Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#3161 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Nezte valaki a Shaktar Donetsk - Malmo merkozest a tegnap? Alex Teixeira nyaron jol jonne, csak annyi hogy pont Willian kaliber...gyors teknikas es goleros, de ha idejon akkor leepul mint Willi.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#3162 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A főoldalon ugyan nincs feltüntetve, de a holnapi meccset adja az AMC!
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#3163 Hozzászólás Szerző: Moldván »

ChelseaFanatics facebook oldalán láttam ezt, de ha nem mondott ilyet a sajtótájékoztatón akkor én kérek elnézést. :roll: :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3164 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sheenka írta:Most attól függetlenül h nem megy a csapatnak azért ismerjük már annyira Mout, hogy ezt nem kell komolyan venni. Minden szavának az a célja évek óta, hogy ne a játékosaival foglalkozzanak, és ezt rendre el is éri.
Ez így van, csak gyanúsan megtörténnek ezek a nyilatkozatai a pályán...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#3165 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Moldván írta:"José: - a holnapi nem egy "muszáj-győzni" meccs, hanem egy "muszáj-nem-kikapni" meccs"
Tippmixen húzom is az x-et.
Igaza van Josénak, az 1 pontnak is örülni kell a Stamfordi pokolból...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3166 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Most attól függetlenül h nem megy a csapatnak azért ismerjük már annyira Mout, hogy ezt nem kell komolyan venni. Minden szavának az a célja évek óta, hogy ne a játékosaival foglalkozzanak, és ezt rendre el is éri.

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#3167 Hozzászólás Szerző: fst200 »

almos írta:Ez komolyan Jose szajabol jott ki? Ha igen, akkor hogy mondhat ilyet?! Ez pont aza meccs lesz, amit meg kell nyernunk! Ilyet nem mondhat.
""
Az edzéseken minden percben a legjobbjukat adják. Szolidárisak egymással, fantasztikus a hozzáállásuk és profi a kapcsolatuk. A tréningeken mindig a határainkat feszegetjük, és folyamatosan érződik a győzni akarás. Ezt próbáljuk meg holnap is.” ""

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ho-2447857" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Bajnokok Ligája

#3168 Hozzászólás Szerző: almos »

Ez komolyan Jose szajabol jott ki? Ha igen, akkor hogy mondhat ilyet?! Ez pont aza meccs lesz, amit meg kell nyernunk! Ilyet nem mondhat.
LAMPARD#8

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#3169 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Moldván írta:"José: - a holnapi nem egy "muszáj-győzni" meccs, hanem egy "muszáj-nem-kikapni" meccs"
Tippmixen húzom is az x-et.
És megint nem lesz értelme nézni a meccset :roll: Tényleg hiányzik az, amikor még volt...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#3170 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

bNc írta:
Moldván írta:"José: - a holnapi nem egy "muszáj-győzni" meccs, hanem egy "muszáj-nem-kikapni" meccs"
Tippmixen húzom is az x-et.
És melyik csapat ellen lesz majd kötelező a győzelem otthon? Ligakupa meccs egy negyedosztályú csapat ellen ahol pékek és hentesek alkotják a csapatot?
A Stoke tett róla, hogy Mourinhonak ne fájjon a feje emiatt. :D

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Bajnokok Ligája

#3171 Hozzászólás Szerző: bNc »

Moldván írta:"José: - a holnapi nem egy "muszáj-győzni" meccs, hanem egy "muszáj-nem-kikapni" meccs"
Tippmixen húzom is az x-et.
És melyik csapat ellen lesz majd kötelező a győzelem otthon? Ligakupa meccs egy negyedosztályú csapat ellen ahol pékek és hentesek alkotják a csapatot?

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#3172 Hozzászólás Szerző: Moldván »

"José: - a holnapi nem egy "muszáj-győzni" meccs, hanem egy "muszáj-nem-kikapni" meccs"
Tippmixen húzom is az x-et.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

#3173 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

kecske01 írta:Az Európa liga győztese indul automatikusan a Bl-ben?
Igen, de szerintem nem fogunk kiesni a csoportból (direkt semmiképp).

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3174 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Az Európa liga győztese indul automatikusan a Bl-ben?

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#3175 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Kontráink szerintem jól működtek tegnap, a többi trágya, elképesztő, hogy ők hogyan odaszögeztek minket a kapunkhoz. Elmaradt tizenegyes ide-oda, egy Dinamo Kijev-ről van szó, verni kellett volna őket. Szomorú, hogy egy játékoson sem látni az akarást, csak Ramiresen meg Willianen, de őket meg ismerjük, addig sprintelnek, míg bele nem viszik a labdát az ellenfélbe. José nagy hibája, hogy nem képes megújítani a taktikát, olyan kiszámíthatóak vagyunk, hogy minden soron következő ellenfél semlegesíteni tud minket.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#3176 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

rafanadal írta:
koni0725 írta: Pár hete még itt is kikaptunk volna. Normál esetben természetesen szar eredmény lenne a döntetlen, sőt, még most sem jó de sajnos ez nem normális eset. Jelenleg minden javulásra utaló jelnek örülni kell, ez pedig ma véleményem szerint egy ilyen meccs volt. Fényévekre vagyunk a csúcsformánktól, de ismét nem kaptunk gólt és centimétereken illetve bírói hibákon múlt a győzelmünk.

Próbáld meg így nézni.
Valoban javul a formank vagy csak volt ket fos ellenfelunk ahol jobbnak tunik a csapat? Ez itt a kerdes. Mert az edzoi dontesek ugyan olyan szarok. Hol van RLC beepitese amit ugyan ugy hangoztatott, miert Zouma a jobb hatved, miert Azpilicueta a bal hatved, miert nem jatszik Baba, miert csak egy cseret hasznal ki es reggelig lehetne sorolni az egyertelmu hibakat amiket meccsrol meccsre vet a Crazy One.
Előtte gyakorlatilag tökmindegy volt, hogy kivel játszottunk, garantált.volt a kapott gól, (vagy akár több is) így én ezt fejlődésnek tekintem.

Azpi balhátvédként való szerepeltetését a kezdetektől fogva nem értem és rohadtul ellenzem, ahogy Baba mellőzését is. Ennél azonban számomra sokkal fontosabb, hogy Iva ne játsszon szélsőt. Ha a sérülése után visszakerül a megszokott helyére, akkor fog elszabadulni itt a fórumon a pokol, megjegyzem, teljes joggal. Abban az esetben szerintem is mennie kell az öregnek.

RLC beépítése meg nem azt jelenti, hogy innentől kezdve minden meccsen kezdő lesz, aki ezt hitte, az óriási tévedésben él. Egyre több játéklehetőséghez jut már így is, hosszú idő után egyedüliként a fiataljaink közül. Nekem tetszik ez a fokozatosság, a szerepe egy az egyben a tavalyi Zoumáéra emlékeztet. Aztán nézd meg, hogy idén mennyit játszik.

Az, hogy egyet cserélt csak, szerintem is faszság, de mondjuk Falcaonál hamarabb hiztam volna be bármelyik edzésen használt bóját.
211! NEW RECORD!

Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3177 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

Nem játszottunk kifejezetten rosszul Kievben, kis szerencsével nyerhettünk volna, de aggasztó volt, hogy egy ilyen szintű ellenfél is képes hosszú-hosszú percekre a kapunk elé szegezni minket, illetve, hogy nem voltunk képesek birtokolni a labdát, amikor támadnunk kellett volna. Nem egy labdabiztos csapatot láttam a pályán, pedig ilyen kvalitású játékosoktól ez jogos elvárás. Ha sikerül továbbvergődnünk a csoportból, márpedig sikerülnie kell, akkor tavaszra nagyon össze kell kapnia magát a csapatnak, mert ez a teljesítmény egy PSG, egy Real vagy egy Barca ellen édeskevés lesz.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#3178 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szabi írta:(ezzel nem a jókedvű csapattársakat akarom felmenteni természetesen)
Unalmas laboron egy ilyet olvasni mindig orom. Majdnem hangosan felrohogtem. :)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#3179 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

koni0725 írta: Pár hete még itt is kikaptunk volna. Normál esetben természetesen szar eredmény lenne a döntetlen, sőt, még most sem jó de sajnos ez nem normális eset. Jelenleg minden javulásra utaló jelnek örülni kell, ez pedig ma véleményem szerint egy ilyen meccs volt. Fényévekre vagyunk a csúcsformánktól, de ismét nem kaptunk gólt és centimétereken illetve bírói hibákon múlt a győzelmünk.

Próbáld meg így nézni.
Valoban javul a formank vagy csak volt ket fos ellenfelunk ahol jobbnak tunik a csapat? Ez itt a kerdes. Mert az edzoi dontesek ugyan olyan szarok. Hol van RLC beepitese amit ugyan ugy hangoztatott, miert Zouma a jobb hatved, miert Azpilicueta a bal hatved, miert nem jatszik Baba, miert csak egy cseret hasznal ki es reggelig lehetne sorolni az egyertelmu hibakat amiket meccsrol meccsre vet a Crazy One.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#3180 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Mr Robot írta:Halkan megkérdezném, hogy aki anno ellenezte Douglas Costa megvételét, az miért tette? :D
Úgy emlékszem, hogy a statjai Willianra hajaztak, illetve nagyon drágán adták volna valami 40+ millióért. Ez olyan dolog, hogy Diego Costa-t sem akartam nagyon, mert jobban eltudtam volna képzelni mondjuk egy Cavanit. Maticban is csak egy "Mikel 2" láttam, inkább Guarínt favorizáltam. Cuadrado-t meg oldalakon keresztül dicsértem, aztán itt meg egy párharcot sem tudott megnyerni meg berúgni a labdát a kapuba 3 méterről.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Válasz küldése