Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Bajnokok Ligája

#16581 Hozzászólás Szerző: bules »

Nem volt tizenegyes mivel cole ment tovább a labdával, ha elesett volna lehetséges hogy befújja a bíró, talán jobb is lett volna :?

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

#16582 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

bules írta:Nem tudom miért kell a bíróval foglakozni, ha azt a 2 szögletet megadja nekünk most nem szídnák itt páran őt, de szerintem ezek az ítéletek nem befojásolták a végkimenetelt. El kell fogadni hogy elveszítettük a döntőt! A bírót hibáztatni meg egyenesen tipikus vesztes hozzáállás!
A szerencse nem velünk volt, ennyi történt tegnap éjjel :cry:
Dehát tényleg elvesztettük :cry: ... lm sztem helyet kaphatna a MU hírességek csarnokában (v. vmi hasonlóban). És amúgy a MU-nak cr nyerte meg a szezont, mi sokkal inkább csapat voltunk, arra, h tőlünk senkit se jelöltek a legjobb PL-játékos címre még büszke is vagyok! És anelka szánalmas, csatár létére febr. 2.a óta nem tudott betalálni, lőtte volna Ess, RC v. Cech a tizit! Nagyon büszke vagyok a csapatra, amúgy az elmúlt 4 szezonban mi és a 'pool voltunk a legeredményesebbek a BL-ben! GRAT CHELSEA!!!!!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16583 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

bules írta:Nem tudom miért kell a bíróval foglakozni, ha azt a 2 szögletet megadja nekünk most nem szídnák itt páran őt, de szerintem ezek az ítéletek nem befojásolták a végkimenetelt. El kell fogadni hogy elveszítettük a döntőt! A bírót hibáztatni meg egyenesen tipikus vesztes hozzáállás!
A szerencse nem velünk volt, ennyi történt tegnap éjjel :cry:
NORMÁLIS VAGY????? :x
minimum 3 szöglet 2 bedobás meg egy 11est(amikor rio lerúgta Joey fejét) nem adott meg!
16oson belül előnyszabály????
NO COMMENT!

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Bajnokok Ligája

#16584 Hozzászólás Szerző: bules »

Nem tudom miért kell a bíróval foglakozni, ha azt a 2 szögletet megadja nekünk most nem szídnák itt páran őt, de szerintem ezek az ítéletek nem befojásolták a végkimenetelt. El kell fogadni hogy elveszítettük a döntőt! A bírót hibáztatni meg egyenesen tipikus vesztes hozzáállás!
A szerencse nem velünk volt, ennyi történt tegnap éjjel :cry:

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16585 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

garbage írta:Sziasztok gratulálni szeretnék ha tegnap a második félidőben gólt lőttök nyeritek a cuccot... első félidő a miénk volt akár 3-0 is lehetett volna szünetben a második a tietek... drogba kiállitása jogos volt nem magát az ütést (legyintésnek mondanám) dijazta a bíró hanem a szándékot. a biró amugy nagyon fos volt. oda vissza lehetett volna adni 2-2 pirosat kb a 11-es meg oroszrulett, a sors legdurvább iróniája, hogy a két csapat két legnagyobb alakja hibázott 11-est ( JT, Cr7) jah és aki a kihagyott tizi miatt haragszik Jt-re az egy fasz szerintem, sokkal inkább haragudjatok Romanra aki elküldte Joset és a helyére ültette Grantet akivel nem nyertek semmit... valamint az igazolásokat sem ártana átgondolni mert sok olyan player van akit szerintem totál értelmetlen volt megvennetek...

még egyszer Gratulálok ehhez a szezonhoz, nem gondoltam volna mikor az Ot-n 2-0-ra ütöttünk titeket, hogy a végén második hely és bl döntő-ig juttok.
Én is gratulálok a munak!
De a bírónak nem! :evil:

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Bajnokok Ligája

#16586 Hozzászólás Szerző: garbage »

Sziasztok gratulálni szeretnék ha tegnap a második félidőben gólt lőttök nyeritek a cuccot... első félidő a miénk volt akár 3-0 is lehetett volna szünetben a második a tietek... drogba kiállitása jogos volt nem magát az ütést (legyintésnek mondanám) dijazta a bíró hanem a szándékot. a biró amugy nagyon fos volt. oda vissza lehetett volna adni 2-2 pirosat kb a 11-es meg oroszrulett, a sors legdurvább iróniája, hogy a két csapat két legnagyobb alakja hibázott 11-est ( JT, Cr7) jah és aki a kihagyott tizi miatt haragszik Jt-re az egy fasz szerintem, sokkal inkább haragudjatok Romanra aki elküldte Joset és a helyére ültette Grantet akivel nem nyertek semmit... valamint az igazolásokat sem ártana átgondolni mert sok olyan player van akit szerintem totál értelmetlen volt megvennetek...

még egyszer Gratulálok ehhez a szezonhoz, nem gondoltam volna mikor az Ot-n 2-0-ra ütöttünk titeket, hogy a végén második hely és bl döntő-ig juttok.
Follow Follow...

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16587 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Én se nagyon tudok mit írni...
Amit akartam azt már leírtátok.
lubos "manchesteri" michael-t meg vagy 5 évre el kellene tiltani!
Amúgy még az osztályomban is sokan sajnálták a Chelsea-t!
Egyik haverom(soha nem nézett még végig egy meccset se) mondta hogy nagyon kár hogy a csapatkapitányunk(nem tudta mi a neve) kihagyta és megérdemelte volna a CFC!
Csak 1 dologért volt érdemes végignézni:
cronaldo SÍRT :twisted:

De jövőre egy jó edzővel+2 új igazolással,nagy lelkesedéssel,igazságos bíróval MI NYERÜNK!
GO CHELSEA!

Invest
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008. február 3., vasárnap 20:26
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Bajnokok Ligája

#16588 Hozzászólás Szerző: Invest »

Bl átok ül rajtunk :? Hihetetlenül sajnálom a csapatot. A manchesteriek öröménél olyan szintű gyülöletet éreztem, hogy az valami elképesztő. Terry, Lampard, Joe Cole és mindenki más az évek során mindig küzdött, ott voltak majdnem a cél egyenesben. Erre ezek a kis senkik ( főleg nanira és andersonra gondolok ) megnyerték. Rooney öröménél szintén fellángolt bennem a gyülölet. Egy nulla volt. Nincs igazság :(

Ha Mourinho az Interhez megy, nem lesz könnyű bajnokok ligáját nyerni a közel jövőben. Ezen felül egy hozzánk hasonló évet zárt Arsenal is ott lesz ( azon se lepődnék meg, ha jövőre velük futnánk a bajnoki cím után, mert a manchesternek nem lesz jó ideig több ilyen éve ). Harmadiknak még talán ide vennék egy magához tért Madridot, de ezt azért nem kiabálnám el, a spanyol csapatok eltudják b*aszni a dolgokat.

Tore: a játékosok topikba írtam, hogy Drogbát nagy játékintelliganciájú focistának tartom. Hát igazad volt, tévedtem :( Azt mondom a bíró egy f*sz volt, de Drogbának nem kellett volna lehetőséget adni rá, hogy az legyen.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Invest 2008. május 22., csütörtök 16:49-kor.

Avatar
Hangman
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007. augusztus 13., hétfő 12:16

Re: Bajnokok Ligája

#16589 Hozzászólás Szerző: Hangman »

nem tudom leírni hogy mit érzek a tegnapi meccs óta!! hihetetlen szomorú vagyok!!!!!! akkor rázott meg a legjobban a dolog amikor a meccs végén láttam Terry-t és Ballack-ot sírni. nekem se sok tartotta hogy ne kezdjek el sírni. és ez után a meccs után mégerősebb bennem a Chelsea iránti szeretet!!!!!!!!!!!!!!!


ui: mindenki mondja hogy nehogy elforduljanak a csapattól a játékosok==> Lamps a válogatott meccsek után leül tárgyalni a Chelsea vezetőivel a szerződéshosszabításról(ezt most olvastam)
Chelsea 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#16590 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Most mindenki a MU-ról beszél, és őket tartja a legjobb csapatnak európában, pedig ha megnézzük, mi semmivel sem voltunk rosszabbak a számok és menetelések alapján.
Tegyük fel(tudom "ha" kategória), ha nem kapjuk azt a minden-mindegy gólt a boltontól, amikor már mindenkinek elment a kedve az egésztől(látszott az arcokon), a 93. percben,
Akkor:
-pontazonosság esetén, csak jobb gól különbséggel nyert a MU...
-a BL-ben rendes játékidőben döntetlen, (még csak azt se lehet mondani, hogy szerencsével döntetlen, sőt...), büntetőkkel nyer a MU...
-a két csapat a bajnokságban a két egymás elleni meccsen szintén nem lehet dönteni(Mu hazain 2-0, Chelsea hazain 2-1)
-a szezon elején community shield-en szintén büntetőkkel nyer a MU...

Tehát szinte mindenben megegyezik a két csapat, mégis a MU ül európa trónján...

(Hangsúlyozom, akkor ha nem kapjuk azt a 93. percbeni gólt)

Avatar
Rauros
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2007. január 13., szombat 17:39
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Bajnokok Ligája

#16591 Hozzászólás Szerző: Rauros »

Csatlakoznék a gratulálókhoz. Ez (lehet h mások szerint nem) a Chelsea eddigi egyik legjobb meccse volt. Bebizonyították, h igenis tudnak küzdeni, és végsőkig kitartanak. Más kérdés, h el vagyok nagyon kenődve, h nem győztünk, de ugyanakkor büszke is vagyok, hogy nekik szurkolok.
Ami a meccset magát illeti, én Lubos Michel munkáját emelném ki így utólag -oké, ez már nem változtat semmin, de a meccs közben amikor ért vna vmit és nagyn felvoltam háborodva-. A második félidőben kb 3x állíthatta vna ki Tevezt, plö amikor a 16-nál földbedöngölte Makelelét (ha jól emlékszem ő volt)..stbstb. És a sok megnemadott szöglet. Oké, nem ér már semmit, de Joey hiába reklamát Lubos rendszeres kirúgást ítélt (4nél meguntam hogy számoljam)..ez sztem nem egy BL Döntőhöz illő bírói munka volt. Ami meg Grantot illeti...necces 11re behozni embereket, akik nem égnek azon a hőfokon és nem küzdötték végig a 120 percet úgy ahogy a többiek. Bellettit megérte, Anelkát nem. Én Sheváthoztam vna be utolsó lövőnek...főleg, mert bizonyítási vágyból (2005ös Döntő) ő biztos odatette vna magát rendesen...aztán az is lehet ha más lövi és nem Terry ő is kihagyja. Mindenesetre Cechnek minden gratulációm: sosem láttam még 11est védeni. A meccs egyik legjobbja volt. Ha azt a dublát akkor nem védi ki, idáig se jutunk el.
Amihez még hozzászólnék az Drogba pirosa. Oké, nem illik verekedni, pláne ilyen helyzetben, oké, még a pirosat is megérteném, ha mondjuk Tevez vagy Scholes már rég nem lett vna a pályán.. Lubos 2005óta nem a kedvenc bíróm, na de ezek után..ha még ez EBn is bíró lesz, a falnak megyek.

Egyébként mindent összevetve, bármelyik csapat nyerhetett vna, dehát mint általában, mi húztuk a rövidebbet. Ami a legjobban elszomorít, ha belegondolok, h Terry mennyire össze lehet most omolva, és h Anelkát mennyire nem rázta meg, hogy nem lőtte be a maga 11ét. (nembaj, Terry meg Sheva majd eszmét cserélnek :( )

De örülök, hogy nekik szurkolok, és h olyan régóta kitartottam mellettük, mert ezért az estéért megérte. Ezért vagyunk itt szerintem olyan sokan Chelsea szurkolók. A Chelsea nem egy csapat ami emberekből áll. Ez egy életérzés, és örülök h én is a része vagyok.

(kicsit költői lettem, bocsi...)
vamos.chelsea.vamos

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Bajnokok Ligája

#16592 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Én csak azt sajnálom, hogy a csapat idősebb tagjai már lehet nem nyernek velünk BL-t... :cry: Makelele, Ballack, akár Lamps ide vehető.
De hátha jövőre ismét eljutunk idáig és akkor GYŐZELEM!

Avatar
Balazska7
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 20:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Szigetvár
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16593 Hozzászólás Szerző: Balazska7 »

Gratulálok a csapatnak és azt mondom semmi gond, fel a fejjel, jövőre mi ülünk majd Európa trónján és a Premier League tabellájának tetején. Idén is fantasztikus menetelés volt, megint egy szinttel feljebb léptünk...

A meccsen egyértelműen a Chelsea-t tekintettem jobbnak, ők érdemelték volna meg a győzelmet... A két kapufánál pechünk volt... A bírók sajnos sokszor tévedtek, és általában az mu javára... Drogba kiállítása nem volt jogos (vagy Vidicet is ki kellett volna)

A tiszteletről pedig annyit, hogy nem illene az ellendrukkereknek kiröhögni minket, mert nem ők nyerték meg a döntőt, hanem mi vesztettük el a legutolsó pillanatban. Én egy eléggé MU szurkolói többségű 50 fős társaságban néztem a döntőt a koleszban és hát szerintem ők is be voltak fosva a második félidőtől mert nyomtunk. Volt egy eset, mikor Drogba elcsúszott egy picit (ekkor kiröhögte mindenki), de rögtön ment a labda után és helyből kapásból kapufát zúdított (ekkor elakadt mindenki lélegzete). Na ott már majdnem ugrottam és Lampard kapufájánál már el sem hittem hogy lehetünk ennyire pechesek.

Mindegy, a 11-esekről annyit hogy a nagyképű ROnaldo-n látszott hogy ki fogja hagyni, Petr jól védett és nem Terry hibája volt. Anelka ugyan elrontotta az utsó lövést de hát ez benne volt, egyébként meg szerintem Anelka volt a legrosszabb igazolás, mehet ahova csak akar...
Blue is the colour, football is the game...

Avatar
Sonkagyerek
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 13:50
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#16594 Hozzászólás Szerző: Sonkagyerek »

Nincs igazság A Földön. :cry: Anelka meg 16ft-ot nem ér.

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#16595 Hozzászólás Szerző: findex »

Bambino írta:Nehéz, nagyon nehéz írni...

Tegnap a sörözőben több volt a Chelsea szurkoló, és mind-mind nagyon el voltunk kenődve a meccs után. Hajszálon múlott. Én alig éltem utána :cry: Borzasztó nehéz feldolgozni. 2-ből semmi 1 hónap alatt. Csak abban bízok, hogy ezek után nem fordulnak el a játékosok a klubtól, és együtt lehet tartani jövőre ezt a remek csapatot :!: :!: :!:
Jövőre miénk lehet bármelyik trófea :!:
Ez a meccs egy jó tapasztalat volt, legközelebb már nem fogunk hibázni.

PROUD OF LONDON IS THE CHELSEA!!!
Aki egy ilyen döntő után elfordul a csapattól akkor azt rugják ki de azonnal... :!:
Carefree, wherever we may be

Avatar
Bambino
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 22:29
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Desailly
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Bajnokok Ligája

#16596 Hozzászólás Szerző: Bambino »

Nehéz, nagyon nehéz írni...

Tegnap a sörözőben több volt a Chelsea szurkoló, és mind-mind nagyon el voltunk kenődve a meccs után. Hajszálon múlott. Én alig éltem utána :cry: Borzasztó nehéz feldolgozni. 2-ből semmi 1 hónap alatt. Csak abban bízok, hogy ezek után nem fordulnak el a játékosok a klubtól, és együtt lehet tartani jövőre ezt a remek csapatot :!: :!: :!:
Jövőre miénk lehet bármelyik trófea :!:
Ez a meccs egy jó tapasztalat volt, legközelebb már nem fogunk hibázni.

PROUD OF LONDON IS THE CHELSEA!!!
...COS CHELSEA, CHELSEA IS OUR NAME!!!

Avatar
andrijcar
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Bajnokok Ligája

#16597 Hozzászólás Szerző: andrijcar »

Sziasztok!

Először is hadd gratuláljak, mert jobbak voltatok. A tiznegyespárbaj már csak ilyen. Mint ilan szurkoló igazán tudom.

Szerintem Grant nagyot hibázott, amiért Shevát a padon hagyta és Anelkát vitte be. A két játékos fényévekre van egymástól, még akkor is ezt mondom, ha Sheva angliai évei nem e lgjobbra sikerültek. Egy aranylabdás, több döntőt megélt játékost nem lehet padon hagyni ilyenkor. Ráadásul ezzel meg is alázta. Persze én elfogult vagyok vele szemben :D

És kérdeznék valami: Tényleg nem vette át az érmét és nem tartott a csapattal? Tudtok erről valamit?

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16598 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én úgy gondolom, hogy az én "szofisztikált látásmódom" egyszerűen csak nem elfogadott, nem divatos, mindenféle, a mai társadalmi normáknak (fúj) ellentmondó nézőpont. Máshogy látom a világot, de nem vagyok remete típus... Ha szerinted ez szánalmas, akkor egyszerűen csak szűklátókörű vagy. Mellesleg nem értem mi bajod... egyszerűen csak nem vagyok képes elviselni az elvakult szubjektívitást!
Only one Di Matteo!

Avatar
reaper1911
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 21:45
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#16599 Hozzászólás Szerző: reaper1911 »

Hello!
Tegnap nagyon nehezen bitram ki h ne sírjak a meccs után...
Terry-re meg nem tudok haragudni mert ha Ő nem fejeli ki Giggs lövésénél a labdát akkor hamarabb vége lett volna meccsnek! :cry:
A bíróról meg annyit h ha így nyugodtan tudott aludni akkor szánalmas ember!!
Jah és egy kérdés igy a végére...
Csak nálam nem ért pirosat Drogba mozdulata :?:

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Bajnokok Ligája

#16600 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

ToreAndre,

Most az öröm pillanataiban (jók voltunk, nem nyertünk, keserű, de én büszke vagyok) nem ildomos egymást fikázni,
de nehéz elmenni a hosszászólásaid mellett. Egyszerűen szánalmas a szofisztikált objektivitásod.
Van egy történetem:
Multinál dolgozom, és többek közt Nigériával is kapcsolatban vagyok. Egyik srác akivel együtt dolgozom mesélte, hogy Lagosban hatalmas ünnepély volt tegnap, az EPLt istenítik, szószerint zavargások voltak a helyi Chelsea és ManUtd drukkerei közt. A legviccesebb az volt, amikor Lagos központjában a helyi Chelsea-s keménymeg egy kecskét full Manu mezbe öltöztetett és úgy vitték körbe a tömegben :) Azt hiszem valami ilyesmit kellene veled tenni a Stamford Bridgen.. miután közölted a meglátásaidat.

Válasz küldése