Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2261 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:
laczze írta:Ma végre egy igazi erőfelmérő kb 2 éve vártam/tunk erre hogy a BL himnusz nekünk szóljon. Majdnem olyan izgatott vagyok mint ha a döntőt játszanánk :D
Ki mit vár a meccstől?

Szerintem mi nyugodtan fogunk játszani, nincs sok veszteni valónk. A W és az X jó lenne, de a vereség se katasztrófa. Ha oda-vissza verjük a Romát és a Qarabagot akkor az Atleti meccsektől függetlenül tovàbbjutunk.

Engem nem annyira érdekel a mai meccs, a City elleni hétvégi derbi sokkal fontosabb, azt szem előtt kell tartani ma. A City tegnap hazai pályán letudta a meccsét, mi meg ma megyünk idegenbe, persze a hétvégi meccs szombaton lesz vasárnap helyett és szintén mi megyünk idegenbe, úgyhogy kicsit se basztak ki velünk az FA-nél.

Mindenesetre egy önbizalomnövelő győzelem jó lenne. Nem várok sok gólos meccset, 1-2-3 gól és sok birkózás. Azt olvastam twitteren hogy a harmadik mezünk debütál ma.

Meg most nézem hogy a Qarabag-Roma este hatkor lesz, eddig ebbe bele se gondoltam, novemberben akkor nekünk is lesz egy korai meccsünk.
Nekem mondjuk ilyenben nincs különbség, ugyanúgy várom a mai meccset is mint a hétvégi sziti elleni derbyt. Szerintem mindkettő ugyanolyan fontos, viszont mivel a BL tavaly kimaradt, nem csoda hogy ki vannak rá éhezve a játékosaink és a szurkolók is nagyon. Főleg ilyen komoly ellenfél ellen. Meg ugye a legtöbb játékosunk már PL győztes, de BL még nem. Szóval a mai meccshez csak annyit, hogy jó lenne valahogy egy pontot elhozni legalább, hiszen korán sem mindegy, hogy az első vagy második helyen megyünk majd tovább a csoportból. (vagy h egyáltalán továbbmegyünk-e)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2262 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

White írta:Николаевич, otthon játszunk hétvégén..
Igaz, rosszul emlékeztem. Mondjuk ez lett volna a legkevesebb, de furcsa hogy szerdai idegenbeli meccs után miért szombaton kell bajnokit játszanunk.. Gondolom a City se bánta voltna a +1 nap pihit, nekünk meg kifejezetten jó lenne.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2263 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

White írta:Николаевич, otthon játszunk hétvégén..
Николаевич=Nikolayevich :D
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Bajnokok Ligája

#2264 Hozzászólás Szerző: White »

Николаевич, otthon játszunk hétvégén..
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2265 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

laczze írta:Ma végre egy igazi erőfelmérő kb 2 éve vártam/tunk erre hogy a BL himnusz nekünk szóljon. Majdnem olyan izgatott vagyok mint ha a döntőt játszanánk :D
Ki mit vár a meccstől?

Szerintem mi nyugodtan fogunk játszani, nincs sok veszteni valónk. A W és az X jó lenne, de a vereség se katasztrófa. Ha oda-vissza verjük a Romát és a Qarabagot akkor az Atleti meccsektől függetlenül tovàbbjutunk.

Engem nem annyira érdekel a mai meccs, a City elleni hétvégi derbi sokkal fontosabb, azt szem előtt kell tartani ma. A City tegnap hazai pályán letudta a meccsét, mi meg ma megyünk idegenbe, persze a hétvégi meccs szombaton lesz vasárnap helyett és szintén mi megyünk idegenbe, úgyhogy kicsit se basztak ki velünk az FA-nél.

Mindenesetre egy önbizalomnövelő győzelem jó lenne. Nem várok sok gólos meccset, 1-2-3 gól és sok birkózás. Azt olvastam twitteren hogy a harmadik mezünk debütál ma.

Meg most nézem hogy a Qarabag-Roma este hatkor lesz, eddig ebbe bele se gondoltam, novemberben akkor nekünk is lesz egy korai meccsünk.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2266 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ma végre egy igazi erőfelmérő kb 2 éve vártam/tunk erre hogy a BL himnusz nekünk szóljon. Majdnem olyan izgatott vagyok mint ha a döntőt játszanánk :D
Ki mit vár a meccstől?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2267 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:OFF.: Prime-ból egyébként csak SD csatorna van, vagy létezik HD is?
Egyelőre csak SD.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2268 Hozzászólás Szerző: Dante »

OFF.: Prime-ból egyébként csak SD csatorna van, vagy létezik HD is?

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2269 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Kozben hivatalos, hogy a Sport TV-rol atkerulnek a jogok jovore a TV2 csoporthoz. En nem banom akkor, ha nem csak a Spiler, hanem a Prime is ad mindket nap meccset. A Sport TV-sek annyira elvakult spanyol buzik, hogy egy Sevillat barmelyik angoltol erosebbnek tartanak. Addig volt jo, mig a Diginel volt a PL es a BL is.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2270 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tegnapi meccs margójára:

- Bakayoko lett a Chelsea 100. gólszerzője a BL-ben. A meccs előtt még 96-nál jártunk, de Pedro, Zappacosta és Azpi is először találtak be a sorozatban kékben.

- Zappacosta lett a BL történetének 100. olasz gólszerzője.

- Christensen 99%-ban passzolt pontosan, Cahill 98.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#2271 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:Én is remélem, nem lesz agyon rotálva a csapat, komolyan kell venni és persze kis nevű csapat, de nagyon masszív (Koppenhágát is kiütötték a selejtezőbe nem favoritként). Ha utso csoportkör lenne, lehetne lazább, de elég szar a csoportunk, nem kéne pontokat hullajtani így az elején.
A Köbenhavn eléggé legagyásodott az utóbbi fél évben, nagyon messze vannak korábbi önmaguktól, de azzal egyetértek én is, hogy így 2 év után visszatérve Európába jó lenne egy nagyon sima győzelem. Meg gondolom a kezdők is szívesebben lennének a pályán 2 évnyi BL szünet után, minthogy a padon ücsörögjenek, mégha csak a Quarabag is az ellenfél.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2272 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én is remélem, nem lesz agyon rotálva a csapat, komolyan kell venni és persze kis nevű csapat, de nagyon masszív (Koppenhágát is kiütötték a selejtezőbe nem favoritként). Ha utso csoportkör lenne, lehetne lazább, de elég szar a csoportunk, nem kéne pontokat hullajtani így az elején.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Bajnokok Ligája

#2273 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:Sokan arra következtetnek ebből hogy be van ígérve neki egy hely a kezdőben, meglátjuk. Amúgy nem tudom nektek megvan-e a sztori, nekem kimaradt, Charly-nak meghívója volt az U21-es válogatottba szeptember elejére amit ő visszautasított hogy Conté-val dolgozhasson. Elképesztően teper a srác.. Roberto Martinez viszont nem nagyon értékelte a dolgot, szerinte elfogadhatatlan hogy valaki nem érzi megtiszteltetésnek a válogatott behívót.
Tehet egy szívességet Knoberto... Nem meglepő, hogy a jobb edzővel akar minél több időt együtt tölteni :) A srácban iszonyat akarás és elhatározás dolgozik, minden vágya, hogy befusson nálunk. Csodálom ezt benne.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2274 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Én is azt gondolom hogy túl nagy rotálást nem kell várni.

Oké hogy nem egy nagy csapat a Quarabag, de rohadt idegesítő és kínos lenne elszórni két vagy három pontot. A csoport másik két csapata elég komoly, ezeket a meccseket nem lehet elszórakozni.

Cahill szerintem is kezdeni fog, vissza kell kerülnie a keringésbe, de szerintem az ő sorsa az lesz hogy az Arsenal ellen megint padozni fog, a Forest ellen kezd és ez a pár meccs ad majd képet Conténak hogy ki lesz a LCB a továbbiakban. Rüdiger elég meggyőző volt, szerintem nem fogja őt most kivenni az egy hónapja pihiző Cahill helyett.

Morata-t el tudom képzelni hogy jegeli, finoman szólva nincs hozzászokva a srác a folyamatos 90 percekhez. Ráadásul jó lehetőség ez Batsu-nak hogy rúgjon 1-2 gólt és összekapja magát.

Amúgy Musonda a közösségi oldalakon megosztott egy képet a saját mezével ezzel a szöveggel:

Five years in the making, It's almost time to make waves in this special kit... @ChelseaFc

Sokan arra következtetnek ebből hogy be van ígérve neki egy hely a kezdőben, meglátjuk. Amúgy nem tudom nektek megvan-e a sztori, nekem kimaradt, Charly-nak meghívója volt az U21-es válogatottba szeptember elejére amit ő visszautasított hogy Conté-val dolgozhasson. Elképesztően teper a srác.. Roberto Martinez viszont nem nagyon értékelte a dolgot, szerinte elfogadhatatlan hogy valaki nem érzi megtiszteltetésnek a válogatott behívót.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2275 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Costa nem lett nevezve a BL-be.

Caballero, Courtois, Eduardo

Ruediger, Alonso, Zappacosta, Cahill, Christensen, Azpilicueta, Luiz, Clarke-Salter

Fabregas, Drinkwater, Kante, Hazard, Pedro, Bakayoko, Moses, Kenedy, Musonda, Willian, Scott

Morata, Batshuayi

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#2276 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Én örülök a sorsolásnak, az építkezés jelen stádiumában pont arra van szükségünk, hogy elég erős európai csapatok (de még nem a szűken vett elit) ellen meccseljünk, nézzük meg hol tartunk visszatérve Európába, és fejlődjünk, erre 4 keményebb meccs jó lehetőség.

A sima továbbjutás szerintem is elvárás, a Roma egyáltalán nem olyan erős csapat, hogy tartanunk kelljen tőlük. Tavaly ugyan folyamatosan nyerték a meccseiket az olasz bajnokságban, de Európában már jópárszor megmutatták, hogy mennyire súlytalanok, és amúgy is baromi kiegyensúlyozatlanok. Arról nem beszélve, hogy elvittek a legjobb embereik közül jópárat (Salah, Rüdiger, Szczesny, Totti - bár ő nyilván nem volt már alapember de azért baromi számít a jelenléte)

Úgyhogy nem lesz gond, a csoportelsőség az Atleti miatt nem biztos, hogy meglesz, de a továbbjutás nem lehet kérdés.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

#2277 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Az azeriek ellen lesz az első meccsünk, otthon, majd Madridba megyünk, majd ezután otthon fogadjuk a Romát. Az idegenbeli AtMa meccs után fogadjuk a City-t, a római túra után a Unitedet, a kaukázusi látogatásunk után pedig rögtön Liverpoolba megyunk :? A City a meccsünk előtt a Shakhtart fogadja, a tehenek a Benficát. A Pool előtte Sevillába látogat.

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2278 Hozzászólás Szerző: Gamling »

laczze írta: Ha az első kalapban vagyunk a 3 felsorolt csapatból 2 vel nem is kerülhetünk össze mivel ők is első kalaposok.
A többi meg már számmisztika, de pont azt a csapatot kapni akit kiszemeltél ugyan annyi esélye van mint akármelyik másiknak.
Egyébként nem hiszem, hogy bundázva lenne, ahhoz túl nagy a tét és sok ember kellene lefizetni a titoktartásért.
Ráadásul itt nem csak a megharagudó szurkolók százmilliói haragjával kellene számolniuk hanem az összes csapat ergo euró milliomos/milliárdos üzletek vezetőinek szankcióira legyen az bármi egy ilyen esetben. De biztos nem lenne szép.
Nem csak az idei évre gondolok, korábbi években is a győzelmünk óta, egyenes kieséses szakaszban sem kaptunk a top3 csapatból, cserébe háromszor egymás után a PSG-t, mennyi ennek a valószínűsége? (Bayern-Arsenal, Barca-PSG hasonlóan)
Megyó: Nyilván én se azért szeretném a Barcat meg a Realt mert imádnám nézni, ahogy jól elvernek minket már a csoportkőrben. Szerintem ezen csapatok játéka jobban fekszik, igazából szerintem számunkra pont a legnagyobb szívás az Atletico, (vagy a Juve) mert hasonlóan védekezésre (akkor csak így szimplán :D ) építő a stílusuk, amit nem lehet megfojtani a miénkkel és ezt ők csinálják a legjobban.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2279 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:
Pityee írta:Chelsea, Atleti, Roma, Qarabag :| Na finom kis csoportot kaptunk, jól fel kell kötni a gatyeszt. Costa biztos az életéért fog küzdeni ha játszhat majd vmelyik meccsen. A két mencseszteri bagázs meg a pool jól bemakkolták, kapják be.
Nem a legkönnyebb,de innen simán tovább kell jutni!!! Egyedül az Atletico elleni meccsek lesznek húzósak, a Roma simán verhető, a Qarabag-ot meg nem kell lenézni, de mindenki tudja hogy sima. Ha innen esetleg nem jutnánk tovább, az eléggé gáz lenne.
Nem tudom miért nézed le ennyire a Romát, elég kompakt kis csapat. Azért ők nem egy Basel vagy Olympiakos kaliberűek. Az meg, hogy simán tovább kéne jutni eléggé erős túlzás, vért fogunk izzadni szerintem a továbbjutásért és ha ilyen csoportból kiesnénk abszolút nem lenne szégyen, inkább csalódás.

Megyó, fő a pozitív hozzáállás igaz :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2280 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Gamling írta:Az amúgy csak engem zavar baromira, hogy a BL győzelmünk óta látvànyosan elkerülnek minket az európai elit "játszó" csapatai? (Értsd Barca, Real, Bayern) Én amúgy is hajlamos vagyok azt hinni, hogy itt semmiféle sorsolás nincs, de szerintem baromi látványos, hogy ha erős csapatokat kapunk is, azok se a "legerősebbek" akinek jól szervezett védekezéssel elronthatnánk a játékát.
1. nem jól szervezett a védekezésünk, csak mindenki sokat fut :) Jól szervezett akkor volt, amikor Carvalho állt hátul.
2. engem annyira nem zavar, hogy nem a Barcaval kell már a csoportmeccseken is szenvedni. Ráérünk kikapni a kieséses szakaszban is. :)

Válasz küldése