Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

Re: Bajnokok Ligája

#16761 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Megyó írta:jáj basszus :D francnak irtam le...
mondom csak vicc volt, engem csak boldoggá tesz ha minél többen drukkolnak a Kék Oroszlánoknak :)
Megyó kezdelek már sajnálni... :D egy mondatért jó páran neked ugrottak :) kitartás... :D
KÉKnek lenni jó!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16762 Hozzászólás Szerző: Megyó »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=178551
... egyből egy normális hangvételü cikk...
beszarás mennyit tesz ez a qrva bl döntö....

mármint a bejutással járo tisztelet és elismertség

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16763 Hozzászólás Szerző: Megyó »

jáj basszus :D francnak irtam le...
mondom csak vicc volt, engem csak boldoggá tesz ha minél többen drukkolnak a Kék Oroszlánoknak :)

diosgyor
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2007. december 25., kedd 14:01

Re: Bajnokok Ligája

#16764 Hozzászólás Szerző: diosgyor »

megyó. én is passzív fórumozó vagyok 2007 -től, szinte minden nap rámegyek, de az eredeti oldalt évek óta olvasgatom, több kevesebb sikerrel. azt, hogy mióta vagyok kimondott chelsea-s fogalmam nincs, de ahbram előtt az biztos. de nem is ezért írok. szeretnék kimenni a döntőre. ha tudtok valamijen megoldást a jegyre írnátok? tudom nem gyenge az ár, de nagyon szeretnék ott lenni.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

Re: Bajnokok Ligája

#16765 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Dízel írta:Egyedül ott lehet a gond h. drogba bár iszonyatosan veszélyes kapura, mégis kevés lesz a manchester védői ellen, akiknek beadásból gólt rúgni/fejelni majdhogynem lehetetlen.
Erről csak annyit, hogy Ballack a hétvégén úgy megetette az egész MU-védelmet, hogy a fejüket fogták a fejese után. Nem csak Drogba tud fejelni, nem csak őrá kell majd figyelniük.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16766 Hozzászólás Szerző: Megyó »

grimrieper írta:
Megyó írta:hmmm, egyből mennyi új Chelseas lett :D
nah jó szemét vagyok tom :D
miert te miota vagy drukker? nehogy mar itt es ezen a forumon kezdjuk ki azokat akik most csatlakoztak vagy lettek drukkerek . nem az szamit hogy miota drukkolsz a csapatnak hanem az hogy ezentul mindig ennek a csapatnak drukkolj.de nem szemetseg hanem bunkosag az ilyen es hasonlo beszolas
igen az.
de már megbeszéltem az érintettekkel, hogy csak rosszmájú vicc volt.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#16767 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Megyó írta:hmmm, egyből mennyi új Chelseas lett :D
nah jó szemét vagyok tom :D
miert te miota vagy drukker? nehogy mar itt es ezen a forumon kezdjuk ki azokat akik most csatlakoztak vagy lettek drukkerek . nem az szamit hogy miota drukkolsz a csapatnak hanem az hogy ezentul mindig ennek a csapatnak drukkolj.de nem szemetseg hanem bunkosag az ilyen es hasonlo beszolas

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#16768 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Megérdemelt győzelem! Drogba és Essien a tegnapi meccs sztárja!
Nagyon együtt volt a csapat, ha legalább így játszunk 21.én, akkor biztos a győzelem! Egyedül ott lehet a gond h. drogba bár iszonyatosan veszélyes kapura, mégis kevés lesz a manchester védői ellen, akiknek beadásból gólt rúgni/fejelni majdhogynem lehetetlen. Essien gólja amit nem adott meg a bíró???!!, eszméletlen volt (lett volna)!

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

Re: Bajnokok Ligája

#16769 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Háát látom,h a tegnapi meccs alatt kishíján elvesztettük a fórumozók felét infarktus következtében (beleértve engem is) :D De hála az égnek, a Csapat ott lesz Moszkvában és egyetlen fórumozó sem költözött el az árnyékvilágból szerencsére :D
Engem speciel az anyám csitítgatott 11körül...nem bírtam csendben maradni,amikor Drogba belőtte a 3.at...még most sem hiszem el,h végre sorozatban 3év kiesés után mi vagyunk ott a döntőben... :D
Azért kíváncsi vagyok h Mourinho mit érezhet most... :? picit sajnálom...
KÉKnek lenni jó!!

eXplo
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. május 1., csütörtök 14:32
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Bajnokok Ligája

#16770 Hozzászólás Szerző: eXplo »

Sziasztok!

A tegnapi meccs minden várakozásomat felülmúlta. A Chelsea nem ült rá az idegenbeli egy gólra, igyekezett beszorítani a Liverpoolt, ami helyzetekben is megmutatkozott.
Bár Torres helyzeténél majdnem megállt a szívem, végül Cech szépen védett.
Az egyenlítő gól után a tavalyi tizenegyes-párbaj rémképei gyötörtek:)
A Hosszabbításban szétszedtük a Pool-t, így végre sikerült a döntőbe jutás!
Moszkvában is nyerünk!
Hajrá Chelsea!:)

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#16771 Hozzászólás Szerző: timoboll »

eszméletlen meccs,én a szomszéddal néztem aki szintén nagy focirajongó,de ő már a 70. percben hazament mivel álmos volt,nem tudja miről maradt le:)Cech jól védett,mondjuk az a potya nem kellett volna a végére(akkor megint felment egy kicsit a vérnyomásom),viszont reina is jó volt,neki köszönheti a pool h nem kaptak többet.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16772 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bambino írta:Megyó, nekem kékségem már a 98-as KEK-döntő óta megvan..az más kérdés hogy fél év olvasgatás után csatlakoztam csak a fórumhoz érdemben :!:
De nincs harag :wink:
persze persze :)
csak szemétkedtem direkt, de itt nagy az összetartás, én meg aztán kifejezetten egy békét kedvelő, jószivű ember vagyok :)

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16773 Hozzászólás Szerző: twopac »

ennek a sikernek pedig semmi köze nincs a pénzhez,ha azon mulna akkor a real játszaná folyamatosana bl elődöntőket!!persze kell az anyagi háttér,de a siker a játékosok hozzáállásán mulik,hogy mennyire akarják a siekrt!és mi idén nagyon akartuk,ehhez kellet persze kellet egy jó adag szerencse is,de hát ez a bl,amit csak igy lehet megnyerni!
mindörökké chelsea!!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Bajnokok Ligája

#16774 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Tegnap este kaptam egy 7-es erősségű sokkot... :shock:

Most már csak 6-os erősségű, ezért tudok írni is, de egyelőre csak ennyit... :shock:

Hihetetlen... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16775 Hozzászólás Szerző: twopac »

Ilyen meccset te jó ég!!!először azon akadtam ki hogy drogba kihagyta a ziccert,rejna fogott mindent,aztán drogba gólja után extázis!!torres gólja után összefostam magam,féltem hogy jön a vég,mert ha a pool rugott volna egy gólt elöször nem hiszem hogy tudtunk volna rá válszolni!!a hosszabitás pedig maga volt a csoda!!lampard pedig a legnagyobb játékos a világon,egy anya elvesztése után igy odaállni,rejnával szemben aki tavaly kiejtett minket,de lamps bevarrta!!óriási grat a csapatnak!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Bambino
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 22:29
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Desailly
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Bajnokok Ligája

#16776 Hozzászólás Szerző: Bambino »

Megyó, nekem kékségem már a 98-as KEK-döntő óta megvan..az más kérdés hogy fél év olvasgatás után csatlakoztam csak a fórumhoz érdemben :!:
De nincs harag :wink:
...COS CHELSEA, CHELSEA IS OUR NAME!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16777 Hozzászólás Szerző: Megyó »

hmmm, egyből mennyi új Chelseas lett :D
nah jó szemét vagyok tom :D

Flake
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. május 1., csütörtök 8:46
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfanco Zola

Re: Bajnokok Ligája

#16778 Hozzászólás Szerző: Flake »

Hát igen végre döntős a CHELSEA FC!!
A liverpool meg megérdemli annyi pénzt költöttek azok is dehát a jobb nyer nem?
Reszkess MU
jön a Chelsea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jamal05
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008. február 24., vasárnap 20:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd H.

Re: Bajnokok Ligája

#16779 Hozzászólás Szerző: jamal05 »

Hali! :D nos a kárörvendésről annyit hogy a mi városunkban van egy tizfős pool-szurkoló tábor akik már reggel óta zaklattak szószerint idézem ezzel(ki fogja szopni a buzi csapatod)
Nos ha ugy nezzük akkor egy ilyen bíró mellett igy agyonütni a pool-t arra adott okot hogy a
meccs vege után meg eresszek egy telefont a (Ge.Fejű pool-szurkolók felé)mondom neki szia kihangosítanál ?!
-miért
-na légyszi!
-oké
-és ordítva énekeltem !!! Blu is the colour!!!
szerettem a pool-t régen de mára a leg unszinpatikusabb csapat lett és nem csak a szurkolóik bunkósága miatt
Reggel hallottam a kocsmárostól ahol voltak hogy szétszedtek a srácok a telefon hívás után
egy audi 80-ast ami nagy észre vallott mert az egyik pool-szurkoló srác kereszt apja kocsilya volt
A mi kis idézőjeles kis Chelsea-s táborunk pedig a meccs utáni pár sör legurítása után és persze a pool-os gyökerek kicinkelése után békésen aludtuk a csodás álmunk azzal a tudattal hogy csapatunk moscwa-hideg városában nagy lépést tehet az első bl győzelme felé!!!

Akármien szemszögből is nézzük sehogysem volt szimpatikus tegnap a pool-a Bíró szintén nem segített az ott jogos büntető vot.én Essien gólját is meg adtam volna mert sztem senki nem takarta Reina-tés nem ért a labdához na mind1-és szimpatikus Gerard meg az anját lökdösse vissza a kispadra ha a labdát akarják a kezébe nyomni-elszálltak a stár narancsok a Stamfordon ennyi az hogy kinek milyen kerete van meg nevetséges annak a tudatában hogy a pool os sracok mar évek óte keményen eggyütt fociznak csak lett egy rekord összegű csatárjuk meg egy csomó fiataljuk...Szerintem ezt a keret dologot nagy marhaság volt fel hozni nalunk meg rengeteg valtozas ment végbe és nem az emberek jövés menése miatt!
A góljainkat azok rugták akiktől vártuk:D nem pedig azok akik most lettek igazolva xy okból
Az év Chelsea-meccse volt ez is mint a hétvégi Man U-meccs is!!! mi voltunk a jobbak
sokkkkkkkkkal!

Avatar
Flonaldo
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008. április 23., szerda 8:45
Kedvenc játékos: Anelka
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo

Re: Bajnokok Ligája

#16780 Hozzászólás Szerző: Flonaldo »

Éljen éljen éljen!!!
Végre kiesett a rohadt pool.
Éljenek a fiúk: Drogba, Ballack, Lampard teljesítménye kimagasló, na meg a csere Anelka aki padról beállva gólpaszt adott.
Hajrá fiúk, kivégezzük a Unitedet is!!!
Tore Andre Flo forever!

Válasz küldése