Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2281 Hozzászólás Szerző: laczze »

Gamling írta:Az amúgy csak engem zavar baromira, hogy a BL győzelmünk óta látvànyosan elkerülnek minket az európai elit "játszó" csapatai? (Értsd Barca, Real, Bayern) Én amúgy is hajlamos vagyok azt hinni, hogy itt semmiféle sorsolás nincs, de szerintem baromi látványos, hogy ha erős csapatokat kapunk is, azok se a "legerősebbek" akinek jól szervezett védekezéssel elronthatnánk a játékát.
Ha az első kalapban vagyunk a 3 felsorolt csapatból 2 vel nem is kerülhetünk össze mivel ők is első kalaposok.
A többi meg már számmisztika, de pont azt a csapatot kapni akit kiszemeltél ugyan annyi esélye van mint akármelyik másiknak.
Egyébként nem hiszem, hogy bundázva lenne, ahhoz túl nagy a tét és sok ember kellene lefizetni a titoktartásért.
Ráadásul itt nem csak a megharagudó szurkolók százmilliói haragjával kellene számolniuk hanem az összes csapat ergo euró milliomos/milliárdos üzletek vezetőinek szankcióira legyen az bármi egy ilyen esetben. De biztos nem lenne szép.
Drogba,Lampard,Terry <3

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2282 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Az amúgy csak engem zavar baromira, hogy a BL győzelmünk óta látvànyosan elkerülnek minket az európai elit "játszó" csapatai? (Értsd Barca, Real, Bayern) Én amúgy is hajlamos vagyok azt hinni, hogy itt semmiféle sorsolás nincs, de szerintem baromi látványos, hogy ha erős csapatokat kapunk is, azok se a "legerősebbek" akinek jól szervezett védekezéssel elronthatnánk a játékát.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2283 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az atletico jó erőfelmérő lesz, hol is tartunk, az elmúlt évek egyik legjobb csapata és még mindig együtt van a magjuk.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2284 Hozzászólás Szerző: laczze »

Real csoportját nevezik halálcsoportnak. Hát szerintem a miénk keményebb. Nagy meccsel lesznek Atletinek jó lenne vissza vágni.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2285 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Pityee írta:Chelsea, Atleti, Roma, Qarabag :| Na finom kis csoportot kaptunk, jól fel kell kötni a gatyeszt. Costa biztos az életéért fog küzdeni ha játszhat majd vmelyik meccsen. A két mencseszteri bagázs meg a pool jól bemakkolták, kapják be.
Nem a legkönnyebb,de innen simán tovább kell jutni!!! Egyedül az Atletico elleni meccsek lesznek húzósak, a Roma simán verhető, a Qarabag-ot meg nem kell lenézni, de mindenki tudja hogy sima. Ha innen esetleg nem jutnánk tovább, az eléggé gáz lenne.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Bajnokok Ligája

#2286 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Chelsea, Atleti, Roma, Qarabag :| Na finom kis csoportot kaptunk, jól fel kell kötni a gatyeszt. Costa biztos az életéért fog küzdeni ha játszhat majd vmelyik meccsen. A két mencseszteri bagázs meg a pool jól bemakkolták, kapják be.
a csoportkörben nem játszhat Costa ha eligazol az Atletico-ba, mert csak januártól regisztrálhat játékosokat.
kell erősíteni, mert ez 1 nehéz csoport és jó lenne nem kiesni.
amúgy hihetetlen, hogy a MU mekkora makkos, csak az oroszországi kiruccanásuk lesz kicsit nehezebb, de a Pool-nak sincs nagyon nehéz dolga.
a 2 londoni csapat meg jól beszopta.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Bajnokok Ligája

#2287 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta:Chelsea, Atleti, Roma, Qarabag :| Na finom kis csoportot kaptunk, jól fel kell kötni a gatyeszt. Costa biztos az életéért fog küzdeni ha játszhat majd vmelyik meccsen. A két mencseszteri bagázs meg a pool jól bemakkolták, kapják be.
max nálunk játszhat de tuti nem fog

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2288 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chelsea, Atleti, Roma, Qarabag :| Na finom kis csoportot kaptunk, jól fel kell kötni a gatyeszt. Costa biztos az életéért fog küzdeni ha játszhat majd vmelyik meccsen. A két mencseszteri bagázs meg a pool jól bemakkolták, kapják be.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#2289 Hozzászólás Szerző: Anti »

Maribor, és akár utazhatnánk :)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#2290 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Nem lennék meglepve, hogyha az érvelés emellett a szisztéma mellett az lenne egyébként, hogy "legyenek érdekes meccsek a csoportkörökben is". Sok kritika érte az UEFA-t - főleg a top klubok részéről -, hogy semmi értelme a csoportköröknek, mert mi a francnak vannak pl. Real Madrid - Rosenborg meccsek, úgyis lefutott: "most nem mindegy, hogy 6-0 vagy 7-0 a vége? A top játékosoknak csak lesérülési lehetőség, ha meg nem a top kezdővel állnak fel, akkor meg azt fogják mondani, hogy jajj, nem vették komolyan az ellenfelet". Így legalább nem az van, hogy fix kb. 12 továbbjutó, 4 meg meglepetés esetleg.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2291 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:
Szabi írta:1. KALAP (A NYOLC LEGERŐSEBB BAJNOKSÁG GYŐZTESEI)
Real Madrid (spanyol 1.), Bayern München (német 1.), Chelsea (angol 1.), Juventus olasz 1.), Benfica (portugál 1.), Monaco (francia 1.), Szpartak Moszkva (orosz 1.), Sahtar Doneck (ukrán 1.)

2. KALAP (KOEFFICIENSEK ALAPJÁN)
Barcelona (spanyol 2.), Atlético Madrid (spanyol 3.), Paris SG (francia 2.), Dortmund (német 3.), Sevilla (spanyol 4., selejtezőből), Manchester City (angol 3.), Porto (portugál 2.), Manchester United (angol, El-győztes)

3. KALAP (KOEFFICIENSEK ALAPJÁN)
Napoli (olasz 3., selejtezőből), Tottenham (angol 2.), Basel (svájci 1.), Olympiakosz (görög 1., selejtezőből), Anderlecht (belga 1.), Liverpool (angol 4.), Roma (olasz 2.), Besiktas (török 1.)

4. KALAP (KOEFFICIENSEK ALAPJÁN)
Celtic (skót 1., selejtezőből), CSZKA Moszkva (orosz 2.), Sporting CP (portugál 3.), APOEL (ciprusi 1.), Feyenoord (holland 1.), Maribor (szlovén 1., selejtezőből), Qarabag (azeri 1.), RB Leipzig (német 2.)


Holnapi sorsoláson (18:00 óra, Sport1/M4/Eurosport) kemény halálcsoportok alakulhatnak, mondjuk ez a "címvédő + bajnokok az első kalapba" sorsolási szisztéma nekem nem tetszik, sokkal inkább a második kalaposok élveznek előnyt, lévén, hogy az tele van nagyágyúkkal, simán bemákolhatnak egy könnyebb kvartettet. Akiket pedig az elsőből húznak, nincs sok választásuk, mert komoly eséllyel erős ellenfelet kapnak.

A mi szempontunkból talán ez lenne a legkomolyabb:
Chelsea - Barca/PSG - Napoli - Leipzig

És ez lenne a talán legkönnyebbnek mondható:
Chelsea - Porto - Anderlecht - Maribor
Egy Chelsea - Sevilla - Olympiakos - Qarabag sem lenne rossz :)
Játékerőben az Olympiakos és az Anderlecht kb. egy kategória, ahogy a Qarabag és a Maribor is nagyjából, de az utazás miatt írtam a másik kettőt. Egy görög és egy azeri kiruccanás azért nem a legoptimálisabb, főleg utóbbi.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2292 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tippem: Chelsea, barsza, Basel, Apoel
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2293 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:1. KALAP (A NYOLC LEGERŐSEBB BAJNOKSÁG GYŐZTESEI)
Real Madrid (spanyol 1.), Bayern München (német 1.), Chelsea (angol 1.), Juventus olasz 1.), Benfica (portugál 1.), Monaco (francia 1.), Szpartak Moszkva (orosz 1.), Sahtar Doneck (ukrán 1.)

2. KALAP (KOEFFICIENSEK ALAPJÁN)
Barcelona (spanyol 2.), Atlético Madrid (spanyol 3.), Paris SG (francia 2.), Dortmund (német 3.), Sevilla (spanyol 4., selejtezőből), Manchester City (angol 3.), Porto (portugál 2.), Manchester United (angol, El-győztes)

3. KALAP (KOEFFICIENSEK ALAPJÁN)
Napoli (olasz 3., selejtezőből), Tottenham (angol 2.), Basel (svájci 1.), Olympiakosz (görög 1., selejtezőből), Anderlecht (belga 1.), Liverpool (angol 4.), Roma (olasz 2.), Besiktas (török 1.)

4. KALAP (KOEFFICIENSEK ALAPJÁN)
Celtic (skót 1., selejtezőből), CSZKA Moszkva (orosz 2.), Sporting CP (portugál 3.), APOEL (ciprusi 1.), Feyenoord (holland 1.), Maribor (szlovén 1., selejtezőből), Qarabag (azeri 1.), RB Leipzig (német 2.)


Holnapi sorsoláson (18:00 óra, Sport1/M4/Eurosport) kemény halálcsoportok alakulhatnak, mondjuk ez a "címvédő + bajnokok az első kalapba" sorsolási szisztéma nekem nem tetszik, sokkal inkább a második kalaposok élveznek előnyt, lévén, hogy az tele van nagyágyúkkal, simán bemákolhatnak egy könnyebb kvartettet. Akiket pedig az elsőből húznak, nincs sok választásuk, mert komoly eséllyel erős ellenfelet kapnak.

A mi szempontunkból talán ez lenne a legkomolyabb:
Chelsea - Barca/PSG - Napoli - Leipzig

És ez lenne a talán legkönnyebbnek mondható:
Chelsea - Porto - Anderlecht - Maribor
Egy Chelsea - Sevilla - Olympiakos - Qarabag sem lenne rossz :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2294 Hozzászólás Szerző: Szabi »

1. KALAP (A NYOLC LEGERŐSEBB BAJNOKSÁG GYŐZTESEI)
Real Madrid (spanyol 1.), Bayern München (német 1.), Chelsea (angol 1.), Juventus olasz 1.), Benfica (portugál 1.), Monaco (francia 1.), Szpartak Moszkva (orosz 1.), Sahtar Doneck (ukrán 1.)

2. KALAP (KOEFFICIENSEK ALAPJÁN)
Barcelona (spanyol 2.), Atlético Madrid (spanyol 3.), Paris SG (francia 2.), Dortmund (német 3.), Sevilla (spanyol 4., selejtezőből), Manchester City (angol 3.), Porto (portugál 2.), Manchester United (angol, El-győztes)

3. KALAP (KOEFFICIENSEK ALAPJÁN)
Napoli (olasz 3., selejtezőből), Tottenham (angol 2.), Basel (svájci 1.), Olympiakosz (görög 1., selejtezőből), Anderlecht (belga 1.), Liverpool (angol 4.), Roma (olasz 2.), Besiktas (török 1.)

4. KALAP (KOEFFICIENSEK ALAPJÁN)
Celtic (skót 1., selejtezőből), CSZKA Moszkva (orosz 2.), Sporting CP (portugál 3.), APOEL (ciprusi 1.), Feyenoord (holland 1.), Maribor (szlovén 1., selejtezőből), Qarabag (azeri 1.), RB Leipzig (német 2.)


Holnapi sorsoláson (18:00 óra, Sport1/M4/Eurosport) kemény halálcsoportok alakulhatnak, mondjuk ez a "címvédő + bajnokok az első kalapba" sorsolási szisztéma nekem nem tetszik, sokkal inkább a második kalaposok élveznek előnyt, lévén, hogy az tele van nagyágyúkkal, simán bemákolhatnak egy könnyebb kvartettet. Akiket pedig az elsőből húznak, nincs sok választásuk, mert komoly eséllyel erős ellenfelet kapnak.

A mi szempontunkból talán ez lenne a legkomolyabb:
Chelsea - Barca/PSG - Napoli - Leipzig

És ez lenne a talán legkönnyebbnek mondható:
Chelsea - Porto - Anderlecht - Maribor
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2295 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Juve szurkolókat sajnáltam amikor ott mutatták őket. Még a legkeményebb maffiózó fizimiskájúak is könnyeztek.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2296 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hát több okból is elszomorított ez a tegnapi döntő. Először is az első félidő után, abszolút nem ezt vártam. A második félidőben a juve megmutatta, hogy hogyan nem szabad játszani egy BL döntőben. Elkezdték játszani azt a játékot ami egy Serie A meccsen teljesen elég, mert addigra berámolnak egy-két gólt aztán a meccs többi szakaszát letotyogják félgőzön, de egy BL döntőn nagyon kevés. Higuaintól kezdve Dybaláig mindegyik el volt veszve, egyetlen helyzetük sem volt a meccsen. Ami még teljesen sokkoló volt, hogy az a beton juve fal (Chiellini,Bonucci,Barzagli), amit ugye alig lehetett egyáltalán áttörni, most olyan szinten csődöt mondott minden elemében, hogy hihetetlen. Sose gondoltam volna, hogy Zidane megeszi taktikailag reggelire Allegrit, akit én sokkal jobb edzőnek tartok mint a kopaszt. Kár érte, nálunk az első félidő után, már nagyon unalmasan nézte mindenki a kocsmában a második félidőt, csalódtam én is, mondjuk itt juve fanok voltak többségben, szval érthető :D Mindenestre a juvenál elmulasztottak egy olyan esélyt, amit nem tudom mikor fognak újra kapni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2297 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A juve egész bl szezonban nem volt két golos hátrányban (mivel golt is alig kaptak) és ezzel a szituval nem tudtak mit kezdeni, ugy tünt leblokkoltak, nem volt érezhető a come back.

A másik meg a cserék minősége a két csapat között. A juvénak golt kellett lőnie es bejött ez a Lemina, hát sokat nem tett hozzá a játékhoz ( Dybala meg akármilyen szarul játszott, fura h őt hozták le, azért csak csatár).

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2298 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Dízel írta:Az a helyzet, hogy így utólag Megyónak igazat kell adnom, Isco meg Modric olyan spílerek akikre igazabol nem igen van emberi szó hogy az egekik magasztaljam. Iscotol elvenni a labdát egyszerűen lehetetlen, ha bármelyiket valaha le tudnánk igazolni a fejem a földbe verdesném örömömbe. Ekkora verést a juve nem érdemelt meg, de amit a 2. félidőben csinaltak az kritikan aluli volt. Ilyen hibakkal egy bl döntőbe nem lehet vallani.
Szerintem fejben estek szét a második félidőre ,nem bírták a döntő nyomását,erre tudok gondolni,és nem a fizikalis kimerülesre ,de ők sem értik mi történt
Muszáj Hazardot megtartani, ahogy jött Cr7 és eldöntötte a meccset .. kellenek a klasszisok,a legnagyobb az lenne costa el a francba és jönne Morata és Sanchez ,nah az egy epic támadó harmas lenne

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2299 Hozzászólás Szerző: Megyó »

fst200 írta:ahol néztem tele volt ilyen nyikhaj reál drukerrel , komolyan ezek hol voltak pár éve
Ezen már én is gondolkodtam, de igazából a Realnak vagy a Barcanak nem is lehet szurkolni. Ha épp rossz 1-2 évük is van, valami transzfertiltás vagy csak az aktuális "jóllakottság" miatt, a múltjukból adódóan bárkit megvehetnek a következő nyáron és újra top3 csapat. So, nekik nincs értelme drukkolni, leülsz, megnézed, kikapcsolódsz és annyi.
fst200 írta:egyébként az utóbbi pár évből látszik sajnos hogy be kell vásárolni keményen mert a legerősebb kerettel rendelkező csapatnak van szinte esélye,mi vagyunk az utolsó győztes esélytelenkent
Dízel írta:Az a helyzet, hogy így utólag Megyónak igazat kell adnom, Isco meg Modric olyan spílerek akikre igazabol nem igen van emberi szó hogy az egekik magasztaljam. Iscotol elvenni a labdát egyszerűen lehetetlen, ha bármelyiket valaha le tudnánk igazolni a fejem a földbe verdesném örömömbe.
Igen. Ezért írtam, amit írtam az elmúlt pár hétben, és én is éreztem, hogy kicsit túltolom, de ez az igazság. Az idei győzelmünk, vagy a tavalyi L. City győzelem végigvihető szívvel, lélekkel és elegendő tudással/tehetséggel. De egész egyszerűen egy ilyen kupasorozatban ez nem megy. Ha van egy jobb képességű csapat és csak 1-2 meccsre kell igazán komolyan összeszednie magát, akkor nekik több esély van a győzelemre, és kész. Ez kb valószínűségszámítás innentől.

Remélem most kicsit lenyugszik a Real, így 2 Bl győzelemmel... és a Barca se vásárol be vagy 5 klasszist. Jövőre picit hígulhatna a Bl dominanciájuk.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#2300 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az a helyzet, hogy így utólag Megyónak igazat kell adnom, Isco meg Modric olyan spílerek akikre igazabol nem igen van emberi szó hogy az egekik magasztaljam. Iscotol elvenni a labdát egyszerűen lehetetlen, ha bármelyiket valaha le tudnánk igazolni a fejem a földbe verdesném örömömbe. Ekkora verést a juve nem érdemelt meg, de amit a 2. félidőben csinaltak az kritikan aluli volt. Ilyen hibakkal egy bl döntőbe nem lehet vallani.

Válasz küldése