Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Bajnokok Ligája

#1561 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

BVB-PSG
Real Madrid-City
Atalanta-Valencia
Atletico Madrid-Liverpool
CHELSEA-Bayern Munchen
Lyon-Juventus
Sp*rs-Leipzig
Napoli-Barcelona

kemény lesz a BM ellen.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Bajnokok Ligája

#1562 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ez a Valencia kiválóan megmutatja miért utálhatja az ember a spanyol focit. Ugyanazt hozták mint ellenünk és a bíró most is minden szart megkajált nekik. Csóró Ajax játékosok el is veszítették végére a fejüket rendesen. Undorító színészkedések, amire a Valencia végig kapta a fújásokat, közben mellette csinálták azokat az igazi sunyi, de rohadt veszélyes szabálytalanságok, amik sárga vagy egyáltalán fújás nélkül maradtak. (16-on belül az egy helyben álló Huntelarra konkrétan ráugrik a védő könyökkel mindennel erre szabadrúgás a Valenciának).
Remélem következő körben már nem lesz ilyen mákjuk a bíróval és jól alázósan kiütik őket.

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Bajnokok Ligája

#1563 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Lehetséges ellenfelek a nyolcaddöntőben.

PSG, Barca, Bayern, Juve és Leipzig.

Jó kilátások, de lényeg, hogy megvan a továbbjutás.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1564 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:
Szabi írta:Ha ez ellen a közepes Valencia ellen a megszerezhető 6 pontból egyet sem tudunk begyűjteni, akkor nem is érdemlünk továbbjutást, Barkley ide vagy oda.
Kár lenézni őket, teszik a dolgukat és ugyanannyi ponttal állnak, mint ez a korszakos (?) Ajax és mi. Persze lehet elvárás, de fogadkozni nem érdemes, az eddigi meccseken látszik, hogy brusztolni kell és a csoport második hely is kiváló eredmény. Nyilván az első hely lenne az ideális és szerencsére csak a saját teljesítményünktől függ, hogy meg lesz e, vagy sem.

Az biztos, hogyha visszatérnek a sérültjeink és még igazolhatunk is, akkor szintet léphet a csapat és növekedhetnek az elvárások is.
Nem lenézem őket, de a bajnokságban szenvednek (13. helyen állnak, igaz sűrű a mezőny), hozzánk hasonlóan sok gólt kapnak, ha egy ilyen ellenféltől parázunk, akkor mit várunk egy esetleges nyolcaddöntőtől?

Bár a taktikus, fegyelmezett játék csak eleinte jön össze nekünk, de én azt gondolom, hogy az egy pont megszerzése egy abszolút kötelező feladat a Mestalla-ban.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1565 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Ha ez ellen a közepes Valencia ellen a megszerezhető 6 pontból egyet sem tudunk begyűjteni, akkor nem is érdemlünk továbbjutást, Barkley ide vagy oda.
Kár lenézni őket, teszik a dolgukat és ugyanannyi ponttal állnak, mint ez a korszakos (?) Ajax és mi. Persze lehet elvárás, de fogadkozni nem érdemes, az eddigi meccseken látszik, hogy brusztolni kell és a csoport második hely is kiváló eredmény. Nyilván az első hely lenne az ideális és szerencsére csak a saját teljesítményünktől függ, hogy meg lesz e, vagy sem.

Az biztos, hogyha visszatérnek a sérültjeink és még igazolhatunk is, akkor szintet léphet a csapat és növekedhetnek az elvárások is.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1566 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha ez ellen a közepes Valencia ellen a megszerezhető 6 pontból egyet sem tudunk begyűjteni, akkor nem is érdemlünk továbbjutást, Barkley ide vagy oda.
6+8+5+4+1+1+2+1

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Bajnokok Ligája

#1567 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

broduer írta:
paliczandras írta:A következő fordulóban nem kaphatunk ki idegenben a Valenciától mert akkor kb tuti kiesés. Ha pontot szerzünk akkor viszont teljesen saját kezünkben van a sorsunk.

A végét nézve kár, hogy nem nyertünk, bár a szezon kezdetén ha valaki azt mondja, hogy 4 pont az Ajax ellen aláírtam volna.
Na igen, itt a fő probléma a Valencia elleni vereség, meg az a türhő-tirpák Barkley volt és a kihagyott tizije. Az a pont nagyon kellene.
Igen azért a meccsért nagy kár a többi azt mondom rendben van főleg a mai 4-1 után.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#1568 Hozzászólás Szerző: broduer »

paliczandras írta:A következő fordulóban nem kaphatunk ki idegenben a Valenciától mert akkor kb tuti kiesés. Ha pontot szerzünk akkor viszont teljesen saját kezünkben van a sorsunk.

A végét nézve kár, hogy nem nyertünk, bár a szezon kezdetén ha valaki azt mondja, hogy 4 pont az Ajax ellen aláírtam volna.
Na igen, itt a fő probléma a Valencia elleni vereség, meg az a türhő-tirpák Barkley volt és a kihagyott tizije. Az a pont nagyon kellene.

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Bajnokok Ligája

#1569 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

A következő fordulóban nem kaphatunk ki idegenben a Valenciától mert akkor kb tuti kiesés. Ha pontot szerzünk akkor viszont teljesen saját kezünkben van a sorsunk.

A végét nézve kár, hogy nem nyertünk, bár a szezon kezdetén ha valaki azt mondja, hogy 4 pont az Ajax ellen aláírtam volna.

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Bajnokok Ligája

#1570 Hozzászólás Szerző: Bandi »

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... na-2728723" onclick="window.open(this.href);return false;

Ide írom, mert nem illik sehova ez a baromság... A jelenlegi elképzelések alapján mi is érintettek lennénk ebben, remélem lesz még 1-2 szava ehhez az érintett kluboknak, mert szerintem senkinek nem hiányozna egy ilyen sorozat. Egy hosszú szezon után még el kéne menni pár hétre bohóckodni Kínába, amikor lenne egy szabad nyaruk a játékosoknak. Vagy ha megvalósul akkor remélem elküldi mindenki az U18-as csapatát aztán majd ők lemeccselik hogy ki a legjobb :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1571 Hozzászólás Szerző: Dante »

http://nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/ ... ol-2727757" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1572 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:Visszanéztem és egészen a Sheffield elleni hazai meccsig majdnem hogy stabil kezdő volt Pulisic. Igaz gólja nem volt, de gólpasszai voltak. Utána jött a Wolves elleni meccs, ahol taktikát váltott Lamps és visszatért Willian is, Pulisic pedig kiszorult. Azóta pedig nem tudja visszaverekedni magát. Pedig a Brighton ellen is bőven kezdhetett volna Pedro helyett, vagy akár tegnap is belehetett volna cserélni Pedro helyett. Nem igazán értem egyébként, hogy Pedro hogy került Pulisic elé a rangsorban, mostanában katasztrófa amit nyújt a spanyolunk. CHO-t megértem, Willian formában tolja, na de Pedro helyett inkább nézném Pulisicet.
Lampard egyelőre előnyben részesíti a rutint, nem nagyon akar felállni 3-4 db húszévessel elöl.

Pulisic-kel az is a gond, hogy már eleve leépítve került hozzánk, megvan benne a potenciál, de azért amellett se menjünk el szó nélkül, hogy az elmúlt másfél évben klubszinten nem sokat mutatott. Lehet fogni a kisebb sérülésekre, Sancho-ra, a téli eladás miatti jegelésre, de a végsőkig a bajnoki címért mentek, ha annyira fontos láncszem lett volna, akkor játszatják. A 17/18-as idényt még végignyomta alapemberként, de az ottani 4 gól, 6 gólpassz mutatója sem az, amire úgy felkapja az ember a fejét.

Ha az őszi nagyüzemben is csak ötmeccsenként fog lehetőséget kapni, lehet el kell majd gondolkozni egy kölcsönön.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1573 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Visszanéztem és egészen a Sheffield elleni hazai meccsig majdnem hogy stabil kezdő volt Pulisic. Igaz gólja nem volt, de gólpasszai voltak. Utána jött a Wolves elleni meccs, ahol taktikát váltott Lamps és visszatért Willian is, Pulisic pedig kiszorult. Azóta pedig nem tudja visszaverekedni magát. Pedig a Brighton ellen is bőven kezdhetett volna Pedro helyett, vagy akár tegnap is belehetett volna cserélni Pedro helyett. Nem igazán értem egyébként, hogy Pedro hogy került Pulisic elé a rangsorban, mostanában katasztrófa amit nyújt a spanyolunk. CHO-t megértem, Willian formában tolja, na de Pedro helyett inkább nézném Pulisicet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#1574 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bubi írta:Ha mindenki felépült és mindenki játékba lendült, és esetlegesen stabilabb teljesítményre lesz képes a csapat, akkor gondolom Pulisic több lehetőséghez fog jutni.

Egyébként oké, nem fektet el 2-3 védőt, nem helyezkedik valami parádésan és pontatlanok a befejezései, de összességében rossznak se mondanám. Nem önző, gyors, ért a kiszolgáláshoz, sokat tud futni és nagyon motivált.. Nem érdemelné azt meg, hogy ne kapjon több lehetőséget.
Biztos, hogy fog még kapni lehetőséget. :)
20 éves játékosról beszélünk, aki egy fizikálisan gyengébb bajnokságból igazolt át hozzánk, és csatlakozott a kerethez alig pár hónapja. Valószínűleg időre lesz szüksége, hogy felépítse magát fizikálisan a PL/BL szinthez (ugyanúgy ahogy anno Azpinak vagy épp Jorginhonak). Addig is valószínűleg minden Ligakupa meccsen szóhoz fog jutni, plusz néhány bajnokin is láthatjuk majd csereként. Az számomra teljesen egyértelmű, hogy a potenciál megvan benne, ez a mozgásán és a játékintelligenciáján is látszik, és azt gondolom, hogy ezzel Lampard is tisztában van. A 60 milliós árcédulával meg szerintem egyelőre felesleges foglalkozni, erre majd térjünk vissza pár év múlva.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1575 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha mindenki felépült és mindenki játékba lendült, és esetlegesen stabilabb teljesítményre lesz képes a csapat, akkor gondolom Pulisic több lehetőséghez fog jutni.

Egyébként oké, nem fektet el 2-3 védőt, nem helyezkedik valami parádésan és pontatlanok a befejezései, de összességében rossznak se mondanám. Nem önző, gyors, ért a kiszolgáláshoz, sokat tud futni és nagyon motivált.. Nem érdemelné azt meg, hogy ne kapjon több lehetőséget.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1576 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:Mondjuk azon kevés alkalommal, amikor Pulisic játszott nem igazán mutatott semmi olyat, ami miatt bizakodhatnánk. Persze meccshiányosan, talán még önbizalomhiányosan elég nehéz felvenni a tempót. Nekem kicsinek, gyengének és lassúnak is tűnt - pedig az alacsony súlypont, nagy kezdősebesség - végsebesség és a jó labdakezelés tartozik az erősségei közé. Utóbbit nehéz labda nélkül csillogtatni, de személy szerint nem bánom a távolmaradását, azok a fiatalok akik esélyt kaptak mind azonnal meghálálták.
Voltak azért jobb periódusai (Salzburg elleni első félidő, ESC döntő), de többnyire valóban nem operált pulzusnövelő megmozdulásokkal. Fizikálisan nekem is nagyon kevéske, de ettől még ez nem zárja ki, hogy az általad is említett erősségeit ennyire ne tudja megcsillogtatni. Sokszor írtam már, de az a gond, hogy ha eddig - CHO, Ruben, de még korábbról Willian-t is írhatnám -, a posztriválisok sérülések miatti távolmaradásáig sem sikerült legalább kicsikét stabilizálnia a helyét, ezek után csak még nehezebb lesz, ha mindenki egészséges. Hétvégén vszleg CHO megkapja a kezdőben a helyet, a másik szélen valamelyik öreg fog futkosni (ha Willian húzódása nem komoly, akkor a formája miatt ő), legfeljebb a padra férhet oda, ha egyáltalán.

Jövő héten utazik hatszázezer kilométert az USA-ba, majd vissza, az sem a csapatba építését fogja szolgálni. Talán nem válna hátrányára, ha most ezt a lehetőséget skippelve inkább a Cobhamben készülne, a Kuba meg Kanada elleni értelmetlen bohóchaknik helyett.

Egyébként nekem sem hiányzik túlzottan, tökéletesen megvagyok a jelenleg használt állománnyal, viszont azért mégis pozitív lenne, ha egy 60 milliós igazolás végre nem a kukában végezné. Eddig Pulisic, Barkley és Giroud azok, akik a szezon előtt elképzelt elvárásaikkal szemben a legnagyobbat koppannak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1577 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mondjuk azon kevés alkalommal, amikor Pulisic játszott nem igazán mutatott semmi olyat, ami miatt bizakodhatnánk. Persze meccshiányosan, talán még önbizalomhiányosan elég nehéz felvenni a tempót. Nekem kicsinek, gyengének és lassúnak is tűnt - pedig az alacsony súlypont, nagy kezdősebesség - végsebesség és a jó labdakezelés tartozik az erősségei közé. Utóbbit nehéz labda nélkül csillogtatni, de személy szerint nem bánom a távolmaradását, azok a fiatalok akik esélyt kaptak mind azonnal meghálálták.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1578 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:Pulisic maga nyilatkozta, hogy nem igazán tudja felvenni a tempót edzésen sem. Lampard pedig igyekszik védeni mikor róla kérdeznek, általában azt mondja, hogy az ő felelőssége a keret összeállítása, igyekszik a lehető legalkalmasabb 11-et játszatni és nem a neveket, hanem a tulajdonságokat szem előtt tartani.
Egyébként azt nyilatkozta pontosan Puli a kevés játéklehetőséget illetően, hogy túl sok visszajelzést nem kapott Lamps-tól, csupán annyit, hogy még keményebben kell dolgoznia és javítani az edzésmunkáján. Lehet írtam már, de nekem kicsit olyan érzésem van, hogy ez a kapcsolat azért nem felhőtlen és Puli szavai alapján a kommunikáció sincs meg igazán.

Olvastam a nyilatkozatait, valamennyire védi Lampard, de én nem érzem azt eddig a szavaiból, hogy 100%-osan, töretlen bizalommal kiállna az amerikai mellett. Kicsit olyan a történet, hogy játszatni kéne, mert rohadt drága volt, viszont Frankie szíve szerint eltekintene attól, hogy a játékosunk. Ha ez így megy tovább, egy kellemetlen problémája biztosan lesz Lampardnak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1579 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pulisic maga nyilatkozta, hogy nem igazán tudja felvenni a tempót edzésen sem. Lampard pedig igyekszik védeni mikor róla kérdeznek, általában azt mondja, hogy az ő felelőssége a keret összeállítása, igyekszik a lehető legalkalmasabb 11-et játszatni és nem a neveket, hanem a tulajdonságokat szem előtt tartani.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#1580 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

https://livesport.ws/en/86267-lille-chelsea-live.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése