Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16621 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A következő idény hosszú és bármikor jöhet egy ilyen fasz bíró és elcseszhet megint sokmindent... Bár szerintem nem teljesen a bírón múlott, mert csak apróságokat fújt el, de amit lehetett, azt elrontott. (A Malouda felrúgása szerintem különben tizi volt... Ez az egyetlen nagyobb hibája, de ez nagyon nagy)
Ott volt a kezünkben a BL, és kicsúszott a markunkból...

suki-r
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008. április 23., szerda 19:03
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Bajnokok Ligája

#16622 Hozzászólás Szerző: suki-r »

michel egy köcsög bíro ....csupa nagy betűvel....és tudom miről beszélek mert szlovákiai vagyok....:-(....most is avgy vak volt,vagy pedig télleg a manu nak fujt....:-((((

suki-r
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008. április 23., szerda 19:03
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Bajnokok Ligája

#16623 Hozzászólás Szerző: suki-r »

hát ez sajnos nem jött össze:-( pedig annyira megérdemeltük volna...de ez már tényleg a szerencsén múlott...szerintem képesek vagyunk rá,h jövőre ez ne igy alakuljon:-)legalábbis remélem

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Bajnokok Ligája

#16624 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

én azért kicsit haragszom JT-re hogy ennyire bevállalos volt ! minden tiszteletem az övé,de a 11-es nem az ö asztala ! gondolom nem egyedül döntötte el,hogy neki megy a mindent eldöntő tizinek de .......... :roll: egyébként ez a köcsög szkólsz tényleg mindent megtehet ! agyam eldobom,hogy lekönyököli makát és semmi ! mikelt rögtönitélő biroságon azonnal fejbelövetnék érte !

Avatar
Flonaldo
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008. április 23., szerda 8:45
Kedvenc játékos: Anelka
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo

Re: Bajnokok Ligája

#16625 Hozzászólás Szerző: Flonaldo »

Ezt nem érdemeltük meg!
De sebaj, majd jövőre mi nyerünk!!!!!
Tore Andre Flo forever!

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#16626 Hozzászólás Szerző: findex »

Na énis hazaértem!Jó volt a meccsnézés,remek hanghulat,csakhát a slusszpoén hiányzott a végéről...!Ez van...!Remélem ez a "kudarc" mégjobban összehozza a csapatot és jövőre egy uj edzővel egy világverő csapat lehetünk!
Minden elismerésem a fiuké mindent megtette a sikerért de ugylátszik hogy ez ma este kevés volt :?
C mon CHELSEA!!
Carefree, wherever we may be

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16627 Hozzászólás Szerző: mourinho »

pfu jo reg irtam. neztem en is a meccset itthon rol de azert jo volt. az elso felidoben korulbelul nevettem a csapaton. vicc volt amit csinaltunk.... fogadtam is magunkra nem jott ossze... lehet a szezonban mazlisvolt az mu de tavalyelott meg azelott mi voltunk azok az 1-0 as sikereinkkel a bajnoksagban. a jatekvezeto is borzaszto volt, amiketfujt... en csak azt sajnalom nagyon hogy nem tudott vegre szomoru lenni a nagy "zseni" ronaldo meg a ragogumis paraszt ferguson.... kihagyta a 11est az a majom erre miis kihagyjuk:S...majdjovore talan:)

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16628 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Vén Diákban néztem a meccset a többiekkel és hihetetlen volt a hangulat... Nagyszerű csapat a miénk és tudom hogymindent megtettek a srácok a győzelemért... Ez a tizenegyespárbaj meg a nem dönt el semmit, mert bárkinek megremeghet a lába...Hiszem és vallom hogy megszenvedve, de miénk lesz a Bl-trófea egyszer mert ez egy nagyszerű klub és megérdemelné! Ez kudarc erősebbé tesz bennünket, hogy jobban viseljük a megpróbáltatásokat!!! Chelsea we do, Chelsea we do, oh Chelsea we love You! :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Bajnokok Ligája

#16629 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Szerintem meg ponthogy ezek után nem fogják elhagyni a Chelsea-t. Ha van bennük annyi tisztelet a csapat iránt, akkor maradnak, hogy ismét eljussunk idáig!!

MINDÖRÖKKÉ CHELSEA!!!! :cry: :cry: :cry:

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16630 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hát, már én is ugrásra készülődtem! Terry-re nem tudok haragudni... ő az az ember, akinek a kitartására, és az eszméletlen mentéseire mindig lehet számítani! Csupaszív játékos, sajnálom hogy nem sikerült berúgnia!

Nincs igazság a futballban! A 2. félidő egyértelműen a miénk, és ez bőven, bőven egyensúlyozza a minimális mezőnyhátrányt az első felesben! Sajnos ha csak fele annyi szerencsénk lenne, mint a MU-nak, akkor mindkét cím megvan!

Invest
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008. február 3., vasárnap 20:26
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Bajnokok Ligája

#16631 Hozzászólás Szerző: Invest »

Ezt az egészet szeretném elfelejteni minél hamarabb, de nem fogom tudni :cry: Most nem kezdek bele semmi olyanba, hogy ha...nem segít. Jövőre újra kezdünk mindent tiszta lappal. Ezek után már azthiszem biztos, hogy néhányan itt hagynak minket. Kezdődhet a csapatépítés.

Fel a fejjel :) Háromszor egymás után nem lesz ilyen jó éve a manunak. Nekünk már itt az ideje, hogy feltámadjunk.

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Bajnokok Ligája

#16632 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Miénk lett volna. Lampard volt a meccs embere és mindkét góljánál Pat-hez fordult nagyon meghatódtam. Amúgy az egész csapat remekül játszott, de hát volt egy szlovák aki kicsit ferdén fújt.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Bajnokok Ligája

#16633 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Angolokat nem szabad engedni 11est rúgni egyszerűen képtelenek rá...
Rohadjon meg aki kitalálta a 11eseket!!!
Chelsea FOREVER!!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Bajnokok Ligája

#16634 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Nem gondoltam volna, de bőgtem, mikor vége lett... Úgy sajnálok mindenkit, főleg Terry-t... Ezt nagyon nehéz lesz megemészteni neki... :cry: :cry: :cry:

Egyébként ha belövi, akkor miénk a BL? :cry: :cry:

tamasboldizsar
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008. január 3., csütörtök 19:35

Re: Bajnokok Ligája

#16635 Hozzászólás Szerző: tamasboldizsar »

Zsoca87 írta: Ja és szerintem senki nem szidjon senkit, ma mindenki odatette magát.
Szerintem se szidjon senki senkit! Én így is nagyon büszke vagyok a csapatra. Jó meccset játszotunk és a nagyrészében mi voltunk a jobbak.
Az interneten is elismerik, hogy jobbak voltunk. Kellemes meglepetés. Ilyen kedvesek még sose voltak a fórumokon.
Terry-t pedig nagyon sajnálom. Amikor elrúgta és láttam, hogy Van der Sar másik irányba vetődik már ugrottam örömömben, de utánna kapufa ... :(

István67
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2008. április 17., csütörtök 21:51
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr

Re: Bajnokok Ligája

#16636 Hozzászólás Szerző: István67 »

Come on Chelsea Goooooooo Blues!!!!!!!!!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16637 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A BL-hez mák kell, és az nem volt a tiziknél velünk. Főleg nem Terry-vel. :( :cry:

Ja és szerintem senki nem szidjon senkit, ma mindenki odatette magát. Terrynek sem a rúgótechnikájával volt gond..

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16638 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Anelka bekaphatja... Terry meg lehet hogy csapatkapitány, de minek lő ha nem tud...Azért szép volt fiúk, hogy idáig eljutottak...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16639 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

HOL ITT AZ IGAZSÁG HOL??????????????????????????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ágika
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008. április 24., csütörtök 18:03
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Gullit
Tartózkodási hely: Jászberény/Gyál

Re: Bajnokok Ligája

#16640 Hozzászólás Szerző: Ágika »

Itt ülök és a könnyeimmel küszködök. Totális üresség, a francba - nagyon enyhén fogalmazok - annyira kevésen múlt! Terry???!!!

Válasz küldése