Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Bajnokok Ligája

#4761 Hozzászólás Szerző: morfium »

A másik ami felidegesít mostanában, mióta divat az hogy ha elcseszünk egy helyzetet akkor állnak az elől lévők egy helyben és fogják a fejüket 2percig? vissza kellene támadni hogy ne tudják gyorsan felhozni a labdát, de nem, b*sznak rá

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#4762 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

laczze írta:2ève is így kezdődött a Napoli ellen, èn nyugodt vagyok mert ismerem a csapatot ès tudom mire kèpesek, csak most kicsit szopatnak minket.

Azért ez a PSG keményebb diónak tűnik.. A Napoli akkor a Lavezzi-Cavani-Hamsik trió jó játékával vert meg, a visszavágón viszont kijöttek a hibáik a a többi sorban. A PSG-ben viszont nem Aronica és Cannavaro játszik a védelem közepén, és a Verratti-Matuidi-Motta trió is elég bika volt, dominálni tudtak a középpályán, nem véletlenül hozta be Mourinho Lampard-ot, muszáj volt átváltani 4-3-3-ra, mert agyonnyomtak.

A visszavágón mindenképpen a széleken kell próbálkoznunk, Jallet és Maxwell ma többször beültek a szopórollerbe, pedig nem próbálkoztunk túl sokat. Hazard és Willian/Schürrle nagyon oda kell hogy tegye magát, Eto'o is remélhetőleg felépül addigra.

Mindenképpen 4-3-3-mat kéne játszani, hogy ne legyenek fölényben középen. A középpálya közepén Mikel(akinek 90 percet kell tolnia a Stoke ellen hogy játékban legyen), a két oldalán Lampard és DL. Hátul a szokásos négyes, elöl pedig három mozgékony ember kell, és egy hibátlan este mindenkitől.

Nagyon egyetértek Dunyhával, a tökösség az ami nagyon hiányzik. A Galata ellen és ma is benne volt hogy akár megnyerjük a meccset, az első (remek) félidő után nagyon látványosan visszaálltunk, mert elég volt az egy rúgott gól.. Mourinho tényleg az egyik legnagyobb edző, de tanulhatna egy kis tökösséget Ancelotti-tól. Ő minden csapatával nekiment az ellenfélnek.. Oké, nálunk a két év alatt nem ment sokra, de ha most kiesünk a negyeddöntőben és második helyet érünk el a bajnokságban akkor ugyanott leszünk mint Carlo 2011-ben, pedig akkoriban Malouda, Kalou, Anelka volt Hazard, Oscar és Willian helyett. Őt akkor kirúgták a bajnoki ezüst és a BL negyeddöntő után.

Mourinho a harmadik gólról:

"The third goal was a joke. It was not a goal, it was joke. We enjoyed the third goal with Pastore because it was Pastore and us."

Torres-nek és Ba-nak is odaszúrt egy komolyat:

'I am not happy with my strikers' performances so I have to try things. With Andre at least I know we have one more player to have the ball and to associate with the other players. Even not being dangerous because he's not a striker he can associate and the team can have control of possession like we had.

Ezt ugatom én is hetek óta, ezért szerettem volna ha Schürrle a csatár.. Ma nem volt esélye a németnek, de általában nagyon jól mozog be az üres helyre, és jól mozog együtt Hazardékkal, nem idegen test mint Torres.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Bajnokok Ligája

#4763 Hozzászólás Szerző: laczze »

2ève is így kezdődött a Napoli ellen, èn nyugodt vagyok mert ismerem a csapatot ès tudom mire kèpesek, csak most kicsit szopatnak minket.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Bajnokok Ligája

#4764 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Egy ilyen meccs utáni igenis a mestert és a tanítványait is lehet szidni!!!
Rossz felkészülés ( CP ellen talán a a B csapat játszhatott volna), beszari taktika, a játékról inkább ne beszéljünk...

RDM alatt legalább TÖKÖSEK voltunk, higgadtak és mocskosul egységesek... az év leggyengébb meccse...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6976
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#4765 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Eto'o kedden játszhat már?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#4766 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

almos írta:
Николаевич írta:
almos írta:Azért nem hiába Mourinho ül a padon és közülünk senki sincs ott. Sőt Rafa sem hiába volt ott és van ott ahol.

Ez nyilván igaz, de ilyen erővel be lehetne zárni a fórumot, minden meccs és igazolás után be lehetne mondani hogy ő a szakember, ő tudja. Mi, szurkolók tartjuk fenn a csapatokat, miattunk kereshetnek a játékosok és az edzők ennyit, ezért cserébe jogunk van elküldeni őket melegebb éghajlatra :)
Igaz és ördögi kör ez. :D

Amúgy én mindenkinek azt javasolnám, amit magamnak is szoktam: aludni egyet rá és tiszta fejjel átgondolni, aztán papirra (monitorra) vetni a gondolataitokat.


Egy ilyen meccs után nem könnyű elmenni aludni :) Remélhetőleg a szurkolók nem verik nagyon szét Párizst, sajnos a meccs előtt rongáltak rendesen, elég sok kép van fenn róla a neten.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4829
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#4767 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Hofisan: Ezt elszabtuk! (utólag már szabhatjuk) :roll:

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Bajnokok Ligája

#4768 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

L'Equipe: Ibrahimovic out for six months with cruciate ligament injury!
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#4769 Hozzászólás Szerző: Chester »

Más: Tessék szavazni, hogy a mi meccsünket adja a SportTV! :)

http://www.sport1tv.hu/News/2014/04/02/lab_szavazas8" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#4770 Hozzászólás Szerző: Chester »

almos írta:Amúgy én mindenkinek azt javasolnám, amit magamnak is szoktam: aludni egyet rá és tiszta fejjel átgondolni, aztán papirra (monitorra) vetni a gondolataitokat.
Ezen nincs mit átgondolni, három pozitív dolog történt a meccsen össz-vissz.

1. Ibra remélhetőleg nem épül fel keddre
2. Meglett az idegenbeli gól
3. Ramires nem lesz ott a visszavágón.

Én alapból optimista vagyok de ennél többet én nem tudtam kihozni, 3-1 az már sok, nem lehetetlen feladat, de sokkal nyugodtabb lettem volna ha csak 2-1-re kapunk ki, elnézve az utóbbi időben a támadójátékunkat felállt védelmekkel szemben akkor pláne előjönnek a félelmek. Mindegy, bízom a csapatban és az edzőben, remélem helyrehozzák amit ma sikeresen tönkretettek.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Bajnokok Ligája

#4771 Hozzászólás Szerző: almos »

Николаевич írta:
almos írta:Azért nem hiába Mourinho ül a padon és közülünk senki sincs ott. Sőt Rafa sem hiába volt ott és van ott ahol.

Ez nyilván igaz, de ilyen erővel be lehetne zárni a fórumot, minden meccs és igazolás után be lehetne mondani hogy ő a szakember, ő tudja. Mi, szurkolók tartjuk fenn a csapatokat, miattunk kereshetnek a játékosok és az edzők ennyit, ezért cserébe jogunk van elküldeni őket melegebb éghajlatra :)
Igaz és ördögi kör ez. :D

Amúgy én mindenkinek azt javasolnám, amit magamnak is szoktam: aludni egyet rá és tiszta fejjel átgondolni, aztán papirra (monitorra) vetni a gondolataitokat.
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#4772 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

almos írta:Azért nem hiába Mourinho ül a padon és közülünk senki sincs ott. Sőt Rafa sem hiába volt ott és van ott ahol.

Ez nyilván igaz, de ilyen erővel be lehetne zárni a fórumot, minden meccs és igazolás után be lehetne mondani hogy ő a szakember, ő tudja. Mi, szurkolók tartjuk fenn a csapatokat, miattunk kereshetnek a játékosok és az edzők ennyit, ezért cserébe jogunk van elküldeni őket melegebb éghajlatra :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#4773 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

GereZsolt írta:Terry inkább volt bukó ember mint Luiz. 1gólnál gólpasszt adott, 2. gólnál lehúzta a fejét így az a szerencsétlen Luiz nem tudott már mit botladozni a gólvonalon, a 3.nál meg szemből szépen megnézte, hogy a másik 3 majmot megeteti ez a nyomorult Pásztor, majd szintén szemből megnézte h kapurarúg. Vicc.

Az öngólért nem lehet hibáztatni Luizt, balszerencsés volt egyszerűen, de ettől még cefet rossz volt.

Jövő héten tökéleteset kell produkálnunk, ha mázlink van Ibra és Verratti nem játszanak.. Cavani nem volt ma valami jól, Lavezzi és Lucas viszont meglepetés volt, rájuk nagyon kell figyelni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#4774 Hozzászólás Szerző: Chester »

Cahillel nem volt akkora gond, ami engem aggaszt az Terry, megint a fontos pillanatokban nem lehet rá számítani, 2 éve a tök fölösleges térdelés, most a Palace ellen úgy tűnik kizárt minket az esélyesek közül, most meg elintézte hogy a PSG gyorsan vezessne, ezáltal az önbizalmuk az egekbe szökjön. Persze, nem csak rajta mentek el ezek a meccsek, de egy kicsit aggasztó, hogy a kapitányunk már nem egy rossz döntést hoz ilyen tétű meccseken, remélem a visszavágóra feljavul. Luiz ma tényleg nem volt vészes ha a mezőnybeli játékát nézem, de az az öngól és az a felesleges lap nálam levitte a 6-ost 5-ösre, néha pofán kéne b*szni hogy úgy játszon mint az Arsenal ellen.

Akit meg nagyon sajnálok az Mikel, a legértelmesebb vkp a rendelkezésre álló emberek közül de két fogyatékos miatt nem tud pályára lépni, remélem kedden látom majd.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Bajnokok Ligája

#4775 Hozzászólás Szerző: almos »

Azért nem hiába Mourinho ül a padon és közülünk senki sincs ott. Sőt Rafa sem hiába volt ott és van ott ahol.
Persze José sem Isten, ő is hibázik, de idén is sokszor elő lett már véve, csakúgy mint előző években az edzők.
Lehet kritizálni, de basszus, néha már túlzásokba estek.
LAMPARD#8

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#4776 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Terry inkább volt bukó ember mint Luiz. 1gólnál gólpasszt adott, 2. gólnál lehúzta a fejét így az a szerencsétlen Luiz nem tudott már mit botladozni a gólvonalon, a 3.nál meg szemből szépen megnézte, hogy a másik 3 majmot megeteti ez a nyomorult Pásztor, majd szintén szemből megnézte h kapurarúg. Vicc.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Bajnokok Ligája

#4777 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

almos írta:Már megint úgy beszéltek, mint ha a világ dőlt volna össze. 2:1 tökéletes lett volna, ez látszott Mourinhon is, de most megoldjuk igy is. Ha pedig idén nem, akkor a következő években sikerülni fog, mindenki tudja, hogy ez az épitkezés éve. Keep calm!

1. Miért lett volna tökéletes a 2:1? Nagyon jól játszottunk az első félidőben.. Ráadásul 1:0-ra is pokoli nehéz legyőzni a PSG-t, nem tudom hogy hozzuk le ellenük kapott gól nélkül.

2. Tavaly mondhattuk azt, hogy építkezés éve, amikor jött egy rakat új játékos él elmentek egy csomóan, de idén? Ugyan azt a taktikát nyomjuk(4-2-3-1) szinte ugyanazzal a kezdővel(1-2 kivétel). Ha építkezünk akkor Lukaku helyett miért egy 33 éves csatár van a keretünkben? (persze egy szavunk se lehet Eto'o-ra a többiekhez képest).

3. A PSG-nek is új az edzője, aki ráadásul elég rutintalan, és a játékosok sincsenek régebben együtt, mint a mieink. Nem érzem úgy hogy egy karlendítéssel elintézhetnénk a mai vereséget.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Bajnokok Ligája

#4778 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

béla írta:
laci256 írta:Csak nekem tűnt fel, hogy Cahill mekkorát játszott ma? Torres helyet Ba-t most már megnézném egy ehhez hasonló téttel bíró meccsen (ha már cserélünk)...Amúgy sztem is elúszott ez a BL sajnos!
Szerintem is jó volt. Egyik legjobb igazolás az Abra-érában basszus. Nagy tanár,és elegáns is
Egyetértek Cahill minden tekintetben tökéletes igazolás, a mai meccs nagy vesztese viszont Luiz akármennyire jól ment neki eddig középen ez a továbbjutás lehet rajta ment el első gólnál elszórakozta a labdát majd öngólt rúgott egy ártalmatlan szituációban és lehet kiesést jelenti sajnos...

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Bajnokok Ligája

#4779 Hozzászólás Szerző: morfium »

almos írta:Már megint úgy beszéltek, mint ha a világ dőlt volna össze. 2:1 tökéletes lett volna, ez látszott Mourinhon is, de most megoldjuk igy is. Ha pedig idén nem, akkor a következő években sikerülni fog, mindenki tudja, hogy ez az épitkezés éve. Keep calm!
Nálunk mindig az építkezés éve van, mert minden évben más az edző, 5 éve ezt a kifejezést puffogtatjuk

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#4780 Hozzászólás Szerző: putthelime »

almos írta:Már megint úgy beszéltek, mint ha a világ dőlt volna össze. 2:1 tökéletes lett volna, ez látszott Mourinhon is, de most megoldjuk igy is. Ha pedig idén nem, akkor a következő években sikerülni fog, mindenki tudja, hogy ez az épitkezés éve. Keep calm!
Senkit nem a "mi" húz fel itt igazán, hanem a "hogyan" szerintem.

Megtaláltuk a fogást az ellenfélen, mint oly sokszor idén és mégis elengedtük és saját kardunkba dőltünk, mint szintén oly sokszor idén.
They do now.

Válasz küldése