Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
suto17
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 12:20
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Bajnokok Ligája

#14901 Hozzászólás Szerző: suto17 »

..Sokan Lampárdot szidjátok!?..sokat köszönhetünk neki!!Szerintem!!!Nem őt kénne bántani!!Egyértelmü a Norvég biró(ha annak lehet nevezni)a hibás mindenért!!5-böl semmi!!!Kiváncsi leszek mit fog nyilatkozni saját münködéséröl!!Forever Chelsea

thomeee08
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009. február 2., hétfő 18:01
Kedvenc játékos: terry
Kedvenc exjátékos: makelele

Re: Bajnokok Ligája

#14902 Hozzászólás Szerző: thomeee08 »

Legszívesebben leütném az összes divatmajmot aki most sztárolja a barcát... nem tagadom leszámítva ezt a két meccsen tényleg nagyon durva amit műveltek ebben az idényben eddig.... most jött ez a két meccs és semmi... a hatalmas Messinek nem volta 180 perc alatt egyetlen megmozdulása ami miatt tartják annak akinek tartják, kapott mind2 meccsen egy normális védőt és semmit meghalt... Nem mutattak semmit csapatszinten se, és ez a mi érdemünk, csak a felsőbb vezetés közbe szólt
Bíró szánalmas, de vele együtt az UEFA is.... nem volt érdekük h megint angol döntő legyen :S
Drogbát megértem h el volt keseredve... de akkor se kellett volna, remélem nem kap sokat :S
Bosingwa is kap, Ballack nem tudom de ha lett volna nála egy kés akkor tuti hátba döfte volna az idióta norvég majmot.
Hiddink pedig nem értem én se h 91 és 92 percbe miért nem küldte be Mikelt vagy tök mind1 kiket.

TRUE BLUES

Avatar
Gchamp
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2008. november 10., hétfő 21:49
Kedvenc játékos: Super Frankie
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#14903 Hozzászólás Szerző: Gchamp »

Sziasztok!

Ritkán szólok bele a fórumba, inkább csak olvasgatom.
Az én szívem kék '96 óta (nagyjából, amióta az eszemet tudom), akkor is kék volt, amikor pofonokba szaladtunk bele és nem ment a játék, szeretem ezt a csapatot akkor is, ha veszít, ha ez nem divat és ha hülyének is néz mindenki a barátaim közül. Aki Chelsea drukker az tudja, hogy soha nem szerettek minket a bírók és megszámolhatatlan fontos meccsünk ment el hasonló bírói ténykedésen, mint a tegnapi. Talán mi vagyunk az a csapat akinek nagyon kellene a videóbíró bevezetése. :)

Na a viccet félretéve, ezt a meccset nem akarták, hogy megnyerjük, az fifánál válságstáb ült össze, hogy megint angol döntő lesz, ezt nem nézhették tétlenül és megoldották. Ez az érem egyik oldala a másik pedig mi vagyunk, hogy k*vára be kell rúgni a ziccereket, nem 11-esre játszani, mert azt úgy sem kapunk. Drogba test erejével bármelyik védővel felveszi a harcot, most mégsem tette, inkább lefeküdt, pedig jól tudja, hogy a legújabb fifa bírói szabálykönyvben egyértelműen le van írva, hogy mikor kell tizenegyest adni és hogy az egyértelműen befújandó 11-esnél csak egy kitétel van, amikor nem szabad megadni, idézem: "Ha a tizenhatoson belül a támadó játékos ellen egyértelmű szabálytalanság történik, illetve a védők kézzel érnek a labdához, akkor 11-est kell ítélni, kivétel ez alól, ha Chelsea támadóról van szó, ebben az esetben szabadrúgást ítélünk kifelé, illetve egyéni döntés alapján sárga lapot adunk a mocskos Chelsea játékosnak, hogy érezze a szeretetet és a pártatlanságot, melyet irántuk érzünk". Valahogy így. :)

Na bocsánat az offért, de inkább kiírom magamból, mert az egyik kollégám Barca drukker és ő látná kárát. Mondjuk ma még nem mert a szemem elé kerülni, érzi ő is, hogy egy szerencsés picsavirág a csapata és egyetlen érvet nem tudna felhozni a mentségükre.

Ilyenkor mindig felvidámít, ha eszembe jut 1999. október 3-a! :twisted: Emlékeztek még? De szép volt!
IT'S IN THE BLOOD

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#14904 Hozzászólás Szerző: kdako »

Lehet bírózni, de ne felejtsük el: ennyi helyzetet nem lehet büntetlenül kihagyni, főleg nem a Barca ellen. Közük nem volt a meccshez 91 percig, de ettől a világ egyik legjobb csapata, hogy a végén a semmiből is betaláljanak. Sokszor nyertek már így idén...Gondoljatok Drogba helyzeteire, Belletti lövésére, Anelka meglódulásaira.
Azt én sem értem, hogy Hiddink miért nem cserélt még a 90. meg a 91. percben sem, elment volna vele másfél perc.
GO BLUES!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Bajnokok Ligája

#14905 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Nem tudom,hogy a Barca ellen mi szól.Ez inkább a bíró sara,nem a Barcáé.Férre ne értsétek,hogy én védem a Barcát.Tegnap lefociztuk őket jócskán.Az 1-1-ről mi is tehetünk.Nem lőttük be a helyzeteinket és az egyetlen kaput eltalált lövésüket bekaptuk.Lehet,hogy Cech nem gondolta komolyan,hogy még képesek eltalálni a kaput és ezért vette lazábbra a dolgot.
Platini tényleg egy szardarab. :)
Ki kéne csapni a francba és olyat állítani a helyére aki független minden csapattól. :x A bírókkal detto.A bíróknak kéne egy hazugságvizsgáló gép és megkérdezni tőle ,hogy a meccsen szereplő két csapat közül melyiknek drukkol.Ez esetben a Barcánál vert volna a szíve,de nagyon. :)
A BL döntő sorsáról a véleményem,hogy inkább nyerje meg a Barca minthogy a Manchester ezzel ajándékozza Fergusont. :twisted:
Farewell Didier!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Bajnokok Ligája

#14906 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Számomra érdektelen, hogy az idei Bl-t ki nyeri...
A döntőben nem az a két csapat játszik, akinek kellene, így tökmindegy.
Valszeg meg se jegyzem majd, hogy 2009-ben ki nyerte a Bl-t.

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Bajnokok Ligája

#14907 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Nem tudom már ki írta h az UEFA-nak észbe kéne kapni..ők a legnagyobb csalók a ribanc Platinivel az élen..sír a szája mer a franciák közül a lyon jut be és az is hamar kiesik..ezért akarja a 6+5-t is..itt a FIFAnak kéne közbelépni és platinit száműzni az uefa vezetői székéből..

a döntőhöz visszatérve nem is tudom kinek szurkoljak érvek vannak mind2 csapat ellen és mellett is..
a mu ellen az van hogy ugye még is csak rivális mégis csak címvédés lenne 2 porondon..de viszont ha már minket kiejtettek angol nyerje meg hagy főljön platini feje...
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#14908 Hozzászólás Szerző: tiszi »

lenne egy kérdésem. sokan azt mondják hogy ha már ilyen görény volt velünk a barca akkor az mu nyerjen sokam meg inkább azt mondják hogy a barca!!!
szerintetek??? én még arra hajlokk hogy inkább a barca!! az mu ne írjon történelmet!

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Bajnokok Ligája

#14909 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Ami nagyon szimpatikus nekem, hogy olvasgatom az angol fórumokat és a Chelsea legnagyobb riválisainak szurkolói is a bírót szidják remélve, hogy legalább soha többet nem bíráskodik(nekik sem).

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#14910 Hozzászólás Szerző: Dízel »

nem szeretnék sokmindent hozzá tenni a meccshez, de edeskeves-el teljesen eggyetértek, mégegyszer nem írom le ugyan azt mint ő.
Hiddink nyilatkozta a meccs utánn, csak ennyi:
inkább nem is mondom, a srácok mit éreznek.
Ez nagyon megérintette a szívem :( :cry: :cry: :cry:

mérhetetlen szomorúsággal tölt ez a tegnapi meccs.

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Bajnokok Ligája

#14911 Hozzászólás Szerző: albundy »

Ez a meccs 1 hülye bíró miatt ment el.Mikor lesz már videóbíró?Legalább 2 tizeneggyest kellet volna kapnunk.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#14912 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Érdekes kijelentések ezek a "foci jutott a döntőbe", Iniesta szerint megérdemelték stb.Valószinűleg senki nem veszi azt figyelembe,hogy ebben a szezonban minden kupát összevéve a Barcelona több,mint 150 gólt szerzett már,ami elképesztő.A 2 meccs alapján,ha valaki aztmondja nekem,hogy a Barcelona megérdemelten jutott be a döntőbe,akkor ő nemes egyszerűséggel túl elfogult a saját csapatával szemben,vagy mérhetetlenül utálja a Chelseat.Az első meccsen nagyjából ugyanez volt,mint tegnap,a Barcelona labdabirtoklása óriási volt,de komolyabb helyzetük nem volt,csak adogattak a középpályán,de a védősort megbontani igazán nem tudták,főleg a 2. meccsen.Tegnap az a csapat lőtt nekünk egyszer kapura,akik a leggólerősebb focit játszák manapság.Ha ezen leülünk gondolkodni min. 5 percet és elmondjuk ezt magunkban párszor,akkor óriási respekt jár a csapatunknak és Hiddinknek,aki megszervezte tökéletesen a védekezésünket erre a 2 meccsre.Első meccsen nyilvánvalóan a döntetlenre mentünk,a Barca pedig győzni szeretett volna.A jobb csapat itt is mi voltunk,mert nekünk sikerült elérni amiért mentünk,a Barcanak nem,hiába 70-30% volt a labdabirtoklás,gólt nem szereztek,a focit pedig gólra játszák,nempedig labdabirtoklásra.A 2. meccs nyilvánvalóan a miénk volt,számtalan kidolgozott helyzettel,kihasználni viszont nemtudtuk őket.Ha Drogba minimum egyt belő,akkor nem lett volna miről beszélni.És ez az egyik kulcsa a tegnapi meccsnek,egy igazán világklasszis csatár,ilyen mérkőzéseket eldönt,gondoljunk csak PL Torresre,aki tavaly a 3-2es Stamfordon lévő meccsen kihasználta a lehetőségét,pedig neki nem volt 4-5 olyan.Ezzel persze nem Drogbat akarom szidni,mert a kedvencem és remek volt tegnap is,ha nem nézzük a kihagyott helyzeteket.A világ leggólerősebb támadósora a Messi-Eto-Henry trió pedig a 2 meccset nézve nem tudott ellenünk értékelhetőt felmutatni,ami megintcsak a mi csapatunkat dicséri,és ez az adat is elképesztő.A hiányzókra sem lehet igazán fogni,hogy tegnap egy ilyen Barcát láthattunk.Oké nem volt Marquez,nálunk nem volt Carvalho,aki ha a tavalyi szezon szintjét hozza,akkor érzékenyebb veszteség a Chelsea szempontjából.Továbbá nem volt Henry,aki az első meccsen sem volt megváltó,nálunk nem volt Joe Cole,aki egy remek szélső játékkal mégtöbb helyzetet tudott volna előteremteni.Puyol a 3. őt nem tudom vehetjük-e igazán hiányzónak,az első meccsen is csere volt,aztán amikor beállt,gondolom nem mondta neki Guardiola,hogy kapj egy sárgát és tiltasd el magad a visszavágóra.A tegnapi vereség nagyon fáj nekem is,mint minden Chelsea drukkernek,de gondoljunk csak arra,hogy számtalan szimpatizánst sikerült szereznünk tegnap,nagyon sok visszajelzést kaptam a meccs után ellendrukkerektől,hogy hatalmasat nőtt a szemükben a Chelsea,mert ebben a szezonban még senki nem focizta le ennyire a már-már túlsztárolt Barcelonat.Bozsik megnyilvánulása is a meccs után érdekes volt számomra,ha a foci győzött tegnap,akkor május 27. Manchester United-Chelsea döntőre kerülne sor.Ebből is látszik,hogy hozzá nem nagyon értő "szakember" sikerek nélkül,gondoljunk csak a válogatottra,ott mit csinált..Én büszke vagyok a csapatomra,tegnap megmutattuk a világnak,hogy milyen egy vérbeli angol csapat,aki tud szépen is,és taktikusan is játszani.A döntőről csak annyit,hogy MU sikert várok,ugyanis egy angol védelem nem egy spanyol,akiket megszór a Barca,hanem keményen odalépnek,határozottak,jólszervezettek,ez pedig nem fekszik a Barcanak.Minden Chelsea szurkoló legyen büszke a csapatra és próbáljon eltekinteni attól a (számoltam) 6db 11es gyanus helyzettől amit nem adott meg a bíró,minimum 3t meg kellett volna adnia..a 2 esélyesek meg nevetségesek,mert ha van 6 2esélyes 11es,akkor abból minimum 1-2t meg kell adni,ha egyet sem ad meg,az már nem 2 esélyes az ő szemszögéből nézve.Meccs után elismerte,hogy jópárszor hibázott,de ilyenkor már késő.A döntőt egyébként nézni sem fogom,nem vagyok kíváncsi 2 divatcsapat valamint szerencse csapat mérkőzésére.Gondoljatok csak bele,vajon melyik csapatnak fognak majd 11est adni?Mert e 2 csapat kapott már elég sokat ebben a szezonban..melyik csapat kárára tévednek a bírók?És ne legyen igazam,de az lesz,hogy a döntőben a MU javára ítélnek több 2 esélyes dolgot,és majd a Barcasok fanyalognak a végén,hogy ilyen volt a bíró meg olyan volt Guardiolaval az élen.Az pedig senkinek nem jut majd eszébe,hogy hogy sikerült továbblépni a Chelsean?

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

Re: Bajnokok Ligája

#14913 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Azzal egyetértek, hogy Lampard sok labdát feleslegesen lő kapura, de ez nála nem új dolog...

qiroga
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2008. szeptember 1., hétfő 22:22
Kedvenc játékos: deco
Kedvenc exjátékos: robben

Re: Bajnokok Ligája

#14914 Hozzászólás Szerző: qiroga »

ritkán szólok hozzá, de most megtenném.
nem értettem belletti becserélését. ki kellett volna végezni a barcát, erre behoz egy védőt. nem tudta anelka kivel megtartani elől a labdát.
essien már menni sem bírt, ezért hibázott. a gól előtt hol volt a komplett jobb oldal?
kövezzetek meg, de nekem lamptól is ki van a t..m. mindent elrugdos mindenünnen. pedig egy hete az ellenkezőét nyilatkozta. rengeteg labdát elszór. a 90 perc körül elszórakozta a szögletet. a múlt szezonba is csinálta ugyan ezt, akkor azonnal elvetté tőle a labdát és gól lett belőle. a végén az a 2 pont nagyon hiányzott.
ez a kisebbik bajom vele. sajnos rendszeresen vissza veszi a labdát kontrák helyett, pedig régebben a gyors indításait szerettem a legjobban.
nem értem miért nem hoztuk ki a végén a labdákat, lett volna hely. ehelyett kirugdostuk. elöl meg nem volt senki.

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Bajnokok Ligája

#14915 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Már a bíróküldésnél eldőlt az, hogy a kétes szituációkat melyik csapatnak kell megítélni, sajnos. Emellett a csapatot nem szabad, és nem is lehet szidni, mert bár kihagytak ziccereket, a bíró több ziccert hiúsított meg mint amennyink volt. Igenis egyetértek azzal amit Drogba tett, már a tavalyi BL döntőben is azért állították ki, mert a sorozatos ellenünk irányuló bírói ítéletek frusztrálták. Mindenki nézzen magába, ha akkor a pályán tartózkodik ki nem ment volna neki a bírónak. Ne legyünk már megint vakok, ami tegnap történt, az valahol a foci szégyene és egyúttal a pénz diadala. Kinek az érdekében állt az, hogy ne a Chelsea jusson be a döntőbe. Röviden csak az UEFA érdekében, és ők küldik a bírókat is. Lesz*rom, hogy hány helyzetet hagytunk ki, mert mindez mellékes: a pénz diktál és úgy lesz nagyobb nézettség, ha a Barcelona játszik BL döntőt. Már hallom a hangokat, akkor miért állítottak ki a Barcelonaból, és miért nem adott tizenegyest a Barcanak. Az első esetben nem tehetett mást, mert ahol állt szabálytalanságnak nézett ki és, ha nem állítja ki senki nem mosta volna le róla, hogy CSALT, a másikra meg az, hogy nem jutottak be a 16-os belülre jóformán.
Ha valaki azt hiszi, hogy ezt nem lehet megtenni, csak gondoljon Dél-Korea menetelésére. Itt is egy majdnem névtelen bíró volt ott is. Bozsik mondta: "Nem akarta eldönteni a bíró". Vazze döntse már el azért van (döntő)bíró. Amikor a foci született nem volt bíró, a kétes helyzetek esetén kellett valaki aki "pártatlan" így kijelöltek egy embert aki innen üzenem Bozsik úrnak ELDÖNTI a szabályoknak megfelelően.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Bajnokok Ligája

#14916 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Nehéz bármit is írni ilyenkor...
Mondanám, hogy be kell lőni a helyzeteket, ki kell használni az emberelőnyt, de nehéz belőni őket ha kézzel állítják meg a labdát. Drogba lecserélésekor talán hibát követett el Hiddink, de ezt már csak utólag mondhatjuk, akkor érthető cserének tűnt. (Láthatóan időhúzásra és védekezésre játszottunk már akkor.)
Ha Anelka helyett egy épkézláb csatárunk lett volna elől, talán lőttünk volna még egyet...

Ha a dolgok pozitív oldalát szeretnénk nézni, akkor láthatjuk, hogy a csapat óriási formajavuláson ment keresztül Scolari távozása óta. Januárban morálisan mélyponton volt a csapat, de azóta kiejtettük a Juvét, a Poolt, és két meccsen is egy szinten voltunk a Barcával. A csapat ismét magabiztos, szervezett, és több játékos rég nem látott formában játszik.

A bíróval kapcsolatban az az elgondolkodtató, hogy a partjelzők támogatása és a videós visszanézés lehetősége mellett sem kaphattunk meg két büntetőt. Ilyen meccsen, ilyen szituáció(k)ban elfogadhatatlan, hogy ne kérje ki a bíró a "segédeszközök" segítségét.

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#14917 Hozzászólás Szerző: redrum »

Hát csak abban reménykedhetünk, hogy az UEFA méltányos lesz, és cserébe az elképesztően rossz játékvezetésért nem meszelik el túl sok időre Drogbát.
Sajnos nagyon hülye volt Drogba tegnap, nem igaz hogy ennyire nem tud uralkodni magán. Rajkovićot például egy évre eltiltotta a focitól a FIFA tavaly amiért leköpött egy bírót. Hasonló kategória ez is sajnos.
I'm goin' down down down down

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#14918 Hozzászólás Szerző: tiszi »

ja és ballackot is elfogják! :(

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Bajnokok Ligája

#14919 Hozzászólás Szerző: Pöri »

tiszi írta: drogbát megértem nagyon de sajnos ebből eltiltás lesz...
Csak a kupadöntőn játszhasson.. :)
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#14920 Hozzászólás Szerző: tiszi »

nso forrás:
Érdekes idézni a BBC egyik labdarúgó-szakírójának, Phil McNultynak a blogját – alighanem sok mindenben igaza van Drogba viselkedésével kapcsolatban.

„Övrebö egyértelműen kevésnek bizonyult ehhez a meccshez, de emlékezzünk rá, hogy Abidal kiállítása is szigorúnak tűnt. De bármit is tett a játékvezető, semmi sem jogosította fel Drogbát a magánszámára, hogy berohanjon a gyepre a kék mezében és papucsban, mint valami dühtől szétrobbanó nyaraló, majd eszét vesztve üvöltözzön, és fenyegesse a bírót. Az, hogy képtelen az önuralomra, ismét kiderült a tavalyi BL-döntő után. Valószínűleg súlyos büntetést kap az UEFA-tól, és teljesen meg is érdemli. (…)A legszomorúbb, hogy a hiszti elvonta a figyelmet a Chelsea kitűnő teljesítményéről” – írta.

sajnos ő mindig így dühbe jön de Igaza VAN!!!

Válasz küldése