell menni, megkockáztatom, hogy elsőként. Főleg, ha a Schalke és a Valencia esetleg oda-vissza veri egymást.

Nyertünk mi már a Valencia otthonában is, és bár jól erősítettek, azért nem kell hanyattesni tőlük. 3-4 pontot várok.

Schalke azért kemény csapat, és tavaly a hasonló vagy gyengébb Brementől kint is kaptunk, igaz, azzal is továbbjutottunk. Itt is 3-4 pontot várok.

Rosenborg: majd Tore leírja az erősségüket és a gyengéjüket, de illene kétszer nyerni. 6 pont.

Összesen 12-14 pont, azzal simán meglehet a csoportelsőség is.
GO BLUES!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#17719 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:
Dandeer írta:Nálam egyértelműen a H a halálcsoport. Arsenalnak vigyáznia kell, mert még ki is eshet. A románok nagyon kemények, a Sevilláról nem is beszélve. :shock:
Az Inter és a Milan meg nagyon könnyű csoportot kaptak. :evil:
Azt hittem viccelsz. Az Arsenalnak van az egyik legkönnyebb dolga a Milan és a mázlista Pool mellett. ha nem is elsőként, szerintem továbbmennek, annyira nem rosszak sajnos.
Jaja,arsenal sima továbbjutás!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#17720 Hozzászólás Szerző: Dani »

Etelkozi írta:
tibi71 írta:
Etelkozi írta:Azért Platiniről mindig eszembe jut, hogy ő volt a legjobb játékos, akit játszani valaha láttam...
ugyanolyan alattomos paraszt volt mint zidan !
Viccelsz, ugye??
Igaza van Tibinek!!!
Utálom a csávót...

Válasz küldése