Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1761 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Lassan elhallgatnak azok a hangok, hogy Cr7 jobb, mint o. Mondjuk nalam eddig sem volt kerdes.
Na azért ez megint egy másik tészta, ugyanis szerintem egyik sem jobb a másiknál. Viszont ha mindenképp választanom kell, akkor nálam CR a jobb. Az indok egyszerű, még pedig CR több ligában is bizonyított. Azért most már három bajnokságban nyert bajnoki címet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1762 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lassan elhallgatnak azok a hangok, hogy Cr7 jobb, mint o. Mondjuk nalam eddig sem volt kerdes.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1763 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Mi megmutattuk többször is, hogy hogy kell Messit levenni a pályáról. Terry vagy Essien mindig megoldotta, nem értem, hogy Klopp miért nem figyelt erre jobban.

Ha nincs Messi, simán lehet, hogy a Pool hoz egy döntetlent a Camp Nouban ami szerintem baromi nagy dolog lett volna. Dehát ez a csávó egy zseni, minden labdája aranyat ér, minden megindulása olyan mintha egy sugárhajtómű lenne a seggébe dugva. A végsebessége már jócskán megkopott, de a kezdősebessége még mindig elképesztő. Elindul egy viszonylag magas tempóban, úgy fedezi a labdát mint egy pajzs, majd egyszercsak, egy századmásodperc aalatt, amikor már mindenki azt hiszi, hogy maxon pörög az ember még betolja a nitrót és elszalomozik bárki(k) mellett...

Figyeljétek meg, majd 40 plusszosan egy hátravontabb, kreatív szerepkörben, mint nemrég Pirlo majd élni fogja a sokadik fénykorát.
Nem csípem Messit, de a tegnapi szabadrúgásgólja tényleg elképesztő volt. Nem akartam elhinni, hogy olyan messziről, tényleg odatudja tenni a sarokba, pók tuti nem maradt ott. Amit még megfigyeltem tegnap, hogy Salah mozgása és játékstílusa nem kicsit hasonlított Messire. Ugyanúgy szlalomozott az emberek között és amikor felgyorsított alig tudták őt szabályosan megállítani, brutál jól fedezi ő is a labdát. Hihetetlen amúgy, hogy milyen fejlődésen ment keresztül két év alatt az egyiptomi. Ma pedig top10-es, de lehet top5-ös játékos a világon.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1764 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mi megmutattuk többször is, hogy hogy kell Messit levenni a pályáról. Terry vagy Essien mindig megoldotta, nem értem, hogy Klopp miért nem figyelt erre jobban.

Ha nincs Messi, simán lehet, hogy a Pool hoz egy döntetlent a Camp Nouban ami szerintem baromi nagy dolog lett volna. Dehát ez a csávó egy zseni, minden labdája aranyat ér, minden megindulása olyan mintha egy sugárhajtómű lenne a seggébe dugva. A végsebessége már jócskán megkopott, de a kezdősebessége még mindig elképesztő. Elindul egy viszonylag magas tempóban, úgy fedezi a labdát mint egy pajzs, majd egyszercsak, egy századmásodperc aalatt, amikor már mindenki azt hiszi, hogy maxon pörög az ember még betolja a nitrót és elszalomozik bárki(k) mellett...

Figyeljétek meg, majd 40 plusszosan egy hátravontabb, kreatív szerepkörben, mint nemrég Pirlo majd élni fogja a sokadik fénykorát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#1765 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Amazing24 írta:De en nem is ertem, miert akar mindenki BL szereplest? Semmi keresni valonk nincs a BL-ben. Ha be is jutunk, annyi lehet csak a kerdes szamunkra, hogy tovabb jutunk e a csoportbol.
Szerintem ti nagyon jol megertenetek egymast Sarrival. :)
211! NEW RECORD!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#1766 Hozzászólás Szerző: béla »

mikel12 írta:Nekunk ez csak jo. Angol dontot ne nagyon akarjatok, mert eleg nagy ra az esely, hogy az EL-ben is angol nyer, es arra is van sansz, hogy az Arsenal nyeri. Ez azt jelentene, hogy mondjuk a Pool es az Arsenal nyerne a sorozatokat, akkor mi kitorolhetjuk a negyedik helyunkkel (ha meglesz), mert nem erne akkor BL-t. Legalabbis en igy tudom, cafoljatok meg, ha nem.
Ez csak akkor lenne igaz,ha a BL és az EL győztese is a top4en kívül végez. Ami nagyon neccesen, de matematikailag lehetséges :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#1767 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Amazing24 írta:De en nem is ertem, miert akar mindenki BL szereplest? Semmi keresni valonk nincs a BL-ben. Ha be is jutunk, annyi lehet csak a kerdes szamunkra, hogy tovabb jutunk e a csoportbol.

A Benfica meg ezek miert indulnak? Amugy egyaltalan nem biztos, hogy ilyen gane szezonunk lesz jovore is. Meg nezd meg, ez a Sp*rs semmivel nem jobb mint mi, aztan megis ott vannak a negyben. Plusz ha sikerul a fellebezes, konnyebben tudunk olyan jatekosokat hozni mint Pepe mondjuk. Egymasutan ketszer lemaradni a BL-rol hihetetlen fajo lenne, hiaba most egy csodtomeg a brigad.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1768 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ismet bebizonyitotta Messi, hogy miert is o a legjobb. :) zseni.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#1769 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

De en nem is ertem, miert akar mindenki BL szereplest? Semmi keresni valonk nincs a BL-ben. Ha be is jutunk, annyi lehet csak a kerdes szamunkra, hogy tovabb jutunk e a csoportbol.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#1770 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nekunk ez csak jo. Angol dontot ne nagyon akarjatok, mert eleg nagy ra az esely, hogy az EL-ben is angol nyer, es arra is van sansz, hogy az Arsenal nyeri. Ez azt jelentene, hogy mondjuk a Pool es az Arsenal nyerne a sorozatokat, akkor mi kitorolhetjuk a negyedik helyunkkel (ha meglesz), mert nem erne akkor BL-t. Legalabbis en igy tudom, cafoljatok meg, ha nem.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1771 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Moldván írta:Rühellem a barcelonat, de valahogy így kell lehozni egy meccset.
Jó lenne az angol döntő, de azért én kurvára örülök annak, hogy a liverpool seggből szájba kapja a jóságot. :lol:
Egyetértek és remélem a félisten Klopp pontosan ugyanannyi kupát nyer idén is mint tavaly :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#1772 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Rühellem a barcelonat, de valahogy így kell lehozni egy meccset.
Jó lenne az angol döntő, de azért én kurvára örülök annak, hogy a liverpool seggből szájba kapja a jóságot. :lol:

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Bajnokok Ligája

#1773 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Ez a Sp*rs egy fospermet.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1774 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon adnék egy Liverpool - Sp*rs döntőt, végre dominálnak az angolok.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1775 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta:A hétvégén ugyanúgy a spurival játszanak.
Igaz, egyel későbbi fordulót néztem. :)

Szerintem nem ilyen egyértelmű, ez a meccs a spursből vehetett ki többet, a city-nek sokkal mélyebb, és minőségibb a kerete ami ilyen szűkös időn belüli találkozásoknál rengeteget számít. Persze lehet, hogy fejben szétesnek, de nem jellemző pep csapataira, ráadásul így nekik már csak a PL-re kell koncentrálni és azt biztos, hogy nagyon meg szeretnék nyerni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1776 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:Megismételhették volna mégegyszer a lest, mert én nem láttam. Egyébként jó meccs volt, mindkét csapat nagyot játszott. A mi szemszögünkből a jó eredmény született, a tottenham továbbra is több fronton harcolhat, fáradnak, talán mostmár a PL kárára állnak a BL-ben, míg a city vigaszként megcsaphatja a unitedet a hétvégén.
A hétvégén ugyanúgy a spurival játszanak. De ilyen végjáték után a city örülni fog egyáltalán annak is ha nem kapnak egy méretes zakót. Mentálisan rottyon lesznek sztem nagyon.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#1777 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nekem is full egyvonalnak tunt. Mindegy megerdemelte a City ezt, keves olyan makos csapat van az elmult evekben mint ok sorsolasok, meg minden szempontbol. Nekunk ez hihetetlen jol jott szerintem.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1778 Hozzászólás Szerző: Dante »

Megismételhették volna mégegyszer a lest, mert én nem láttam. Egyébként jó meccs volt, mindkét csapat nagyot játszott. A mi szemszögünkből a jó eredmény született, a tottenham továbbra is több fronton harcolhat, fáradnak, talán mostmár a PL kárára állnak a BL-ben, míg a city vigaszként megcsaphatja a unitedet a hétvégén.

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#1779 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Pityee írta:Na nehogy még a végén a csirkék nyerjék meg a BL-t :lol:
Egy zsidó csapat biztos hogy döntős lesz :D
Blue is the Colour

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1780 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na nehogy még a végén a csirkék nyerjék meg a BL-t :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése