Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2221 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta:Igazából nagy veszítenivalónk nekünk tényleg nincs, ha kiesünk papírforma, ha továbbjutunk, tőlünk fog zengeni a sportsajtó. Azért nem bántam volna, ha Xabi Alonso az utolsó két golyó közül ide húzza ki a Besiktas-t.
Több mint 40% volt, hogy Chelsea-Barca lesz, sajnos a spanyol csak a papírformát húzta.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2222 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Igazából nagy veszítenivalónk nekünk tényleg nincs, ha kiesünk papírforma, ha továbbjutunk, tőlünk fog zengeni a sportsajtó. Azért nem bántam volna, ha Xabi Alonso az utolsó két golyó közül ide húzza ki a Besiktas-t. Én sem állítom, hogy ez minden idők legütősebb Barca-ja, de azért így is elég komoly szintet képviselnek, nagy bravúr lenne a továbbjutás. A többi angol a Sp*rs kivételével azért szépen bemákolta, és még nekik sem lehetetlen a feladat, mert ez a Juve sem a tavalyi már.

Mindenesetre ha a félig-meddig elúszott bajnoki címen felül szeretnénk valamit a szezontól és a kedvezőtlen sorsolás ellenére nagyobb álmokat szövögetünk a BL-ben, akkor a Barca legalább arra jó lehet, hogy télen körülnézzünk kicsit a piacon klasszis(ok) után.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2223 Hozzászólás Szerző: laczze »

Dízel írta:Jó kis meccsek lesznek! City besétál a célba, juve - Sp*rs, és a psg - real nagyon pikáns mérkőzések lesznek.
Ami minket illet a barca ellen mindig izgalmas játszani, messit mindig megtudtuk fogni, ha jól tudom ő még sosem vette be a kapunkat, de ha tévedek akkor javítsatok ki.
Nem tévedsz. Sosem vette be a kapunkat, még büntetőt is hibázott.
Örülök a Barcának, mindig kiélezett harcot vívunk velük.
Nem gyengébb ez a barca a 12 es önmagánál, mi is kb ugyanott tartunk. Ha akkor itthon 1-0 al mentünk Barcelonaba ahol emberhátrányban ( Terry nélkül ) kettőt vertünk nekik, akkor most miért ne.
Drogba,Lampard,Terry <3

antimaci
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2224 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Korábbi emlékek, kimenetelek alapján, véleményem szerint a katalánok is ugyanúgy utálnak ellenünk játszani, mint ahogy mi szurkolók összetojjuk a gatyánkat ha össze kell mérni az erőnket egy technikailag képzettebb (vagy annak vélt) csapattal.
Mindenesetre én örülök a sorsolásnak. Nagyságrendekkel haloványabb kerettel is jutottunk már tovább, vagy okoztunk meglepetést ellenük többször is.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2225 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bubi írta:Remek:) Az esélytelenek nyugalmával vághatunk neki a kieséses szakasznak.
ha nyerünk ,akkor felszívják magukat a játékosok, és elhiszik hogy van esélyünk a bl címre, és valóban így lenne

ha veszítünk akkor a vezetőség talán észreveszi hogy itt az ideje világklasszis játékosokat igazolni

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#2226 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Remek:) Az esélytelenek nyugalmával vághatunk neki a kieséses szakasznak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2227 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Chelsea vs Barca
Real vs Psg
Sevilla vs Utd
Porto vs Pool
Bayern vs Besiktas
Shaktar vs Roma
Basel vs City
Juventus vs Sp*rs

Nagyon kiv leszek a Psg re. Remelem feltorlik a Madriddal a padlot.

Ez a Barca meg szerintem verheto.
Na hát akk régi-új problémával állunk szembe, a katalány színházi egyesülettel. Én örülök nekik, jobban mintha a PSG-t kaptunk volna, szerintem a katalányok jelenleg jobban fosnak tőlünk, mint mi tőlük. A törpének és a harapósnak a sarkára kell lépni, tököt ereszteni a játékosainknak és fel kell törölni velük a padlót. Szerintem annak ellenére, hogy vezeti a spanyol ligát, ez az utóbbi évek egyik leggyengébb barszája. Ellehet őket kapni. Ja és övrebö már nyugdíjba vonult, úgyh nem lehet gond 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2228 Hozzászólás Szerző: fst200 »

A Chelsea és a Barcelona eddig 12 alkalommal találkozott a Bajnokok Ligájában, az angol csapat négyszer, a spanyol háromszor nyert, a maradék öt meccsük döntetlennel végződött. Lionel Messi az eddigi nyolc mérkőzésén egyetlen gólt sem szerzett a londoniak ellen
Reméljük ez így is marad :D
Remélem szetcsapjuk őket

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#2229 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Jó kis meccsek lesznek! City besétál a célba, juve - Sp*rs, és a psg - real nagyon pikáns mérkőzések lesznek.
Ami minket illet a barca ellen mindig izgalmas játszani, messit mindig megtudtuk fogni, ha jól tudom ő még sosem vette be a kapunkat, de ha tévedek akkor javítsatok ki.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#2230 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Én mondhatni örülök a sorsolásunknak. Egy igazi erőfelmérő. Ha sikerül túljutni a Barcán, akkor mindenkinek bizonyít a csapat: a szurkolóknak, a világnak és saját maguknak is. Ha viszont nem, akkor is csak tanulhatnak belőle. A Barca ellen nem szégyen kiesni.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Bajnokok Ligája

#2231 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Real-PSG se lesz unalmas :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2232 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea vs Barca
Real vs Psg
Sevilla vs Utd
Porto vs Pool
Bayern vs Besiktas
Shaktar vs Roma
Basel vs City
Juventus vs Sp*rs

Nagyon kiv leszek a Psg re. Remelem feltorlik a Madriddal a padlot.

Ez a Barca meg szerintem verheto.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kecske01 2017. december 11., hétfő 13:24-kor.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Bajnokok Ligája

#2233 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

remek sorsolás.
kíváncsi leszek mire megyünk a Barca ellen, jelenlegi helyzetben nem sok reményt fűzök a továbbjutáshoz, de addig még sok idő van még történhetnek csodák.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2234 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Barcelona.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2235 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:
Szabi írta:Kizártnak tartom, hogy Conte elengedné ezt az Atleti meccset és látványosan tartalékolna, full kezdő közeli csapatra számítok. Egyrészt a hétvégén West Ham, utána hétközi fordulóban kedden Huddersfield, igaz, hogy mindkettő idegenbeli meccs, de két silány csapat, ha valamit akarunk a bajnokságban, ezeket nyerni kell rotációval is. Ha nem most a BL-ben, valamelyiken a kettő közül biztosan lesz pihentetés. Utána jön a Soton és a Bournemouth (Carabao Cup) is a Bridge-re, na utóbbin esetleg szerephez juthat Ampadu, Musonda vagy Clarke-Salter a karácsonyi rohanás előtt. Csupa, papíron nyerhető meccsünk van az Atletico után végig decemberben, egyedül az Everton lehet szenvedősebb a Goodison-ban, de ez idén is inkább zárójeles csak.

Másrészt mivel a Roma szinte biztosan nyer otthon a Qarabag ellen, nekünk győzelem kell az első helyhez, ez tiszta sor. Na most megnézve, hogy csoportmásodikként mik lennének a variációs lehetőségek (Liverpool vlszeg nyerni fog a Szpartak ellen otthon, tehát marad a PSG, Barca, Besiktas trió), szerintem nem kéne a vakszerencsére és a 33%-ra játszani. Ellenben ha behúzzuk a meccset és elsők leszünk, ugyan jöhet egy Real, Bayern vagy Juventus is ahogy volt említve, de ugyanitt beeshet egy Porto/Leipzig (Porto sanszosabb a továbbjutásra), egy Basel/CSZKA (reálisan nézve előbbi lesz szintén), ha a City nem veszi komolyan a tét nélküli meccsét és nem nyer Ukrajnában a B-csapatával, akkor egy Sahtar is akár. Más forgatókönyv szerint (nyer a City) is még mindig jobb egy Napoli, mint egy Barca vagy PSG. Ugyanez elmondható a Sevilla-ról is. Szóval azért látszik a lehetséges ellenfelek listájából, hogy nem feltétlenül lenne baj az a csoportgyőzelem, sőt...
Azt én sem hiszem hogy Ampadu-val vágnánk neki a keddi meccsnek, de lehet célszerű lenne az elmúlt hetekben agyonjátszatott Morata-t pihentetni és kicsit formába hozni Batyut. Vagy betenni LWB-be Moses-t hogy Alonso szusszanjon egyet. Vagy a frisebb Bakayoko-t Kanté helyett.

Úgy néz ki hogy a City idén verhetetlen - amúgy hétvégén 13.-szor nyertek zsinórban, a mi tavalyi sorozatunkat beállítva - de a 2-5. helyekért óriási verseny van. Jó az MU és a Liverpool, egész jó az Arse is és a Sp*rs is össze fogja kapni magát. Inkább legyünk frissek a WHU meg a Huddersfield ellen, fájna ha pontokat hagynánk ott ezeken a meccseken.
Bakayoko valószínűleg szerepet kap holnap, a hétvégéhez képest egy Zappacosta - Moses és egy Cahill - Rüdiger cserét vizionálok, de több változtatásra nem számítok én.

Egyébként a Sport1 adja a meccsünket, talán még nem volt megemlítve. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2236 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:Kizártnak tartom, hogy Conte elengedné ezt az Atleti meccset és látványosan tartalékolna, full kezdő közeli csapatra számítok. Egyrészt a hétvégén West Ham, utána hétközi fordulóban kedden Huddersfield, igaz, hogy mindkettő idegenbeli meccs, de két silány csapat, ha valamit akarunk a bajnokságban, ezeket nyerni kell rotációval is. Ha nem most a BL-ben, valamelyiken a kettő közül biztosan lesz pihentetés. Utána jön a Soton és a Bournemouth (Carabao Cup) is a Bridge-re, na utóbbin esetleg szerephez juthat Ampadu, Musonda vagy Clarke-Salter a karácsonyi rohanás előtt. Csupa, papíron nyerhető meccsünk van az Atletico után végig decemberben, egyedül az Everton lehet szenvedősebb a Goodison-ban, de ez idén is inkább zárójeles csak.

Másrészt mivel a Roma szinte biztosan nyer otthon a Qarabag ellen, nekünk győzelem kell az első helyhez, ez tiszta sor. Na most megnézve, hogy csoportmásodikként mik lennének a variációs lehetőségek (Liverpool vlszeg nyerni fog a Szpartak ellen otthon, tehát marad a PSG, Barca, Besiktas trió), szerintem nem kéne a vakszerencsére és a 33%-ra játszani. Ellenben ha behúzzuk a meccset és elsők leszünk, ugyan jöhet egy Real, Bayern vagy Juventus is ahogy volt említve, de ugyanitt beeshet egy Porto/Leipzig (Porto sanszosabb a továbbjutásra), egy Basel/CSZKA (reálisan nézve előbbi lesz szintén), ha a City nem veszi komolyan a tét nélküli meccsét és nem nyer Ukrajnában a B-csapatával, akkor egy Sahtar is akár. Más forgatókönyv szerint (nyer a City) is még mindig jobb egy Napoli, mint egy Barca vagy PSG. Ugyanez elmondható a Sevilla-ról is. Szóval azért látszik a lehetséges ellenfelek listájából, hogy nem feltétlenül lenne baj az a csoportgyőzelem, sőt...
Azt én sem hiszem hogy Ampadu-val vágnánk neki a keddi meccsnek, de lehet célszerű lenne az elmúlt hetekben agyonjátszatott Morata-t pihentetni és kicsit formába hozni Batyut. Vagy betenni LWB-be Moses-t hogy Alonso szusszanjon egyet. Vagy a frisebb Bakayoko-t Kanté helyett.

Úgy néz ki hogy a City idén verhetetlen - amúgy hétvégén 13.-szor nyertek zsinórban, a mi tavalyi sorozatunkat beállítva - de a 2-5. helyekért óriási verseny van. Jó az MU és a Liverpool, egész jó az Arse is és a Sp*rs is össze fogja kapni magát. Inkább legyünk frissek a WHU meg a Huddersfield ellen, fájna ha pontokat hagynánk ott ezeken a meccseken.

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Bajnokok Ligája

#2237 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

A friss TIPPMIX oddsok alapján a Tottanhem jelenleg esélyesebb a BL győzelemre, mint mi. Ezt is megértük :D :D :D

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2238 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Azért durva hogy a suprsnak hogy kijött tegnap a lépés,kicsit lezuztak a Realt, lehet most majd megint feljonnek az angol csapatok és a spanyolok lesznek picit haloványak

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#2239 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azért én ennyire nem látom borúsnak a helyzetet. Nyilván vannak gondok: a vékony keret, par demotivált játékos és ami a legjobban felb@sz engem, hogy baromira könnyen kiismernek minket és felkészülnek belőlünk, meg azért Conte mester sem tévedhetetlen...
A tegnapi meccsre reagálva az első félidővel nem volt gond szerintem. Akkor jöttek a problémák mikor lejött Luiz. Perotta gólja szerencsétlenül megpattant Christensenen, védhető lett volna, ha nem pattan meg. Dzeko meglőtte élete gólját, így eltalálni 100-ból 1-szer lehet a labdát, a 2. góljánál meg Azpi állt mint fasz a lakodalomba, nem csodalkozok nála egy elvesztett "fejpárbaj" végett. Rüdiger nem játszatását csak az nem érti aki vak, életébe nem látott futballmeccset és nem is a föld bolygón él. Azpi helyett simán játszania kellett volna, és akkor azt a fejesgólt is elkerültük volna valószínű. Conte több ponton is hibazott, mar a kezdő felállításnál is, de azt jól meglátta, hogy Liuz kell középre Bakayoko mellé, csak azt nem értem miért hozta le. Csak egy kisebb sérülés lehetőségét tudok elfogadni indoknak.
Én inkább arra leszek kiváncsi, hogy hétvégén a bajnokin, hogy fogunk muzsikálni, mert szerintem ugyan nem voltunk rosszak a Roma ellen, az atleti ellen akik ugyan gyengélkednek, de ott dominaltunk. Nekem az jön le, hogy nagyon rámegyünk idén a BL-re, éhesek is rá a játékosok, meg gondolom a board is kiadta, hogy prioritás, mert abban van a pénz. Hazardon nagyon látszott, hogy neki a BL sokkal fontosabb idén. Én nem aggódom annyira, bosszantó volt ez az x, mert a zsebünkben volt a meccs, de elcseszték, de úgy kollektívan.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#2240 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Dante írta: Ui.: Courtois-nak jó a kozmetikusa... Kár hogy tegnap nem nagyon szedett ki mást a szemöldökén kívül.
Imadom amikor egy meccsen amikor egynel tobb a kapott gol a kapust veszik elo. Megis melyiket kellett volna kiszedje? Egyik sem egy kapushibabol szarmazik.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése