Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#3821 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nincs túl jó formában a PSG, sok a sérültjük, pihentebbek vagyunk és idegenben kezdünk. Illene behúzni ezt a párharcot, remélem nem koppanunk.

Most nézem csak, hogy jövő héten csak négy nyolcaddöntőt nyomnak le. A miénket leszámítva nem lesz értelmes meccs.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#3822 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Megnéztem a PSG meccsét, az első félidőben lazán hozták a meccset, az utolsó 15-20 percre kettős emberhátrányba kerültek mivel nem maradt cserejuk. Leserult Cabaye, Marquinhos-t félidőben cserélte le, Aurier és Lucas. Nemtudom, hogy a 2-2 jó e nekünk vagy sem, jobban fognak harapni kedden vagy sem.

Egyébként a játékról, jól gurigazott a PSG, az látszott hogy mindig Aurier-re dobják ki szelre a labdát, vagy melyről indítják, mondjuk ezen az oldalon Azpi lesz, figyelnie kell, mert az elefantcsontparti remekül ad be, az első gól is ebből lett. Cabaye cseréje Rabiot volt, elég bizonytalan volt, gyenge pont lehet ha játszik ellenünk (a legutóbbi hazai meccsen kifutyultek, szerintem mentálisan lett emiatt gyenge). Lavezzi gólja előtt Lucas volt az aki zseniálisan felhozta a labdát, idén remek formában van. Szerintem a második félidő nem releváns.

A hiányzokat így pótolhatják: Aurier - Van der Wiel, Cabaye - Motta, Lucas -Pastore, bár az is lehet hogy Cavani is kezd és akkor két CM-mel állnak fel.
We are the famous, the famous Chelsea!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#3823 Hozzászólás Szerző: Spring »

89. percig vezettek 2-0-ra, 9 emberrel kaptak két gólt. Nagyon helyes, főleg így kedd előtt :)
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#3824 Hozzászólás Szerző: Spring »

So that's (in order) Cabaye, Marquinhos, Aurier AND Lucas who have all picked up injuries today, we play PSG on Tuesday.

Hullanak a PSG-sek, Cabaye, Marquinhos, Aurier és Lucas is megsérült.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3825 Hozzászólás Szerző: Norbert »

A szurkolói klub közös meccsnézést szervez, mindenkit szeretettel várunk!
Részletek: https://www.facebook.com/events/4187038 ... pe=regular
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#3826 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Mondjuk ha a Chelsea utóbbi meccsein mutatott játékára panaszkodok, akkor nem tudok mit mondani a PSG-re, nagyon semmilyen a játékuk, de az eredményeket ők is stabilan hozzák. Tavaly erősebbek voltak szerintem, meglepődnék ha idén is a 175. percben dőlne el a továbbjutás.
Szerintem nem hozzák stabilan az eredményeket... 3.-ok a francia ligában, ahol messze nekik van a legerősebb keretuk, hosszú pad, költségvetésük se hasonlíthato a többi csapathoz. Az utóbbi meccseik is elég nyogvenyelosek.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3827 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mondjuk ha a Chelsea utóbbi meccsein mutatott játékára panaszkodok, akkor nem tudok mit mondani a PSG-re, nagyon semmilyen a játékuk, de az eredményeket ők is stabilan hozzák. Tavaly erősebbek voltak szerintem, meglepődnék ha idén is a 175. percben dőlne el a továbbjutás.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#3828 Hozzászólás Szerző: marknagy »

BL-t nem fogjuk bealdozni Mourinho-t ismerve, tavaly se tettuk, sőt az Anfieldre is B csapattal mentünk... Ez az a kupa amivel José visszaállíthatja régi renomejat és ő ezt meg is próbálja tenni, egy újabb triplazassal magának is bizonyítana.
We are the famous, the famous Chelsea!

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Bajnokok Ligája

#3829 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

Hunor96 írta:
ChesterB írta:[quote="Spring"
Azt nem csak hogy illene, hanem konkrétan muszáj. Nincs már különösebben nehéz meccsünk max az Emirates, a többi hazai pályán van a nagyok ellen. Ha ezt innen elrontjuk akkor abból közfelháborodás lesz az biztos.
Mondjuk ez is eleg erdekes ahogy el lett konyvelve h a kiscsapatok iden mar ne m jelentenek gondot,csak szolok a legtobb ellen idegenbe kell meg menni es ugye most kezdenek el kuzdeni majd..szval lesznek itt meg nem vart ponthullasok

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3830 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

ChesterB írta:
Spring írta:édeskevés lenne idén is trófea nélkül maradni
A Bajnokságot már csak azért is illene behúzni, mert szinte végig mi vezettük, 8 pontos előnnyel is álltunk már, ne b*sszuk már el innen.
Azt nem csak hogy illene, hanem konkrétan muszáj. Nincs már különösebben nehéz meccsünk max az Emirates, a többi hazai pályán van a nagyok ellen. Ha ezt innen elrontjuk akkor abból közfelháborodás lesz az biztos.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3831 Hozzászólás Szerző: Chester »

Spring írta:édeskevés lenne idén is trófea nélkül maradni
Nem hogy édeskevés, hanem egyenesen csalódás lenne. Nem lehet mindent megnyerni évekig, de azért elég jó helyzetben van a klub ahhoz, hogy a fő kupákból egyet behúzzon, ezekből az FA Kupa kiesett, a PL-t csak Mourinho b*szhatja el, a BL-ben meg bármi lehet, megkaphatjuk a döntőig a 3 legnagyobb esélyest, de benne van hogy csak a döntőben találkoznánk valamelyikkel, erre nem lehet alapozni. A Bajnokságot már csak azért is illene behúzni, mert szinte végig mi vezettük, 8 pontos előnnyel is álltunk már, ne b*sszuk már el innen.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#3832 Hozzászólás Szerző: Spring »

Mióta megnyertük a BL-t nekem azóta nem annyira vonzó sorozat. Hiába játszottunk jól 5-6 évig folyamatosan, mindig elbasztunk valamit benne, pont a leggyengébb keret leggyengébb játékával sikerült megnyerni. Mindennek össze kéne jönni ahhoz, hogy BL-t nyerjünk és még ez se elég sokszor... Régen nem értettem, hogy lehet fontosabb egyeseknek a PL, mint a BL, hát kezdem megérteni, most én is úgy vagyok vele, hogy a PL-t mindenáron. Ha csúszik mellé a Ligakupa, az óriási pluszt adhat a szezon végére, ha azt nem húzzuk be, akkor ez a keret nem lesz alkalmas akkora sikerekre, mint a régi. Eddig csak egy EL-t nyertek, amiről inkább ne is beszéljünk, édeskevés lenne idén is trófea nélkül maradni
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3833 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pedig igaza van, a védekezésünk elég sokat romlott, cserébe jobbak lettek a támadásaink. Hogy egy Maribor-Sporting-Schalke hármas nem tömött ki minket, az asszem minimum elvárás, cserébe bekaptuk a szokásos távoli gólokat. A PSG-től nem félek, Cavani hatalmas ziccer király, de később erre ráb*szhatunk.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#3834 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

beckhamJr írta:
rafanadal írta:Hogyhogy nem beszél senki a BL-ről idén? Mindenki el van, hogy a PL-t meg kell nyerni és a két kupa elosztásában is megy a vita, hogy a Ligakupát kellett volna beáldozni és hogy ott kellett volna hajtani vagy sem, illetve az FA kupán csúnyán leégtünk pedig az a nagyobb kupa és arra kellett volna odafigyelni és társai, de a BL-ről senki nem beszél. Mi lehet ennek az oka? Nem tudjuk mit várjunk a csapattól? Nem tartjuk elég erősnek magunkat a végső győzelemre? Vagy mi?
jelen helyzetben ki az aki irreális álmokat dédelgetne a BL-ről...? ezzel a kalap szar védelemmel... amennyit javultunk elől ugyanannyit gyengült a védekezés. és ez a csapat még mindig a stabil védekezéssel tudna BL-t nyerni mert támadásban nem vesszük fel a versenyt a riválisokkal.
Usain Ivanovic, Garry Lipták kettőssel még lehet a PSG is nehéz falat lesz...
Ez a kalap szar védelem kapta a az idei BL-ben a legkevesebb gólt. A PL-ben pedig a második legkevesebbet.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Bajnokok Ligája

#3835 Hozzászólás Szerző: becus3 »

beckhamJr írta:
rafanadal írta:Hogyhogy nem beszél senki a BL-ről idén? Mindenki el van, hogy a PL-t meg kell nyerni és a két kupa elosztásában is megy a vita, hogy a Ligakupát kellett volna beáldozni és hogy ott kellett volna hajtani vagy sem, illetve az FA kupán csúnyán leégtünk pedig az a nagyobb kupa és arra kellett volna odafigyelni és társai, de a BL-ről senki nem beszél. Mi lehet ennek az oka? Nem tudjuk mit várjunk a csapattól? Nem tartjuk elég erősnek magunkat a végső győzelemre? Vagy mi?
jelen helyzetben ki az aki irreális álmokat dédelgetne a BL-ről...? ezzel a kalap szar védelemmel... amennyit javultunk elől ugyanannyit gyengült a védekezés. és ez a csapat még mindig a stabil védekezéssel tudna BL-t nyerni mert támadásban nem vesszük fel a versenyt a riválisokkal.
Usain Ivanovic, Garry Lipták kettőssel még lehet a PSG is nehéz falat lesz...
Van is benne igazság.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Bajnokok Ligája

#3836 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

rafanadal írta:Hogyhogy nem beszél senki a BL-ről idén? Mindenki el van, hogy a PL-t meg kell nyerni és a két kupa elosztásában is megy a vita, hogy a Ligakupát kellett volna beáldozni és hogy ott kellett volna hajtani vagy sem, illetve az FA kupán csúnyán leégtünk pedig az a nagyobb kupa és arra kellett volna odafigyelni és társai, de a BL-ről senki nem beszél. Mi lehet ennek az oka? Nem tudjuk mit várjunk a csapattól? Nem tartjuk elég erősnek magunkat a végső győzelemre? Vagy mi?
jelen helyzetben ki az aki irreális álmokat dédelgetne a BL-ről...? ezzel a kalap szar védelemmel... amennyit javultunk elől ugyanannyit gyengült a védekezés. és ez a csapat még mindig a stabil védekezéssel tudna BL-t nyerni mert támadásban nem vesszük fel a versenyt a riválisokkal.
Usain Ivanovic, Garry Lipták kettőssel még lehet a PSG is nehéz falat lesz...

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3837 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Hunor96 írta:
rafanadal írta:Nem tudjuk mit várjunk a csapattól? Nem tartjuk elég erősnek magunkat a végső győzelemre? Vagy mi?
Szerintem ez így van. Én személy szerint nem tudom hogy volna-e értelme elvárnom a csapattól a BL-t, meg nem is tartom esélyesnek magunkat egy ilyen Real mellett. Valószínűleg amúgy a Bl is "be lesz áldozva" a PL miatt (ne legyen igazam).
A BL nem lesz beáldozva ez az egy biztos. Amugy szerintem is elég jók az esélyeink. A realon kívül egy csapatra se mondanám, hogy egyértelműen jobbak nálunk. Bayernel, Barcával kb egálba vagyunk szerintem. Majd meglátjuk.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Bajnokok Ligája

#3838 Hozzászólás Szerző: bolnud »

rafanadal írta:Hogyhogy nem beszél senki a BL-ről idén? Mindenki el van, hogy a PL-t meg kell nyerni és a két kupa elosztásában is megy a vita, hogy a Ligakupát kellett volna beáldozni és hogy ott kellett volna hajtani vagy sem, illetve az FA kupán csúnyán leégtünk pedig az a nagyobb kupa és arra kellett volna odafigyelni és társai, de a BL-ről senki nem beszél. Mi lehet ennek az oka? Nem tudjuk mit várjunk a csapattól? Nem tartjuk elég erősnek magunkat a végső győzelemre? Vagy mi?
Szerintem egyértelmű esélyesek vagyunk rá. Ha idén nem nyerjük meg, akkor két éven belül mindenképp elvárható lenne, addigra még jobban összeérik a csapat. Az egyetlen, ami idén hátráltathat minket, az a sérülések és az eltiltások esetén a játékosok megfelelő pótlása.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#3839 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mert még fölösleges róla beszélni, a komoly dolgok úgy is az elődöntőben következnek, hacsak nem kapjuk meg továbbjutás esetén a Barca-Bayern-Real hármast a legjobb 8 között. A BL győzelemhez lutri is kell, a PL-t meg a Ligakupát pedig csak mi b*szhatjuk el, valószínűleg ezért nem beszédtéma egyelőre.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#3840 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

rafanadal írta:Nem tudjuk mit várjunk a csapattól? Nem tartjuk elég erősnek magunkat a végső győzelemre? Vagy mi?
Szerintem ez így van. Én személy szerint nem tudom hogy volna-e értelme elvárnom a csapattól a BL-t, meg nem is tartom esélyesnek magunkat egy ilyen Real mellett. Valószínűleg amúgy a Bl is "be lesz áldozva" a PL miatt (ne legyen igazam).

Válasz küldése