Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2341 Hozzászólás Szerző: Pityee »

nemtudom írta:
kecske01 írta:Marchisiot is elnézném nálunk. 31 éves igaz, de még mindig jó. Bár nem ő rá van szükségünk, mert hasonló Fabrehoz a játéka, bár védekezésbe nem tudom mennyire jó szóval lehet, hogy jó nagy hülyeséget mondok most.
engem ez a bakayoko se igazán győzött meg, nem az a mozgékony vkp inkább egy az egyben matic annyi különbséggel hogy többet keresi a labdát(mikel módra elpasszolgat) így aktívabb. de nem egy brusztolós mint kanté szóval ezerszer inkább nainggolanra kellene rámenni vagy matuidire vagy hozzájuk hasonló labdaszerzőre.
Pedig ma jól tolja Bakayoko.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Bajnokok Ligája

#2342 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

kecske01 írta:Marchisiot is elnézném nálunk. 31 éves igaz, de még mindig jó. Bár nem ő rá van szükségünk, mert hasonló Fabrehoz a játéka, bár védekezésbe nem tudom mennyire jó szóval lehet, hogy jó nagy hülyeséget mondok most.
engem ez a bakayoko se igazán győzött meg, nem az a mozgékony vkp inkább egy az egyben matic annyi különbséggel hogy többet keresi a labdát(mikel módra elpasszolgat) így aktívabb. de nem egy brusztolós mint kanté szóval ezerszer inkább nainggolanra kellene rámenni vagy matuidire vagy hozzájuk hasonló labdaszerzőre.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2343 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Marchisiot is elnézném nálunk. 31 éves igaz, de még mindig jó. Bár nem ő rá van szükségünk, mert hasonló Fabrehoz a játéka, bár védekezésbe nem tudom mennyire jó szóval lehet, hogy jó nagy hülyeséget mondok most.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2344 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

lykopfner írta: A kultúra még mindig meg van:) A miskolci származásúak (legalábbis a többség) egyetlen dolgot nem viselnek el, az anyázást.

A novaiak meg úgy tűnik azt nem ha belekötnek a helyesírásukba :)

De hogy visszatérjünk a témához: Allegri csodálatos férfi, elképesztő taktikai húzásai vannak. Mandzukic balszélső, Barzagli 50 évesen jobbhátvéd, Dani Alves meg hirtelen egyik meccsről a másikra jobbszélső lesz Cuadrado helyén és elképesztően jól bevált(2 gólpassz). Higuain-ra meg sokan húzták a szájukat, köztük én is, de ha megnyeri a BL-t a Juventus az ő vezetésével akkor senki nem fog többet azzal foglalkozni hogy mennyibe került és megérte-e az árát.

A Monaco óriásit ment idén, de ezt a Juventus-t egy meccsen se nagyon tudnák megfogni, nemhogy kettőn. A City meg a Dortmund vannak olyan naiv csaptok hogy benyeljenek egy rakat gólt, a Juve nem.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2345 Hozzászólás Szerző: Pityee »

jkopfner írta:
Pityee írta:Naa srácok.. egy kicsit kezdenek elfajulni a dolgok. Eddig ez egy kulturált fórum volt.
A kultúra még mindig meg van:) A miskolci származásúak (legalábbis a többség) egyetlen dolgot nem viselnek el, az anyázást.
Hát ebből a rövid csevelyből nem ez jött le és nem rád gondolok ez alatt :) Ezt nyomjátok privátba, de ennek nem sok helye van itt a fórumon, főleg az anyázásának, bár sosem értettem a netes szájkarate lényegét.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2346 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Pityee írta:Naa srácok.. egy kicsit kezdenek elfajulni a dolgok. Eddig ez egy kulturált fórum volt.
A kultúra még mindig meg van:) A miskolci származásúak (legalábbis a többség) egyetlen dolgot nem viselnek el, az anyázást.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2347 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Naa srácok.. egy kicsit kezdenek elfajulni a dolgok. Eddig ez egy kulturált fórum volt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2348 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

laczze írta:
jkopfner írta:
laczze írta:Kicsit bszerencsélye is volt a Monaco nak hogy nem ment be egy helyzetük se, illetve Buffon klasszisa okozta a balszerencsélyüket.
Hiába jó a Real meg hogy 1 meccsen bármi lehet, nagyobb összegben fogok fogadni a Juve BL győzelmére. Én biztosra veszem.
Nagyon kiegyenlített csata lesz. Mindkét csapat nagyon lyó, de én is a Lyuventus győzelmére fogadnék. Ha lyó lesz a hejzetkihasználásuk, egy Real Madrid nem foglya megállítani őket a döntőben. Először mindketten lyussanak be a döntőbe, aztán halyrá Lyuventus!
Anyád. Te elbaszott bundáskenyér.
Ne személyeskedjünk. Az elbaszott bundáskenyeret nem érzem sértőnek, de az anyádért bevernék egy állast.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2349 Hozzászólás Szerző: laczze »

jkopfner írta:
laczze írta:Kicsit bszerencsélye is volt a Monaco nak hogy nem ment be egy helyzetük se, illetve Buffon klasszisa okozta a balszerencsélyüket.
Hiába jó a Real meg hogy 1 meccsen bármi lehet, nagyobb összegben fogok fogadni a Juve BL győzelmére. Én biztosra veszem.
Nagyon kiegyenlített csata lesz. Mindkét csapat nagyon lyó, de én is a Lyuventus győzelmére fogadnék. Ha lyó lesz a hejzetkihasználásuk, egy Real Madrid nem foglya megállítani őket a döntőben. Először mindketten lyussanak be a döntőbe, aztán halyrá Lyuventus!
Anyád. Te elbaszott bundáskenyér.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2350 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

laczze írta:Kicsit bszerencsélye is volt a Monaco nak hogy nem ment be egy helyzetük se, illetve Buffon klasszisa okozta a balszerencsélyüket.
Hiába jó a Real meg hogy 1 meccsen bármi lehet, nagyobb összegben fogok fogadni a Juve BL győzelmére. Én biztosra veszem.
Nagyon kiegyenlített csata lesz. Mindkét csapat nagyon lyó, de én is a Lyuventus győzelmére fogadnék. Ha lyó lesz a hejzetkihasználásuk, egy Real Madrid nem foglya megállítani őket a döntőben. Először mindketten lyussanak be a döntőbe, aztán halyrá Lyuventus!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#2351 Hozzászólás Szerző: laczze »

Kicsit bszerencsélye is volt a Monaco nak hogy nem ment be egy helyzetük se, illetve Buffon klasszisa okozta a balszerencsélyüket.
Hiába jó a Real meg hogy 1 meccsen bármi lehet, nagyobb összegben fogok fogadni a Juve BL győzelmére. Én biztosra veszem.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2352 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nagyon érdekes lesz ez a Real-Juve döntő. A Juve nem kapott még gólt az egyenes kieséses szakaszban, de a csoportban is csak kettőt, elképesztő a védelmük. Az biztos hogy Ronaldo nem fog 3 gólt lőni a tizenhatoson belül full egyedül mint tegnap. Én most a Juvét érzem a legjobb csapatnak, meglátjuk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#2353 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jó kis meccs a Monaco-Juve. Öröm nézni ezt a sok fiatal klasszist akik húzni tudják a csapatukat már ilyen korán. Mbappé egy született csatár, kincs az a gyerek ahogy Bernardo is, Lemar vagy Bakayoko... De az egész Monacora igaz. Túloldalt Dybala életveszélyes, de az idősekre se lehet panasz. Buffon még mindig klasszis, ahogy Dani Alves is, hihetetlen gyors, agilis és labdaügyes még mindig.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#2354 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Pityee írta:Rég láttam ilyen gyengén játszani az Atletit egy madridi derbin. Simeone sem volt az igazi, talán tényleg távozik a szezon végén.
Én egész szezonban nem vagyok tőlük elájulva. Közrejátszott a sorsolásuk is h itt vannak, a saját mércéjükhöz képest meg kifejezetten szarok.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2355 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Rég láttam ilyen gyengén játszani az Atletit egy madridi derbin. Simeone sem volt az igazi, talán tényleg távozik a szezon végén.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#2356 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

GereZsolt írta:Hihetetlen h ez a kutyaütő benzema h játszik folyamatosan ebben a realban. Mérföldekkel a leggyengébb játékos a csapatban.
Minden csapatban van egy ilyen jatekos. Nalunk Matic az.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#2357 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Hihetetlen h ez a kutyaütő benzema h játszik folyamatosan ebben a realban. Mérföldekkel a leggyengébb játékos a csapatban.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2358 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Real - Atleti
Monaco - Juve

Nagyon remélem, hogy az Atleti kiüti a halamakikat, a másik ágon pedig mindkét csapat szimpatikus, úgyh ott mindegy melyik jut be.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#2359 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Olaszban az első meccsen felmosták velük a pályát, annyi szent. Nem azért sajnálom a barcát mert kiesett, nem érdemeltek továbbjutást. Azért sajnálom, mert a sok helyzet ellenére nem sikerült egy becsületgólnyit se bekaparni. A Camp Nouban várható volt a barca fölény, hazai pálya + teljesítmény kényszer... Talán nincs is olyan csapat aki az otthonukban lefocizná őket, még a Juve sem...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2360 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sajnálja őket a nyehera, már itt sem kellett volna lenniük, ha nem nyomják túl őket a bírók a PSG-n. Amúgy eléggé durva úgy beállítani, hogy a katalányok jobban játszottak a juvenal, mert konkrétan a juve lesemmizte a párharc alatt a színészegyesületet. Oké megvolt nekik szokás szerint a labdatartás, de azonkívül csak lövöldöztek össze-vissza, mert mást az olaszok nem engedtek nekik.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése