Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
béla
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Bajnokok Ligája

#3021 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:
béla írta:Hihetetlen,hogy titeket tényleg ez zavar. Szarom le, ne szopjunk két gólt szögletből,és nincs gond.
Chat-en esetleg láthattad hogy a beszari taktika, a kedvtelen sétálgatás jobban zavar. Fröcsögni meg kár, minden le lett írva előttem ami fontos a meccsel kapcsolatban.
Csakhogy te fröcsögsz,nem én. Chaten nem nagyon voltam fent,nem tudom,hogy ki mit írt ott.

beckhamJr
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

#3022 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

edeskeves írta:A legszomorúbb az, hogy tele van a csapat olyan játékosokkal, akikkel lehetne JÁTSZANI

kivel? a világszerencsétlen Foscarral, a kapu előtt analfabéta Williannel.. wenger, pelle csapata is azt mutatja hogy ez az angol bátor foci egy spanyol, német csapat ellen öngyilkosság.

dankodavid

#3023 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Hunor96 írta:
becus3 írta:
dankodavid írta:Reméljük, tanul ebből José, és jövőre csatár nélkül áll ki, vagy legkésőbb emberelőnynél lehozza a támadó középpályásokat, egyértelmű volt, hogy visszaüt majd a túlzottan támadó felállás.
Én meg remélem jövőre nem lesz itt.
Remélem te már most nem vagy Chelsea drukker.
Remélem neked egyszer jut pina, hogy túljuss ezen az időszakon, hogy "ki a nagyobb drukker".
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Николаевич

#3024 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nem tudom ti hogy vagytok vele de én nem is tudtam teljes szívvel szurkolni a csapatnak 2-2 után, egyszerűen nem érdemeltük meg, a PSG viszont nagyot küzdött. A 210 perc alapján több keresnivalójuk van a BL-ben. Szimpatikus volt, ahogy a Ramires-Bosingwa-Ivanovic-Cole védőnégyessel bekkeltünk Barceloná-ban, de vicc hogy még mindig itt tart a csapat.

Érdekes módon a Bayern nem állt vissza 1-0-ás vezetésnél és emberhátránynál. Persze, az a Shakhtar, de mi ellenük is bekkeltünk volna.

Dante
Kedvenc játékos: CHO James Mount
Kedvenc exjátékos: Hazard RLC

#3025 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta:Hihetetlen,hogy titeket tényleg ez zavar. Szarom le, ne szopjunk két gólt szögletből,és nincs gond.
Chat-en esetleg láthattad hogy a beszari taktika, a kedvtelen sétálgatás jobban zavar. Fröcsögni meg kár, minden le lett írva előttem ami fontos a meccsel kapcsolatban.

Hunor96
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

#3026 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

becus3 írta:
dankodavid írta:Reméljük, tanul ebből José, és jövőre csatár nélkül áll ki, vagy legkésőbb emberelőnynél lehozza a támadó középpályásokat, egyértelmű volt, hogy visszaüt majd a túlzottan támadó felállás.
Remélem te már most nem vagy Chelsea drukker.

pulci03
Kedvenc játékos: John Terry

#3027 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Jó most komolyan meglepődik valaki még José taktikáján mindig is ezt csinálta és ezt is fogja most ennyire volt elég nyilván le kellett volna hozni ezt a meccset 10 ember ellen, teljesen megérdemelte PSG.
Most mehet a magyarázkodás és marad a PL ill. ligakupa ennyivel kell beérni idén...

edeskeves
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas

#3028 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

A legszomorúbb az, hogy tele van a csapat olyan játékosokkal, akikkel lehetne JÁTSZANI ezt a sportágat, de Mourinhonak esze ágában sincs, csak ez a semmirekellő antifoci.
Ezek a játékosok már nem azok, akik beton biztosan védekeznek, mivel nagy részük olyan csapatból jött és olyan felfogásban játszanának és lennének igazán jók, ahol a nagyobb hangsúly a támadásra és a játékra van fektetve.
Ha ezt az edző nem veszi észre, tanulva az előző évből, ahol szintén besültünk már ezzel, akkor sajnos akárkiről legyen szó, azt kell mondani, hogy alkalmatlan és vak ide. Maradunk megint a klasszisoktól és az igazán nagy csapatoktól egy szinttel lejjebb, pedig a világ elitjéhez tartozik a keretünk, csak a taktika nem hozzájuk van szabva, hanem egy olyat erőltet rájuk Mourinho, amire nem alkalmasak.

béla

#3029 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:
Pethy írta:Azért ez a David Luis is jó nagy fasszopó, életében nem örült még így gólnak...
Éppen az hogy mindenhol így örül, ebből látszik hogy egy idióta, nulla ember. Mehet a kacsintás meg a nyelvnyújtás.
Kép
Hihetetlen,hogy titeket tényleg ez zavar. Szarom le, ne szopjunk két gólt szögletből,és nincs gond.

becus3
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

#3030 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Dante
Kedvenc játékos: CHO James Mount
Kedvenc exjátékos: Hazard RLC

#3031 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pethy írta:Azért ez a David Luis is jó nagy fasszopó, életében nem örült még így gólnak...
Éppen az hogy mindenhol így örül, ebből látszik hogy egy idióta, nulla ember. Mehet a kacsintás meg a nyelvnyújtás.
Kép

dankodavid

#3032 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Reméljük, tanul ebből José, és jövőre csatár nélkül áll ki, vagy legkésőbb emberelőnynél lehozza a támadó középpályásokat, egyértelmű volt, hogy visszaüt majd a túlzottan támadó felállás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dankodavid 2015. március 12., csütörtök 0:18-kor.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

blackjack04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco

#3033 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Apu ökölbe szorult keze vagyok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára blackjack04 2015. március 12., csütörtök 0:30-kor.
One ball to rule them all!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Kedvenc játékos: Hazard

#3034 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Undorító, hányingerkeltő és minden gratulációm Mourinhonak aki a "megöljük a focit az eredményesség érdekében" tervét annyira sikeresen végrehajtotta, hogy az eredményességet is megölte. Teljesen megérdemelt PSG továbbjutás. Mindkét meccsen jobbak voltak. (Remélem azért majd ráfogja a bírókra, mert az ő taktikája tökéletes csak az FA mellett már az UEFA is nyomatja a conspiracy against Chelsea-t.)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Николаевич

#3035 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gratulálnunk kell a PSG-nek, sokkal jobbak voltak mind a két meccsen, még 90 perc emberhátrányban is.

Mourinho nevetséges buszos taktikája idén is becsődölt, nem tudom mi kell még hogy feladjuk ezt a hülyeséget. Ha tovább is jutottunk volna egy Barca vagy egy Real ellen esélyünk nem lett volna ilyen játékkal.

almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Kedvenc játékos: Juan Mata

#3036 Hozzászólás Szerző: almos »

Nem tudom, én nem vagyok mérges, teljesen megérdemeltük a kiesést. Nevetséges, amit José művel.
LAMPARD#8

marknagy
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba

#3037 Hozzászólás Szerző: marknagy »

pulci03 írta:Ezt nem hiszem el bazmeg hogy a faszba fejel Drogba, Cahill és Terry között egyedül Silva ez egy vicc ezért nem José felelős két fejes gól ilyen védelemmel nevetséges...
A tamadojatek 0-hoz való konvergalasaert akkor ki a felelős?

Szánalmas hogy ez ellen a PSG ellen kiestunk emberelonyben...
We are the famous, the famous Chelsea!

Chester
Moderátor
Moderátor

#3038 Hozzászólás Szerző: Chester »

Üvöltve hányok.

AwayRoller
Kedvenc játékos: Kante - Mount - Abraham
Kedvenc exjátékos: Zola - Lampard - Hazard
Kapcsolat:

#3039 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Balfaszok...
#8 - He is back!

béla

#3040 Hozzászólás Szerző: béla »

Amazing24 írta:
béla írta:10 ember ellen bunkerezni,beszopdtad José. Vedd már észre magad. Nembaj,majd lehet hajtogatni,hogy megnyertük a Ligakupát.
Birozni fog, ismerjuk mar :D
Az egyik legnagyobb gyökér a futball világában az ember. SZERENCSÉRE AZ EREDMÉNYEK MINDIG ŐT IGAZOLJÁK

Válasz küldése