Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#2121 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta:Lesz innen este valaki a ziccerben?
Reméljük Morata és beveri.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2122 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lesz innen este valaki a ziccerben?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2123 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Minden a védekezésen mulik. Ha gólt kapunk, nem tudunk olyan eredményt hozni, hogy legyen esélyünk a visszavágon. 5-1-ről is képesek visszajönni hazai pályán ezek az állatok...

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Bajnokok Ligája

#2124 Hozzászólás Szerző: White »

Szabadnap kivéve , pia behūtve, kapjuk el õket tokkal-vonóval :D
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#2125 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta:http://www.eurobarca.hu/rovidhir/a-krum ... s-a-jelen/ Apa kezdődik.. Még sehol semmi, de már be van biztosítva az egyik kifogás, ha esetleg nem kedvező eredmény születik számukra.
Én meg remélem, hogy kielemeztük Messi hőtérképeit a mozgásteréről, és ásnak még a pályamunkások pár lukat azokon a területeken.
Még egy csapatot sem hallottam erre panaszkodni... bár gondolom hozzá vannak szokva, hogy az Eibar, meg a Levante addig egyengeti a talaját, a meccsek előtt, amíg tökéletes nem lesz egy 0-6-hoz.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#2126 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mi is gyors-kispasszos játékot játszunk némi sarkazgatós kényszerítővel megborsozva, ha nekünk megfelelő akkor nekik is jó lesz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2127 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pityee írta:http://www.eurobarca.hu/rovidhir/a-krum ... s-a-jelen/ Apa kezdődik.. Még sehol semmi, de már be van biztosítva az egyik kifogás, ha esetleg nem kedvező eredmény születik számukra.
Hát nem tudom de szerintem rohadtul nincs rossz állapotban a pálya. Oké az lehet hogy túl vizes jobban felázik de kérlek ez Anglia, itt vagy szakad az eső vagy csak esik de az biztos.
Ennek dacára sem hiányos (lyukas) a pálya.
Kifogásnak persze jó.

Eden Hazard on Barcelona -

“We play football for these games. We are Chelsea. We are the champions of England. We are ready. We can face them, we can beat them as well. Let's go for it.”
Remélem tényleg így gondolja és tesz is érte azzal, hogy jó formában lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára laczze 2018. február 20., kedd 11:03-kor.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2128 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.eurobarca.hu/rovidhir/a-krum ... s-a-jelen/" onclick="window.open(this.href);return false; Apa kezdődik.. Még sehol semmi, de már be van biztosítva az egyik kifogás, ha esetleg nem kedvező eredmény születik számukra.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#2129 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Dízel írta:... ott van egy Suarez meg egy Coutinho elöl...
Coutinho nem léphet pályára a BL-ben

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#2130 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szokásosan Kanté párja lesz a mérvadó, mert a középpályán fog eldőlni minden. Védekezni tudunk, támadni is ha akarunk, de középen vannak gondok. Én mindenképp Fabregast tenném be, mert ugyan védekezni nem tud, de legalább előre használható labdákat tud adni. 3 belső védő és 2 szárnyvédő +előttük Kantéval nem igaz nem tudják megoldani. Nincs értelme berakni drinkwatert mer lehet tud szűrni de könyörgöm, HOGYAN? Ennyit meg tud csinálni fabregas is, csak ő még mellette forintos labdákat is tud adni. Másik akitől kicsit tartok az Moses/Zappacosta. Nem lenne rossz, ha holnap valami nagyon extrát nyujtanának, leszarom nagyívbe ha nem segítik a támadást, de könyörgöm amikor védekezni kell akkor érjenek vissza.... Ha tehetném egyszerre Azpit meg Kantét küldeném Messire, de sajnos még ott van egy Suarez meg egy Coutinho elöl...
Én őket küldeném pályára: Courtois - Azpi, Christensen, Cahill - Moses, Alonso, Kanté, Fabregas, Willian, Hazard, Giroud

Mindegy, figyeljetek, par hete ugy voltunk ezzel a meccsel hogy reménykedtünk hogy ne lőjjenek ellenünk 5-6 gólt. Most azért jobbak az esélyeink, oda kell tenniük magukat és akkor nem kell leszegett fejjel távoznunk a holnapi meccs után!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2131 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az 5 védő adott, az egyértelmű. Középpályán én sztem Drinkwater, Kanté páros lesz, elől pedig Hazard és Fabregas támogatja Morata-t. Ez az én tippem, játszottunk is már így, nem biztos hogy klasszikus szélsőkkel kezdünk.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2132 Hozzászólás Szerző: laczze »

Egy kis érdekesség holnapra vonatkozóan.
Az összes Chelsea - Barcelon meccs (15) kimenetele:  5 győzelem - 5 döntetlen - 5 vereség.
A BL ben 2000 től összesen 12 mérkőzésen 4 győzelem az Ő 3 győzelmükkel szemben, és 5 döntetlen párharc született.
 Ezeken a meccseken a Barcelona 16 kapufát lőtt.
Messi egyébként 8 meccsen lépett ellenünk pályára és ezeken 0 gólt  sikerült szereznie, ezt gondolom mindenki tudta :D ellenben 1 kihagyott büntetője volt és 29 lövése.
Az utolsó összecsapásunk alkalmával amúgy 2 mostani játékosunk Pedro és Fábregas is katalán színekben tolta.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2133 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

https://www.youtube.com/watch?v=d9CWU7j72RE" onclick="window.open(this.href);return false;

Egész jó és érdekes meglátásai vannak, ajánlom ezt a csatornát. (Bubinak sajnos nem... :cry: )

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2134 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

En Drinkwater miatt nagyon aggodnek, a barca ugye letamadast jatszik, na o meg kisebb csapatok ellen is lassu fejben. De mas nem nagyon marad, ha Williant nem vallalja be. Itt jon elo megint az, hogy igazoltunk 3 belso kozeppalyast, egyiktol jobban felek ilyen meccsen, mint a masiktol. Masreszt meg 2 serult kozuluk. Mennyisegre megvagyunk, de minosegre ojajjj..

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2135 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Én is a 3-4-3mat preferálnám, ha lenne egy Hazardhoz akárcsak hasonló vagy legalább jó formában levő szélsőnk. Willian-t pedig nem mondanám, hogy kezd formába lendülni, ismét egy kiscsapat ellen villogott, nem hinném, hogy megtudná ismételni ezt a Barca ellen. És szerintem Conte ha tetszik, ha nem arra fog játszani, hogy ne kapjunk gólt, és valamennyire igaza lehet, egy 0-0al is előnyösebb helyzetben lehetünk. Sok kiscsapat meg tudta már szorongatni idegenben a Barcát, a 3-5-2vel nem lesz átjáróház a kp és egy Barca pressing után ha Morata (adja az ég) jó napot fog ki Hazard-dal betömhetnek 1, akár 2 gólt is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2136 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na srácok ki milyen kezdőt vár illetve tippel a holnapra? Elvileg Bakayokon és Luizon kívül mindenki bevethető.
Szerintem ez lesz: Courtois - Azpi, Christensen, Rüdiger - Moses, Kanté, Fabregas, Drinkwater, Alonso - Hazard, Morata
Viszont lehet nem kéne tőlük túlságosan beszarni és fel kéne vállalni a 3-4-3-at, legalább hazai pályán + Vilmos is eléggé kezd formába lendülni, úgyh ilyen esetben Drink helyett Willian kezdene.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2137 Hozzászólás Szerző: laczze »

Az összehasonlítas kicsúszott markering érték irányba ahogy észrevettem. Na mondjuk ott valóban nulla Kanté értéke, de hát nekünk nem is ez a fontos elsősorban.
Bár az tény, hogy elférne a csapatban pár reklámarc, Hazardon kívül maximum Cahill meg Morata lehetne ilyen de igazábol egyik sem az.
De hogy ne csak off legyen, Kanté holnapi produkciójára én is kíváncsi leszek. Az túlzás hogy nem lehet mellette elmenni mert meccsenként előfordul az, csak akkor lohol utánna és visszaszerzi a labdát. Na Messi ellen ez nem fog ebben a formában megtörténni.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Bajnokok Ligája

#2138 Hozzászólás Szerző: kazomester »

bules írta:Kantét inkább Casemiro, Matic, Fernandinho félékkel játszik egy poszton, velük kéne összehasonlítani.
Azt a versenyt egy félbevágott Kanté is megnyerné :P

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Bajnokok Ligája

#2139 Hozzászólás Szerző: bules »

Mi ez a hülyeség hogy nem ő van középpontban? Mindenki Kantét tartja a világ egyik legjobb védekező középpályásának. Hangsúlyozom védekező, ezért nem is értem hogy jön ide pl. Pogba. Kantét inkább Casemiro, Matic, Fernandinho félékkel játszik egy poszton, velük kéne összehasonlítani.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#2140 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hazard remek formában van, nem tudom mikor láttam ennyire magabiztosnak utoljára. Kanté a világ legjobb középpályása és tényleg nem ő van soha a középpontban, kicsi néger focista nulla marketing értékkel, de 3*akkor tudással mint pogba. Engem marhára nem érdekel mutogatják e a 40. dezodor reklámba pogbat kantét meg nem, amíg a pályán tanár addig nem érdekel, a dijjakat ő zsebeli be szóval el van ismerne a brutális munkája, a média meg bekaphatja.

Válasz küldése