Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2001 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gólt sztem is szereznek, feküdni fog most is nekik h a city fent játszik és nagy területek lesznek mögöttük. Orrvérzésig letámadás és gyors emberek.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2002 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Amazing24 írta:Na sracok, sikerul forditani a Citynek szerintetek?
Szerintem nem, Salahban minden meccsen benne van a gol, ott vegervenyesen vegeterne, ha 1 golt szerez a pool. De tortentek mar csodak, a pool is leadott 3 golos elonyt a Sevilla ellen nem is olyan reg.
De en a pool tovabbjutasara szamitok innen, a citynek nagyon tamadni kell es a Firmino-Salah-Mane trio egy kitamado csapat ellen eleg veszelyes. Pont ez miatt jo meccsre szamitok.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#2003 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Na sracok, sikerul forditani a Citynek szerintetek?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2004 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gratula a poolnak, így is lehet a city ellen játszani, nem beszarva meg kis arányú vereségre játszva. Oriási az erönlétük. Bár nem kedvelem a poolt, akkor is inkább ők nyerjék meg valahogy , ha sikerül, mint az unalmas trió.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2005 Hozzászólás Szerző: laczze »

Na a Liverpool szépen lefocizta a Szitit, ezt nem volt embert aki gondolta volna szerintem.
1/2-0 után még a Sziti tartanám valamovel esélyesebbnek, de így ezt már csak a Pool bukhatja el akik mint már párszor bizonyították képesek leadni ekkora előnyt ( Pont a Sziti ellen ) de mivel egyet valószínüleg kotornak majd ezért én Pool továbbjutásra számítok.
Bár ez nem tudom mennyire jó, előzőleg azt gondoltam a Sziti méltó ellenfele lehetne egy Real-Barca duó valamelyikének a Pool al ellentétben, de remélem tévedek
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2006 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hatalmasat játszott a 'Pool, le a kalappal előttük. Óriási az előny, de nem írnám le még teljesen a City-t, ma magukhoz képest roppant gyengék voltak. Agüero hiánya nagyon meglátszott, Walker, KdB és Jesus csapnivaló volt, ahogy Laporte sem balhátvéd, lehet jobban jártak volna, ha Delph vagy Zinchenko kezd ott, ahogy eddig is. Értem, hogy féltek Salah-tól, csak ami működik, lehet nem érdemes megbontani. Ha a visszavágóra össze tud állni a Sané - Agüero - Sterling hármas, okozhatnak még gondokat. A másik három párharc eldőlt, erre viszont még nem jelenteném ki teljesen egyértelműen. Visszavágón ha hamar tud lőni egy gólt a City, menni fognak, mint az állatok. Nagy bravúr lenne, annyi bizonyos.

Vicces egyébként, hogy a 50 milliós Bernardo Silva végigüli a padon a meccset, mikor a csapatának helyzete sincs. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2007 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta:Kapja a city rendesen. Remélem lassan mindenki abbahagyja a "lesullyedünk majd a pool szintjére" mantrázását. Nincs olyan jó egyéni játékosuk mint Kanté vagy Hazard, (bár Salah állandósult teljesítménnyel hamar megcáfolhat) de kompaktabbak, van tartásuk és látványos focit játszanak, ráadásul a támadó hármasuk olyan, mintha egymásnak teremtették volna őket.
Sajna Salah ebben a szezonban jobb, mint Hazard barmikor is volt, ha o nem lenne a pool sehol nem lenne, vagyis boven nem tartananak itt. Remelem nem komoly a serulese es nem dol ki hetekre, mert nem erdemelne meg, hogy egy serules miatt ne legyen eselye kesobb az aranycipore, aranylabdara.
Mondjuk Ronaldo-Messi mellett meg igy is nehez lesz.
A citytol tobbet vartam, ez a meccs totalis csod volt a reszukrol, Klopp jol felkeszitette oket a Guardiola fele jatekra, semmi eselyuk nem volt es igy mar nem is lesz ebben a kiirasban, innen nem hinnem hogy visszahozzak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2008 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na tessék, így kell nem beszarni a nagy citytől. Mivel jobb ennek a poolnak a kerete mint a miénk? Semmivel. Annyi a különbség, hogy csapatként együtt vannak, hajtanak, küzdenek és majd meghalnak az edzőjükért. Le a kalappal a pool előtt, ma egy hatalmas futball lekciót adtak a citynek, konkrétan tiszta gólhelyzetet ki sem tudott dolgozni a kopasz csapata.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2009 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Dante írta:Kapja a city rendesen. Remélem lassan mindenki abbahagyja a "lesullyedünk majd a pool szintjére" mantrázását. Nincs olyan jó egyéni játékosuk mint Kanté vagy Hazard, (bár Salah állandósult teljesítménnyel hamar megcáfolhat) de kompaktabbak, van tartásuk és látványos focit játszanak, ráadásul a támadó hármasuk olyan, mintha egymásnak teremtették volna őket.
Pontosan erre gondoltam én is! :)

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#2010 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Guardiola most megmutathatja edzoi kvalitasait, mert ha nem valtoztat kiesnek.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2011 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kapja a city rendesen. Remélem lassan mindenki abbahagyja a "lesullyedünk majd a pool szintjére" mantrázását. Nincs olyan jó egyéni játékosuk mint Kanté vagy Hazard, (bár Salah állandósult teljesítménnyel hamar megcáfolhat) de kompaktabbak, van tartásuk és látványos focit játszanak, ráadásul a támadó hármasuk olyan, mintha egymásnak teremtették volna őket.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2012 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:Ez a city húzza be simán a bajnoki címet? Kivégzés konkrétan.
Salah baszki ha tartja ezt a formát, erősen aranylabda esélyessé léphet elő....

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2013 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ez a city húzza be simán a bajnoki címet? Kivégzés konkrétan.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#2014 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Ha a city nem szedi ossze magat kapnak meg 2ot a szunetig. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2015 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Remélem a city nyeri meg az egészet, unalmas már a szentháromság. Miénk volt az utolso dráma 2012-ben, azota mindig a hárombol egyik nyer...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2016 Hozzászólás Szerző: laczze »

Egy meccsen szerintem is okozhat gondot a Pool a Citynek de összességében "sima" City továbbjutásra számítok.
Real nak pedig remélem a City vagy a Barca kerül az útjába, akkor kicsit hátha visszavesznek az arcból egy pofon után.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2017 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Amazing24 írta:Hatalmas meccsre szamitok ma este. A City nalam az egyik nagy eselyese a BL-nek, de a Liverpool egy-egy meccsre annyira feltudja magat spanolni, hogy elkepezto. Varooom :D tippek?
Csak a Real! :D

Amúgy a City továbbjut szerintem. Túl jók és túlságosan bennük/rajtuk van a flow...

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#2018 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Hatalmas meccsre szamitok ma este. A City nalam az egyik nagy eselyese a BL-nek, de a Liverpool egy-egy meccsre annyira feltudja magat spanolni, hogy elkepezto. Varooom :D tippek?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2019 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Büszke vagyok a csapatra, kihozták a maxot a fiúk tegnap, így ki lehet esni. Nem volt szerencsénk, meg sok helyzetet elhibáztunk.

Nincs egy szinten a két csapat, 100 millos csatáraik vannak, nehéz így. Végre tul vagyunk rajtuk és a city meccsen, egy darabig ne játszunk ezekkel. És továbbra is várom hogy Messi/Ronaldo visszavonuljon, a két nyomorék és visszajöjjön a rendes földi játékosok teljesítménye.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2020 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:Eredmény alapján talán sima volt, de rohadt szerencsétlenek voltunk.
4 kapufa és védelmi plusz kapushibás gólokat kaptunk. Kicsit nagyobb szerencsével továbbjuthattunk volna.
Conte nem értem miért hibás, a taktika jó volt, a kapufákat és egyéb helyzeteket nem rúghatja be ő.
Ez most igy sikerült szar meg fájó, de mivel számítottam rá nem húz fel túlságosan pláne hogy egy Barca ellen ki lehet esni ebben nincs semmi égő ellenben a tehenek ez már nem mondhatják el.
Teljesen mindegy, hogy mennyire és ki ellen estél ki, a lényeg, hogy ők is meg mi is minimum egy szezont várhatnak a következő BL meccsre. Annyi különbséggel, hogy az munak már majdnem biztos a BL hely, mi meg kegyetlenül megfogunk szenvedni érte és látva a tottenham meg a pool formáját, nem nagyon fogadnék magunkra hogy mi leszünk a befutók. Courtois amúgy tényleg bekaphatja, arc az van, Madridért minden hónapban sír a szája, de a tegnapi 3gólból lehet valamelyik itteni fórumtag is megfogott volna kettőt, miattam csomagolhat és mehet is, sose volt szimpatikus, jöjjön helyette egy szívember.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése