Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#2581 Hozzászólás Szerző: Spring »

FIGYELEM!
ACHTUNG!
ATTENTION!
POZOR!
Kedves mindenki!

Egy nagyon jó barátomnak van jegye a szombati Bajnokok Ligája döntőre, Milánóba. Sajnos elfelejtette, hogy pont azon a napon van az esküvője is! (A jegyet már hónapokkal ezelőtt megvette, mielőtt az esküvő pontos dátumát kitalálták volna.) Szóval most a kérdés: van kedve valakinek szombaton megnősülni? Bárki?
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2582 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hawaii írta:Ma van 4 éve, hogy megnyertük a BL-t. :)

https://www.youtube.com/watch?v=uDEeXRipRWs
Sosem felejtem el a napot, amikor Abra kiakasztotta a játékot!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#2583 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Ma van 4 éve, hogy megnyertük a BL-t. :)

https://www.youtube.com/watch?v=uDEeXRipRWs

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6278
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2584 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ezt a marhaságot... :roll:

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ni-2499987" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#2585 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kép
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6938
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2586 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

langidave írta:most ha a pool megnyeri az ELt, akkor elveszik a 4. helyett a bajnokságból a BL indulás tekintetében? vagy akkor 5 angol csapat lesz a blben?
5 lesz.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2587 Hozzászólás Szerző: langidave »

most ha a pool megnyeri az ELt, akkor elveszik a 4. helyett a bajnokságból a BL indulás tekintetében? vagy akkor 5 angol csapat lesz a blben?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2588 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Es akkor ma este az el-ben is osszejohet a hazi spanyol donto. Mint egy spanyol fordulo, olyanok lesznek az europai kupadontok :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2589 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Norbertoo írta:
mikel12 írta:Ezt be kell huznia a Ticonak! Ez most ziccer.
Csak azért mert szar a Real, vagy történt valami különleges is? :D
(nem néztem a meccset)
Nem azert mert szar a Real, hanem mert olyan jo az Atletico. Mig a Real ilyen konnyu sorsolasban, meg mindig idegenben kezdtek ilyen nyogdecselve jutottak be, az Atletico elverte Europa jelenleg ket legjobb csapatat. Lesz miert visszavagni nekik, szurkolok, de foleg Torresnek.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#2590 Hozzászólás Szerző: Chester »

Jol van, iden sem nezem a bl dontot.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Bajnokok Ligája

#2591 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

mikel12 írta:Ezt be kell huznia a Ticonak! Ez most ziccer.
Csak azért mert szar a Real, vagy történt valami különleges is? :D
(nem néztem a meccset)

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2592 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ezt be kell huznia a Ticonak! Ez most ziccer.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6938
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2593 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hát ez gyönyörű volt. Atleti örülhet.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6938
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#2594 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szégyen ez a city eddig.... :roll:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2595 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Guardiola bayern-je és a barca nem tudott mit kezdeni velük, egy oda-visszavágós rendszerben, gólt is alig kaptak(ki jöjjön még? :D, kit üssenek ki?). Szerintem ha valaki túl jut ezen a két csapaton és megnyeri a BL-t, azt nem lehet se mák nélkül (amúgy Torres kapufa az első meccsen), de azt se lehet mondani hogy csak mák :D, ilyen nincsen. Sok csapat már ha az egyiken túlverekedné magát, szenzáció lenne. És elfogadnám hogy csak ezen a néhány meccsen, ha nem lenne ott a bajnokság, ahol szintén ott vannak pontazonosságal az első helyen állnak és brutálisan kevés kapott góllal...

Mint csapat és edzője nincs náluk jobb jelenleg a világon szerintem. Tényleg minden megérdemelnek, remélem én is hogy ők nyerik meg, ha eddig eljutottak.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6278
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2596 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:A világ legjobb csapata jelenleg az atletico és Simeone mindenkit leoktat. Ha még összejönne a real elleni meccsa döntőbe és ott is nyernek, akkor kivégezték a barca-bayern-real triót. Elképesztő ez a sorozat. És mindezt úgy hogy náluk nem ülnek 60 millios cserejátékosok a padon...
És mindezt pláne úgy, hogy tegnap kicsit se volt mákjuk többször is...
6+8+5+4+1+1+2+1

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#2597 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Azért az nagyon erős túlzás, hogy leoktat mindenkit az Atletico. Nagyon kijött nekik a lépés mostanában, gyakorlatilag minden kaput eltaláló lövésük gól, Oblak is élete formájában véd, és még sorolhatnám. Tegnap is, ha Oblak nem véd ilyen jól, akkor a vége akár 5-1 is lehetett volna, de a Barca ellen is, ha nem kellett volna az MSN-nek Dél-Amerikában bohóckodni 1 héttel a meccs előtt, akkor valószínűleg az is másképp alakult volna. Ettől függetlenül nem szeretnék semmit sem elvenni az Atletico érdemeiből, mert tényleg figyelemre méltó, amit idén Simeone letesz az asztalra, és nagyon remélem, hogy ha már idáig eljutottak, akkor a döntőt is megnyerik, mert nagyon megérdemelnék.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2598 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A világ legjobb csapata jelenleg az atletico és Simeone mindenkit leoktat. Ha még összejönne a real elleni meccsa döntőbe és ott is nyernek, akkor kivégezték a barca-bayern-real triót. Elképesztő ez a sorozat. És mindezt úgy hogy náluk nem ülnek 60 millios cserejátékosok a padon...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#2599 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Николаевич írta:Tegnap isten tudja miért de meghallgattam az M4-en az utóműsort. Felhívták Hajdúbét, akinek volt egy nagyon jó meglátása. Azt mondta hogy abból látszik hogy mennyit fejlődött 1-2 év alatt az Atleti hogy Cholo meg merte húzni 2-1-nél a Fernandez-Carrasco cserét.(tehát támadó középpályás jött egy vkp helyett amikor nagyon védeni kellett az eredményt). Egy-két szezonnal ezelőtt még biztos egy védőt hozott volna be Simeone. Szerintem ez az amit Mourinho nem tudott véghezvinni, ezért is kellett mennie. Az első szezonban amikor beálltunk bekkelni az összes kicsit is komolyabb idegenbeli meccsünk előtt azzal nyugtattuk magunkat hogy össze kell még rakni a csapatot, de ebből semmi nem lett. Két év után is ott tartottunk hogy inkább Zouma legyen a középpályás egy rangadón, a szélsőknél meg az volt a lényeg hogy jól védekezzenek. Conte elvileg elég tökös csóka, nagyon kíváncsi leszek hogy ő mennyire mer majd támadni.
1-0-nál hozta be Carrascot. Épp akkor, amikor még hosszabbításra álltak, tehát nem volt érdeke Simeoneak behozni egy védőt, ráadásul az első félidőben a 3 vkp miatt (Niguez, Gabi, Fernandez) zéró támadójátéka volt az Atletinek, így ebből a szempontból is indokolt volt egy támadóbb szellemű játékos behozatala.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#2600 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tegnap isten tudja miért de meghallgattam az M4-en az utóműsort. Felhívták Hajdúbét, akinek volt egy nagyon jó meglátása. Azt mondta hogy abból látszik hogy mennyit fejlődött 1-2 év alatt az Atleti hogy Cholo meg merte húzni 2-1-nél a Fernandez-Carrasco cserét.(tehát támadó középpályás jött egy vkp helyett amikor nagyon védeni kellett az eredményt). Egy-két szezonnal ezelőtt még biztos egy védőt hozott volna be Simeone. Szerintem ez az amit Mourinho nem tudott véghezvinni, ezért is kellett mennie. Az első szezonban amikor beálltunk bekkelni az összes kicsit is komolyabb idegenbeli meccsünk előtt azzal nyugtattuk magunkat hogy össze kell még rakni a csapatot, de ebből semmi nem lett. Két év után is ott tartottunk hogy inkább Zouma legyen a középpályás egy rangadón, a szélsőknél meg az volt a lényeg hogy jól védekezzenek. Conte elvileg elég tökös csóka, nagyon kíváncsi leszek hogy ő mennyire mer majd támadni.

Megyó írta:Ha Griezmann a döntőben is lő majd egy gólt, akkor Real Madrid legyen a talpán, aki őt kivásárolja nyáron... Szerintem 100 milliót simán elkérhetnek majd érte.

Mondjuk szerintem hülye lenne elmenni az Atleti-ből. Ott ez a 4-4-2/4-4-1-1 nagyon ki van találva, szabadon játszhat egy nagyobb darab csatár mögött, a középpályások segítik őt. Nem tudom 4-2-3-1-be vagy 4-3-3-ba hogy illene be. Persze baromi jó kis játékos, nem azt mondom hogy meg lenne lőve máshol, de nem vagyok benne biztos hogy ennyire hatékony tudna lenni. Egy szem csatárként semmiképp, broken team-ben tízesként sem feltétlenül.

Válasz küldése