Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Bajnokok Ligája

#17241 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Ti mire számítotok az Arsenal-Milan meccsen?? :) Én 2-1-es Milan győzelemre tippelek.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Bajnokok Ligája

#17242 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Hát igen,Grant... :? Támadó focit ígért, de amit eddig láthattunk, az minden volt csak támadófoci nem.Kiváncsi vagyok, hogy mennyi időt kap. :roll: Amúgy Grant mérlege eddig nagyon jó, 79,8%!Ez sajnos eddig a játék képén nem látszik meg, de lehet kell neki egy nyár, hogy kialakítson valami támadófoci féleséget.Majd meglátjuk..

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17243 Hozzászólás Szerző: kdako »

bilhacica írta:igen igen tom, a kis titulusát ugy általába kapta Seva, de mint látod épp hogy azt hozom fel hibának Grant részéről hogy lehozta Make helyett.
Értem én, és szerintem is pöcs Grant, mert nem meri játszatni a csapatot, túltaktikázza a meccseket, de ezekből így sem jövünk ki jól.

És ugye beszéltünk arról, hogy Drogba-Anelka együtt mire képes...Hát tegnap ugye a baloldalra állt be Anelka, de a vonaltól alig mozdult el, így pedig, mivel nem igazi szélső, nem hiszem, hogy hatékony lesz.
Nem értem miért nem lehet egy normális 4-4-2 vel próbálkozni?
Belletti-JT/Alex-Riccy-Bridge/Cole
SWP-Essien-Lamps/Balle-Malouda/Kalou/Joey
Drogba-Anelka/Sevcsenko
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17244 Hozzászólás Szerző: kdako »

emsanya írta: Igen az a naplopó akkor két gólt szerzett, de amint látjuk csak azzal meccsel írta csak be magát a chelsea történelembe, mert se elötte, se utánna sehol sincs Sheva...elötte levő meccseken végig szenvedett, az utána lévő meccseken meg sérültet jelentet, amikor végre játszhatott volna végig...persze hogy akkor épül fel, amikor már vissza jött mindenki az afrika kupáról, és Anelkát leigazoltuk...most megint majd jöhetnek a hírek, ha nem fog játszani, hogy menne vissza a Milanba...
Ugyanmár, ezt te sem gondolhatod komolyan, direkt sérült meg, hogy ne kelljen játszani... :?:
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17245 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kdako írta:
bilhacica írta:Granthez:
én már azota pöcsnek tartom amikor a multkor 3-3nál lehozta sevat Make helyett. amivel nincs baj, hisz egy naplopo lement, egy Chelsea játékos bejött, nah de Makelelenél még Rc vagy Terry is veszélyesebb a kapura...
3-3 csak a villa meccsen volt az állás, ha jól emlékszem, az a naplopó akkor két gólt szerzett...
igen igen tom, a kis titulusát ugy általába kapta Seva, de mint látod épp hogy azt hozom fel hibának Grant részéről hogy lehozta Make helyett.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#17246 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kdako írta:
bilhacica írta:Granthez:
én már azota pöcsnek tartom amikor a multkor 3-3nál lehozta sevat Make helyett. amivel nincs baj, hisz egy naplopo lement, egy Chelsea játékos bejött, nah de Makelelenél még Rc vagy Terry is veszélyesebb a kapura...
3-3 csak a villa meccsen volt az állás, ha jól emlékszem, az a naplopó akkor két gólt szerzett...

Igen az a naplopó akkor két gólt szerzett, de amint látjuk csak azzal meccsel írta csak be magát a chelsea történelembe, mert se elötte, se utánna sehol sincs Sheva...elötte levő meccseken végig szenvedett, az utána lévő meccseken meg sérültet jelentet, amikor végre játszhatott volna végig...persze hogy akkor épül fel, amikor már vissza jött mindenki az afrika kupáról, és Anelkát leigazoltuk...most megint majd jöhetnek a hírek, ha nem fog játszani, hogy menne vissza a Milanba...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17247 Hozzászólás Szerző: kdako »

Joey legalább jól látja:

"It was tough and I'm sure it wasn't pretty to watch.

"It was a very tactical game and we'll have to improve at the Bridge to get the job done that's for sure.

"They are a good side and gave us a good run for our money.

"We look solid, everyone's doing their job tactically, but we need to start scoring goals. We want to get flowing again."
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17248 Hozzászólás Szerző: kdako »

bilhacica írta:Granthez:
én már azota pöcsnek tartom amikor a multkor 3-3nál lehozta sevat Make helyett. amivel nincs baj, hisz egy naplopo lement, egy Chelsea játékos bejött, nah de Makelelenél még Rc vagy Terry is veszélyesebb a kapura...
3-3 csak a villa meccsen volt az állás, ha jól emlékszem, az a naplopó akkor két gólt szerzett...
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17249 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Granthez:
én már azota pöcsnek tartom amikor a multkor 3-3nál lehozta sevat Make helyett. amivel nincs baj, hisz egy naplopo lement, egy Chelsea játékos bejött, nah de Makelelenél még Rc vagy Terry is veszélyesebb a kapura...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#17250 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:az a ****************************** pool a 85. és a 90. percben rugta a golt :x
hajrá inter!

nah amugy meg rolunk, igen én is ugy gondolom hogy mivel nincs idegenbe lőtt golunk (mondjuk a görögöknek még otthon lőtt sincs egyelőre) ha véletlenül kapunk egyet akkor baj van. nah ha meg esetleg valahogy kettőt és a 2. a 70. perc után van...
nem akarom hogy szégyenszemre kiessünk itt az elején

(beszarok ha tovább megy a a pooool :x :x :x :x )
Interhez: azért elég véleményes volt, ahogy de Bleeckere kiállította Materazzit, kicsit olyan Mikel-es: mindegy, állítsuk ki... egyébként a Pool előtte is, utána is végigtámadta a meccset, az Inter mintha nem is Inter lett volna, hanem valami másodosztályú nem is tudom, mi (bár mondjuk akkor a Pool kikapott volna :twisted: ) az Inter szégyene volt az a meccs

Hozzánk: jah, idén talán merészség arra építeni, hogy nem kapunk gólt. Igaz, a BL-ben ilyen szempontból mi vagyunk a legjobbak az eddigi két kapott gólunkkal, de erre nem játszhatunk. Ha a Bridge-n nem rontunk neki a görögöknek, és rúgunk kettőt már az első 20 percben, szerintem kiesünk. Tegnap nagyon jól látszott, hogy az Olympiakos marha gyors kontrákra képes, és ha nálunk még a középső védőink (Alex) is fent kódorognak a tizenhatos környékén, simán mattolhatnak minket. Tegnap hogy meg voltak illetődve, vagy nem, de nem tudtak beadni, meg nem mertek lőni, az nem rajtunk múlott. Kb. három nagy helyzet volt a meccsen, mindhárom az övék. Az igazán nagy helyzet (az az 1) is, mikor a középen érkező játékos nem merte beletenni a fejét a továbbcsúsztatott labdába, az meg keresztülszáguldott a kapu előtt, holott már verve volt mindenki. És bárki bármit mond: Grant egy pöcs. Ez jól látható volt az első és második félidő között: az elsőben legalább iram, hajtás volt, mégha helyzetek nem is nagyon. De a másodikban semmi. Annyira nem vállaltunk felesleges kockázatot, hogy kapura sem mertünk lőni... visszavette a játékot, és cserélni is inkább időhúzás miatt cserélt, mintsem felpörgetni a játékot. Bah... nem értem, miért volt nekünk jó az x tegnap este.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17251 Hozzászólás Szerző: kdako »

Grant taktikájával csak az a baj, hogy a Bridge-en is így fognak játszani a görögök, ennyire, vagy még inkább defenzívebben, és ha most nem sikerült sehogy sem mögéjük kerülni, miért biztos, hogy hazai pályán egyszer is sikerül...
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17252 Hozzászólás Szerző: Megyó »

az a ****************************** pool a 85. és a 90. percben rugta a golt :x
hajrá inter!


nah amugy meg rolunk, igen én is ugy gondolom hogy mivel nincs idegenbe lőtt golunk (mondjuk a görögöknek még otthon lőtt sincs egyelőre) ha véletlenül kapunk egyet akkor baj van. nah ha meg esetleg valahogy kettőt és a 2. a 70. perc után van...
nem akarom hogy szégyenszemre kiessünk itt az elején




(beszarok ha tovább megy a a pooool :x :x :x :x )

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Bajnokok Ligája

#17253 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

twopac írta:Ezzel igencsak megnehezítettük a saját dolgunkat,ha gólt kapunk akkor pedig már 2-t kell majd rugnunk,ami mostanában nem igen megy!Kezdek aggódni!
Jogos. Sajnos én is ettől tartok.
Ha más nem, majd egy szögletből összemákolnak egy gólt, aztán futhatunk az eredmény után.
:roll:

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

Re: Bajnokok Ligája

#17254 Hozzászólás Szerző: Merder »

Furcsa, hogy így is a legjobb eredményt értük el a csoport elsők között.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Bajnokok Ligája

#17255 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Ilyen nézhetetlen meccseket amiket mostanság játszunk!
Őljük a játékot,csak ne kapjunk gólt taktika!Majd akkor cseszünk rá egyszer ha majd föl kéne pörögni és nem megy...
Chelsea FOREVER!!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#17256 Hozzászólás Szerző: twopac »

Ezzel igencsak megnehezítettük a saját dolgunkat,ha gólt kapunk akkor pedig már 2-t kell majd rugnunk,ami mostanában nem igen megy!Kezdek aggódni!
mindörökké chelsea!!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Bajnokok Ligája

#17257 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Mai eredmények:
Olympiacos 0 - 0 Chelsea
Roma 2 - 1 Real Madrid
Liverpool 2 - 0 Internazionale
Schalke 1 - 0 Porto

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Bajnokok Ligája

#17258 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Hát hazai pályán szerintem akárhogy is ,de nyerünk.És otthon illene több góllal nyerni.Azért elég durva, hogy mit engedhetünk meg magunknak: Lampard,Terry,Anelka,Kalou a padon. :roll:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17259 Hozzászólás Szerző: kdako »

szpecnaz írta:
kdako írta:Ilyen padot, atyaég!!! azt hiszem, tényleg nekünk a legerősebb a kispadunk!

Lamps és JT kihagyása a hosszú kihagyással magyarázható talán, Maloudát viszont én sem értem...bár remélem, hogy végre bizonyít!
hétvégén cc döntő....ki nem kaptunk....gólt nem kaptunk....meglesz ez..:D
Mármint a továbbjutás? bocs, de az a minimum!! azért egy kis szép foci, támadások, gólok stb. elvárható lenne. Vagy legalább azt látni, hogy akarnak tenni valamit.

Egyébként mintha Grant beszélne belőled, tuti ezt fogja mondani. :)
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#17260 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:Ilyen padot, atyaég!!! azt hiszem, tényleg nekünk a legerősebb a kispadunk!

Lamps és JT kihagyása a hosszú kihagyással magyarázható talán, Maloudát viszont én sem értem...bár remélem, hogy végre bizonyít!
hétvégén cc döntő....ki nem kaptunk....gólt nem kaptunk....meglesz ez..:D

Válasz küldése