Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#4361 Hozzászólás Szerző: laczze »

Na akkor hajrá Real, a túlsztárolt Bayern csak essen szépen ki.
Remélem Robben ront egy tizit megint :D
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#4362 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

daw3 írta:én vagyok az egyetlen, aki szerint nem kéne eltörölni ezt a szabályt?
Esetleg úgy változtatnám, ha az elődöntő mindkét meccsén sárgát kapsz, akkor kell kihagynod a döntőt.
Valamelyest én is így vagyok vele. Elvégre akkor lehetőség nyílna az elődöntőkön a favágásra.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#4363 Hozzászólás Szerző: daw3 »

én vagyok az egyetlen, aki szerint nem kéne eltörölni ezt a szabályt?
Esetleg úgy változtatnám, ha az elődöntő mindkét meccsén sárgát kapsz, akkor kell kihagynod a döntőt.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#4364 Hozzászólás Szerző: laczze »

Az egész fociban ez a legnagyobb hülyeség, hogy a döntőben sárga lapok miatt nem lehet játszani, ilyen hülyeségek miatt mint pl egy taktikai szabálytalanság vagy reklamáció. A döntőben mind 2 csapa a legjobb keretével küzdjön, legyen ez így a BL ben az EL ben de a VB-n és EB-n is!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#4365 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

galferenc írta:Rizzoli szereti a sárgákat osztani? A sárgákat nem törlik a döntőbe jutásnál: Volt róla szó.

Sajnos nem törlik, pedig hatalmas marhaság hogy sárga lapok miatt ki lehet hagyni a döntőt.. Iva két éva azért kapott lapot a Barca ellen mert reklamált a tizenegyesnél, ezért nem játzhatott, ahogy Rami és Meireles sem, pedig ők is az elődöntő hősei voltak.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Bajnokok Ligája

#4366 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Rizzoli szereti a sárgákat osztani? A sárgákat nem törlik a döntőbe jutásnál: Volt róla szó.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#4367 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

laczze írta:Amúgy szerintem a Reál-al fogunk döntőzni.
Szvsz csak azon fog múlni, hogy a Real tud-e majd gólt lőni, mert akkor már 3 gól kellene a Bayern-nek a továbbjutáshoz, és ha olyan masszívan fog védekezni a Real, mint a Bernabeu-ban, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy nem fognak 3 gólt kapni.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#4368 Hozzászólás Szerző: laczze »

Amúgy szerintem a Reál-al fogunk döntőzni.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#4369 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Az olasz Nicola Rizzoli vezeti a szerdai meccsünket.

Nekünk eddig egy meccsen fújta a sípot, még 2011-ben, Villas-Boas irányítása alatt, 1-1-et játszottunk Valenciában. Kalou a 83. percben állt be csereként 1-0-ás vezetésnél, összehozott egy tizit, amit Soldado értékesített.

Az Atletico-nak három meccset vezetett Rizzoli, 2007-ben egy Gloria Bistrita elleni intertotó kupa meccset, 2009-ben egy Porto elleni 2-0-ás győzelemet a BL csoportkörben, valamint 2010-ben az Európa Liga döntőt, amit 2-1-re nyertek a Fulham ellen.

Willy-nek és DL-nek kell figyelnie a sárga lapokra.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#4370 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sajnos almomban Courtois kivedett tizijevel kiesunk, de azert nagyon bizom a sikerben. Hatalmas lenne megint elverni a Bayernt a dontoben. (a legeslegregebbi cimbim hatalmas Bayern fan, raadasul utalja a Chelsea-t, marcsak ezert is.:-))
Jo jel, hogy ket eve is Nepalban neztem az elodonto visszavagojat es most is itt vagyok Kathmanduban, szoval nyernunk kell...:-)
Only one Di Matteo!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#4371 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Mourinhoval ez nem fordulhat elő, komoly tétnél eddig mindig ott voltunk fejben, márpedig most eléggé komoly a tét, az egyetlen kupa most a BL ahol reálisan esélyünk van, azaz csak a saját kezünkben a sorsunk. Remélem nem szórakozzuk el.
Sunderland ellen is komoly volt.. :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#4372 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mourinhoval ez nem fordulhat elő, komoly tétnél eddig mindig ott voltunk fejben, márpedig most eléggé komoly a tét, az egyetlen kupa most a BL ahol reálisan esélyünk van, azaz csak a saját kezünkben a sorsunk. Remélem nem szórakozzuk el.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#4373 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

koni0725 írta:
laczze írta: szerintem nincs okunk aggódni a döntőben a csapat!
Remélem a srácok nem így mennek ki a pályára.
Hát nagyon remélem, hogy nem így mennek ki, mert akkor csúnyán besz*ptuk.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#4374 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

laczze írta: szerintem nincs okunk aggódni a döntőben a csapat!
Remélem a srácok nem így mennek ki a pályára.
211! NEW RECORD!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#4375 Hozzászólás Szerző: laczze »

Nem tudom, hogy ki hogyan van vele de én egyáltalán nem félek a szerdától. Ha hozzuk ezt a fajta elszántságot és mentalistást márpedig minimum, akkor jó hogy nem lesz gond, szerintem nincs okunk aggódni a döntőben a csapat!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#4376 Hozzászólás Szerző: Chester »

Igazából ma azért nyertünk mert fejben még mindig a legerősebb csapat vagyunk, elfogultság nélkül. Ehhez a taktikához kötélidegek kellenek, ami a mai kezdőnkben még a 20 éves Kalas-ban is megvolt. Ezt az előnyt kell kihasználni szerdán, az Atletico játékosai nem tűnnek fejben erősnek, hiába nagyon jó csapat, ahogy a Liverpool is, akaratosnak akaratos Simeone filozófiája de kapkodós is, ha megelékszenek a 0-0-lal és rámennek a tizikre a kezdő sípszót követően akkor nem számítok gála meccsre, de ki kell használnunk a mentális előnyünket, sajnos ebből a szempontból Ramires miatt hátrányból indulunk, de láthattuk kedden és 2 éve is hogy mennyire jó ebben a filozófiában.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#4377 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ChesterB írta:Hasonló játékot várnék el szerdára is, még az eredmény is stimmel. Annyival lesz nehezebb hogy a középpályán nem a ma is rendkívül fegyelmezett Mikel-Lampard-Matic trió lesz, hanem a kevésbé fegyelmezett, de nagy meccseken ebben a taktikában hatékony Luiz-Ramires duó, a védelmünkkel nem lesz gond, a csatárkérdés az érdekes. Torres-t én cserének szánnám, ma is mennyivel jobbnak tűnt a teljesítmény a fáradt és lomha Ba-hoz képest a fáradt Liverpool védelem ellen, kezdőként viszont nem hiszem hogy ennyire hasznos lenne. Eto'o-val nem tudom mi van, de remélem a padra odafér azért, meg Hazard is.
Én bele se merek gondolni egyelőre a szerdába. Próbálom minden mással elterelni a figyelmem. Nagyon nehéz lesz, mert sokkal kevesebb játékos áll majd a rendelkezésünkre, de valahogy meg kell csinálni.

Egyébként ugyan nem láttam a mai meccset, de egy 12 perces összefoglaló alapján meg tudom állapítani, hogy próbálkoztunk kontrákkal. Ennyit szerettem volna kedden is látni, mert akkor most könnyen lehet, hogy nem 0-0-ról fordulnánk hanem 1 vagy 2 gólos előnyből. A védekezésünk ugyan úgy rendben volt ma is (az összefoglaló alapján) és mégis sikerült gólokat szereznünk.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#4378 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hasonló játékot várnék el szerdára is, még az eredmény is stimmel. Annyival lesz nehezebb hogy a középpályán nem a ma is rendkívül fegyelmezett Mikel-Lampard-Matic trió lesz, hanem a kevésbé fegyelmezett, de nagy meccseken ebben a taktikában hatékony Luiz-Ramires duó, a védelmünkkel nem lesz gond, a csatárkérdés az érdekes. Torres-t én cserének szánnám, ma is mennyivel jobbnak tűnt a teljesítmény a fáradt és lomha Ba-hoz képest a fáradt Liverpool védelem ellen, kezdőként viszont nem hiszem hogy ennyire hasznos lenne. Eto'o-val nem tudom mi van, de remélem a padra odafér azért, meg Hazard is.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#4379 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én azért nyugodtabb lennék ha a szezon legfontosabb szakaszára felépülne, nincs bajom a cseréivel, de akkor ki lesz a cserepadon megint szerdán? Nincs Matic, Salah, Cech, Lampard és Mikel, Terry és Hazard kérdéses, marad a padunkon Hilario, Kalas, Aké, van Ginkel, Ba, Eto'o/Torres és még egy ifista? Az azért elég karcsú.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#4380 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Nagy a baj, Hazard vasárnap biztos nem lesz bevethető, de lehet szerdára sem. :(

A PSG elleni visszavágó előtt is jött a duma, hogy Eto'o jó ha a keretben lesz, erre kezdő volt. Amúgy Hazard nélkül is meglehet a továbbjutás. Ha a párizsiakat le tudtuk győzni 2-0-ra nélküle akkor az Atletit is le tudjuk 1-0-ra vagy 2-1-re. Oscar, Willian és Schürrle is nagyon veszélyes, Eto'o és Ba is bármikor be tud találni, Torres meg hátha belebotlik a labdába. Ha két meccsen egy gólt sem tudunk lőni egy Atletico Madrid-nak Hazard nélkül akkor komolyan el kell gondolkodnunk..

Válasz küldése