Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3201 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

José Kijevben: https://www.youtube.com/watch?v=i4_LCNvrv1s" onclick="window.open(this.href);return false;
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#3202 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Megint hozzuk a formánkat... De legalább José most a meccs után jogosan ekézheti majd a bírókat.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#3203 Hozzászólás Szerző: Szabi »

gerawba írta: Amikor nincs Gusev akkor ő szokott bal oldalt játszani (mint a Maccabi ellen), és valahol azt olvastam, hogy ma nem lesz. (meg néha amúgy is balszélre rakják, gondolom ellenféltől függ, Iva ellen meg tuti meghúznák :D )
A whoscored meccselőzetesei elég megbízhatóak általában, és ott nem írják a sérülteknél, meglátjuk, de megnyugtatólag hatna némiképp, ha nem játszana. :)
kecske01 írta: Hát igen 26 évesen azért kicsit lutri elhozni már szerintem, mert ha tényleg jó akkor már rég top ligába kéne játszania.
Jó néhány élklub még mindig rajta tartja a szemét, ezért lutrinak nem nevezném, mert nem véletlenül figyelik, bár a szintlépés érdekében tényleg elhagyhatná már Ukrajnát végre.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#3204 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:
Amikor nincs Gusev akkor ő szokott bal oldalt játszani (mint a Maccabi ellen), és valahol azt olvastam, hogy ma nem lesz. (meg néha amúgy is balszélre rakják, gondolom ellenféltől függ, Iva ellen meg tuti meghúznák :D )

Ja értem... Én transfermarkt.de-n néztem, ott úgy rajzolták fel hogy a Maccabi ellen is ő volt a jobbszélső és az a paraguayi gyerek játszott a balon, de lehet hogy gyakorlatban ez nem így volt, majd este kiderül. Mindenesetre Baba-nak fel kell kötnie a gatyót ha Yarmolenko kerül vele szembe.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#3205 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Николаевич írta:
gerawba írta:
kecske01 írta:Yarmolenko holnap vásárolj lehet be magát hozzánk.
Erről csak most jut eszembe basszus, hogy mégis sajnálom, hogy Ivanovics sérült most, mert ha játszana akkor Yarmolenko lenne az oldalán, kicsit szétszedné a csávó. :D Már a 2012-es EB előtt kinéztem (egyébként azon a tornán is remekelt), kicsit lassúak a megfigyelőink, itt lehetett volna már 22 évesen, most meg mindjárt 26, és még mindig csak "megfigyeljük"...

Yarmolenko jobbszélső, nem Iva oldalán lenne.
Amikor nincs Gusev akkor ő szokott bal oldalt játszani (mint a Maccabi ellen), és valahol azt olvastam, hogy ma nem lesz. (meg néha amúgy is balszélre rakják, gondolom ellenféltől függ, Iva ellen meg tuti meghúznák :D )
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#3206 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:
kecske01 írta:Yarmolenko holnap vásárolj lehet be magát hozzánk.
Erről csak most jut eszembe basszus, hogy mégis sajnálom, hogy Ivanovics sérült most, mert ha játszana akkor Yarmolenko lenne az oldalán, kicsit szétszedné a csávó. :D Már a 2012-es EB előtt kinéztem (egyébként azon a tornán is remekelt), kicsit lassúak a megfigyelőink, itt lehetett volna már 22 évesen, most meg mindjárt 26, és még mindig csak "megfigyeljük"...

Yarmolenko jobbszélső, nem Iva oldalán lenne.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6919
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3207 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Николаевич írta:A főoldalon nincs feltüntetve, de a meccsünket közvetíti magyar kommentárral az AMC, ha valakinek lenne ilyen csatornája.
Nekem van de nem Hd-ba szóval sokat érek vele.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6919
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3208 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

gerawba írta:
kecske01 írta:Yarmolenko holnap vásárolj lehet be magát hozzánk.
Erről csak most jut eszembe basszus, hogy mégis sajnálom, hogy Ivanovics sérült most, mert ha játszana akkor Yarmolenko lenne az oldalán, kicsit szétszedné a csávó. :D Már a 2012-es EB előtt kinéztem (egyébként azon a tornán is remekelt), kicsit lassúak a megfigyelőink, itt lehetett volna már 22 évesen, most meg mindjárt 26, és még mindig csak "megfigyeljük"...
Hát igen 26 évesen azért kicsit lutri elhozni már szerintem, mert ha tényleg jó akkor már rég top ligába kéne játszania.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#3209 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A főoldalon nincs feltüntetve, de a meccsünket közvetíti magyar kommentárral az AMC, ha valakinek lenne ilyen csatornája.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#3210 Hozzászólás Szerző: gerawba »

kecske01 írta:Yarmolenko holnap vásárolj lehet be magát hozzánk.
Erről csak most jut eszembe basszus, hogy mégis sajnálom, hogy Ivanovics sérült most, mert ha játszana akkor Yarmolenko lenne az oldalán, kicsit szétszedné a csávó. :D Már a 2012-es EB előtt kinéztem (egyébként azon a tornán is remekelt), kicsit lassúak a megfigyelőink, itt lehetett volna már 22 évesen, most meg mindjárt 26, és még mindig csak "megfigyeljük"...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6919
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3211 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Yarmolenko holnap vásárolj lehet be magát hozzánk.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#3212 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Elvileg 5-6 hétre sérült le, szóval gondolom azért nem említette, amiért Courtoist sem szokta minden egyes sajtótájékoztatón megemlíteni.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#3213 Hozzászólás Szerző: putthelime »

El se repült a kerettel, remélem azért, hogy hétvégére fitt legyen!
They do now.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6919
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3214 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

gerawba írta:
Николаевич írta:Iva-ról tudunk valamit?
Addig jó amíg nem. :D
Pihenjen csak, hátha lesz ideje olvasgatni a teljesítményével kapcsolatos cikkeket/véleményeket, aztán kicsit gondolkodni.
Elvileg holnap nem lesz bár igazából mou csak remy és pedrot mondta kisebb sérülésekkel küszködnek iva-t nem mondta külön, de gondolom még nem áll készen.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#3215 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Николаевич írta:Iva-ról tudunk valamit?
Addig jó amíg nem. :D
Pihenjen csak, hátha lesz ideje olvasgatni a teljesítményével kapcsolatos cikkeket/véleményeket, aztán kicsit gondolkodni.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#3216 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Iva-ról tudunk valamit?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#3217 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A mai sajtótájékoztatóról a fontosabbak:

- Pedro és Remy is kisebb sérüléssel küzd, semmi komoly, de nem éri meg kockáztatni, ezért ők holnap nem lesznek bevethetőek
- múlt héten az ukrán-spanyol meccset mint tudjuk, a helyszínen tekintette meg José, és elmondása szerint a három játékosunkat figyelte (nyilván nem fogja azt mondani, hogy Yarmolenkot, amiről ugye a hírek szóltak)
- a hétvégi volt a 200. győzelme Chelsea menedzserként, talán az első legemlékezetesebb számára a 2005-ös boltoni siker
- a játékosok nem tudják, hogy ki kap szerepet holnap, bár én előre félek, mert a "kiválóan játszó" Pedro kiesésével ismét összeomlott a kitűnően működő védelmi rendszer, úgyhogy sok jóra ne is számítsunk... :lol:
- ma felmerült pletykaként a sajtóban, hogy Falcao kölcsönét már januárban felbontjuk (a gyatra teljesítménye miatt), de ezt José cáfolta
- megnézte tévében a pénteki Dynamo - Shakhtar (0-3) derbit, illetve az egyik segítője élőben tekintette meg a meccset
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#3218 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

AwayRoller írta:
rafanadal írta:Flops of the week 11-ben epp csak 3 jatekosunk szerepel. Lehet tippelni kik azok. Gondolom az egyiket mindenkinek nehezere esne kitalalni, elvegre nincs minden heten benne a flops of the week csapatokban PL es BL szerte.
A Brana-Hazard-Fabre vagy a Brana-Cahill-Fabre triókra tippelnék.
Brana-Mikel-Pedro ezuttal, de szerintem csak azert, mert a posztjaikon voltak meg naluk is rosszabb teljesitmenyek Hazard es Fabregas eseteben.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#3219 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

rafanadal írta:Flops of the week 11-ben epp csak 3 jatekosunk szerepel. Lehet tippelni kik azok. Gondolom az egyiket mindenkinek nehezere esne kitalalni, elvegre nincs minden heten benne a flops of the week csapatokban PL es BL szerte.
A Brana-Hazard-Fabre vagy a Brana-Cahill-Fabre triókra tippelnék.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#3220 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Flops of the week 11-ben epp csak 3 jatekosunk szerepel. Lehet tippelni kik azok. Gondolom az egyiket mindenkinek nehezere esne kitalalni, elvegre nincs minden heten benne a flops of the week csapatokban PL es BL szerte.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése