Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19661 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Arsenal (angol) - Juventus (olasz)
Lyon (francia) - AC Milan (olasz)
Internazionale (olasz) vagy Ajax Amsterdam (holland) - Villarreal
Benfica (portugál) - Barcelona (spanyol)

Jobb lenne most azt latolgatni, hogy bejutunk-e a Milan elleni elődöntőbe...

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19662 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Sztem nem olyan biztos a Barca meccse... Arra (én legalábbis) nem számítottam arra, hogy a Benfica kettősgyőzelemmel üti ki a poolt.... Én azért drukkolok a Benficának, hogy üssék ki a Barcat, és akkor már nyerjék is meg...

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19663 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Rohadt nagy mákja van ennek a Barcának, megkapta a Benficat.
Azért az Arsenal-Juve nem lesz semmi, remélem lenyomják a szemét olaszokat!!! :wink:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#19664 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

ToreAndre írta:Ez igaz. Nem mondtam, hogy jó ötlet. De olyankor már tökmindegy volt...
Kb. 10 perc volt még hátra a meccsből, de ennél a cserénél szállt el a remény...(hihetetlen...)
Nem hittem el, hogy ezt lépi JM...(eddig sem jött be).
Az viszont érdekes, hogy a két meccs alapján Terry volt a legveszélyesebb "támadónk"...
...ha már ezt választotta JM, akkor inkább Terry-t kellett volna felküldenie és nem Huth-ot.
Az is kudarc volt, hogy a 3 támadóközéppályásunk nem cserélgette a helyét. Egy sima bajnokin legalább néha a két szélsőnk helyet cserél. Itt ráadásul (végre) 3 is pályán volt. :) Örültem volna, ha J.Cole játszik inkább az egy "db" csatár mögött...(de ez is az én bajom...) :D

Talán, amikor már csak fél óra volt hátra, áttérhettünk volna a 3 védős rendszerre is. Akkor már teljesen mind1 volt. Szerintem nem ilyen alibi eredménnyel és kockázatmentesen kellett volna kiesni.

Az ajándék 11-est JAZZhettük, ha az előtte levő 90 percet széttördelte a spori...(sikerült egy elég gyenge meccset "varázsolnia" az ítéleteivel...)
A két meccs alapján most -ellentétben a tavalyival- jobb volt a Barca. Határozottabbak és pontosabbak voltak...

A 2005/06-os BL szezon sajnos összességében sem volt túlságosan emlékezetesen. Talán csak a hazai Betis elleni meccs az, amelyre emlékezni érdemes. :cry:

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#19665 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Abszolút egyetértek! Elég lett volna Xelni a Betissel, mert a gólkülönbség alapján mi lettünk volna a csoportelsők!
Nekem nem jön be, a ráülök az eredményre, és az abszolút védekező szellem! AMúgy ne írdd le a Poolt! Szerintem ők lesznek a PLben a 2ikak! Jobb a teljesítményük, mint a MUnak! Az Arsenal meg zseniálisan játszik a BLben!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#19666 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Én is nagyon utálom ezt a taktikát, hogy mindig csak kivárásra játszunk, beláthatná José is, hogy ez csak a kisebb csapatok ellen célravezető (többségében), de az igazi sztárcsapatok ellen ez kevés. Azt sem tartom jónak, hogy vezetés után ráülünk az eredményre (ez mondjuk nem annyira gyakori, mint az előző), de bizony szívtunk már párszor ez a hülyeség miatt is (pl. az Aston Villa ellen).

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#19667 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Gyeszti írta:Teljesen mindegy már ezen rágódni! Valaki írta már, (lehet, hogy nem itt) és én teljesen egyet értek vele. A csoportot kellett volna megnyerni, és nem lett volna semmi probléma! Egy ilyen Chelsea-nek simán vernie kellett volna a Pool-t akár otthon, akár idegenben (lásd bajnokság). A legnagyobb ellenfelek a következők lehettek volna: Bayern, akiket tavaly kiejtettünk a 8 között, vagy a Real, akiket a mai Arsenal ejtett ki, róluk pedig tudjuk, hogy jelenleg milyen erőt képviselnek. És mondhat bárki bármit, a csoportbeli eredményt kizárólag Jose nyakába varhatjuk. Már az utolsó meccs előtt megmondta, hogy nem akarja minden áron megnyerni a csoportot.
Tudom, hogy sokan vitatkozni fogtok velem, de várom az esetleges ellenvéleményeket.
Nincs ellenvélemény, egyetértek Veled Gyeszti :)
Akár én is mondhattam a csoportmegnyerős szöveget, mert magam is úgy hiszem, hogy ha komolyan vettük volna a Betis visszavágót és mondjuk legalább az egyik pool meccset (ahogy egyébként a fair play is diktálná), akkor csak magunknak tettünk volna nagy szolgálatot vele....
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#19668 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

zirkonium írta:...

Lehet, hogy Jose nem más mint Ranieri álruhában???!!!
Esküszöm, pont ez jár a fejemben nekem is? Who's the real Tinkerman???

Lehet, hogy csak a keserűség mondatja velem, de nagyon kezd elegem lenni JM szarakodós taktikájából. Miénk a legjobb középpályás sor a PL-ben és egyszerűen nem hozzák azt, amit a képességeik alapján hoztak régebben és hozhatnának.....Qrvaéletbe....
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#19669 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Nekem még mindig az a véleményem,hogy miért tudnánk felált védelem ellen játszani amikor nincs a középpályán 1kreatív játékos ! Láttátok tegnap a Milant ! Majd hanyatt estem adtól a statisztikától,hogy Kaka,Gilardinho,Seva Inzaghi rúgta az utolsó 30-ból 29-et ! Nálunk ki a karmester ! Lampi...ááá neki nem ez a szerepköre !

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19670 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A PL-ben hozzuk a meccseket a "tili-tolis eltesszük a labdát" játékkal, de a BL-ben sokkal több kell. Támadni kell, nem csak passzolgatni körbe körbe a félpálya körül és remélni, hogy lesz valami.

Lehet, hogy Jose nem más mint Ranieri álruhában???!!!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#19671 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Én azt mondom, hogy a Barca-t is meg lehetett volna verni. Nem várhatjuk, hogy elkerüljük őket és reméljük, hogy majd valaki más kiejti őket. Nem akarok okolni senkit, mert ezt az egész csapat és klub bukta el, de voltak furcsa döntések. Az első meccsen 1:0-nál 10 emberrel beállhattunk volna védekezni és hozni a meccset. Ehelyett igaz, hogy nagyon jól játszottunk, de az emberelőny megmutatkozott.

A második meccsen már nem is úgy állt hozzá a csapat, hogy van keresnivalójuk.

Nem vagyok az összeesküvések híve, de számomra furcsa (kicsit), hogy a BL sorsolásnál csináltak 2 próbát, és mindkétszer a Barca-Chelsea páros jött össze, meg aztán az "éles" sorsolásban is. De ez sem lett volna baj.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19672 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Gyeszti írta:Teljesen mindegy már ezen rágódni! Valaki írta már, (lehet, hogy nem itt) és én teljesen egyet értek vele. A csoportot kellett volna megnyerni, és nem lett volna semmi probléma! Egy ilyen Chelsea-nek simán vernie kellett volna a Pool-t akár otthon, akár idegenben (lásd bajnokság). A legnagyobb ellenfelek a következők lehettek volna: Bayern, akiket tavaly kiejtettünk a 8 között, vagy a Real, akiket a mai Arsenal ejtett ki, róluk pedig tudjuk, hogy jelenleg milyen erőt képviselnek. És mondhat bárki bármit, a csoportbeli eredményt kizárólag Jose nyakába varhatjuk. Már az utolsó meccs előtt megmondta, hogy nem akarja minden áron megnyerni a csoportot.
Tudom, hogy sokan vitatkozni fogtok velem, de várom az esetleges ellenvéleményeket.
Én teljesen egyetértek veled! Ha a csoportot megnyerjük, nagyobb esélyünk lett volna a legjobb 8 közé jutásért... Én nemtom, hogy miért nem akartuk megnyerni a csoportot... A Betis elleni zakó is nemtudom, hogy miért csúszott be... Azt mondjuk hozzáteszem, hogy a mienk volt az egyik legerősebb csoport, de a végén már csak a Pool volt az ellenfelünk... Szóval ezt a BL-t a csoportkörben csesztük el... :( Majd jövőre..

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19673 Hozzászólás Szerző: undertow »

jobb lett volna megnyerni a csoportot. es ehhez a betist kellett volna verni idegenben.
de josenak is igaza volt, a 2. hely se tragedia, pech, hogy a barcat kaptuk a sorsolason.

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#19674 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Teljesen mindegy már ezen rágódni! Valaki írta már, (lehet, hogy nem itt) és én teljesen egyet értek vele. A csoportot kellett volna megnyerni, és nem lett volna semmi probléma! Egy ilyen Chelsea-nek simán vernie kellett volna a Pool-t akár otthon, akár idegenben (lásd bajnokság). A legnagyobb ellenfelek a következők lehettek volna: Bayern, akiket tavaly kiejtettünk a 8 között, vagy a Real, akiket a mai Arsenal ejtett ki, róluk pedig tudjuk, hogy jelenleg milyen erőt képviselnek. És mondhat bárki bármit, a csoportbeli eredményt kizárólag Jose nyakába varhatjuk. Már az utolsó meccs előtt megmondta, hogy nem akarja minden áron megnyerni a csoportot.
Tudom, hogy sokan vitatkozni fogtok velem, de várom az esetleges ellenvéleményeket.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19675 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat, majd jovore.
egyebkent inkabb egy barcatol kapjunk ki, mint egy pooltol vagy egy monacotol az elodontoben...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19676 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ez igaz. Nem mondtam, hogy jó ötlet. De olyankor már tökmindegy volt...
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19677 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Huth, helyet kithoztál volna be? Shaun sem tudott volna többet.
tore, azert lassuk be, huthot behozni kozepcsatarnak vicc. teljesen komolytalan. mar tavaly a pool ellen is hulyeseg volt.

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#19678 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

ToreAndre írta:Hogy Merkkel nem volt semmi baj??????????????????:D
Nagy hibája nem volt, de széttördelte a meccset!!!
Huth, helyet kithoztál volna be? Shaun sem tudott volna többet.
egyetértek.

Merk iszonyat béna volt. Hülyét kaptam az ítéleteitől.
Rijkard lemásolta Benitez tavalyi taktikáját, ami ellen Mourinho úgy tűnik tehetetlen.
Huth egy kétségbeesett próbálkozás volt, amire előre lehetett számítani. Ívelgetésnél igenis hasznos, mert jól fejel és a végén már nem volt idő szép támadásokra. Alternatívása nagyon nem volt.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#19679 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hogy Merkkel nem volt semmi baj??????????????????:D
Nagy hibája nem volt, de széttördelte a meccset!!!
Huth, helyet kithoztál volna be? Shaun sem tudott volna többet.
Only one Di Matteo!

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#19680 Hozzászólás Szerző: Festa »

Rijkard tanult a tavalyi 4-2ből...
és még véletlenül se támadtak ki.
és tudjuk,hogyha nemkontrázunk hanem felállt védelem ellen támadunk
akkor nem megy úgyanugy. :roll:

Nekem nem az nagy bajom,hogy kiestünk hanem ,hogy az az érzésem hogy nem tettünk meg mindent.
1.Crespo nem Drogab helyett hanem mellé kellett volna behozni
mert ha nem rúgunk 2 gólt tök mindegy mennyit kapunk.
2.J.Colet-t lehozta és ráadásul Huthot hozta be Jm.
egyéb csapatoknaK Szurkoló ismerőseim is ezen röhögtek.
itt szállt el minden reményünk.
Legalább a második játékrészben kellett volna többet kockáztatni.

Merkkel semmi baj nem volt. a tizit meg megköszönhetjük. :wink:
Mi az élet értelme??? 42!

Válasz küldése