Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#19521 Hozzászólás Szerző: Steffi »

miki36 írta:
Dandeer írta:
Joegól írta:Én nem szeretem a realt, mert csak sztárokból áll és nem ér el vele semmit! Szerintem ez idén se lesz másképp! :D Én idén egy kicsit az Arsenaltól tartok! :oops:
Jójó persze hogy sztárokból áll és persze hogy nem értek el immáron 4. éve semmit, de azért most már igencsak megváltozott a helyzet, nem gondolod? Megjött Fabio Capello, a világ 2. legjobb edzője, és most már igazoltak egy nagyon jó védőt és egy védekező középpályást. Ez nem összevissza vásárlás! Biztos vagyok benne, hogy Capello miatt tudták nyélbe ütni ezt az üzletet. És éppen azokra a posztokra igazoltak, amiket annyi kritika ért. Ne legyen igazam, de szerintem idén nagyon oda kell figyelni a Real Madridra, mert felnőtt a Barcelonához. Idén a BL-döntőért nálam a két spanyol elit alakulat, valamint az általunk oly annyira szeretett klub, a Chelsea lesz versenyben. Hajrá!
Egyetértek, csak én még idesorolnám a megerősödött Bayern-t, az intert, aki k szintén nagyokat igazoltak.
Nekem a Chelsea-Real döntő meg is felelne, de a tavalyi sem az lett .-(
Hajrá Kékek!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#19522 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

miki36 írta:
Joegól írta:Én nem szeretem a realt, mert csak sztárokból áll és nem ér el vele semmit! Szerintem ez idén se lesz másképp! :D Én idén egy kicsit az Arsenaltól tartok! :oops:
Az Arsenaltól? Azért, mert BL-döntőbe jutottak, és megvették Rosickyt?
Akkor inkább már a Tottenhamtől vagy a Liverpooltól kéne tartani...
Egy biztos: Szerintem ez lesz az egyik leg izgalmasabb, és legjobb bajnoki szezon... Kapásból lehet mondani 6-7 csapatot, akik esélyesek a legjobb 6 közé jutni... Nagyon várom már... Nagyon hajtós lesz, és remélem Chelsea siker a végén :)

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#19523 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Dandeer írta:
Joegól írta:Én nem szeretem a realt, mert csak sztárokból áll és nem ér el vele semmit! Szerintem ez idén se lesz másképp! :D Én idén egy kicsit az Arsenaltól tartok! :oops:
Jójó persze hogy sztárokból áll és persze hogy nem értek el immáron 4. éve semmit, de azért most már igencsak megváltozott a helyzet, nem gondolod? Megjött Fabio Capello, a világ 2. legjobb edzője, és most már igazoltak egy nagyon jó védőt és egy védekező középpályást. Ez nem összevissza vásárlás! Biztos vagyok benne, hogy Capello miatt tudták nyélbe ütni ezt az üzletet. És éppen azokra a posztokra igazoltak, amiket annyi kritika ért. Ne legyen igazam, de szerintem idén nagyon oda kell figyelni a Real Madridra, mert felnőtt a Barcelonához. Idén a BL-döntőért nálam a két spanyol elit alakulat, valamint az általunk oly annyira szeretett klub, a Chelsea lesz versenyben. Hajrá!
Egyetértek, csak én még idesorolnám a megerősödött Bayern-t, az intert, aki k szintén nagyokat igazoltak.
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#19524 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Joegól írta:Én nem szeretem a realt, mert csak sztárokból áll és nem ér el vele semmit! Szerintem ez idén se lesz másképp! :D Én idén egy kicsit az Arsenaltól tartok! :oops:
Az Arsenaltól? Azért, mert BL-döntőbe jutottak, és megvették Rosickyt?
Akkor inkább már a Tottenhamtől vagy a Liverpooltól kéne tartani...
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#19525 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Juve fell to English clubs at the quarter-final stage of each of the last two UEFA Champions League campaigns, and Cannavaro is hoping a change of scenery - having joined Madrid on a three-year contract along with Brazil midfielder Emerson for a combined reported fee of €20m - will bring with it a change in fortune. "My maximum objective now is to win the Champions League," said Cannavaro, whose sale was brought about by Juve's relegation following an investigation into sporting fraud in Serie A.
Forrás: http://www.uefa.com
Na abból nem esztek! :o

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#19526 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Joegól írta:Én nem szeretem a realt, mert csak sztárokból áll és nem ér el vele semmit! Szerintem ez idén se lesz másképp! :D Én idén egy kicsit az Arsenaltól tartok! :oops:
Jójó persze hogy sztárokból áll és persze hogy nem értek el immáron 4. éve semmit, de azért most már igencsak megváltozott a helyzet, nem gondolod? Megjött Fabio Capello, a világ 2. legjobb edzője, és most már igazoltak egy nagyon jó védőt és egy védekező középpályást. Ez nem összevissza vásárlás! Biztos vagyok benne, hogy Capello miatt tudták nyélbe ütni ezt az üzletet. És éppen azokra a posztokra igazoltak, amiket annyi kritika ért. Ne legyen igazam, de szerintem idén nagyon oda kell figyelni a Real Madridra, mert felnőtt a Barcelonához. Idén a BL-döntőért nálam a két spanyol elit alakulat, valamint az általunk oly annyira szeretett klub, a Chelsea lesz versenyben. Hajrá!

Avatar
Joegól
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 10:40

#19527 Hozzászólás Szerző: Joegól »

Én nem szeretem a realt, mert csak sztárokból áll és nem ér el vele semmit! Szerintem ez idén se lesz másképp! :D Én idén egy kicsit az Arsenaltól tartok! :oops:

cfclondon
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2006. július 1., szombat 10:51

#19528 Hozzászólás Szerző: cfclondon »

paco83 írta:A realt eddig nagyon erősnek tartották és még se ért el vele semmit!!!Úgyhogy szerintem hagyjuk ezt a "nagyon erős lesz a real" szöveget!!!!Minden évben ez megy náluk hogy na majd idén megmutatjuk mert most még erősebbek lettünk aztán meg nincsenek sehol!!!
SZÁNALMAS AZ EGÉSZ REAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
egyetértek minden szavaddal. Erős a real? hiszem ha látom!!!!
GO BLUES

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

Sorsolás

#19529 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Ja és én sem igazán értem a kalapok tartalmát! Az Arsenal és az Ajax még nem kvalifikálta magát a csoportköbe, igaz? Na, akkor mit keresnek a csoportkörös kalapokban?

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

Real..

#19530 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Nem szeretném, ha ez a szekció Real-kibeszélő show-vá változna, de azért az edzői széken nagyon nagy változás ment végbe Madridban. És ez a lényeg, így é már most nagyon tartok tőlük, és remélem, hogy csak a 4 között kerülünk össze velük.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#19531 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Pedig erős lesz hidd el. Azért a Real eddig sem volt nagyon gyenge és cannavaro,emerson is jo játékosok és még biztosan jön valaki

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#19532 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Bubi írta:
paco83 írta:A realt eddig nagyon erősnek tartották és még se ért el vele semmit!!!Úgyhogy szerintem hagyjuk ezt a "nagyon erős lesz a real" szöveget!!!!Minden évben ez megy náluk hogy na majd idén megmutatjuk mert most még erősebbek lettünk aztán meg nincsenek sehol!!!
SZÁNALMAS AZ EGÉSZ REAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sok különbség van köztünk és a reál között, pl az is, h náluk nincs meg az az összeszokott gerinc, ami mindig kihúz minket a csávábol.A sikereink titka!
Ők csak cserélgetik a játékosokat, de mi meghagyunk egy gerincet, csak körülötte alakítgatunk.
Ha azok beérnek, kétségtelenül sok mindenre vihetik.

Semmiféle párhuzamot nem akartam és nem akarok vonni a real és a CHELSEA között!!!Csak láttam egy olyan félmondatot ami az idéző jelem között van!!!És én a realt egyáltalán nem tartottam és tartom erősnek!!!
Ennyi!!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#19533 Hozzászólás Szerző: Bubi »

paco83 írta:A realt eddig nagyon erősnek tartották és még se ért el vele semmit!!!Úgyhogy szerintem hagyjuk ezt a "nagyon erős lesz a real" szöveget!!!!Minden évben ez megy náluk hogy na majd idén megmutatjuk mert most még erősebbek lettünk aztán meg nincsenek sehol!!!
SZÁNALMAS AZ EGÉSZ REAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sok különbség van köztünk és a reál között, pl az is, h náluk nincs meg az az összeszokott gerinc, ami mindig kihúz minket a csávábol.A sikereink titka!
Ők csak cserélgetik a játékosokat, de mi meghagyunk egy gerincet, csak körülötte alakítgatunk.
Ha azok beérnek, kétségtelenül sok mindenre vihetik.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#19534 Hozzászólás Szerző: paco83 »

A realt eddig nagyon erősnek tartották és még se ért el vele semmit!!!Úgyhogy szerintem hagyjuk ezt a "nagyon erős lesz a real" szöveget!!!!Minden évben ez megy náluk hogy na majd idén megmutatjuk mert most még erősebbek lettünk aztán meg nincsenek sehol!!!
SZÁNALMAS AZ EGÉSZ REAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#19535 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Sőt most már látom kiírták a hivatalos honlapra is. Jah hát ez szép....


Nagyon erős lesz a Real.....


Remélem megvesszük mindneféleképpen A.COle-t.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#19536 Hozzászólás Szerző: mourinho »


Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#19537 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Chelseafan írta:Amúgy már szóba hozták a Barcával is. A Real viszont tényleg erősödött, mivel végleg leigazolták Cannavarot és Emersont potom €13 millióért...
Forrás?

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#19538 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Amúgy már szóba hozták a Barcával is. A Real viszont tényleg erősödött, mivel végleg leigazolták Cannavarot és Emersont potom €13 millióért...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#19539 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Hivatalos honlapjukon nincs róla hír így szerintem ez kacsa. egyébként sem hiszem mert zambrottával még szóba sem hozták a barcát

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#19540 Hozzászólás Szerző: undertow »

az komoly.

Válasz küldése