Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Bajnokok Ligája

#1641 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Traxver írta:Szeptember 17., kedd
21.00: Chelsea (angol)–Valencia (spanyol)
21.00: Ajax (holland)–Lille (francia)
Október 2., szerda
21.00: Valencia (spanyol)–Ajax (holland)
21.00: Lille (francia)–Chelsea (angol)
Október 23., szerda
18.55: Ajax (holland)–Chelsea (angol)
21.00: Lille (francia)–Valencia (spanyol)
November 5., kedd
21.00: Chelsea (angol)–Ajax (holland)
21.00: Valencia (spanyol)–Lille (francia)
November 27., szerda
18.55: Valencia (spanyol)–Chelsea (angol)
21.00: Lille (francia)–Ajax (holland)
December 10., kedd
21.00: Chelsea (angol)–Lille (francia)
21.00: Ajax (holland)–Valencia (spanyol)
Egyik meccs se lesz egy sétagalopp,de ebből a csoportból azért illik továbbjutni, lehetőleg csoportelsőként. A tavalyi Ajax képes lett volna akár oda-vissza is legyűrni minket, de idén azét más a helyzet, gyengültek, átalakulóban vannak ők is. Ajax-sors, kinevelnek egy leendő világsztár-generációt a Barcának, Juevénak stb., aztán kezdhetik elölről. :D Valencia, Lille, ellen oda vissza minimum 10 pont (három győzelem, egy iksz) elvárható.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Bajnokok Ligája

#1642 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Szeptember 17., kedd
21.00: Chelsea (angol)–Valencia (spanyol)
21.00: Ajax (holland)–Lille (francia)
Október 2., szerda
21.00: Valencia (spanyol)–Ajax (holland)
21.00: Lille (francia)–Chelsea (angol)
Október 23., szerda
18.55: Ajax (holland)–Chelsea (angol)
21.00: Lille (francia)–Valencia (spanyol)
November 5., kedd
21.00: Chelsea (angol)–Ajax (holland)
21.00: Valencia (spanyol)–Lille (francia)
November 27., szerda
18.55: Valencia (spanyol)–Chelsea (angol)
21.00: Lille (francia)–Ajax (holland)
December 10., kedd
21.00: Chelsea (angol)–Lille (francia)
21.00: Ajax (holland)–Valencia (spanyol)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1643 Hozzászólás Szerző: Pityee »

- A Chelsea a legutóbbi két alkalommal, mikor egy csoportba került a Valenciával, egészen a döntőig menetelt (2008, 2012 – utóbbit meg is nyerte).

If you know what i mean :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1644 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sajnos nincs egy pofozogép csapat sem, még Lilleben is brusztolni kell majd, elég kemény lesz ez.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Bajnokok Ligája

#1645 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:CHELSEA, Ajax, Valencia, Lille

Maradjunk annyiban hogy lehetett volna nehezebb is :D
szerintem ez elég brutál csoport lett, mindenki támadófocit játszik sok gólos meccsekre számítok amiből bárki kijöhet jól, remélem meglesz a továbbjutás.
Ajax hiába ment el De Jong és De Ligt maradtak ott még bőven jó játékosok (Neres, Tadic, van de Beek, Mazraoui, Tagliafico).
Lille se lesz rossz bár nekik Pepe van olyan veszteség mint nekünk Hazard és még Thiago Mendes-t is eladták a középpályájukról, idén nem láttam még meccsüket, de ha jól tudom a másik szélsőjük Bamba nem igazolt el ő is életveszélyes lesz Azpi oldalán.
Valencia-ból akit tudok az Neto, de kaptak helyette egy Cillessen-t, de gondolom a jobbjaik Guedes, Gaya, Gameiro maradtak.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#1646 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Viszont egyik se egy Quarabag féle csapat! Sztem nagy küzdelem várható, és azért ott a tavalyi negyeddöntős Ajax. Mi is elég alakulófélben vagyunk.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1647 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kellemes sorsolás, simán első helyen kell továbblépni. A valenciai túrán kívül utazni se nagyon kell, pláne nem hideg helyekre, a másik két csapat legjobbjait pedig elvitték nyáron, ők kicsit alakulófélben vannak jelenleg. A második helyért nagy harc lehet, nehéz megmondani, hogy ki fog továbbjutni közülük.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1648 Hozzászólás Szerző: Pityee »

CHELSEA, Ajax, Valencia, Lille

Maradjunk annyiban hogy lehetett volna nehezebb is :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1649 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta:Kialakult a főtábla mezőnye és ezzel a kalapbeosztások.

1. KALAP
Liverpool (angol), Chelsea (angol), Barcelona (spanyol), Manchester City (angol), Juventus (olasz), Bayern München (német), Paris Saint-Germain (francia), Zenit (orosz)

2. KALAP
Real Madrid (spanyol), Atlético Madrid (spanyol), Borussia Dortmund (német), Napoli (olasz), Sahtar (ukrán), Tottenham Hotspur (angol), Ajax (holland), Benfica (portugál)

3. KALAP
Lyon (francia), Bayer Leverkusen (német), Salzburg (osztrák), Olympiakosz (görög), FC Bruges (belga), Valencia (spanyol)
Internazionale (olasz), Dinamo Zagreb (horvát)

4. KALAP
Lokomotiv Moszkva (orosz), Genk (belga), Galatasaray (török), RB Leipzig (német), Slavia Praha (cseh), Crvena zvezda (szerb), Atalanta (olasz), Lille (francia)



Számunkra a halálcsoport szerintem ez lenne: Chelsea, Real, Inter, Leipzig

A legkönnyebb pedig talán ez: Chelsea, Benfica, Dinamo Zagreb, Slavia Praha
Pedig pikáns lenne egy Real vagy Inter meccs. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1650 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kialakult a főtábla mezőnye és ezzel a kalapbeosztások.

1. KALAP
Liverpool (angol), Chelsea (angol), Barcelona (spanyol), Manchester City (angol), Juventus (olasz), Bayern München (német), Paris Saint-Germain (francia), Zenit (orosz)

2. KALAP
Real Madrid (spanyol), Atlético Madrid (spanyol), Borussia Dortmund (német), Napoli (olasz), Sahtar (ukrán), Tottenham Hotspur (angol), Ajax (holland), Benfica (portugál)

3. KALAP
Lyon (francia), Bayer Leverkusen (német), Salzburg (osztrák), Olympiakosz (görög), FC Bruges (belga), Valencia (spanyol)
Internazionale (olasz), Dinamo Zagreb (horvát)

4. KALAP
Lokomotiv Moszkva (orosz), Genk (belga), Galatasaray (török), RB Leipzig (német), Slavia Praha (cseh), Crvena zvezda (szerb), Atalanta (olasz), Lille (francia)



Számunkra a halálcsoport szerintem ez lenne: Chelsea, Real, Inter, Leipzig

A legkönnyebb pedig talán ez: Chelsea, Benfica, Dinamo Zagreb, Slavia Praha
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#1651 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta:Hozzáteszem, én Kepa VS Lacazette szitut befújtam volna, Kepa a fejével blokkolta a franciát
Nekem úgy rémlik, hogy boxolta a labdát és a bokáját. A felvételeken nem derült ki melyik volt hamarabb, azóta meg nem néztem utána. Elég egyértelmű, ha a labda volt előbb akkor no tizi, ha boka akkor tizi.

Btw 11esektől függetlenül, egyik döntőn sem azon az 1 jogos/jogtalan büntetőn múlt a kimenetel, a mi barszás párharcunk során pedig igen.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1652 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mintha lenne valami új szabály egyébként a Testről - kézre pattant labdákról. Én nem fújtam volna be, gellert kapott a labda a mellbimbóján, balszerencse volt, semmi szándékosság. (Hozzáteszem, én Kepa VS Lacazette szitut befújtam volna, Kepa a fejével blokkolta a franciát)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1653 Hozzászólás Szerző: Megyó »

11-es volt. Nem ezzel van a baj, hanem azzal a relativizálással, amikor a be nem fújtakat hozzuk fel példaként. Be kellene tartani a szabályt, vagy eltörölni, köztes út nincs, főleg nem sportban. Az adja meg a kereteit. Ezért használjuk ezt a két szót: szabályos és szabálytalan.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#1654 Hozzászólás Szerző: laczze »

Norbertoo írta:
laczze írta: Nem hülye aki mást gondol mint én, de ezt nem csak én gondoltam hanem a bíró, te meg az Ő döntését írod felül és a többiek is, így joggal kérdezhetem miért nem bíróskodnak ezek az illetők, hiszen nem kétes szitu volt.
Sissoko keze teljesen nyújtva volt, a labda a felkarjáról lepattant az alkarjára is kézfej környékére, labda útja megváltozott, nem értem mi kell még? :D A keze nyújtva volt, a labda várható irányába szóval kereste a labdát.
Erre az ellenérv hogy "oké leszoríthatta volna a kezét" :D nem szorította le nyújtva volt, egyébként szvsz ha nem pattan le a alkarjára is tizi, így meg annyira egyértelmű volt, hogy videózni se akart és igazából se egy focista se egy bíró vagy szaki nem kérdőjelezi meg de az nso szavazók jobban tudják :)
Én elfogadom, hogy büntető, de akkor az összes kezezés legyen büntető innentől kezdve, legalábbis annál a bírónál - Skomina? Láttunk már olyat, hogy ehhez hasonló, vagy ennél egyértelműbb szituációban elmaradt a tizenegyes - erről akár mi is sokat panaszkodhatnánk :roll: :D .

Egyébként én azt nem mondanám, hogy a kéz/kar kereste a labdát. Már azelőtt nyújtva volt szerencsétlennek, hogy a labdát elrúgta volna a pool játékos.
Az összes ilyesfajta kezezésnek tizi kell hogy legyen.
Persze láttunk már olyant, de a miénk egy szándékosan elcsalt meccs volt. De amúgy is ha a mi meccsünket szétb@szták attól nem kell még több fontos meccsel is ezt tenni.
Amúgy szerintem a Sp*rs esélytelen volt tegnap, nem ott ment el nekik, bár megpecsételte őket az biztos.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#1655 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

laczze írta: Nem hülye aki mást gondol mint én, de ezt nem csak én gondoltam hanem a bíró, te meg az Ő döntését írod felül és a többiek is, így joggal kérdezhetem miért nem bíróskodnak ezek az illetők, hiszen nem kétes szitu volt.
Sissoko keze teljesen nyújtva volt, a labda a felkarjáról lepattant az alkarjára is kézfej környékére, labda útja megváltozott, nem értem mi kell még? :D A keze nyújtva volt, a labda várható irányába szóval kereste a labdát.
Erre az ellenérv hogy "oké leszoríthatta volna a kezét" :D nem szorította le nyújtva volt, egyébként szvsz ha nem pattan le a alkarjára is tizi, így meg annyira egyértelmű volt, hogy videózni se akart és igazából se egy focista se egy bíró vagy szaki nem kérdőjelezi meg de az nso szavazók jobban tudják :)
Én elfogadom, hogy büntető, de akkor az összes kezezés legyen büntető innentől kezdve, legalábbis annál a bírónál - Skomina? Láttunk már olyat, hogy ehhez hasonló, vagy ennél egyértelműbb szituációban elmaradt a tizenegyes - erről akár mi is sokat panaszkodhatnánk :roll: :D .

Egyébként én azt nem mondanám, hogy a kéz/kar kereste a labdát. Már azelőtt nyújtva volt szerencsétlennek, hogy a labdát elrúgta volna a pool játékos.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#1656 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pityee írta:
laczze írta:
Pityee írta:Rég láttam ilyen bűn gyenge BL döntőt, az egész meccsből kb. 5 perc ért valamit na meg a csaj aki befutott. Konkrétan majdnem be is aludtam rajta. Ezt a poolt a szuperkupán is bőven meg lehet majd fogni.

A szuper tuti és abszolút jogos 11-eshez meg csak annyit fűznék hozzá, hogy érdekes módon az NSO szavazáson is többen szavaztak arra, hogy nem volt 11-es, úgyh valszeg nem csak én gondoltam úgy, hogy nem kellett volna befújni :) http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... eo-2703685" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez nem téged igazol, hanem azt, hogy túl sok a bíró magyarországon. Viszont nem értem akkor miért nem állnak munkába, ja de értem....
Csak azért téma mert fél percen belül történt, de ez nem változtat a szabálytalanságon, abszolút jogos volt a büntető szvsz annyira egyértelmű volt, hogy nem volt mit visszanézni.
Értem, ha valaki mást gondol mint te, akkor az már potenciális bíró jelölt vagy egy idióta :D Az meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg te látod rosszul. Mert ahogy írták előttem is, nem Sissoko keze kereste a labdát, hanem rárúgták a testére és onnan pattant a felkarjára. Tehát még csak nem is a tenyerére hanem a felkarjára. Oké, leszoríthatta volna a kezét ez igaz, de akkor is nálam erősen vitatható a dolog és ebben a formában nem volt 11-es. Ha esetleg ellenünk fordulna elő ilyen eset egy BL döntőben, akkor te sem látnád jogos 11-esnek az ilyet, ebben biztos vagyok. De egyébként a spuri lenne az utolsó akit sajnálnék egy elbukott döntő után, ugyanis ahogy írtam Londonban csak egy BL győztes számára van hely. peace :)
Nem hülye aki mást gondol mint én, de ezt nem csak én gondoltam hanem a bíró, te meg az Ő döntését írod felül és a többiek is, így joggal kérdezhetem miért nem bíróskodnak ezek az illetők, hiszen nem kétes szitu volt.
Sissoko keze teljesen nyújtva volt, a labda a felkarjáról lepattant az alkarjára is kézfej környékére, labda útja megváltozott, nem értem mi kell még? :D A keze nyújtva volt, a labda várható irányába szóval kereste a labdát.
Erre az ellenérv hogy "oké leszoríthatta volna a kezét" :D nem szorította le nyújtva volt, egyébként szvsz ha nem pattan le a alkarjára is tizi, így meg annyira egyértelmű volt, hogy videózni se akart és igazából se egy focista se egy bíró vagy szaki nem kérdőjelezi meg de az nso szavazók jobban tudják :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1657 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:
Pityee írta:Rég láttam ilyen bűn gyenge BL döntőt, az egész meccsből kb. 5 perc ért valamit na meg a csaj aki befutott. Konkrétan majdnem be is aludtam rajta. Ezt a poolt a szuperkupán is bőven meg lehet majd fogni.

A szuper tuti és abszolút jogos 11-eshez meg csak annyit fűznék hozzá, hogy érdekes módon az NSO szavazáson is többen szavaztak arra, hogy nem volt 11-es, úgyh valszeg nem csak én gondoltam úgy, hogy nem kellett volna befújni :) http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... eo-2703685" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez nem téged igazol, hanem azt, hogy túl sok a bíró magyarországon. Viszont nem értem akkor miért nem állnak munkába, ja de értem....
Csak azért téma mert fél percen belül történt, de ez nem változtat a szabálytalanságon, abszolút jogos volt a büntető szvsz annyira egyértelmű volt, hogy nem volt mit visszanézni.
Értem, ha valaki mást gondol mint te, akkor az már potenciális bíró jelölt vagy egy idióta :D Az meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg te látod rosszul. Mert ahogy írták előttem is, nem Sissoko keze kereste a labdát, hanem rárúgták a testére és onnan pattant a felkarjára. Tehát még csak nem is a tenyerére hanem a felkarjára. Oké, leszoríthatta volna a kezét ez igaz, de akkor is nálam erősen vitatható a dolog és ebben a formában nem volt 11-es. Ha esetleg ellenünk fordulna elő ilyen eset egy BL döntőben, akkor te sem látnád jogos 11-esnek az ilyet, ebben biztos vagyok. De egyébként a spuri lenne az utolsó akit sajnálnék egy elbukott döntő után, ugyanis ahogy írtam Londonban csak egy BL győztes számára van hely. peace :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Bajnokok Ligája

#1658 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Köcsög spörsz évelején úgy reklámozta a BL-t, hogy egyedül Londonban felirattal... nagy fricska lenne egész Londont kiplakáltolni azzal a képpel, amikor felemeltük a BL trófeát, ugyan ezzel a felirattal 8)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#1659 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pityee írta:Rég láttam ilyen bűn gyenge BL döntőt, az egész meccsből kb. 5 perc ért valamit na meg a csaj aki befutott. Konkrétan majdnem be is aludtam rajta. Ezt a poolt a szuperkupán is bőven meg lehet majd fogni.

A szuper tuti és abszolút jogos 11-eshez meg csak annyit fűznék hozzá, hogy érdekes módon az NSO szavazáson is többen szavaztak arra, hogy nem volt 11-es, úgyh valszeg nem csak én gondoltam úgy, hogy nem kellett volna befújni :) http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... eo-2703685" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez nem téged igazol, hanem azt, hogy túl sok a bíró magyarországon. Viszont nem értem akkor miért nem állnak munkába, ja de értem....
Csak azért téma mert fél percen belül történt, de ez nem változtat a szabálytalanságon, abszolút jogos volt a büntető szvsz annyira egyértelmű volt, hogy nem volt mit visszanézni.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#1660 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Egyetértek Hawaii-val, szerintem is jó döntés volt ezt megadni. Ez egy nagyon szerencsétlen helyzet volt, de a szabály az szabály mozdult a keze a labda rápattant és ennyi. Sajna ez ilyen.
Amúgy meg grat a poolnak akármennyire nem szerettem volt ez kijárt nekik.

Válasz küldése