Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2441 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kanté a helyszínen szurkolt a Leicester-nek:

Kép

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Bajnokok Ligája

#2442 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Angol 15. > spanyol 3.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Bajnokok Ligája

#2443 Hozzászólás Szerző: Ricco »

daw3 írta:Aért ezt remélem ti sem gondoljátok komolyan.
Semmit nem játszott a PSG tegnap. Csak azért, mert utálod a barcát azt nem mondhatod, hogy a bírók és az UEFA nyerték meg nekik a meccset
6! gól kellett nekik a továbjutáshoz. Nemtom, ti hogy vagytok vele, de én ha valamit nagyon akkarok, akkor foggal-körömmel küzdeni fogok. Legyen az kemény munka, színészkedés vagy egy kis durvulás.
Az, hogy a psg semmit nem játszott meg hogy a barca 12 emberrel nyomta, semmi közük egymáshoz, nem egymás ellentétei, nem zárják ki egymást. A meccs legkritikusabb pillanatában befújtak egy olyan szinten vicc kategóriás büntetőt, hogy egyáltalán kár is szavakat pazarolni rá. Az első is véleményes volt, a Mariska ellen elmaradt büntetőt meg már meg sem említem. Megérdemelte a kiesést a psg, de ezt a barszát elsősorban a bíró meg a mák lőtte tovább, nem a szemkápráztató atomfocijuk.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#2444 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Majdnem mindegyik kommentben láthatod, hogy igen, elszúrta a psg. A barca iszonyatos támadásokat vitt véghez a véghajrában, ezt nem lehet elvenni tőlük. Érdekes módon, mégis sokan látják úgy, 'Chelsea elleni övrebo meccs ide vagy oda' hogy igenis marha érdekesen alakulnak a barca meccsei. 2 tizi egy meccsen? persze befújható, minden befújható, de azért így utólag kitisztult fejjel elég könnyelműen lettek megítélve a büntetők. Ha tudjak, hogy nalunk costa szinész palánta és nem eszik meg a szarságait, akkor egy suareznél miért nem ez a helyzet? Nem akarok összeesküvésekbe bonyolódni, de azért jose mondandójába lehet némi igazság, mármint ami az Unicef-et illeti. Már teljesen mindegy, ez már történelem, igy alakult, ezen senki nem fog változtatni. Most had örüljenek, jövőre visszatérünk és visszavesszük bajnokok trónját. :) :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2445 Hozzászólás Szerző: Pityee »

daw3 írta:Aért ezt remélem ti sem gondoljátok komolyan.
Semmit nem játszott a PSG tegnap. Csak azért, mert utálod a barcát azt nem mondhatod, hogy a bírók és az UEFA nyerték meg nekik a meccset
6! gól kellett nekik a továbjutáshoz. Nemtom, ti hogy vagytok vele, de én ha valamit nagyon akkarok, akkor foggal-körömmel küzdeni fogok. Legyen az kemény munka, színészkedés vagy egy kis durvulás.
6. gól nincs, ha nem kapják meg az ajándéktizit :wink:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2446 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Aért ezt remélem ti sem gondoljátok komolyan.
Semmit nem játszott a PSG tegnap. Csak azért, mert utálod a barcát azt nem mondhatod, hogy a bírók és az UEFA nyerték meg nekik a meccset
6! gól kellett nekik a továbjutáshoz. Nemtom, ti hogy vagytok vele, de én ha valamit nagyon akkarok, akkor foggal-körömmel küzdeni fogok. Legyen az kemény munka, színészkedés vagy egy kis durvulás.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#2447 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Engem az egészben az csesz fel a legjobban, hogy ennek semmilyen következménye nem lesz. Hiába mondták, hogy lépéseket fognak tenni a színészkedés és a bíró manipulálásával szemben, eddig nem történt semmi. Semmilyen büntetést nem szabtak még ki egyetlen játékosra sem emiatt. Ez után a meccs után a Barcelona kb. bármelyik játékosát, illetve az egész klubot lehetne büntetni pénzbírsággal, eltiltással, bármivel. De nem fogják megtenni. Pedig ez szembemegy minden Fair Play szabálynak. Eddig sem volt valami nagy PR-ja az UEFA-nak, de ilyesfajta arcvesztést én úgy gondolnám, hogy nem engedhetnek meg maguknak. És mégis megtehetik.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2448 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Pityee írta:
Pat326 írta:S ne feledjük, első tizit nem akarta megadni, buzi vonalbíró vette rá, Mariás esetnél meg messze volt, az ottani vonalbíró meg csukott szemmel járt (egyébként meg Marianak azt be kellett volna lőnie, nem azért rugta mellé mert Macherano szabálytalankodott, az a lövés után történt csak)
Ja, ha csukott szemmel járt az ottani vonalbíró, akkor mostmár minden rendben van :lol: Egyébként miről beszélsz? Mariskának összerúgta a lábait Mascherano (konkrétan rátartott az egyik lábára) és pont azért nem tudta kapura lőni a labdát.
Egy szóval se mondtam, hogy rendben van.
Lassított videóból jól látszik, hogy már elhagyta a bal lábát a labda, mikor elérte a jobb lábát mascherano.
Én is utálom, h a Barca ment tovább, de egyszerűen nem igazságos, hogy bírózás folyik csak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2449 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pat326 írta:S ne feledjük, első tizit nem akarta megadni, buzi vonalbíró vette rá, Mariás esetnél meg messze volt, az ottani vonalbíró meg csukott szemmel járt (egyébként meg Marianak azt be kellett volna lőnie, nem azért rugta mellé mert Macherano szabálytalankodott, az a lövés után történt csak)
Ja, ha csukott szemmel járt az ottani vonalbíró, akkor mostmár minden rendben van :lol: Egyébként miről beszélsz? Mariskának összerúgta a lábait Mascherano (konkrétan rátartott az egyik lábára) és pont azért nem tudta kapura lőni a labdát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2450 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Amazing24 írta:
Pat326 írta:
Pityee írta:Most még mindenki könnyebben veszi mert a psg volt a szenvedőfél, de majd ha esetleg mi leszünk azok, akkor már más lesz. Ezeket a mocskokat sajnos mindig támogatni fogja a szövetség, nem véletlen, hogy uefalona.
Isten ments, hogy mi ilyen hozzállással menjünk neki egy ilyen meccsnek.
A hozzáállás mindegy, ezt saját bőrünkön tapasztaltuk 2009-ben. Egyszerűen a barcanak mindent szabad. Talán Mourinhonak van igaza, és az UNICEF miatt nyomják őket.
Sztem nem lehet teljesen összahasonlítani a 2-t. 2009-ben végig, tényleg a barcának fújt Övrebrö. Míg tegnap egész egyerűen csak töketlen volt. Legelején barcának nem adtak meg egy tiszta kezezéses tizit, rá 10 percre psgnek. S mivel annyit dobálták magukat a színészek, illetve a közönség is egyre jobban fütyült, betojt, s megette a barca sütit. S ne feledjük, első tizit nem akarta megadni, buzi vonalbíró vette rá, Mariás esetnél meg messze volt, az ottani vonalbíró meg csukott szemmel járt (egyébként meg Marianak azt be kellett volna lőnie, nem azért rugta mellé mert Macherano szabálytalankodott, az a lövés után történt csak)
Ettől függetlenül tény, hogy Barca azokhoz a csapatokhoz tartozik, amelyeknek könnyebben itélnek meg dolgokat

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#2451 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pat326 írta:
Pityee írta:Most még mindenki könnyebben veszi mert a psg volt a szenvedőfél, de majd ha esetleg mi leszünk azok, akkor már más lesz. Ezeket a mocskokat sajnos mindig támogatni fogja a szövetség, nem véletlen, hogy uefalona.
Isten ments, hogy mi ilyen hozzállással menjünk neki egy ilyen meccsnek.
A hozzáállás mindegy, ezt saját bőrünkön tapasztaltuk 2009-ben. Egyszerűen a barcanak mindent szabad. Talán Mourinhonak van igaza, és az UNICEF miatt nyomják őket.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2452 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pat326 írta:
Pityee írta:Most még mindenki könnyebben veszi mert a psg volt a szenvedőfél, de majd ha esetleg mi leszünk azok, akkor már más lesz. Ezeket a mocskokat sajnos mindig támogatni fogja a szövetség, nem véletlen, hogy uefalona.
Isten ments, hogy mi ilyen hozzállással menjünk neki egy ilyen meccsnek.
Azt senki nem vitatja, hogy a psg-nek nem kellett volna ilyen beszarva felállnia, de tegnap sztem a bíró akkor is tovább nyomta volna a szarháziakat, ha a psg 3-at is rúg. Lehet akkor 5 tizit kaptak volna, meg 15 perc hosszabítás lett volna a végén :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2453 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Pityee írta:Most még mindenki könnyebben veszi mert a psg volt a szenvedőfél, de majd ha esetleg mi leszünk azok, akkor már más lesz. Ezeket a mocskokat sajnos mindig támogatni fogja a szövetség, nem véletlen, hogy uefalona.
Isten ments, hogy mi ilyen hozzállással menjünk neki egy ilyen meccsnek.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2454 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... aign=nsofb" onclick="window.open(this.href);return false;
Erről nem is beszélve, már a meccsen is gyanus volt a szitu. A kamutizi mellett meg nem lehet csak úgy elmenni, mert ha ott nem adják meg nekik a második tizit, akkor tuti nem rúgtak volna már kettőt. Most még mindenki könnyebben veszi mert a psg volt a szenvedőfél, de majd ha esetleg mi leszünk azok, akkor már más lesz. Ezeket a mocskokat sajnos mindig támogatni fogja a szövetség, nem véletlen, hogy uefalona.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2455 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Gereb írta:
Pat326 írta:
Pityee írta:Azért mindenki aki egy kicsit is méltatja ezt a fostaliga katalán csapatot, az gondoljon bele, hogy egy ilyen fontos meccsen melyik csapatnak fújnának be két tizenegyest is, mert hogy nekünk nem, az tuti. 2009-ben akkor hány tizit kellett volna nekünk kapni? 5-öt?
Mu, Real, vannak még ilyen csapatok...

Én is utálom a Barcát, de ezt egyszerűen nem lehet a bíróra fogni... az első tizi sztem adható is volt ( most játszunk el a gondolattal, ha Hazardral történik ez, s nem adják meg, mindenki fel lenne háborodva itt a fórumon, aki azt mondja nem, az hazudik). Az igaz, hogy a második tizi óriási kamu volt, de az is csak 1 gól, mellette kaptak 5öt, köztük nevetségeseket is. Oké, lehet jönni azzal, hogy a psg nem kapott meg egy tizit, de ha meg is kapják, tuti hogy vagy kihagyták volna, vagy akkor 7et kapnak... Barcelona szarul játszott, mégis lőtt 6 gólt, ez nem a csapat vagy a bíró érdeme, hanem a PSG-é. Érdekes 3-0-nál rájöttek játszani kéne, Di Maria cserével kicsit támadóbb lett a csapat, a barca azt se tudta hol van, erre a gól után, ziccerek után lehozta Draxlert, vissza bunkerbe... Tipikus tökön lővés.
Én úgy vagyok ezzel a Barca továbbjutással, hogy a Barcelona megérdemelte a továbbjutást, a PSG meg a kiesést. A Barca élt a lehetőségekkel amit kapott, ha ez több esetben a bíró segítsége is volt, az ő érdemüket nem lehet elvenni, megtettek mindent amit tudtak a meccsen, és össze is jött a továbbjutás. Sokan kritizáltak minket is annak idején a Camp Nou-ba elért 2-2-ért, ,,mivel hogy csak védekeztünk,, de akkor és ott azok voltak a csapat eszközei a továbbjutás kiharcolására, és azzal éltek is. A PSG nem volt elég harapós, elkényelmesedtek a nagy előnnyel a hátuk mögött, talán elfelejtették, hogy a továbbjutást két meccs dönti el nem egy.

Viszont amellett nem tudok elmenni, hogy a bíró mit művelt ezen a meccsen. Szerintem a sport egyik alapköve, hogy azonos feltételeket próbál teremteni, a rendezői oldal, minden erejével a megmérkőző feleknek. Ezért van pályacsere, ezért van oda-visszavágó stb. Szóval, ha a bíró a saját hibáival befolyásolja a meccset, akkor azzal felborít mindent amit a fairplay érdekében tettek.
Nem a Barcelona hibája, hogy kaptak 1-2 kétes büntetőt, illetve, hogy Suárez és társai viselkedhetnek úgy-ahogy, hanem a bíró töketlensége, és a szövetség felelőtlensége. Mert lehet szidni(jogosan) a bírót, és segédeit, de a szövetség is legalább annyira bűnös ezekben a hibákban azzal, hogy nem képes belátni, hogy a fotbal megváltozott, jóval gyorsabb lett, és ezzel a bírok, emberi adottságaik miatt, már nem képesek felvenni a versenyt. Értem itt a les megítéléseket, kontaktok helyes megítélését stb.
A legjobb példa erre talán a tenisz, ott már egy ideje belátták, hogy az emberi képességeket meghaladja a bírói feladat egy része, ezért is lehet kérni virtuális visszajátszást a kétes helyzetekben. A technika már rég nem akadálya annak, hogy ehhez hasonló rendszereket bevezessenek a fotbalban is, mégsem teszik. Talán így jobban eladhatók az ilyen generált ,,csodák,,, nem tudom.
Egyetértek, meg nem is. Valamit sürgőssen ki kéne találni, mert tényleg vicc amit az utóbbi években leművelnek a bírók . De egy teljes videóbíró rendszert nem lehet bevezetni, megölné a folyamatosságot, ez nem az amerikai változat. Talán egy olyat elképzelhetőnek tartok, hogy mondjuk 16oson belüli kétes szituációk esetében.
Én inkább ilyen változtatásokat eszközölnék:
A bírók legyenek/lehessenek tökösebbek, legyen újra értelme a csapatkapitányságnak, szorják ki a sok picsogót, ne vegye körbe a bírót 6-8 ember egy-egy esetnél... Színészkedést utólagos sárgázásokkal, eltiltásokkal csak vissza lehetne fogni. Ha kell, tiltsanak el 5-6 embert, aztán következő meccsen mikor ifi csapattal kell kiállni, csak megtanulják, hogy na, ezt nem szabad. Szvsz ilyesmi kellenének, s csak pluszként jöhetne egy hatékony videóbíró, ami nem akadályozza a folyamatosságot, nem akaszt meg pl egy kontrát.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#2456 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Hányinger volt a tegnapi meccs. 2 jogtalan 11-es és suáreznek a pályán se kellett volna lennie. Komolyan elgondolkodtam, hogy ez az egész foci tényleg csak pénzről szólna? 2 hét alatt nem fordulhat ennyit a világ. 4-0 az első meccsen és 2 hétre rá 180 fokos fordulat, pár ember komolyan meggazdagodott, ebben biztos vagyok. :roll:

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2457 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Pat326 írta:
Pityee írta:Azért mindenki aki egy kicsit is méltatja ezt a fostaliga katalán csapatot, az gondoljon bele, hogy egy ilyen fontos meccsen melyik csapatnak fújnának be két tizenegyest is, mert hogy nekünk nem, az tuti. 2009-ben akkor hány tizit kellett volna nekünk kapni? 5-öt?
Mu, Real, vannak még ilyen csapatok...

Én is utálom a Barcát, de ezt egyszerűen nem lehet a bíróra fogni... az első tizi sztem adható is volt ( most játszunk el a gondolattal, ha Hazardral történik ez, s nem adják meg, mindenki fel lenne háborodva itt a fórumon, aki azt mondja nem, az hazudik). Az igaz, hogy a második tizi óriási kamu volt, de az is csak 1 gól, mellette kaptak 5öt, köztük nevetségeseket is. Oké, lehet jönni azzal, hogy a psg nem kapott meg egy tizit, de ha meg is kapják, tuti hogy vagy kihagyták volna, vagy akkor 7et kapnak... Barcelona szarul játszott, mégis lőtt 6 gólt, ez nem a csapat vagy a bíró érdeme, hanem a PSG-é. Érdekes 3-0-nál rájöttek játszani kéne, Di Maria cserével kicsit támadóbb lett a csapat, a barca azt se tudta hol van, erre a gól után, ziccerek után lehozta Draxlert, vissza bunkerbe... Tipikus tökön lővés.
Én úgy vagyok ezzel a Barca továbbjutással, hogy a Barcelona megérdemelte a továbbjutást, a PSG meg a kiesést. A Barca élt a lehetőségekkel amit kapott, ha ez több esetben a bíró segítsége is volt, az ő érdemüket nem lehet elvenni, megtettek mindent amit tudtak a meccsen, és össze is jött a továbbjutás. Sokan kritizáltak minket is annak idején a Camp Nou-ba elért 2-2-ért, ,,mivel hogy csak védekeztünk,, de akkor és ott azok voltak a csapat eszközei a továbbjutás kiharcolására, és azzal éltek is. A PSG nem volt elég harapós, elkényelmesedtek a nagy előnnyel a hátuk mögött, talán elfelejtették, hogy a továbbjutást két meccs dönti el nem egy.

Viszont amellett nem tudok elmenni, hogy a bíró mit művelt ezen a meccsen. Szerintem a sport egyik alapköve, hogy azonos feltételeket próbál teremteni, a rendezői oldal, minden erejével a megmérkőző feleknek. Ezért van pályacsere, ezért van oda-visszavágó stb. Szóval, ha a bíró a saját hibáival befolyásolja a meccset, akkor azzal felborít mindent amit a fairplay érdekében tettek.
Nem a Barcelona hibája, hogy kaptak 1-2 kétes büntetőt, illetve, hogy Suárez és társai viselkedhetnek úgy-ahogy, hanem a bíró töketlensége, és a szövetség felelőtlensége. Mert lehet szidni(jogosan) a bírót, és segédeit, de a szövetség is legalább annyira bűnös ezekben a hibákban azzal, hogy nem képes belátni, hogy a fotbal megváltozott, jóval gyorsabb lett, és ezzel a bírok, emberi adottságaik miatt, már nem képesek felvenni a versenyt. Értem itt a les megítéléseket, kontaktok helyes megítélését stb.
A legjobb példa erre talán a tenisz, ott már egy ideje belátták, hogy az emberi képességeket meghaladja a bírói feladat egy része, ezért is lehet kérni virtuális visszajátszást a kétes helyzetekben. A technika már rég nem akadálya annak, hogy ehhez hasonló rendszereket bevezessenek a fotbalban is, mégsem teszik. Talán így jobban eladhatók az ilyen generált ,,csodák,,, nem tudom.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2458 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Pityee írta:Azért mindenki aki egy kicsit is méltatja ezt a fostaliga katalán csapatot, az gondoljon bele, hogy egy ilyen fontos meccsen melyik csapatnak fújnának be két tizenegyest is, mert hogy nekünk nem, az tuti. 2009-ben akkor hány tizit kellett volna nekünk kapni? 5-öt?
Mu, Real, vannak még ilyen csapatok...

Én is utálom a Barcát, de ezt egyszerűen nem lehet a bíróra fogni... az első tizi sztem adható is volt ( most játszunk el a gondolattal, ha Hazardral történik ez, s nem adják meg, mindenki fel lenne háborodva itt a fórumon, aki azt mondja nem, az hazudik). Az igaz, hogy a második tizi óriási kamu volt, de az is csak 1 gól, mellette kaptak 5öt, köztük nevetségeseket is. Oké, lehet jönni azzal, hogy a psg nem kapott meg egy tizit, de ha meg is kapják, tuti hogy vagy kihagyták volna, vagy akkor 7et kapnak... Barcelona szarul játszott, mégis lőtt 6 gólt, ez nem a csapat vagy a bíró érdeme, hanem a PSG-é. Érdekes 3-0-nál rájöttek játszani kéne, Di Maria cserével kicsit támadóbb lett a csapat, a barca azt se tudta hol van, erre a gól után, ziccerek után lehozta Draxlert, vissza bunkerbe... Tipikus tökön lővés.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#2459 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért mindenki aki egy kicsit is méltatja ezt a fostaliga katalán csapatot, az gondoljon bele, hogy egy ilyen fontos meccsen melyik csapatnak fújnának be két tizenegyest is, mert hogy nekünk nem, az tuti. 2009-ben akkor hány tizit kellett volna nekünk kapni? 5-öt?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#2460 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Николаевич írta:
Szabi írta:Nézzétek végig sokszor, kár, hogy a színészet végén nem fojtotta meg magát ez a kutya. :D
https://gfycat.com/KindlyAggressiveEyra" onclick="window.open(this.href);return false;

Nevetséges.. Hirtelen ki se tudta találni hogy miét fájlaja. Először a fejét akarta fogni, aztán maradt toroknál.. Tette mindezt sárga lappal a zsebében, előtte meg már bepróbálkozott párszor, üvöltözött a bíróval, mutogatott a kamerába.. Zseniális játékos, de gusztustalan amit le tud művelni.

Neymar tizenegyese is vicc volt(mármint amit ő harcolt ki). Meunier elcsúszott, a brazil meg direkt elbotlott benne. Az alapvonali játékvezetők már sokszor bizonyították hogy semmi keresnivalójuk nincs a pályán(ugye, Vad II?), de ez most kifejezetten szép volt, meggyőzte a bírót aki elsőre nem ítélt volna tizit.
Én is nézegettem egy darabig, majd eszembejutott, hogy Costa detto ezt a mozdulatsort használja szabadrúgástávban minden alkalommal, így inkább ráhagytam. Nem ezen múlt, hanem h a Psg emerystől egy címeres lúzer banda. Ehhez képest az Arsenal tisztesen helytállt, mert ők középszerű fos játékosokkal szívtak kisebbet mint a ”klasszisokból” álló psg.
Csak példaképp:https://youtu.be/YrDxa8EsBX0

Válasz küldése