Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
fradi77
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009. március 19., csütörtök 16:23
Kedvenc játékos: J.Cole
Kedvenc exjátékos: Sevchenko

Re: Bajnokok Ligája

#15201 Hozzászólás Szerző: fradi77 »

hali tudja e valaki mikor ismétlik a chelsea pool mecswet a chelseatvben?
nagyon fontos

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15202 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én azért ismerek nem egy értelmes Pool szurkolót, akik végül is elismerték, hogy a 2 meccs alapján megérdemeljük. Mindenhol vannak buta és értelmes emberek is, nem gondolom, hogy ebből következtetéseket kéne levonni.

Szerk.: Utánanéztem, hogy miket írtál, hát megértem Puti, hogy elküldtek a picsába. :D
Ti csak Beniteznek köszönhetitek, hogy időnként fel tudja tüzelni a játékosokat. Míg a Poolnak talán 10 kimagasló játékosa van, addig a Chelsea-nak 20.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wisey 2009. április 16., csütörtök 12:57-kor.
Ok: finomabb hangnemet egymás közt!

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

Re: Bajnokok Ligája

#15203 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

Puti írta:Képzeljétek regisztráltam a Pool fórumba, de nem sokáig voltam tag. 20 perc után úgy kitettek, mint a huzat. Ezek nem tűrik a más véleményt. Nem látnak senkit csak a Poolt. Normálisan leírtam, amit akartam.
Azt hiszik, hogy ővék a világ legjobb csapata. A Chelsea-nek csak mákja volt stb.
Emlékszem, hogy mi azért sokkal jobban kezeljük az idegen szurkolókat, pedig néhány pocskondiázó is akadt közöttük. :lol:
Mit vártál mit fognak rá reagálni? Vagy egyáltalán mi az amit "normálisan leírtál és amit akartál" egy pool fórumon? Ez olyan kb mintha a román nagykövetséghez fordulnánk egy revízió miatt...
"I think I'm a special one"

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Bajnokok Ligája

#15204 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Steffi írta:Én semmi jót nem látok abban, hogy a mancs tovább jutott.
Lehetnek itt még bakik a PLben is.Van egy olyan sejtésem hogy a Pool idén behúzza
a bajnoki címet.

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15205 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Sindu írta:A MU elődöntőbe jutott... Egyik szemem sír, a másik nevet. A Porto szerintem jobban megérdemelte volna a továbbjutást, tetszett a mutatott játék is. Viszont örülök, mert ebből még MU-Chelsea döntő is lehet, ahol viszont revansot vehetünk a tavalyiért. És revansot is veszünk, ha így alakul, mert erősebbek vagyunk náluk, jelenleg ez biztos. Nem is nagyon hiszem, hogy 1 hónap alatt olyan hatalmasat fognak változni az erőviszonyok.
Persze ahhoz még be kell jutni a döntőbe...
A Barca-Chelsea meccsről igazán csak az első meccs első félideje után vonhatunk le következtetéseket, lévén az elődöntőbe más kaliberű csapatokon át jutott be a két együttes.
A MU-nak pedig még ilyen gyengén is 70% esélyt adok rá, hogy legyőzi az Arsenalt.
Aki a Barca-Chelsea ágról döntőbe jut, az meg fogja nyerni a döntőt is véleményem szerint. Kár, hogy nem éppen ez a párcharc lesz maga a döntő.
Reméljük a legjobbakat!
Én semmi jót nem látok abban, hogy a mancs tovább jutott.
Hajrá Kékek!

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15206 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Hilarió kivédte Ronaldinho büntetőjét
Hogy mi? :D :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#15207 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Wisey írta:Nem csak arról van szó hogy jó csapat a Barca, hanem hogy mi sem vagyunk verhetetlenek. A keddi Pool meccs első félidejében nyújtott teljesítményünk egy nagy nulla volt.
Óriási gratuláció a csapatnak, hogy fel tudott állni 0-2-ről és 3-4-ről is, de a meccs nagy részében a Pool irányított és teljesen dekoncentráltak voltunk. A védelem pedig olyan bizonytalan volt, hogy minden beívelés alkalmával izgultam, nehogy bepattanjon valahogy. A meccs végére szerencsére már összeszedte magát a csapat.

OK, hogy 4-4 lett és izgalmas meccs volt, de a mutatott játék (a meccs nagy részében) borzalmas volt.
Azért továbbra is azt mondom, vegyük figyelembe, hogy itt a Poolnak támadnia kellett, mint állat, amit meg is tettek. De a 0-2 nem volt a játékosok hibája (persze relatíve). A szabadrúgás az egyértelműen Cech-é, azt a büntetőt meg 20-ból 1 bíró fújja még be, de ő sem a vendégeknek. Ivanovics felborítása ilyentén ugyanúgy tizenegyes, mint a Poolé. Megadható, de ilyen mérkőzésen nem fújják be őket. Persze ha nem vagy spanyol... A második félidő pedig pörgött, mint állat, ilyenkor benne van a hibázás, ha nem lennének hibák, sosem lenne egy meccsen 3 gólnál több, nemhogy nyolc. Most mi jutottunk tovább szép és eredményes focival, össz 7 gólt rúgva, nem a ManU (tegnap azt a focigyilkos játékot...) szava nem lehet senkinek. A Pool irányított, de mire ment vele? Felőlem a Barca is irányíthat, ha nyerünk szumma 7-5-re :) Én is azt mondtam a meccs előtt, hogy már régen rossz, ha kapunk három gólt a Stamfordon, mégis kaptunk, mégsem lett belőle baj. Ez egy kiváló mérkőzés volt, számunkra kedvező eredménnyel, örüljünk ennek. Nyerhettünk volna hiba nélkül ugyanúgy teszem azt 1-0-ra, mint tegnap a ManU, de ez a meccs nekem sokkal többet ért. Cechnek csak nem lesz egymás után háromszor ilyen pocsék meccse, és a védelem is az összeszokottabb Terry-Alex párossal állhat fel majd.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#15208 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Bocs. Fogalomzavar. :D

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#15209 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Sindu írta: Persze ahhoz még be kell jutni az elődöntőbe...
már bejutottunk

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#15210 Hozzászólás Szerző: Sindu »

A MU elődöntőbe jutott... Egyik szemem sír, a másik nevet. A Porto szerintem jobban megérdemelte volna a továbbjutást, tetszett a mutatott játék is. Viszont örülök, mert ebből még MU-Chelsea döntő is lehet, ahol viszont revansot vehetünk a tavalyiért. És revansot is veszünk, ha így alakul, mert erősebbek vagyunk náluk, jelenleg ez biztos. Nem is nagyon hiszem, hogy 1 hónap alatt olyan hatalmasat fognak változni az erőviszonyok.
Persze ahhoz még be kell jutni a döntőbe...
A Barca-Chelsea meccsről igazán csak az első meccs első félideje után vonhatunk le következtetéseket, lévén az elődöntőbe más kaliberű csapatokon át jutott be a két együttes.
A MU-nak pedig még ilyen gyengén is 70% esélyt adok rá, hogy legyőzi az Arsenalt.
Aki a Barca-Chelsea ágról döntőbe jut, az meg fogja nyerni a döntőt is véleményem szerint. Kár, hogy nem éppen ez a párcharc lesz maga a döntő.
Reméljük a legjobbakat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sindu 2009. április 15., szerda 23:24-kor.

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#15211 Hozzászólás Szerző: Puti »

Képzeljétek regisztráltam a Pool fórumba, de nem sokáig voltam tag. 20 perc után úgy kitettek, mint a huzat. Ezek nem tűrik a más véleményt. Nem látnak senkit csak a Poolt. Normálisan leírtam, amit akartam.
Azt hiszik, hogy ővék a világ legjobb csapata. A Chelsea-nek csak mákja volt stb.
Emlékszem, hogy mi azért sokkal jobban kezeljük az idegen szurkolókat, pedig néhány pocskondiázó is akadt közöttük. :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok Ligája

#15212 Hozzászólás Szerző: undertow »

badarságokat beszélsz shine. a legnagyobb isten nyilván ZOLA, és nem fogom tolerálni a blaszfémiát ;) :lol:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Bajnokok Ligája

#15213 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
kdako írta:2000 tavasza otthon 3-1 (Flo és Zola), idegenben 5-1 hosszabbítás után
a hosszabbításban a teljes széteséshez azért kellett babayaro kiállítása és a büntető figo felrúgása után. azt már bevágta rivaldo a bal alsó sarokba. pár perccel a 2. félidő vége elött is rúgott egyet, ugyanoda, de sikerült mellévágnia.
"kicsit OFF" :wink:
Rivaldo "A Legnagyobb Isten*.

* Mind2n tudjuk és most ne kezdjünk el ezen "vitázni"... :wink: :D
/katasztrófális élmény számomra, amikor brazilokkal felálló ellenfelünk van... 8) :lol:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Bajnokok Ligája

#15214 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Tény, hogy a védekezésünk nem volt igazán hatékony, de ez a meccs akárhogy is nézzük, szenzációs volt. Semleges szurkolóként talán könnyebb lett volna "elviselni" az első félidőt, és a 80-85. perc közötti periódust, de így is óriási élmény volt. Igazi Futball Ünnep. Nem tudom, hogy lesz -e még a következő 50 évben olyan párharc, hogy 7 gólt rámol be a Chelsea egy ilyen játékerőt képviselő csapatnak. Le a kalappal.
Mondhatnám, hogy tegnap Cech talán élete leggyengébb meccsét produkálta, és hogy az első félidőben lemostak bennünket, de összességében (pozitív értelemben) döbbentes élmény volt ez a párharc. :)
Nem szoktam osztályozni, csapat-szinten ezúttal sem teszem, de úgy látszik Drogba teljesítménye nekem tetszett most a legjobban. Nálam ez a 10-est verdesi. Olyan tűzzel játszott, és annyi párharcot megnyert, mint - kis túlzással - az egész szezonban eddig összesen. Az összjátékban is okosabb megoldásokat választott, mint általában szokott. Rajta kívül Lampard és Anelka voltak még, akik - számomra - a legjobbat nyújtották.
Bravóóóó... :)
Az ilyen kupameccsek után azt hiszem a csapat ismét elnyerte az épp' „Kedvenc Csapatot Kereső Gyerekek” bizalmát, és tonna számra érkeznek a mez rendelések a CFC Megastore-ba. :P
Ami a jövőt illeti, a Barca-tól sem kell remegnünk, de tény, hogy jelenleg ők rendelkeznek a legjobb támadókkal, de az is tény, hogy a védelmük verhető.
+ ha minden igaz, akkor idegenben kezdünk, amely szintén előnyös(nek tűnik). Meglátjuk.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok Ligája

#15215 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:2000 tavasza otthon 3-1 (Flo és Zola), idegenben 5-1 hosszabbítás után
a hosszabbításban a teljes széteséshez azért kellett babayaro kiállítása és a büntető figo felrúgása után. azt már bevágta rivaldo a bal alsó sarokba. pár perccel a 2. félidő vége elött is rúgott egyet, ugyanoda, de sikerült mellévágnia.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok Ligája

#15216 Hozzászólás Szerző: undertow »

Norbertoo írta:nem úgy volt h 2003 óta nem kaptunk ki hazai pályán a bl-ben?(Besiktas ellen 0-2)
ugyan hajdúbé párszor elmantrázta ezt tegnap, de nem igaz. 2006ban a barca is nyert a bridgen, 2-1 lett del-oh-no kiállítása után.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Bajnokok Ligája

#15217 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Japep-nek köszi a tippet.A PORT-ot én másra használom.
kdakonak:akk jól emlékszem. :mrgreen:
Farewell Didier!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#15218 Hozzászólás Szerző: kdako »

Berzéki Gábor21 írta:Én úgy emlékszem,hogy az nyolcaddöntő volt a Barca ellen.
De lehet,hogy nincs igazam! :)
2000-ben negyeddöntő, 2005-ben és 2006-ban nyolcaddöntő!
GO BLUES!

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15219 Hozzászólás Szerző: Japep »

Berzéki Gábor21 írta:...a mi TV újságunkban nincs benne!
Ajánlom a PORT.hu tv-újságját. :)
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Bajnokok Ligája

#15220 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Én úgy emlékszem,hogy az nyolcaddöntő volt a Barca ellen.
De lehet,hogy nincs igazam! :)
Farewell Didier!

Válasz küldése