Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#1241 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Nagyjából minden le lett írva előttem, szóval az egyetlen dolog, amit még kiemelnék, az Werner hozzájárulása volt az első gólhoz. Azt, ahogyan támadóként sprintben becsúszva blokkolt egy beadást, majd felpattant es átvitte a pályán a labdát, végtelenítve játszanám az akadémián, amikor a hozzáállásról van szó.

Nálam a MOTM Kanté, Atleticoskent konkrétan idegösszeroppanást kaptam volna tőle.
211! NEW RECORD!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1242 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Jol mondjak a studioban, konkretan barki ellen van eselyunk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1243 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bayernen és a Cityn kivül mindenki ellen realitás lenne a továbbjutás. Ők feljebb vannak, a PSG-t meg ismeri Tuchel, meg azért látszik Pochettinoval nem sokat léptek előre, sőt...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1244 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amennyiben továbbjutunk, 100% hogy a PSG-t kapjuk, hiszen egyik évben se tudjuk őket elkerülni :D Egyébként Realt szeretném énis, hiszen legjobb haverom is madrid szurkoló és elég régóta várjuk azt az összecsapást :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#1245 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2021. március 17., szerda 15:38 Én a Realt várnám leginkább, de csak mert megnéznék egy jó Chelsea - Real Madrid meccset :)
+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1246 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2021. március 17., szerda 12:18 Szerintem Chilwell fog kezdeni és James is wingbackben. Tuchel tegnap kiemelt hogy más kerettel jön az Atletico. Azt is mondta hogy Trippier és Carrasco is fog játszani, így a széleken veszélyesebbek lesznek.
Azért ilyen középszer emberektől, mint Trippier meg Carrasco (aki egyszer már elment levezetni Kínába, de visszakuncsorgott) nehogy már tartani kelljen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1247 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én a Realt várnám leginkább, de csak mert megnéznék egy jó Chelsea - Real Madrid meccset :)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Bajnokok Ligája

#1248 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Amazing24 írta: 2021. március 17., szerda 15:26 Mar nagyon varom az esti merkozest, igazan izgalmasnak igerkezik. Mind a ket csapat eselyes a tovabbjutasra, de en bizok a csapatban es Tuchel mester tudasaban.

Felteteles modban feltennek egy kerdest nektek. Tovabbjutas eseten kinek orulnetek, ha osszesorsolnak velunk?
Nyilván a Porto lenne a legjobb, de van egy olyan érzésem hogy őket a City fogja kapni :D A City-Bayern-PSG trió ellen nem hiszem hogy sok esélyünk lenne, a Dortmund-Liverpool-Real hármas ellen lehetne keresnivalónk, szóval közülük kéne valakit kapni (én amúgy a Real-t választanám, ellenük nem emlékszem hogy mikor játszottunk utoljára tétmeccset, az izgalmas párharc lehetne) . De ez nagyon feltételes mód volt, várjuk meg az esti meccset.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#1249 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Mar nagyon varom az esti merkozest, igazan izgalmasnak igerkezik. Mind a ket csapat eselyes a tovabbjutasra, de en bizok a csapatban es Tuchel mester tudasaban.

Felteteles modban feltennek egy kerdest nektek. Tovabbjutas eseten kinek orulnetek, ha osszesorsolnak velunk?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1250 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2021. március 17., szerda 12:18 Szerintem Chilwell fog kezdeni és James is wingbackben. Tuchel tegnap kiemelt hogy más kerettel jön az Atletico. Azt is mondta hogy Trippier és Carrasco is fog játszani, így a széleken veszélyesebbek lesznek.
Hát Carrasco nem lassú, úgyh rá figyelni kell, mert tuti megfogja futni a széleket. Rajta kívül még Trippier és Gimenez is visszatér hozzájuk a védelembe. De talán legjobban a harapósra kell figyelni elöl, mert ő bármire képes azért, hogy gólt szerezzen. Egy igazi sunyi szar, szemét alak. Szóval reméljük a bíró nem fogja kajálni neki a színészteljesítményét.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1251 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2021. március 17., szerda 12:18 Szerintem Chilwell fog kezdeni és James is wingbackben. Tuchel tegnap kiemelt hogy más kerettel jön az Atletico. Azt is mondta hogy Trippier és Carrasco is fog játszani, így a széleken veszélyesebbek lesznek.
Bizony, ez most mas meccs lesz szerintem. De en nem felek az Atleti goloktol.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1252 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem Chilwell fog kezdeni és James is wingbackben. Tuchel tegnap kiemelt hogy más kerettel jön az Atletico. Azt is mondta hogy Trippier és Carrasco is fog játszani, így a széleken veszélyesebbek lesznek.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#1253 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

paliczandras írta: 2021. március 17., szerda 11:30 Szerintem sincs sok értelme ilyen csapatok ellen Wernernek, főleg, hogy be van oltva gól ellen. Ez abszolút Giroud terepe, az első meccsen is megmutatkozott.

Mount fog nagyon hiányozni ma. Silvát sajnálom, lehet, hogy lassan neki lefőtt a kávé, de amíg Chris ilyen formában játszik nem probléma.
Jatszhatnak egyutt is es meg is van ra az esely, de en azt sem tartom kizartnak, hogy Havertz lesz elol, mert az Atletico nem allhat vissza ugy, mint az elso meccsen es tobb terulet lesz amiket be lehet futni. Szerintem Werner tuti kezdeni fog pont ez miatt. Kante-Kovacic kozepen adott, remelem visszaterunk a 3 belsovedos rendszerhez, jobbnak ereztem ugy a csapatot. Van egy olyan erzesem, hogy Alonso is kezdo lesz a magassaga miatt a masik oldalon CHO mehetne amig birja, aztan James. Hatso harmas alap ugye. Remelem Ziyech meg sem fordul a fejeben, ma nem fer bele lustalkodni, dolgozni kell kemenyen es porogni mindenkinek.
Varom nagyon a meccset, remelem sikerul tovabbjutni.

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Bajnokok Ligája

#1254 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Szerintem sincs sok értelme ilyen csapatok ellen Wernernek, főleg, hogy be van oltva gól ellen. Ez abszolút Giroud terepe, az első meccsen is megmutatkozott.

Mount fog nagyon hiányozni ma. Silvát sajnálom, lehet, hogy lassan neki lefőtt a kávé, de amíg Chris ilyen formában játszik nem probléma.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#1255 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Wernert én nem kezdetném, egy mélyen védekező csapat ellen még csúcsformában is nehezen tudná kihasználni a képességeit, hát még így, hogy El Nino szelleme gyötri.

Mendy - Azpi, Chris, Rüdi - James, Kova, Kanté, Chili(tudom, Marcos lesz) - Havertz, Giroud, Odoi

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#1256 Hozzászólás Szerző: broduer »

Ha rajtam múlna ez lenne: Mendy-Azpi-Chris-Rüdiger-CHO- Kovacic-Kanté-Alonso-Werner-Havertz-Giroud

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1257 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Talán a mai a szezon egyik legfontosabb meccse, én izgulok rendesen már :mrgreen: Jó lenne ennyi év után végre átlépni az első körön. Jöhetnek a tippek a kezdőt illetően:

Az enyém: Mendy - Azpi, Chris, Rüdi - James, Kanté, Kova, Alonso - CHO, Werner, Zsiru (3 meccse egy percet nem játszott, ma szerintem ennek ellenére kezdeni fog :D )
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#1258 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kecske01 írta: 2021. március 16., kedd 18:23 Fasza, Silvaval mar 1 honapja az van hogy majd next week.
Silva felepult, de multheten a L**ds ellenni merkozes elotti edzesen raserult az elozo serulese.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1259 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Fasza, Silvaval mar 1 honapja az van hogy majd next week.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1260 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tuchel nyilatkozott a holnapi meccs előtt;

Silva és Tammy off, valamint Mount és Jorgi eltiltott.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése