Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#16861 Hozzászólás Szerző: emsanya »

garbage írta:
emsanya írta:Azt addig értem, hogy nagyon figyelt a MU a védelemre, na de azért ez túlzás volt...
Nem értem, hogy ezzel miért lenne beljebb a MU?ezzel a 0-0-al...mindenhol hangsúlyozzák, hogy az idegenben lőtt gólt sokat ér(Cech is ezt hangsúlyozta ki a pool elleni meccs előtt).

Nagy lenne ha a barca az elején találna egy gólt...nekik elég egy szimpla döntetlen,mondjuk 1-1, és tovább mentek.

gondolj bele, mondjuk támadóbban megyünk ki tegnap rugunk egyet estlegesen a barca rug 3at és akkor már a visszavágó tétnélküli formaság. :)
Én arra célzok, hogy a 2-1, meg a 3-2 is jobb eredmény mint a 0-0...sőt ha jól emlékszem, Ferguson azt nyilatkozta a roma elleni idegenbeli meccs előtt, hogy ha gólt lő a MU idegenben, akkor nem nagyon születhet olyan eredmény amit a traffordon nem tudnának behozni(gondolom a 2-1-re, 3-1-re gondolt)...erre most meg így megy neki ennek a meccsnek...
Ettől a barcától meg nem értem miért féltek ennyire, hétvégén az espanyol se kapott gólt tőlük, és azok mertek támadni...de nekem mindegy, én nem örülnék annyira ennek a 0-0-nak...

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16862 Hozzászólás Szerző: Norbert »

undertow írta:te norbi, ez a poen bizony csak angolul ul, magyarul cseppet sem vicces ;)

Apparently police have arrested John Arne Riise on the M62 for heading in the wrong direction.
Pedig magyar viccben is ismert amikor Kovács szembe autózik a forgalommal és bemondja a rádió hogy egy őrült a forgalommal ellentétesen közlekedik. Erre Kovács: Egy??? Mindenki!!! :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Bajnokok Ligája

#16863 Hozzászólás Szerző: garbage »

emsanya írta:Azt addig értem, hogy nagyon figyelt a MU a védelemre, na de azért ez túlzás volt...
Nem értem, hogy ezzel miért lenne beljebb a MU?ezzel a 0-0-al...mindenhol hangsúlyozzák, hogy az idegenben lőtt gólt sokat ér(Cech is ezt hangsúlyozta ki a pool elleni meccs előtt).

Nagy lenne ha a barca az elején találna egy gólt...nekik elég egy szimpla döntetlen,mondjuk 1-1, és tovább mentek.

gondolj bele, mondjuk támadóbban megyünk ki tegnap rugunk egyet estlegesen a barca rug 3at és akkor már a visszavágó tétnélküli formaság. :)
Follow Follow...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok Ligája

#16864 Hozzászólás Szerző: undertow »

te norbi, ez a poen bizony csak angolul ul, magyarul cseppet sem vicces ;)

Apparently police have arrested John Arne Riise on the M62 for heading in the wrong direction.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16865 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Ide írom mert ma délután ezen röhögök:
A meccs után Riisét az M62 -esen lekapcsolták a zsaruk, mert rossz irányban halad a kocsijával.... :lol: :lol: :lol:
(Ez a lökött úgy látszik nem csak a pályán volt eltájolva...)

Kép
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#16866 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azt addig értem, hogy nagyon figyelt a MU a védelemre, na de azért ez túlzás volt...
Nem értem, hogy ezzel miért lenne beljebb a MU?ezzel a 0-0-al...mindenhol hangsúlyozzák, hogy az idegenben lőtt gólt sokat ér(Cech is ezt hangsúlyozta ki a pool elleni meccs előtt).

Nagy lenne ha a barca az elején találna egy gólt...nekik elég egy szimpla döntetlen,mondjuk 1-1, és tovább mentek.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16867 Hozzászólás Szerző: Anti »

Köszönjük a dícséretet. Maradj tovább is köztünk. Neked is csók :wink: :wink: :wink:
Az NSO-t pedig ne vedd fel, nem éri meg.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Ágika
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008. április 24., csütörtök 18:03
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Gullit
Tartózkodási hely: Jászberény/Gyál

Re: Bajnokok Ligája

#16868 Hozzászólás Szerző: Ágika »

Sziasztok! Nem tudom, hogy a jó rovatba írok-e, - az imént regisztráltam - de egyszerűen muszáj kommentálnom amit a Poollal lejátszott meccsel kapcsolatban írt Zenzo.
Zseniális! Ennél jobban meg sem lehetett volna fogalmazni, tökéletesen egyetértek a véleménnyel, felfoghatatlan, hogy milyen kritikákkal illetik a Chelsea-t, - nem is beszélve pl. a nemzeti sport online-ról, ahol szerintem minden cikk-író Mu-s, vagy Pool-os és bicskanyitogató stílusban húzzák le minden meccsünket -!
Szóval csak ennyit szerettem volna, hogy tisztelegjek a remek vélemény előtt, maximálisan egyetértek!
Csók minden Chelsea-szurkolónak! Hajrá Chelsea! Ági

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Bajnokok Ligája

#16869 Hozzászólás Szerző: garbage »

Szándékosan mentünk ki így mivel ugye a barcanak ez az egyetlen lehetősége a szezont illetően, hogy valami felmutassanak így várható volt, hogy ezt aztán megragadják... kit raktál volna Tevez és Park helyére? esetleg egy nygdíjas és abszolut gyenge Giggs-t? vagy egy Fletchert, Osheat? egyébként szerintem az Öreg elképzelése ez volt, a védekezést illetően. a támadásokat illetően azt hiszem azt gondolta, hogy Rooney jobban fog érvényesülni jobb szélen és, hogy Tevez és Park is többet tud előrefelé menni. Azt gondolom, hogy Saf végig tudta mit csinál a meccsen egyszer nem ugrált idegbeteg mód a vonal mellett végig ülte a meccset tudta Ő nagyon jól, hogy nem most kell nyerni igazából azt mondom nem is akartunk nyerni kaptunk egy 11est ha belővi Ronaldo szerintem a barca félelmetes attackot nyomott volna és nyerik 3-1-re a meccset... kihagyta Cr és innen kezdve nem is akartunk nyerni abszolut nem akartunk helyzetet kialakitani előre se akartunk menni megelégedtünk maximálisan avval, hogy x lesz azért mentünk oda. nem ijedt meg senki attól a védelemtől egyszerűen nem akartunk nyerni látszott, hogy ha megvan a abda sem indulunk nem támadunk nincs meg az az atraktív támadó futball ami jellemző egyszerűen hátra tettük öltük a focit az időt. volt egy helyzetünk ami egy egyéni akció volt a másdoik félidőben Carrick helyzete de ennyi nem több. Mi nekünk kell kitámadni? miért? nem ráérünk? szerintem bőven nyugodtan játszhatunk az Ot-n is, nem vagyunk rákényszerülve, hogy kitámadjunk. Az Ot-n kivárásra is játszhatunk ilyen nagy tétnél engem nem zavar ha nem brilliáns innovatív csodálatos támadó focit játszunk, játszhatunk türelemmel is nyugodtan. Az a jó, hogy képesek vagyunk 30 perc alatt 3 gólt rugni de ha kell képesek vagyunk 1 rugott góllal is meccset nyerni... Az Ot-n idéen nem sok csapat nyert és szerintem a Barcelona sem fog!! A lényeg, hogy hazai pályán is nyugodtan focizhatunk. Remélem szombaton egyik csapatból sem sérül meg senki, és aztán jövőhéten előbb Ti majd Mi jutunk a döntőbe. Nektek könnyebb lesz lehozzátok egy unalmas 0-0-ra és döntőben vagytok, persze ehhez a scousereknek lesz egy két szavuk bár ha jól olvastam Fabio Aurelio nem játszhat a visszavágón a helyére ott van Riise bizzunk benne. :D :D :D Nekünk még Gólt, Gólokat kell rugnunk és remélhetőleg meg is fogjuk oldani. :wink:
Follow Follow...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#16870 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

garbage írta:Zenzo: Láttad, hogy álltunk fel Rooney jobb szélső sőt inkább jobb oldali középpályás visszavonva... elől egy szem Cr7... 10 emberrel védekeztünk ez volt a célunk, hogy ne kapjunk gólt és ne kapjunk ki, nem akartunk nyerni nem akartunk a kapu felé menni, oda mentünk az x-ért hibátlanul megoldottuk amit kellett. Biztos vagyok benne, hogy a hazai meccsen sokkal de sokksl támadóbb felfogásban fogunk játszani. Azért igy is volt helyzetünk, a 11-es és volt egy carrick lövés a bal oldalról ami ha bemegy akkor nagyon nagy lépést tettünk volna a döntő felé, de asszem igy sem panaszkodhatunk majd a hazain eldöntjük, oda pedig köztudottan nem nyerni jönnek a csapatok plussz szerintem akkor már ott lesz Vidic is Rio mellett, bár remélem már szombaton ott lesz és megkeseiriti a támadóitok életét. :) :wink:
Kezdeném is itt az utolsóra reagálva: vedd figyelembe, hogy akárcsak mi, ti is kemény ki-ki meccset nyomunk a hétvégén. Csak azért szurkolok, hogy komolyan le ne rúgossák egymást majd a nagy igyekvésben. Az elejére visszatérve: persze lehet onnan is nézni, hogy az x-ért mentetek, de nekem egy kicsit az az érzésem, hogy SAF benézte azt a meccset. Nem kell tíz emberrel támadni a Nou Campban, de tízzel sem védekezni. Számomra érthetetlen volt, hogy Rooney és Tevez (Parkról nem is beszélve) miért játszhatta végig a meccset; ok, Rooneyt lehozták, szerintem talán pont őt nem kellett volna. Én pont őt toltam volna előre, CR jobban ki tudta volna szolgálni az angolt, és még ha ketten is botorkálnak elöl, maradtak volna elegen hátul. Mert így akkora tülekedés volt a térfeleteken, hogy nem tudtatok egymásnak három jó passzt adni, mert annyira nem nagy az a térfél, hogy huszan elfocizgassanak rajta :) persze én aztán végképp nem értek a MU szervezéséhez, csak van egy ilyen véleményfélém. Meg azért durva volt, ami egyszer nagyon jól látszott a meccsen: amikor igazából nem tudom már, ki, talán Fletcher vagy Hargreaves egy labdaszerzést követően futott vagy ötven métert, lecselezve két Barca játékost, majd ahelyett, hogy a kapu felé vette volna az irányt, megfordult, s hátrafelé is lefutotta ugyanazt az ötven métert, ugyanazon gránátvörös-kék két játékos mellett elvíve a labdát... ennyire talán nem kellett volna megijdeni a fantastic-4 védelemmel felálló Barcatól.
És igen, a végére még amit szpecnaz is írt: mivel nekik 1 gól az 1+n találatnak számít, a kitámadni kényszerülő ManU-t talán meglephetik egy góllal. Tegnap a 16-oson felsorakozott nyolc fehérmezessel nem nagyon tudtak mit kezdeni a támadóik, de ha már csak négyen lesznek ott, lehet, hogy megtréfálják van der Saart, főként, ha ebben Rio ismét részt akar vállalni (tegnap is volt egy hazagurítása szögletre, és előtte is vágott ő már a jó hollandnak párat)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16871 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

garbage írta:
szpecnaz írta:
garbage írta:Zenzo: Láttad, hogy álltunk fel Rooney jobb szélső sőt inkább jobb oldali középpályás visszavonva... elől egy szem Cr7... 10 emberrel védekeztünk ez volt a célunk, hogy ne kapjunk gólt és ne kapjunk ki, nem akartunk nyerni nem akartunk a kapu felé menni, oda mentünk az x-ért hibátlanul megoldottuk amit kellett. Biztos vagyok benne, hogy a hazai meccsen sokkal de sokksl támadóbb felfogásban fogunk játszani. Azért igy is volt helyzetünk, a 11-es és volt egy carrick lövés a bal oldalról ami ha bemegy akkor nagyon nagy lépést tettünk volna a döntő felé, de asszem igy sem panaszkodhatunk majd a hazain eldöntjük, oda pedig köztudottan nem nyerni jönnek a csapatok plussz szerintem akkor már ott lesz Vidic is Rio mellett, bár remélem már szombaton ott lesz és megkeseiriti a támadóitok életét. :) :wink:
csak egy vélemény...ez a barca decoval újra jó formában volt...ők is győzni mennek az oldra...nektek támadni kell...és ha egy kicsit kinyílik a mu akkor lesz területe a barcának...szóval, az biztos hogy jó meccs lesz:)
van benne igazság... ha mondjuk az elején mi rugunk egy gólt akkor a barcanak kell előre jönnie kitámadnak kinyílnak lekontrázzuk őket lövünk még egy gólt és nyerünk... de ez mind csak ha... valamiért olyan érzésem van hogy ez 11-esekkel fog eldőlni... :x :x :x
De ha a Barca rúg egyet akkor nagyon nehéz lesz!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

Re: Bajnokok Ligája

#16872 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

A mi meccsünkön legalább voltak helyzetek.. én elaludtam a 75. perc környékén! :) Elképesztő volt, hogy ettől a semmilyen Barcától hogy félt a Manchester.. csak sajnos mégis ők fognak továbbjutni, hazai pályán nem teszik meg azt a szívességet, hogy nem nyerik meg a meccset. :roll:

Egyébként a mi visszavágónkat megint a Viasat fogja leadni, legalább nem sírom el magam a kommentátor miatt. Mit csinált tegnap is Somos bácsi... Miért nem Méhest nyomatják? Remélem, a döntőn azért ő lesz.. :roll:

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Bajnokok Ligája

#16873 Hozzászólás Szerző: garbage »

szpecnaz írta:
garbage írta:Zenzo: Láttad, hogy álltunk fel Rooney jobb szélső sőt inkább jobb oldali középpályás visszavonva... elől egy szem Cr7... 10 emberrel védekeztünk ez volt a célunk, hogy ne kapjunk gólt és ne kapjunk ki, nem akartunk nyerni nem akartunk a kapu felé menni, oda mentünk az x-ért hibátlanul megoldottuk amit kellett. Biztos vagyok benne, hogy a hazai meccsen sokkal de sokksl támadóbb felfogásban fogunk játszani. Azért igy is volt helyzetünk, a 11-es és volt egy carrick lövés a bal oldalról ami ha bemegy akkor nagyon nagy lépést tettünk volna a döntő felé, de asszem igy sem panaszkodhatunk majd a hazain eldöntjük, oda pedig köztudottan nem nyerni jönnek a csapatok plussz szerintem akkor már ott lesz Vidic is Rio mellett, bár remélem már szombaton ott lesz és megkeseiriti a támadóitok életét. :) :wink:
csak egy vélemény...ez a barca decoval újra jó formában volt...ők is győzni mennek az oldra...nektek támadni kell...és ha egy kicsit kinyílik a mu akkor lesz területe a barcának...szóval, az biztos hogy jó meccs lesz:)
van benne igazság... ha mondjuk az elején mi rugunk egy gólt akkor a barcanak kell előre jönnie kitámadnak kinyílnak lekontrázzuk őket lövünk még egy gólt és nyerünk... de ez mind csak ha... valamiért olyan érzésem van hogy ez 11-esekkel fog eldőlni... :x :x :x
Follow Follow...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16874 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

garbage írta:Zenzo: Láttad, hogy álltunk fel Rooney jobb szélső sőt inkább jobb oldali középpályás visszavonva... elől egy szem Cr7... 10 emberrel védekeztünk ez volt a célunk, hogy ne kapjunk gólt és ne kapjunk ki, nem akartunk nyerni nem akartunk a kapu felé menni, oda mentünk az x-ért hibátlanul megoldottuk amit kellett. Biztos vagyok benne, hogy a hazai meccsen sokkal de sokksl támadóbb felfogásban fogunk játszani. Azért igy is volt helyzetünk, a 11-es és volt egy carrick lövés a bal oldalról ami ha bemegy akkor nagyon nagy lépést tettünk volna a döntő felé, de asszem igy sem panaszkodhatunk majd a hazain eldöntjük, oda pedig köztudottan nem nyerni jönnek a csapatok plussz szerintem akkor már ott lesz Vidic is Rio mellett, bár remélem már szombaton ott lesz és megkeseiriti a támadóitok életét. :) :wink:
csak egy vélemény...ez a barca decoval újra jó formában volt...ők is győzni mennek az oldra...nektek támadni kell...és ha egy kicsit kinyílik a mu akkor lesz területe a barcának...szóval, az biztos hogy jó meccs lesz:)

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Bajnokok Ligája

#16875 Hozzászólás Szerző: garbage »

Zenzo: Láttad, hogy álltunk fel Rooney jobb szélső sőt inkább jobb oldali középpályás visszavonva... elől egy szem Cr7... 10 emberrel védekeztünk ez volt a célunk, hogy ne kapjunk gólt és ne kapjunk ki, nem akartunk nyerni nem akartunk a kapu felé menni, oda mentünk az x-ért hibátlanul megoldottuk amit kellett. Biztos vagyok benne, hogy a hazai meccsen sokkal de sokksl támadóbb felfogásban fogunk játszani. Azért igy is volt helyzetünk, a 11-es és volt egy carrick lövés a bal oldalról ami ha bemegy akkor nagyon nagy lépést tettünk volna a döntő felé, de asszem igy sem panaszkodhatunk majd a hazain eldöntjük, oda pedig köztudottan nem nyerni jönnek a csapatok plussz szerintem akkor már ott lesz Vidic is Rio mellett, bár remélem már szombaton ott lesz és megkeseiriti a támadóitok életét. :) :wink:
Follow Follow...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#16876 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jó ég, mi volt ez a tegnapi meccs? Ha valaki azt mondja, bármivel akciódúsabb, izgalmasabb, jobb volt, mint a miénk, hát az festi magát. Mondja még 1 ManU drukker nekem, hogy a Chelsea bunkerfocit játszik :) jájjj. No meg Roni sem volt semmivel jobb, mint Drogba, mert kb. annyi szerep jutott neki is.

Garbage: tőled így kérdezem: ez csak altatás volt, ugye?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok Ligája

#16877 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem, jose csapatanak nem lett volna gond golt rugni a barcanak ;)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Bajnokok Ligája

#16878 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

tegnap nem josé volt a manure edzője ? :lol: :lol:

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Bajnokok Ligája

#16879 Hozzászólás Szerző: garbage »

összemákoltunk egy tizit kihagyta na bumm emellett meg rugott eddig 38 gólt köszönjük szépen szarom le hogy kihagyta. oda mentünk az x-ért megcsináltuk félelmetes védekezést produkálva evvel az elszart taktikával hát ennyi, majd jövőhéten az Ot-n eldöntjük a bulit, szombaton meg sokkal támadóbb játékunk lesz nah de mostmár Bl-be legyen egy Cfc - Mu döntő. :wink:
Follow Follow...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Bajnokok Ligája

#16880 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Zsoca87 írta:Én is lemaradtam, de apám mondta, hogy kapufa volt. Megnéztem volna a köcsög fejét. :D
Kép

Válasz küldése